Сонник «Хвороба»

Сонник Міллера

Побачити в сні, що Ви хворі, обіцяє Вам невелике нездужання чи неприємні розмови. Молодій жінці побачити себе невиліковно хворий - означає. Що незабаром вона високо оцінить принадність положення незаміжньої дівиці.

Якщо Ви побачите в сні хворого родича - це означає, що несподівана подія порушить благополуччя Вашого будинку. Захворювання сказом, водобоязню попереджає Вас про підступи недоброзичливців.

Якщо уві сні Вас вкусить скажена тварина - у реальному житті остерігайтеся обману з боку близького друга. Черевний тиф у сні теж застерігає Вас:

Будьте обережні зі своїми ворогами і уважні до власного здоров'я. Спостерігати уві сні епідемію тифу - до несприятливого розвитку Вашої справи. Страждати уві сні від водянки - до благополучного позбавлення від якоїсь хвороби.

Якщо нею хворий хтось інший - чекайте добрих звісток. Гангрена уві сні не обіцяє нічого хорошого попереду. Дизентерія уві сні у Вас або Ваших близьких - теж погана прикмета. Особливо будьте уважні до своїх справ - можливі невдачі через чиюсь недбалість.

Побачити себе душевнохворим - до несподіваного поганого результату виконаної Вами роботи або до хвороби, яка найсумнішим чином змінить Ваші плани на майбутнє. Захворіти у сні жовтяницею означає швидке сприятливе вирішення важких проблем.

Побачити інших у цій хворобі - до розчарування в компаньйонах і бентежать перспективи.

Побачити в сні, що Ваша дитина хвора крупом - у цілому гарна ознака:

Марні страхи за своє дитя пройдуть, і в домі запанує згода. Подагра у сні - обіцяє Вам надзвичайне роздратування від безглуздого упертості когось із рідних, що призведе до невеликою матеріальних втрат. Заразитися у сні проказою - це передвісник хвороби, в результаті якої Ви втратите гроші і викличете невдоволення багатьох людей.

Побачити хворих цією жахливою хворобою - до несподіваного повороту у Ваших справах і любові, який збентежить Вас. Виліковування когось від раку - ознака успіху в справах і навіть багатство. Захворіти раком - до сварки з коханою істотою. Після такого сну людина може впасти в депресію й запустити свої справи. Можливо охолодження в любові, тривога і неспокій.

Побачити в сні, як холера спустошує країну, передвіщає в реальності епідемію вірусного захворювання, безліч сумних і тривожних днів. Взагалі будь сновидіння про хворобу означає, що Ви повинні бути дуже уважні до власної персони.

Сонник Ванги

Хвороба — не варто сприймати появу цього символу у сні як щось трагічне.

За біблійною трактуванні хвороба - надсилається людям як покарання за скоєні гріхи і для очищення думок, почуттів, вчинків.

Для людини цей символ - є попередженням про те, що настав час переглянути свою позицію і життєві цінності.

Сон, в якому ви побачили себе страждаючим від важкої і невиліковної хвороби - свідчить про те, що наяву ви зробили негарний вчинок і в душі засуджуєте себе за хвилинну слабкість.

Побачити в сні близької вам людини хворим - знак того, що наяву вашим близьким необхідна підтримка і увага.

У сні ви побачили на випаленій землі натовпи людей, вмираючих на вулицях від важкої і невиліковної хвороби - цей сон передвіщає екологічне лихо, викликане застосуванням бактеріологічної зброї. Можливо, ви станете свідком цієї катастрофи.

Бачити себе в сні видужують після важкої хвороби - наяву вам удасться уникнути неприємної ситуації.

Якщо уві сні близька вам людина померла від важкої хвороби - це означає зіпсовані відносини і особисті проблеми.

Сонник Лоффа

Якщо захворювання піддається лікуванню, це свідчить про те, що людина доброзичливо ставиться до навколишнього світу. Багато хто з нас хочуть вірити, що ми добрі люди, що можуть внести лепту в літопис людства.

Хвороба ж і вилікування від неї дають відчуття влади над життям інших людей.

Хвороба — це відображення саморуйнується способу життя, особливо коли в результаті захворювання ви отримуєте каліцтво.

Якщо ви заразилися хворобою від когось, це означає, що ви негативно оцінюєте вплив цієї людини на ваше життя.

Хвороба , що має відтінок заборонності - така як СНІД або сифіліс, відображає стурбованість з приводу морального аспекту життя. Також захворювання відображає живуть в вас страхи - і раціональні, й ірраціональні (наприклад, поштовхову подією може послужити газетна стаття).

Проаналізуйте, чи відрізняється ваша хвороба якимись особливими рисами. Приміром, чи проявляється вона лише у присутності конкретних людей, або тільки вузьке коло знає про вашу проблему. Справа в тому, що тіло найчастіше відбиває емоційну наповненість ваших взаємин з оточуючими. Можливо, ви намагаєтесь приховати хвороба і її наслідки, а може, навпаки, кічітесь нею і своїми стражданнями.

Сонник Симона Кананіта

Хворобастрах, сміливість вчинку.

