Сонник «Очі»

Сонник Міллера

Якщо ви побачили чиїсь очі, такий сон повідомляє вам, що вороги не дрімають:

Вони відстежують кожне ваше тілорух, прагнучи не пропустити нагоду, щоб зробити вам якусь підлість. Люблячим людям сон передвіщає появу суперника, який буде вести себе спокійно і непримітно, але при цьому може досягти своєї мети. Карі очі уособлюють віроломство, хитрість.

Якщо на вас уві сні дивилися блакитні очі, буде невдача в чомусь, породжена власної надмірної несміливо. Сірі очі попереджають про підступність облесливого людини. У сні очі ваші були запалені або ви позбулися з якоїсь причини очі або відразу обох - це до тривожних подій. Одноокий людина, що з'явилася в сновидінні, означає, що скоро у ваше життя прийдуть біди.

Сонник Цветкова

Без особи або дивні - значні зміни на краще, несподіване ділову пропозицію;

Косіудача в грошах;

Красивівідданість, постійність, відданість, вірність;

Дуже великі — спадок.

Без особи або дивні - значні зміни на краще, несподіване ділову пропозицію;

Косіудача в грошах;

Красивівірність;

Дуже великі — спадок.

Окремо від особи світлі - допомога зверху. Брудні, темні - зверни увагу на свою поведінку і думки. На обличчі яскраві - не пропусти розумної людини. Поранити - у вас виб'ють грунт з-під ніг.

Якщо вашу увагу привернули очі, неважливо чиї, то це говорить про ваш перебільшеному увазі до себе коханому (-ій). Ви волієте займатися самозадоволенням.

Пошкоджений або вибите око говорить про серйозну конфліктну ситуацію, яка призвела до духовної кризи.

Сліпота віщує втрату інтересу до життя, її задоволень, і може передвіщати зміну ваших пріоритетів і системи цінностей.

Якщо кому присниться, що він осліп, це означає, що він не стримає свого обіцянки, не побачиться зі своїми друзями. Можливо, йому або дітям загрожує хвороба. Коли хтось побачить у сні, що його очі почали гноїтися, це знак того, що він зробить якусь важливу помилку, через яку буде каятися чи втратить деяку частину свого стану. Людина, якій сниться, що у нього хороший зір, буде щасливий у всіх своїх підприємствах.

Якщо ж сниться, що очі каламутні і короткозорі, це означає нестачу в грошах і перешкоди в справах.

Якщо хто побачить у себе на руці очей, отримає деяку суму дзвінкої монети.

Якщо бідна людина побачить себе у сні сліпим, то звільниться від тягостей потреби. А якщо людина важливий, перебуваючи в подорожі, побачить себе у сні сліпим, йому слід відмовитися від того подорожі.

Якщо леї він буде продовжувати шлях, то не повернеться з цієї подорожі назад.

Якщо людина, що знаходиться в подорожі, побачить у себе уві сні один зайвий очей - він заплутав, а якщо побачить такий сон людина, що перебуває на одному місці, йому слід прийняти великі обережності, щоб помагали свого майна.

Якщо хто побачить у сні, що натирає собі очі сурмою, то він потрудиться над вихованням себе в істинах віри і височенним в очах людей, якщо ж побачить сурму на руці своїй - отримає майно.

Без особи або дивні - зміни на краще;

Косіудача в грошах;

Красивівірність або дуже велику спадщину;

Більмо на оці - обман;

Втратити око — заплутані справи;

Моргнути — благополуччя;

Очне яблуко, сильно гілкується - станеться те, що порушить.

Як очі присняться:

Синілюбов, чорні, карі - стережись обману Бути короткозорою - невдача.

Езотеричний сонник

Світлі очі, побачені окремо від особи, символізують допомогу вищих сил. Брудні, темні сняться як заклик приділити увагу власного поводження і думкам, а на обличчі, яскраві - не пропустити можливість отримати пораду або допомогу розумної людини. Поранили уві сні очі - наяву хтось виб'є у вас грунт з-під ніг.

