Сонник «Цілувати»

Сонник Симона Кананіта

Цілувати (ся) — фальшиві друзі - руку - хороші види на майбутнє - красиву дівчину - близька одруження - чоловіка - невірність - хотіти і не сміти - смуток - землю - тривога - жінку - чвари, суперечки - дітей - багато радощів в житті - кого.

Езотеричний сонник

Дитини — до радості від спілкування з близькими і знайомими;

Якщо дитина плаче або хворий, то ця радість буде затьмарена. Людини протилежної статі - до сварки з дружиною, коханцем (коханкою) за дрібниць. Чим більше поцілунків, тим триваліший сварка. з іноматеріальним істотою - вас і наяву супроводжує якась Сутність, чий вплив на ваше життя позитивно, якщо вона некрасива або неприваблива уві сні;

Негативно, якщо уві сні вона блищить красою. З кимось із знайомих - цій людині загрожує небезпека. З тваринами - до спокою і радості.

Руку — хороші види на майбутнє красиву дівчину - близька одруження чоловіка - невірність хотіти і не сміти - смуток землю - тривога жінку - чвари, суперечки дітей - багато радощів в житті когось взагалі - остерігайся невірності бути цілуватися - розчарування друзів.

Сонник Міс Хассе

Руку — хороші види на майбутнє;

Красиву дівчину — близька одруження;

Чоловіканевірність;

Хотіти і не сміти - смуток;

Землютривога;

Жінку — чвари, суперечки;

Дітейбагато радощів в житті;

Когось взагалі — остерігайся невірності; бути.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Цілуються бачитипечаль, хвороба. Жінку чоловікові цілувати - злість, роздратування. Чоловікові молоду дівчину цілувати - нечесна прибуток. Темпераментну дівчину - нова зв'язок, весілля. Стару бабу - неприємна новина. При зустрічі, вітаючись, цілуватися - неприємність. Знайомого цілувати - від нього неприємність отримати. Друга - з ним посваритися.

Цілувати своїх домашніх - зміни. Мертвого цілувати - хвороба для целующего. Портрети родичів - заздрість або досаду випробовувати. Ката - будеш своєю людиною обдарований. Риса цілувати - великі дари, хабар. Сторожа цілувати - в біду потрапити. Камінь - ганьба. Іржаве залізо - нещастя. Ворога цілувати - примирення. Молодшу особу іншої статі у непристойні місця цілувати - зломисліе. Руки цілувати - шкода від гордості. Землю цілувати - розлука / зарік в чомусь дати.

Сонник Шеремінской

Цілувати просто знайому дівчину уві сні - до радісної несподіванки.

Цілувати незнайомку - до реальних грошей.

Цілувати свою кохану - до розлуки. Бити уві сні дружину або жінку може означати любов і злагода наяву.

Сонник Данилової

Сни про поцілунки досить часті. Оральна ерогенна зона являє собою основну активну зону, яка першою проявляється в людині. Вона є задіяною в перші роки після народження, коли дитина отримує їжу від грудей матері. У випадках нормального психічного розвитку активність оральної зони змінюється активністю анальної зони, однак при збоях в ньому сліди активності Перший залишається на все життя. Саме вони і проявляють себе у снах. Таким чином, якщо вам сниться поцілунок, це знак того, що людина, яку ви цілуєте або ж який цілує вас, підсвідомо представляється вами як глибоко інфантильний об'єкт, тобто ви не сприймаєте його як справжнього коханця. Швидше за все, ця людина викликає у вас асоціації з кимось із ваших родичів, з яким ви активно спілкувалися в перші роки життя (це спогад може бути несвідомим, тобто ви можете навіть не пам'ятати цю людину).

Якщо активною стороною в поцілунку виступаєте ви, це означає ваше прагнення "поглинути" партнера, асимілювати його в собі, зробити частиною себе, своїм, що належить собі.

Якщо ж він цілує вас, ви відчуваєте подібні бажання з його боку.

Цілувати самого себяСон про поцілунок з самим собою досить симптоматичний. Виходячи з теорії Фрейда, його слід тлумачити як відображення нарциссические прагнень сновидца (тобто сексуального потягу до самого себе). Відповідно до подібним розумінням значення сну про поцілунок з самим собою можуть бути наступними:

1) егоцентрична зосередженість на власній персоні;

2) небажання бачити нічого і нікого навколо себе;

3) мислення, здатне витлумачувати все, що відбувається на свою користь, для себе, навколо.

Сонник Здоров'я

Бачити, що вас цілують співробітники на роботі - до неприємностей, стресів і негативних емоцій в результаті можливих інтриг. Вас цілують ваші родичі або ви цілуєте їх - до недостачі любові і доброти в сімейних відносинах.

Цілувати красиву дівчину чоловікові або жінці красивого чоловіка - до сексуальної незадоволеності.