Англійський сонник

Хвороба хворій людині - обіцяє одужання.

Для юнака сон - є застереженням:

Він потрапив у погану компанію, і чим швидше він порве з нею, тим краще, інакше він сильно нашкодить собі.

Несприятливий цей сон для закоханих - він віщує невірність. Плачевно закінчиться і Ваша судова тяганина.

Китайський сонник

Важкавелике нещастя.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Хвороба часто буває ознакою дисгармонії. , З'ясуйте, яка частина вашого тіла уражена хворобою, і прочитайте інтерпретацію по соотв. частини тіла.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Хвороба часто буває ознакою дисгармонії. Однак, як не парадоксально, хвороба може надавати цілющий ефект, виносячи на поверхню глибоко приховані внутрішні проблеми.

Для того щоб дізнатися про повідомлення, які посилає вам хвороба, прислухайтеся до того, як вона маніфестує себе у вашому тілі. Важливо також записувати емоції, які виникають у вас стосовно хвороби. Часто ті емоції, які ви випробували до хвороби в першу чергу, і заподіяли її.

Якщо вам всюди ввижається хвороба і небезпека захворіти, будьте обережні, постарайтеся вжити заходів профілактики. Нерідко ваша підсвідомість шле вам попередження про вразила вас хвороби перш, ніж вона проявилася у вашому фізичному тілі.

Сонник Майя

Гарне значеніеБолеет незнайомий вам людина - серед ваших знайомих є людина, яка вирішить усі ваші проблеми і посприяє тому, що ваше життя стане краще. Намагайтеся якомога більше спілкуватися і нічого не тримати в собі. Відразу після сну пов'яжіть на голову фіолетову стрічку (нитку) і не знімайте до виходу з будинку. Погане значеніеБолеете ви або хтось із ваших родичів - ситуація ось-ось вийде з під контролю:

Плани зваляться, відносини почнуть псуватися, на роботі виникнуть проблеми. Щоб уникнути цього, відразу після сну розставте навколо себе чотири свічки і спаліть в кожній по пасма свого волосся, протягом дня намагайтеся не знімати з себе головний убір.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Хвороби уві сні - дуже рідко віщують хвороби наяву. Бути хворим (деякої невизначеної хворобою) - мати турботи, життєві тривоги, хворий родич видужає, мати приховані від свідомості нав'язливі страхи, вид хвороби їм відповідає. Бути хворим і приймати клопоти оточуючих - прагнути до безтурботності, бути безвідповідальною людиною. Чхати уві сні - радість, зміни. Чхати нестримно - неприємні новини. Кашляти - таємне стане явним, хвороби носоглотки. Задуха випробовувати - таємні турботи мати, нав'язливий страх пробудиться в тобі. Пухирі мати - несподіванка. Чиряки, гноетечения - кризи зі щасливим кінцем, виразки - небезпеки, твої вади. Мозолі - сварка, занози виймати - радість. Коросту, свербіж відчувати - неприємності, труднощі, «хвороби душі». Пухлина - радість, пухлини по всьому тілу - втрата деякої надії. Водянкою хворіти - нещастя, смерть після довгих мандрівок. Жовтяницею хворіти - заздрість випробовувати. Подагрою - слід від зайвої терплячості. Бородавок багато мати - неприємність. Лихоманкою хворіти, запалення, гарячка відчувати і т. - Розлад, сварка. Забій при падінні - гість з недобрими намірами, близька гучна слава, руйнування твоїх помилкових уявлень про себе і про світ. Бути прокаженим, заразним - дурно на когось впливати. Миттєво захворіти - небезпечна рухливість душевних процесів. Бути розбитим паралічем - конфлікт протилежних вольових імпульсів пережити. Втрачати свідомість уві сні - криза настала, він принесе або звільнення від нав'язливих страхів, чи посилиться одержимість злих сил. Бути німим - таємниці дізнатися. Бути глухим - дратівливі обставини, хвороба, небезпека через втрату інтуїції.

Новий сімейний сонник

Якщо ви побачили уві сні, що хворі, вас дійсно чекає легке нездужання чи неприємні розмови. Привидівся уві сні хворий родич - готуйтеся до непередбаченого події. Взагалі будь сновидіння про хворобу означає, що ви повинні бути дуже уважні до власної персони.

Циганський сонник

Якщо вам приснилося, що захворіли ви самі або якась інша людина, то це є попередженням про вашу можливу хвороби.

Якщо цей сон повторюється, то це свідчить про те, що ви вступили на шлях самознищення. Зверніть увагу на свій спосіб життя, раціон харчування і здоров'я, і якщо необхідно, то внесіть у своє життя зміни.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Хворій людині цей сон обіцяє одужання. для юнака сон є застереженням:

Він потрапив у погану компанію, і чим швидше він порве з нею, тим краще, інакше він сильно нашкодить собі. несприятливий цей сон для закоханих. він віщує невірність. плачевно закінчиться і ваша судова тяганина.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Важкавелике нещастя.

Хворій людині цей сон обіцяє одужання.