Сонник Міс Хассе

Небесні — гаряча любов;

Чорні — бережися фальшивих приятелів;

Опущені — сердечна любов ще прихована;

Закриті — веселі вісті;

Засмучені — погане майбутнє;

Сіруваті — пониження;

Дурнуваті — втрати;

Красиві, великіщастя, багатство;

Людини без очей - втрата улюбленої.

Сонник Менегетті

Це уособлення несвідомого впливу, супутнього потужному раціональному аналізу.

Сон позначає потужний вплив, що має негативний ефект у випадку, якщо відбувається контакт очей і при цьому проводиться раціональний аналіз. Символ повного контролю з боку монітора відхилення.

Французький сонник

Побачити в сновидінні очей - сон означає, що насправді хтось виявить до вас мудру доброту. Втратити обидва ока - до несподіваного багатства.

Сонник Фен-шуй

Очі — \ "дзеркало душі \", ставлення до вас іншої людини, відвертість.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить у себе на руці очей, отримає деяку суму дзвінкої монети.

Якщо бід-ний людина побачить себе у сні сліпим, то звільниться від тягостей потреби. А якщо чоло-вік важливий, перебуваючи в подорожі, побачить себе у сні сліпим, йому слід отказатьс.

Український сонник

Очіяк очі присняться:

Синілюбов, чорні, карі - стережись обману бути короткозорою - невдача.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Намагайтеся дивитися на все відкритими очима. Чи є у вашому житті ситуації, на які ви віддаєте перевагу закрити очі? Очі називають "дзеркалам душі". Вважається, що третє око з'єднує нас з духовним світом. Бережете ви щось або когось як "зіницю ока"?

Дворянський сонник Н. Грішиній

Вид очей, якість зору - знаки душевного стану сновидца, інтенсивності його духовного життя, діти сновидця, їх здоров'я, хвороби, органи любові самого сновидца, його секс, потенція. Мати хороший зір, "очима швидко рухати" - благо, щастя, здоров'я. Погано бачити, очі з трудом відкривати, "вони повільно ворушився" - збиток, бідність, шкода від статевого виснаження. Короткозорим бути - неприємність. Різь в очах відчувати, пісок в них або щось заважає - неприємне самопізнання, нечиста совість. Мати більмо - обман, про дорослих дітей доведеться багато піклуватися, вони нескоро "в люди вийдуть".

Очі одного позбутися - заплутані справи, даремні труди, нещастя з дітьми. Очей витікає уві сні - муки совісті. Сліпнути уві сні - неприємність, зрада, смерть близьких:

Дітей або сестри. Терти очі - схильність до онанізму.

Бачити в дзеркалі, що маєш великі гарні очі - щастя (щастя в дітях). Що маєш тьмяні хворі очі - нещастя (тривога через дітей).

Бачити себе в дзеркалі з безбарвними або білими очима - усвідомлювати бездушність своєї поведінки. З витріщеними, вибалушивши очі - скам'яніння душі, черствість.

Бачити себе в дзеркалі з ямами замість очей - вірність інтуїції, глибоке прозріння, ясновидіння. З палаючими очима - відчувати в собі небезпечні, демонічні сили.

Очі свої випали бачити - весілля, діти самостійне життя почнуть. Виймати і розглядати свої очі - відчуття хибності своїх сприйнять, неправильного уявлення про світ, дітей своїх з нового боку побачити, твоя інтимне життя стане предметом розмов. Мати уві сні третє око - народження дитини, жінці:

Вагітність, небезпека зруйнувати створене своїми працями. Світлом з очей собі дорогу висвітлювати - почати по-новому сприймати світ.

Бачити , ніби якась істота переслідує тебе і намагається з'їсти твої очі - випробовувати незручність і неприємності від чужих таємниць, застереження від небезпечного розвитку духовних сил, небезпечна духовна незрілість.

Бачити людське око на столі, в мисці, склянці і т. - Розкриються ганебні подробиці твого життя, відчувати страх перед божественним правосуддям.

Бачити купу людських очей - дорогоцінні камені.

