Тлумачення сну «Залежність»

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Ви віддаєте свої сили комусь або чомусь.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Цей знак може вказувати на те, що ви віддаєте свої сили комусь або чомусь. Залежите ви цілком від когось або чогось у своєму житті? Зверніться за допомогою або до оточуючих, або до духовного провідника.

Американський сонник

Залежність — ви віддаєте свої сили комусь або чомусь.

Універсальний сонник

Залежність — це те, без чого ви, як ви вважаєте, чи не можете жити. Це те, заради чого ви готові пожертвувати друзями, сім'єю, здоров'ям, репутацією. Від чого ви відчуваєте у вашому сні залежність? Кохання, секс, гроші, наркотики, солодощі ... Визначте, що це і чому це так важливо для вас.

Можливо, залежність у вашому сні відчуває якийсь інший чоловік? Ви зневажаєте його за це чи співчуваєте йому? Подібний сон - може бути знаком того, що ви хочете віддатися своїм бажанням або ж, можливо, вам потрібно позбутися від поганої звички.

Можливо, подібний сон - знак того, що пора слідувати більш серйозної дієті. Може бути, у вашому раціоні занадто багато гамбургерів і картоплі-фрі і не вистачає брокколі та брюссельської капусти?

Загальний сонник

Як все вічнозелені рослини, плющ означає безсмертя і вічне життя. Крім того, він символізує суперництво, прихильність, залежність, дружбу, постійне розташування. У християн символізує вічне життя, смерть і безсмертя, вірність. У єгиптян плющ - рослина Озіріса, що означає безсмертя. У грецькій міфології плющ присвячений Діонісу, який коронований плющем, а його чаша є "чашею плюща". Його тирс обвитий плющем, а однією з його емблем є стовп, обріс плющем. У семітської міфології плющ присвячений фригийскому Аттісу і означає безсмертя. Листок плюща має фаллическое значення, зображуючи чоловічу трійцю.

Теткінскій сонник-2012

Залежністьвідображення реальних відчуттів і / або почуттів. Відображення полону соціальних і світових умовностей.