Для юнака сон є застереженням:

Він потрапив у погану компанію, і чим швидше він порве з нею, тим краще, інакше він сильно нашкодить собі.

Несприятливий цей сон для закоханих. Він провіщає невірність.

Плачевно закінчиться і Ваша судова тяганина.

Якщо чоловік бачить себе уві сні захворілим, то це символізує зниження у нього статевого потягу аж до імпотенції.

Якщо жінка бачить себе у сні хворої, то вона досі не зустріла чоловіка, який би зміг доставити їй повноцінне задоволення від сексу. Через це жінка може вважати себе фригідною.

Невиліковна хвороба символізує проблему, яку ніяк не можете дозволити, хоча і приділяєте цьому дуже багато часу.

Якщо ви бачите чи відвідуєте хворих людей, то ви не зазнаєте ніяких проблем в сексуальній сфері. Ваше життя повноцінна і різноманітна.

Виліковні хвороби говорять про доброзичливе ставлення до навколишнього світу. Багатьом з нас хочеться вірити, що ми добрі люди, які в змозі внести свою лепту в літопис людства. А хвороба і одужання від неї дають можливість відчути владу над життям інших людей.

Хвороба відображає саморуйнується стиль життя, особливо якщо в результаті захворювання ви стаєте каліками. Передача хвороби від когось означає, що ви негативно ставитеся до впливу цієї людини на ваше життя.

Якщо ж недуга носить Забороненого характер, як, наприклад, СНІД чи інше венеричне захворювання, значить, ви стурбовані моральної стороною свого життя. Захворювання також відображає сидять в вас страхи, як раціональні (сімейна історія), так і ірраціональні (наприклад, газетна стаття в якості поштовхову ПОДІЇ). Чи є щось незвичайне в цьому захворюванні:

Наприклад, про нього відомо тільки певному колу осіб або, може, воно проявляється у вас тільки в присутності конкретних людей? Чи намагаєтеся ви приховати своє захворювання і його наслідки або ж, навпаки, кічітесь ними?

Побачити в сні, що Ви хворі, обіцяє Вам невелике нездужання чи неприємні розмови. Молодій жінці побачити себе невиліковно хворий - означає, що незабаром вона високо оцінить принадність положення незаміжньої дівиці.

Якщо Ви побачите в сні хворого родича - це означає, що несподівана подія порушить благополуччя Вашого будинку. Захворювання сказом, водобоязню попереджає Вас про підступи недоброзичливців.

Якщо уві сні Вас вкусить скажена тварина - у реальному житті остерігайтеся обману з боку близького друга. Черевний тиф у сні теж застерігає Вас:

Будьте обережні зі своїми ворогами і уважні до власного здоров'я. Спостерігати уві сні епідемію тифу - до несприятливого розвитку Вашої справи. Страждати уві сні від водянки - до благополучного позбавлення від якоїсь хвороби.

Якщо нею хворий хтось інший - чекайте добрих звісток. Гангрена уві сні не обіцяє нічого хорошого попереду. Дизентерія уві сні у Вас або Ваших близьких - теж погана прикмета. Особливо будьте уважні до своїх справ - можливі невдачі через чиюсь недбалість.

Побачити себе душевнохворим - до несподіваного поганого результату виконаної Вами роботи або до хвороби, яка найсумнішим чином змінить Ваші плани на майбутнє. Захворіти у сні жовтяницею означає швидке сприятливе вирішення важких проблем.

Побачити інших у цій хворобі - до розчарування в компаньйонах і бентежать перспективи.

Побачити в сні, що Ваша дитина хвора крупом, - в цілому гарна ознака:

Марні страхи за своє дитя пройдуть, і в домі запанує згода. Подагра у сні - обіцяє Вам надзвичайне роздратування від безглуздого упертості когось із рідних, що призведе до невеликою матеріальних втрат. Заразитися у сні проказою - це передвісник хвороби, в результаті якої Ви втратите гроші і викличете невдоволення багатьох людей.

Побачити хворих цією жахливою хворобою - до несподіваного повороту у Ваших справах і любові, який збентежить Вас. Виліковування когось від раку - ознака успіху в справах і навіть багатство. Захворіти раком - до сварки з коханою істотою. Після такого сну людина може впасти в депресію й запустити свої справи. Можливо охолодження в любові, тривога і неспокій.

Побачити в сні, як холера спустошує країну, передвіщає в реальності епідемію вірусного захворювання, безліч сумних і тривожних днів. Взагалі будь сновидіння про хворобу означає, що Ви повинні бути дуже уважні до власної персони.

Бути хворим — невелике нездужання чи неприємні розмови;

Для молодої жінки побачити себе невиліковно хворий - незабаром вона високо оцінить принадність положення - незаміжньою дівиці;

Хворий родич — несподівана подія порушить благополуччя Вашого будинку;

Захворювання сказом, водобоязню - попередження про підступи недоброзичливців;

Вкусила скажена тварина - остерігайтеся обману з боку близького друга;

Черевний тиф — обережні зі своїми ворогами і уважні до власного здоров'я;

Епідемія тифу — несприятливий розвиток Вашої справи;

Страждати від водянки - благополучне позбавлення від якоїсь хвороби;

Якщо нею хворий хтось інший - добрі вісті;

Гангрена — не обіцяє нічого хорошого попереду;

Дизентерія у Вас або Ваших близьких - погана прикмета, можливі невдачі через чиюсь недбалість;

Бути душевнохворим — поганий результат виконаної роботи, хвороба;

Хворіти на жовтяницю - швидке сприятливе вирішення важких проблем;

Побачити інших в цій хворобі - розчарування в компаньйонах і бентежать перспективи;

Море хвилюється.