Бачити очі з більмом - за тобою пильно стежать вороги.

Бачити чийсь злісний погляд - поганий сон, що передвіщає небезпечне крах планів, обман, який відбувається швидше за все від родичів.

Бачити у темряві одні чиїсь очі - прихована від тебе і напружена робота твоїй совісті дасть несподівані плоди, хтось стежить за тобою. Тьмяні очі-примари при денному світлі без тіла бачити - неприємне, хворобливе роздвоєння особистості пережити.

Бачити в небі в хмарах яскраво блискучий очей - символ авторитету, якому слід підкорятися.

Очі кому-небудь виколювати - відлякувати і налаштовувати проти себе людей, жорстоко мучитися від ревнощів належить.

Сонник Езопа

Здавна очі вважаються дзеркалом душі, в них відбивається все, про що думає людина, що він відчуває. У народі на цей випадок складені такі прислів'я та приказки:

«ховати очі», «будувати вічка», «за гарні очі», «очі розбігаються».

Очі не тільки видають настрій і думки людини, але і служать йому орієнтиром у просторі:

«темно хоч око виткні».

Очі — це велика цінність, дана людині, яку потрібно берегти, тому цінність інших речей виражається в прислів'ях і приказках, де згадуються очі. Наприклад, цінність життя і вескость клятви виражається словами:

«око за око, зуб за зуб». Іноді дають повчання, використовуючи порівняння «берегти, як зіницю ока».

Бачити людину, котра йде в клубах пилу і намагається відшукати дорогу, - цей сон попереджає, що ви йдете не по тому шляху, хтось навмисно намагається збити вас з істинного шляху, стережіться завуальованого перешкоди, капкана.

Бачити у сні, що перед очима проносяться види, які ви навіть не встигаєте розглянути, - ви роздратовані браком часу і через це все валиться з рук, вам здається, що справи йдуть погано і налагодити їх немає ніякої можливості, насправді потрібно. Вам сниться, що вас попереджають про гнів могутнього людини, яка стежить абсолютно за всіма і завжди знає, де, що і з ким відбувається, - у вас багата уява, і тому ви нервуєте через те, чого немає;

Ви боїтеся тих,.

Бачити у сні серед зими апельсинове дерево, що росте на горі, до якої неможливо підійти, - цей сон передвіщає вам перспективи, здійснення яких відноситься до далекого майбутнього;

Ви будете захоплені новим проектом. Вам сниться розмова з людиною, яка постійно уникає дивитися на вас, і ви навіть не можете вловити вираз його обличчя, розглянути колір очей - вас поставлять в скрутне становище, не лякайтесь відвертої розмови;

Не намагайтеся з'ясувати те, що постійно вислизає від вас, тому. Ви йдете по вулиці з поганим настроєм і, як на зло, звертаєте увагу, що у всіх зустрічних перехожих в очах сміття і сльози, - цей сон свідчить про наростаючому невдоволенні собою і неможливості впоратися зі своїми бідами;

Ви надмірно схильні до критики.

Бачити , що ви блукаєте в непроглядній пітьмі й не можете зрозуміти, чи то щось трапилося з очима, чи то, дійсно, темно - нерішучість захопить вас зненацька і не дозволить вчасно прийняти правильне рішення;

Остерігайтеся всього підозрілого і стежте за здоров'ям.

Бачити у сні перед собою все, про що ви мріяли в останній час, і бути в розгубленості - до розчарування, нудною роботі, важким думкам.

Бачити захисні футляри, які ви намагаєтеся прикріпити на очі, щоб ніщо не могло випадково заподіяти їм біль, - у вашому житті з'явиться щось, чим ви будете сильно дорожити і переживати за збереження;

До вдалого придбання.

Бачити у сні незнайому людину, яка намагається своїм поглядом привернути вашу увагу, - до несподіваного знайомства, до романтичного побачення;

Ви станете свідком чого таємного, що може принести вам неприємності і клопоти.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо хто побачить уві сні у себе на руці очей, він наяву отримає деяку суму грошей, яка його сильно порадує. Бідна людина приснившийся самому собі сліпим, звільниться наяву від все болісних поневірянь терзала його потреби. Будь-яка людина, що займає високе положення, особливо якщо він у своєму сновидінні знаходився в подорожі і побачив себе при цьому сліпим, повинен взяти до відома, що йому необхідно категорично відмовитися від усіх раніше запланованих поїздок і подорожей.

