Сонник «Два»

Сонник Шеремінской

Двоїстість, чергування, відмінність, конфлікт, залежність і статичність. Ця рівновага, стабільність, протилежні полюси, відображення двоїстої природи людини. Все, що проявлено, вже двояко і утворює пари протилежностей. Двійка - перше число після одиниці, тому вона символізує також гріховну натуру людини. Властивості, приписувані цьому числу, традиційно асоціюються з жіночністю:

Це м'якість, ніжність, скромність, слухняність і підпорядкування. «2» - число пасивного прийняття і отримання в самому широкому сенсі. Так, для бізнесмена число 2 - сприятливий день для отримання прибутку. Пара тварин, навіть різних видів, але з одним і тим же символічним значенням, наприклад два леви або лев і бик (обидва - сонячних знака), означає подвоєну силу.

Циганський сонник

Число дващастя;

Ідеальна пара.

Нумерологічний сонник Піфагора

У числі «2» укладено дві протилежності, які і притягуються, і відштовхуються одночасно, це дві половинки одного цілого, вічна і безперервна боротьба чорного з білим. Без протидії та взаємодії двох начал неможлива внутрішня гармонія, не буває дня без ночі і добра без зла. Це число не дає людині заспокоїтися, наповнюючи його неусвідомленими бажаннями і сумнівами, змушуючи його шукати нові шляхи, ідеї та відповіді на вічні питання, не дозволяючи йому заскніти у своїх переконаннях. Самовдосконалення, глибина, контраст і прагнення до рівноваги - ось що ховається в цьому числі.

Сонник від А до Я

Сама по собі ця цифра уві сні означає плітки. Сон, в якому ви бачите двійню близнюків, віщує впевненість у справах, мир і злагоду в сім'ї. Дві голови у вас на плечах - стрімке сходження службовими сходами.

Бачити у сні когось іншого з двома головами - до благополуччя. Кінь про двох ногах - вам нададуть честь.

Бачити відразу два місяця в небі - до втрати в любові через надмірну меркантильності.