Бути хворимздоров'я.

Не варто сприймати появу цього символу у сні як щось трагічне. За біблійною трактуванні хвороба посилається людям в якості покарання за скоєні гріхи і для очищення думок, почуттів, вчинків.

Для людини цей символ є попередженням про те, що настав час переглянути свою позицію і життєві цінності. Сон, в якому ви побачили себе страждаючим від важкої і невиліковної хвороби, свідчить про те, що наяву ви зробили негарний вчинок і в душі засуджуєте себе за хвилинну слабкість.

Побачити в сні близької вам людини хворим - знак того, що наяву вашим близьким необхідна підтримка і увага. У сні ви побачили на випаленій землі натовпи людей, вмираючих на вулицях від важкої і невиліковної хвороби, - цей сон передвіщає екологічне лихо, викликане застосуванням бактеріологічної зброї. Можливо, ви станете свідком цієї катастрофи.

Бачити себе в сні видужують після важкої хвороби - наяву вам удасться уникнути неприємної ситуації.

Якщо уві сні близька вам людина померла від важкої хвороби - це означає зіпсовані відносини і особисті проблеми.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти бачиш себе хворою, говорить про те, що тобі доведеться соромитися якогось свого вчинку.

Побачити хворим близького - натяк на те, що твоїм родичам і друзям необхідні підтримка і увага.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Будь-яка недуга, побачений у сні - означає, що ви зневажаєте основними принципами віри, і обіцяє неминучу кончину, яка послідує не пізніше поточного року.

Побачити сон про одужання після тяжкої недуги - значення двояке, однак:

Якщо ви, навіть перебуваючи в лікарні, кажіть при цьому з оточуючими людьми, то наяву ви, захворівши, неодмінно поправитеся. Але якщо ви мовчите і ні з ким не говорите - такий сон вкрай несприятливий! Швидше за все, вам судилася затяжна і болісна хвороба, від якої навряд чи вдасться зцілитися.

Хворіти і знаходитися в цей час нагим, взагалі без одягу - до швидку кончину.

Перераховувати уві сні свої недуги - це знак того, що всі біди і нещастя вас минуть.

Змиритися перед хворобою - до добра.

Ведичний сонник Шивананда

Коли це сниться хворому, - він скоро видужає.

Якщо ж хвороба присниться молодій людині, - це застереження від поганої компанії і імпульсивності.

Якщо сниться, що Ви хворі, то Ви, мабуть, станете жертвою спокуси. Але якщо Ви не знайдете в собі сил їй протистояти, то вона нашкодить Вашому характеру.

Сучасний сонник

Сон про хвороби - це знак біди, що передвіщає проблеми зі здоров'ям для когось у Вашій родині. Також такий сон пророкує сварки.

Якщо Вам сниться, що Ви хворі, то Вам слід проявляти підвищену обережність.

Побачити в сні члена своєї сім'ї блідим і хворим означає, що Вам уготовано якась подія, яке може затьмарити сімейну ідилію. Часто такого сну супроводжують хвороби.

Для жінки побачити себе уві сні хворий означає, що вона буде засмучена відбулася зустріччю.

Ісламський сонник ібн Сирина

При тлумаченні снів, пов'язаних з хворобами, також необхідно приймати в розрахунок і погодні зміни. Хвороби, викликані холодом, говорять про нехтування в виконанні релігійних приписів Всевишнього. Той, хто побачив подібний сон, повинен очікувати покарання. Хвороби, викликані спекою, віщують про клопоти і занепокоєння, заподіяних владами. Хвороби, що не викликають вологих виділень з організму хворого, так звані "сухі хвороби", вказують на марнотратство побачив сон, що вкрай не схвалюється Всевишнім. Хвороби такого роду говорять про схильність до накопичення боргів без їх оплати, що заслуговує належного покарання. Хвороби, супроводжувані вологими виділеннями, є ознакою нещастя і безпорадності.

Азбука тлумачення снів

Вболівати самомузагроза життєвим планам. Відмовтеся від непосильних завдань.

Хворого бачитизагроза вашому власному здоров'ю. Займіться їм.

Американський сонник

Хвороба — часто буває ознакою дисгармонії. З'ясуйте, яка частина вашого тіла уражена хворобою, і прочитайте інтерпретацію по соотв. частини тіла.

Східний сонник

Сон, в якому ти бачиш себе хворою - говорить про те, що тобі доведеться соромитися якогось свого вчинку.

Побачити хворим близького - натяк на те, що твоїм родичам і друзям необхідні підтримка і увага.