Якщо ж він знехтує цим зазначенням і таки вирішить відправитися в шлях, то, швидше за все, вже не повернеться з цієї подорожі назад. Коли людина, що знаходиться в подорожі, побачить у себе уві сні один зайвий очей-це тривожний знак, який повинен бути розцінений як серйозне попередження - він може легко заблукати!

Ісламський сонник ібн Сирина

Бачити себе в сні з затуманеними очима також є недобрим знаком у тлумаченні снів.

Побачити себе з гноєм на очах, говорить про відхилення від правди і поганий вірі, в залежності від ступеня ураження хворобою, оскільки вона є однією з ознак сліпоти. Чи не сказав Аллах, Велик Він і Славен, у Священному Корані:

"Але ні, — не погляди їх сліпі, сліпі серця у них в грудях!". Деякі стверджують, що гній на очах символізує швидке процвітання побачив сон.

Якщо хвороба не вплинула на гостроту зору, то автор сну буде несправедливо звинувачений у виконанні релігійних приписів і Всевишній відшкодує йому за це звинувачення. Також говорили, що гній означає турботи, якими буде оточений бачить сон в своїх відносинах з дітьми.

Бачити себе доглядають за своїми очима, означає підтвердити свою віру.

Якщо хтось бачить уві сні, як він використовує сурму для очей як ліки, той зміцнить свою віру.

Якщо він переконаний, що він використовує її для краси, то він зробить акти богослужіння для показухи.

Якщо сплячий побачить у сні, що йому подарували деяку кількість сурми, це означає, що він знайде багатство.

Якщо оточуючі його люди помиляються щодо якості його зору і вважають його хорошим, в той час, як воно не є таким, то стане відомо, що його релігійна поведінка далеко від того, яким воно є насправді. Але якщо він бачить у сні, що він наділений гострим зором, кращим, ніж про те думають оточуючі, то буде відомо, що його віра набагато краще того, як вона виявляється зовні.

Якщо він побачить себе з великою кількістю очей, то він зміцнить свою віру. Його релігійна поведінка стане прямим, якщо він побачить у сні своє серце, забезпечене оком. Нарешті, кажуть, що побачити уві сні очей в здоровому стані і хвороби, які можуть його вразити, можуть бути віднесені тлумачем снів до багатств побачив сон, його дітям, його знанням або загальному здоров'ю його тіла.

Побачити себе однооким уві сні для скромної людини означає щирість в старанності і міцність віри. Але якщо побачив такий сон є розпусним людиною, то він втратить частину своєї віри і вчинить найтяжчі гріхи. Він стане жертвою нещастя або хвороби, внаслідок чого виявиться на порозі смерті. Він також може стати жертвою нещастя, що спіткає одного з його дітей, його дружину, брата чи товариша, чи він позбудеться свого щастя.

Побачити в сні втрату одного з очей, віщує про зникнення дару з боку Всевишнього.

Якщо сплячий побачить у сні, що він позбавляється обох очей, то його очікує втрата того, що йому завжди приносило щастя. (Дивіться також Сліпота).

Нумерологічний сонник Піфагора

Очі — побачити в повній темряві два горя очі, спрямованих на вас, означає, що в реальному житті у вас є сильний противник, про який ви поки нічого не знаєте.

Якщо уві сні очі наближаються до вас, то через 2 тижні ви потрапите в пастку, приготовану для вас вашим ворогом, якщо ж очі видаляються або застигли на місці, то через 11 днів ви викрив свого ворога і не дасте йому шансу отримати над вами перемогу.

Бачити у сні людське обличчя з непропорційно великими очима означає, що у вашій родині виникнуть проблеми - через 2 дні ви зміните своєму чоловікові або підведете своїх батьків.