Місячний сонник

Хворим себе бачити - бути здоровим.

Малий сонник Велесів

Хворобадобре, до гостинцю, на здоров'я;

Хворітиодужання (хворому) / справах перешкоду, бідність, хвороба;

Біль відчуватирадість;

Бачити когось хворим - на здоров'я, радість, добрі вісті / сира погода;

Рідня хворіє — клопіт.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить себе у сні хворим - буде у спокої та безпеці і досягне виконання бажань своїх.

Якщо хто побачить себе у сні хворим - буде не дбати про молитву;

Якщо ж бачив такий сон має намір здійснити подорож - воно буде невдало.

Новітній сонник

Бачити себе хворим - до одужання, якщо хворієте;

Ліквідується у відношенні до вас раніше допущена несправедливість;

Бачити хворим знайомого, родича - так і станеться насправді.

Новий сонник 1918 р

Хворий, бути їм - здоров'я.

Слов'янський сонник

Хвороба — до засмученням.

Суміщений сонник

Побачена у сні хвороба крім трагічних подій - може ще й говорити про те, що для людини цей знак служить застереженням про те, що настав час змінити свої життєві цінності.

Сон, в якому ви хворієте невиліковною хворобою - говорить про те, що ви відчуваєте душевні муки від скоєного вчинку. Спостерігати в сновидінні хворим близької людини - ваші близькі потребують уваги і турботи.

Якщо ви спостерігаєте що гинуть від хвороби людей на випаленій траві - сновидіння попереджає про екологічну катастрофу.

Одужання від важкої хвороби в сновидінні - вирішення проблемної ситуації.

Смерть близької людини від хвороби - це сновидіння говорить про проблеми в особистому житті.

Сонник XXI століття

Хвороби уві сні - рідко віщують хвороби наяву.

Якщо уві сні на прийомі у лікаря ви докладно описуєте симптоми тривожної вас хвороби - такий сон може обіцяти вам майбутні неприємності на роботі або вдома.

Бути уві сні хворим якийсь невизначеною хворобою - означає, що наяву вас чекають турботи, життєві тривоги.

Якщо уві сні ваш хворий родич видужає - це може означати, що у вас є приховані від свідомості нав'язливі страхи.

Бути хворим і бачити, як все клопочуть біля вас - означає, що наяву ви прагнете до безтурботності, можливо, ви безвідповідальна людина.

Якщо уві сні ви бачили себе хворим - це може означати, що ви морально втомилися і ваші нерви на межі. Вам необхідний відпочинок або відволікання на якийсь час від справ.

Заразитися у сні вірусною інфекцією - означає, що наяву вас чекає успіх і процвітання, якщо ж ви боїтеся заразитися, всіляко себе оберігаєте, то, ймовірно, вам належить зробити серйозний вибір, від якого залежатиме ваше подальше життя.

Отримати уві сні травму - застереження, що вашому здоров'ю загрожує небезпека, тому вам необхідно терміново подбати про своє здоров'я.

Бачити травму у когось - означає, що навколо вас хтось розводить плітки і наклеп.

Вивих, отриманий у сні - може передвіщати утруднення в справах, подолання яких буде вам коштувати дуже дорого або займе дуже багато часу і сил.

Побачити в сні, як вам видаляють аденому (доброякісну пухлину) - означає, що ви зможете встояти перед сильним суперником.

Бачити уві сні у себе алергічну висип або іншу алергічну реакцію - означає, що наяву ви можете розраховувати на допомогу друзів і близьких.

Сон, в якому ви бачите себе або близької людини втратили пам'ять - застереження:

Ви можете зіткнутися з проблемами через вашого минулого, старих помилок або обману.

Якщо вам сниться, що інші хворіють на ангіну - означає, що якась хвороба стане причиною вашого сильного занепокоєння.

Самостійно уві сні лікуватися від ангіни - значить наяву переконатися в тому, що людина, на яку ви розраховували, насправді безсовісний і безпринципний.

Якщо уві сні доктор сказав, що у вас анемія (недокрів'я) - наяву вас чекає період хорошого здоров'я.

Якщо уві сні ви відчуваєте у себе ознаки аритмії - означає, що вас можуть очікувати тривожні новини.

Якщо ж при обстеженні у вас не виявили цієї хвороби - все перешкоди, які стоять у вас на шляху, виявляться несерйозними і ви їх легко подолаєте.

Якщо уві сні ви страждаєте від артриту - наяву вас чекає період хорошого здоров'я.

Сон, в якому ви хворієте на астму або відчуваєте ознаки задухи - означає, що вас чекають великі зміни, причому в кращу сторону.

Для астматика такий сон - не має значення, він є простим віддзеркаленням дійсності.

Приснилося вам хвороба, наслідками якої може бути атрофія якогось із органів - означає, що всі ваші проблеми залишаться позаду, якщо ж орган відмовив або вас паралізувало, то час ваших проблем ще не закінчилося.

Побачити уві сні у себе більмо на оці - поганий знак;

Якщо на правому оці - вас може обдурити чоловік, а на лівому - жінка.

Дізнатися уві сні про своє безплідді - означає, що попереду вас чекають труднощі у вирішенні намічених планів.

Якщо вам вдалося від нього вилікуватися - реалізація поставленої мети не представить для вас особливих зусиль.

Страждати уві сні короткозорістю - означає, що ви заплуталися в своїх справах, в пошуку вашого вибору.

Якщо уві сні ви бачите, що ваша наречена короткозора - можливо, вона розчарує вас.

Захворіти у сні бронхітом - означає, що наяву вам належить опинитися перед нелегким вибором. Іноді такий сон, особливо якщо бронхіт супроводжується сильним кашлем - може передвіщати вам деякі труднощі, перешкоди в справах.

Страждати зі сні від водянки - до благополучного позбавлення від якоїсь хвороби наяву.

Якщо уві сні у вас гангрена або через неї вам видаляють руку чи ногу - значить, вам необхідно швидко і правильно приймати рішення, яке зволікання в подальшому створить вам додаткові проблеми і труднощі.

Захворіти у сні гонореєю - означає, що у вас є проблеми зі здоров'ям, але ви не звертаєте на них уваги.

Якщо уві сні ви лікуєтеся від гонореї, то ваші успіхи і досягнення - це самообман, плід вашої уяви, а не реальна дійсність.

Мати близькість із хворим - значить потрапити у скрутну, навіть тупикову ситуацію, вибратися з якої вам буде досить складно.

Захворіти у сні грипом - означає, що наяву вам належить боротися з неприємностями, лікувати хворих на грип - означає, що вам доведеться зіткнутися з дуже підозрілими, але потрібними вам людьми, переконати яких по цікавить вас питання буде досить складно.

Бачити у себе у сні грижу - означає, що наяву вас чекають великі переживання і хвилювання, видалити її - вийти зі скрутного становища без додаткових проблем, довго готуватися до операції з видалення грижі - вас чекають додаткові проблеми і труднощі, про які ви ще не підозрюєте.

Побачити себе в сні хворим на дизентерію - до хорошого здоров'я.

Захворіти у сні жовтяницею - означає швидке і сприятливе вирішення важких проблем, а також несподівано отриманий спадок.

Побачити інших хворими жовтяницею - до розчарування в компаньйонах і бентежить перспективам.

Якщо уві сні ви відчуваєте сильну печію - такий сон рекомендує вам звернути увагу на своє здоров'я і харчування, так як можливе отруєння їжею або ліками.

Інсульт у сні - може означати переляк, страх за своє матеріальне становище, страх звільнення з роботи і т. , Але, проте, всі ці побоювання марні і не мають жодних реальних підстав.

Побачити себе в сні страждаючим від коклюшу - означає, що наяву вас можуть звинуватити в чужих гріхах.

Знаходитися у сні в комі - означає, що ваша лінь і халатне ставлення до роботи помічені вашим керівництвом і вам не варто сподіватися на підвищення зарплати, отримання премії або підвищення на посаді.

Хворіти на кір або бачити, що хтось інший нею хворий - означає, що незабаром у вас з'явиться серйозна причина для занепокоєння, печаль і заклопотаність, які можуть бути викликані проблемами в бізнесі або торгівлі.

Бачити у себе лихоманку уві сні - до розладу, сварці, непостійності в любові і дружбі.

Побачити себе в сні хворим лишаєм - означає, що совість мучить вас за скоєні вчинки і вас чекає швидке каяття.

Стригучий лишай у вас на голові - до багатства.

Бачити у сні хворих малярією - означає, що хтось з ваших друзів або родичів потребує вашої допомоги.

Бачити у себе нариви або пухлини - сприятливий знак, який обіцяє примноження багатства.

Пухлина у сні - також може обіцяти радість, але якщо пухлини по всьому тілу, то цей сон може передвіщати втрату деякої надії.

Зростаюча пухлина — дуже сприятливий сон. Він обіцяє прибуток і значне збагачення.

Якщо пухлина сильно турбує вас - наяву отримання прибутку або грошей зажадає від вас чималих зусиль. Можливо, вам навіть доведеться поступитися деякими своїми принципами.

Якщо вам присняться люди, уражені віспою - значить, вас може підстерігати несподівана хвороба, можливо, інфекційна.

Якщо вам сниться, що ви хворі на плеврит - це може означати, що на вас погано подіяла якась їжа і вам необхідно подбати про правильне харчування.

Бачити сон, в якому ви хворі на пневмонію - до необхідності берегти здоров'я.

Бачити але сні подагру в лівій нозі - до удачі, в правій - до невдачі до підприємствах і справах.

Жахливий припадок з вами уві сні - може бути знаком наближається фінансового розладу, вимог кредиторів.

Бачити сон про те, що ви захворіли на проказу - означає, що вам доведеться пережити сімейний скандал або нечесним шляхом заробити великі гроші, які не принесуть вам радості.

Перебувати в сні серед прокажених, залишаючись при цьому здоровою - до тривалого протистояння з ворогами або опонентами.

Для жінки бачити прокажених - отримати попередження про те, що їй треба уникати спокус.