Бачити , що на обличчі нормально виглядає тільки одне око, а другий витік або покритий більмом, - наяву у вас з'явиться вибір, і ви виберете звичне на противагу новому і програєте.

Бачити , що на обличчі очей більше, ніж 2, - в житті вам загрожує неприємність, пов'язана з грошима:

Можливо, через 2 тижні і стільки ж днів, скільки на побачене вами особі очей, до вас завітають кредитори і зажадають повернути взяту вами позику в.

Азбука тлумачення снів

Очі — символізує чиєсь пильне спостереження або власний пошук. Також знак еротичних відносин.

Бачити красиві очі - на щастя, любові.

Очі тварини або окремо очі - вороги спостерігають за вами.

Східний сонник

Очі — несприятливий сон, попереджає:

Твої вороги шукають найменшої можливості, щоб нашкодити тобі.

Для закоханих — подібний сон означає:

У тебе з'явиться суперник.

Карі очі — сняться до обману і віроломства, блакитні - до безсилля, сірі - попереджають:

Підлабузники небезпечні.

Ти втратила одне око, у тебе болять очі - неприємності не за горами.

Людей з одним оком - сниться до великих втрат.

Сонник від А до Я

Бачити уві сні чиїсь очі передвіщає удачу, успіх у справах і радості.

Якщо очі нездорові, сліпі, косі і т. - Це до обману, образі, хвороби і інших неприємностей.

Швидко стежити очима - благополуччя, погано бачити - нестачу в грошах, збиток. При цьому короткозорість означає заплутаність у справах і несподіваний візит небажаного гостя, а далекозорість говорить про те, що ви дізнаєтеся про існування суперниці, яка живе з вами під одним дахом.

Позбутися очей уві сні - до хвороби, смерті близьких. Одноокий людина - заминка в справах, непередбачена та небажана.

Бачити очі не на своєму місці - поганий знак, що передвіщає ослаблення зору або прогресуючу хворобу очей. Карі очі знак віроломства й хитрості, сірі - попередження проти облесливого людини, блакитні - зазнаєте невдачі через власну несміливо.

Запалені очі — до тривогам і страшним подіям, почервонілі - до нещастя зі знайомими.

Виряченими очіпопередження проти підступів ваших ворогів, що стежать за кожним вашим кроком.

Млосні, з поволокою очі - до чарівної суперниці.

Пов'язка на очах - прозріння, зміна думки про щось, більмо на оці - до обману, ячмінь - до багатства.

Чорні очі — бережіться помилкової дружби, зелені - гаряча любов, безбарвні - занепад справ або пониження на роботі, опущені - любов зріє в душі і скоро дасть про себе знати, закриті - отримаєте радісні вісті. Нерозумно моргають очі віщують втрату з власної вини.

Великі і дуже красиві очі - на щастя і багатства.

Бачити людину без очей - втратити коханого.

Плачучі очі — передвістя поганого майбутнього.

Плакати уві сні або постійно витирати очі від сліз при різанні цибулі віщує, що ваші суперники завдадуть вам серйозну поразку.

Носити у сні окуляри на очах - досягнете глибокої старості.

Бачити окуляри на очах у інших - уважніше стежте за своєю власністю, тут ви можете понести збитки.

Лікувати уві сні очі у окуліста означає, що ви не задоволені вашої життям і втечете до вельми витонченим засобам, щоб досягти бажаного успіху.

Загальний сонник

Діти;

Без особи або дивні - значні зміни на краще, несподіване ділову пропозицію;

Косіудача в грошах;

Красивівірність;

Дуже великі — спадок;

Спостерігають — до суперництва;

Очі тваринизаздрість, ревнощі;

Одноокийпідозра;

Зайвий очейробити помилку;

Осліпнути — порушити клятву, хвороба дітей;

Для біднихзвільнення від потреби;

Для заможних — відкласти справи або шлях;

См. Сліпий.

Сонник щасливих знамень

Очі — дуже красиві, великі чи косі. Довгі вії - на щастя і несподіваної удачі.