Радикуліт, сильно мучить вас уві сні - може бути передвістям майбутнього обману або шахрайства.

Сонник для стерви

Хвороба — прояви більше турботи і уваги до себе самої.

Бачити у сні хворий себе - легке нездужання, порожні розмови.

Бачити хворого друга або родича - несподівана подія увірветься в твою спокійне і розмірене життя і порушить добробут і спокій вдома.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Хвороба у сні - знак того, що в житті вас щось обтяжує чи ж ви передчуваєте неприємності.

Тим не менше, якщо вам сниться, що хвороба досягла свого піку - це віщує вам швидке полегшення. Особливо сприятливо побачити в своєму сновидінні, як організм очищається, позбавляючись від нечистот.

Лікарня у сні - передвістя того, що наяву ви не залишитеся без допомоги і підтримки в скрутну хвилину.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні хворого - до хвороби.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Провідувати хворого в лікарні - до його швидкого одужання.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Відвідувати уві сні хворого - до добра.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви відчуваєте себе хворою, наяву може обернутися легким нездужанням або головним болем від розмов на високих тонах.

Якщо уві сні справа набагато серйозніше і ви вважаєте себе невиліковно хворий - значить, в найближчому майбутньому ви на власні очі переконаєтесь у вигідності свого суспільного становища.

Бачити уві сні захворілими своїх родичів - до того, що мірний хід життя у вашому будинку буде безпардонно порушений гостем, якого ніхто не чекав.

Хворіти у сні ангіною - ваша робота здасться набридлого і нікчемною.

Бачити хворих на ангіну - вам наяву доставить занепокоєння недуга одного з родичів.

Хворіти у сні астмою і прокинутися від задухи - до близької зміні положення.

Сказ у сні повинно послужити вам попередженням про можливі перешкоди з боку недоброзичливців. Вкусити вас у сні скажена тварина має попередити про можливе обмані з боку одного.

Бронхіт віщує незначні перешкоди у здійсненні ваших планів, причиною чого може з'явитися хвороба одного з родичів.

Черевний тиф — будьте уважні до свого здоров'я і по відношенню до недоброзичливцям. Бути уві сні свідком епідемії тифу віщує несприятливий розвиток вашої справи.

Водянка — благополучне визволення від затяжної хвороби, якщо недугою вражені ви самі.

Якщо ж хтось інший - чекайте хороших новин.

Гангрена — до великих турбот, смутку і скорботи.

Геморой — зіткнетеся з бюрократом-хабарником.

Грижа — вас будуть всіляко схиляти до одруження.

Дизентерія — погана прикмета, через чужу недбалість здобуде невдачу в справах, зате можете бути абсолютно спокійні за своє здоров'я.

Душевнохворих бути — вас розчарують результати власних зусиль, можлива хвороба, яка змінить ваші плани в гіршу сторону.

Жовтяниця (хвороба Боткіна) захворіти - головоломні проблеми вирішаться самі собою, і швидко.

Якщо хворіють інші - підведуть співробітники, і майбутнє здасться в найпохмуріших тонах.

Сон, в якому ваша дитина хвора крупом, віщує позитивні емоції. Всі побоювання виявляться марними, і в домі все піде ладом. Взагалі для матері бачити в сні свою дитину легкобольним означає, що у нього завжди буде міцне здоров'я, неспокій їй доставлять інші пов'язані з ним неприємності.

Бачити уві сні свою дитину безнадійно хворим - значить, у вас є причини для страху, бо існує реальна загроза його здоров'ю.

Лихоманка уві сні означає, що ви даремно турбуєтеся через дрібниці, тоді як головне вислизає від вашої уваги, тому слід взяти себе в руки і тверезіше дивитися на життя.

Малярія — ви дійсно впадаєте в хворобливий стан.

Якщо вас мучить напад малярії, значить, невпевненість в собі і своїх справах доведе вас мало не до відчаю.

Віспа — небезпечна інфекція або хвороба, що з'явиться для вас повною несподіванкою і поламає всі плани.

Якщо вам сниться, що у вас хвора печінка - це означає одне:

Ваш чоловік прийметься є вас поїдом по будь-якої причини і без причини.

Подагра у сні - випробуєте надмірне роздратування від дурного впертості родичів, через що неминучі матеріальні втрати. Напад подагри - ви надовго забудете про всі хвороби.

Проказа — до хвороби, а також втрати грошей і поганого ставлення до вас близьких людей.

Бачити прокажених у сні означає, що в любові вас чекає така подія, яка повалить вас в повну розгубленість.

Вилікуватися уві сні від такого страшної недуги, як рак, - знамення успіхів у всьому і благоденства. Захворіти на рак - посваритися з близькою людиною і впасти в депресію, чого жодним чином не слід допускати:

Тимчасове охолодження в любові призведе до того, що вона запалився з новою силою.

Скарлатина — вам загрожує хвороба або зрада того, кому ви вірите більше всіх на світі.

Якщо уві сні хтось з родичів раптово помирає від скарлатини - у вас немає причин побоюватися за своє здоров'я, неприємність підстерігає вас з іншого боку:

Ваші плани можуть бути засмучені через чиюсь недбалість або недбалості.

Хворіти або бачити уві сні хворих на туберкульоз - до довгим років здорового життя.

Бути уві сні свідком того, як епідемія холери спустошує житла людей, - передвістя наяву загрози вірусних захворювань, що може надовго відірвати вас від нагальних справ.

Короста, свербіння від якої ви нібито схильні уві сні, говорить про те, що вам доведеться чинити опір відверто грубому тиску.

Чума, так чи інакше фігурує у вашому сновидінні, - вам вдасться подолати всі затори на шляху до завершення давно розпочатої програми.

Епілепсіяє ймовірність, що ви виграєте в лотерею.

Бачити епілептика - у вашому положенні станеться велика перерва.

Сонник Мандрівника

Хворим бутиодужання;

Негативні емоції;

Брак уваги близьких.

Сонник Фрейда

Якщо чоловік бачить себе уві сні захворілим - це символізує зниження у нього статевого потягу аж до імпотенції.

Якщо жінка бачить себе у сні хворої - вона досі не зустріла чоловіка, який би зміг доставити їй повноцінне задоволення від сексу. Через це жінка може вважати себе фригідною.

Невиліковна хвороба — символізує проблему, яку ніяк не можете дозволити, хоча і приділяєте цьому дуже багато часу.

Якщо ви бачите чи відвідуєте хворих людей - ви не зазнаєте ніяких проблем в сексуальній сфері. Ваше життя повноцінна і різноманітна.

Сонник Цветкова

Хворим себе бачити - до здоров'я.

Тлумачний словник сновидінь

Хворих відвідуватирадість.

Хвору голову мати - честь.

Хворим себе бачити - здоров'я.

Український сонник

Бути уві сні хворим - не турбуйтеся, з вашим здоров'ям буде все гаразд. Відвідувати хворих - прохання вашу виконають;

Доглядати за хворою - будете мати радість і щастя. "Хворий - сира погода" Як сниться болячка якась, то буде гарне, добре здоров'я.

Снотолкователь

Побачити в сні, що Ви хворі, обіцяє Вам невелике нездужання чи неприємні розмови.

Молодій жінці побачити себе невиліковно хворий - означає. Що незабаром вона високо оцінить принадність положення незаміжньої дівиці.

Якщо Ви побачите в сні хворого родича - це означає, що несподівана подія порушить благополуччя Вашого будинку.

Захворювання сказом, водобоязню попереджає Вас про підступи недоброзичливців.

Якщо уві сні Вас вкусить скажена тварина - у реальному житті остерігайтеся обману з боку близького друга.

Черевний тиф у сні теж застерігає Вас:

Будьте обережні зі своїми ворогами і уважні до власного здоров'я. Спостерігати уві сні епідемію тифу - до несприятливого розвитку Вашої справи.

Страждати у сні від водянки - до благополучного позбавлення від якоїсь хвороби.

Якщо нею хворий хтось інший - чекайте добрих звісток.

Гангрена уві сні не обіцяє нічого хорошого попереду.

Дизентерія уві сні у Вас або Ваших близьких - теж погана прикмета. Особливо будьте уважні до своїх справ - можливі невдачі через чиюсь недбалість.

Побачити себе душевнохворим - до несподіваного поганого результату виконаної Вами роботи або до хвороби, яка найсумнішим чином змінить Ваші плани на майбутнє.

Захворіти у сні жовтяницею означає швидке сприятливе вирішення важких проблем.

Побачити інших у цій хворобі - до розчарування в компаньйонах і бентежать перспективи.

Побачити в сні, що Ваша дитина хвора крупом - у цілому гарна ознака:

Марні страхи за своє дитя пройдуть, і в домі запанує згода.

Подагра у сні - обіцяє Вам надзвичайне роздратування від безглуздого упертості когось із рідних, що призведе до невеликою матеріальних втрат.

Заразитися у сні проказою - це передвісник хвороби, в результаті якої Ви втратите гроші і викличете невдоволення багатьох людей.

Побачити хворих цією жахливою хворобою - до несподіваного повороту у Ваших справах і любові, який збентежить Вас.

Лікування когось від раку - ознака успіху в справах і навіть багатство.

Захворіти раком — до сварки з коханою істотою. Після такого сну людина може впасти в депресію й запустити свої справи. Можливо охолодження в любові, тривога і неспокій.

Побачити в сні, як холера спустошує країну, передвіщає в реальності епідемію вірусного захворювання, безліч сумних і тривожних днів.

Взагалі будь сновидіння про хворобу означає, що Ви повинні бути дуже уважні до власної персони.

Сонник для закоханих

Молода жінка, якій сниться, що вона невиліковно хвора, незабаром буде оточена увагою осіб протилежної статі. Однак захворіти уві сні раком наяву обіцяє охолодження до коханого, неспокій і незадоволеність нинішнім станом справ.

Сонник Міс Хассе

Хворих відвідуватипрохання буде виконана;

Доглядати за ними - щастя і радість.

Хворий, бути хворим - не тривожся.

 
Відноситься до тем: