Сонник «Автор»

Сонник Міллера

Для автора бачити у сні, що його рукопис відкинута видавцем - означає, що його чекають деякі сумніви, але в кінцевому підсумку його робота буде прийнята.

Бачити у сні автора, завершив свою роботу і уважно переглядає її - означає, що у вас будуть неприємності у зв'язку з якоюсь діяльністю.

Сонник Міс Хассе

Автор хтось — остерігайтеся злодіїв;

Бути самому автором - готуйтеся до слави.

Езотеричний сонник

Бачить роботу закінченою - йому належить ще її доопрацювати. Здану редактору, видавцеві - можуть бути проблеми з виданням, суперечки з редактором. Незадоволений своїм творінням - праця автора буде помічений і принесе йому славу. Труднощі з виданням - робота буде легко прийнята і видана.

Бережися злодія бути автором - чекай слави.

Для автора бачити у сні, що його рукопис відкинута видавцем, означає, що його чекають деякі сумніви, але в кінцевому підсумку його робота буде прийнята.

Бачити у сні автора, завершив свою роботу і уважно переглядає її, означає, що у Вас будуть неприємності у зв'язку з якою-небудь діяльністю.

Для автора — його рукопис відкинута видавцем - сумніви (але в остаточному підсумку його робота буде прийнята);

Бачити автора, завершив свою роботу і уважно переглядає її - неприємності в якій-небудь діяльності.

Також Див. Видавець.

Для літератора сон, у якому його рукопис була відкинута редактором, може означати, що в реальному житті його добуток все ж гідно оцінять і візьмуть до друку.

Якщо у сні Ви бачите автора, натхненно працює над своїм твором, то наяву Вас очікує невелике розлад, пов'язаний з якою-небудь творчою діяльністю.

Якась втрата.

Сучасний сонник

Автор сниться до швидкого реальному знайомству з непересічною людиною.

Якщо уві сні ви самі виступаєте в ролі письменника, то, швидше за все, ви намітили в своєму житті серйозні кроки. Можете сміливо змінювати кар'єру або особисте життя, так як зараз Фортуна повернулася до вас обличчям.

Якщо сняться виступи на захист авторських прав, то це віщує сутички та суперечки з суперниками.

Снилося, як ви стали журналістом і берете у письменника інтерв'ю, сперечаєтесь з ним - значить, наяву вас чекають дискусії, які можуть підмочити вашу репутацію, позначитися на кар'єрі.

Сонник Симона Кананіта

Автор — бережися злодія - бути автором - очікування слави.

Український сонник

Автор — якась втрата.

Новий сімейний сонник

Автору, який побачив у сні, що його рукопис відкинута видавцем, не треба засмучуватися. Цей сон передвіщає всього лише деякі сумніви з боку видавця, які в підсумку вирішаться благополучно - рукопис буде прийнята. А от якщо ви побачили уві сні автора, що переглядає свою роботу, чекайте неприємностей.

Снотолкователь

Для автора бачити у сні, що його рукопис відкинута видавцем, означає, що його чекають деякі сумніви, але в кінцевому підсумку його робота буде прийнята.

Бачити уві сні автора, завершив свою роботу і уважно переглядає її, означає, що у Вас будуть неприємності у зв'язку з якоюсь діяльністю.

Суміщений сонник

Для автора чи письменника спостерігати в сновидінні, що його рукопис або книжка відкинута видавцем або редактором - передвіщає, що його чекають деякі сумніви, але в кінцевому рахунку його праця буде вознагрожден.

Бачити в сновидінні автора, що завершив свою роботу і переглядає її - віщує, що у вас виникнуть значні неприємності пов'язані з вашою діяльністю.

Сонник XXI століття

Бачити у сні автора - означає вести приємну бесіду, говорити або про щось сперечатися з ним - до невдачі або провалу в розпочатій справі.

Вести уві сні цікаву бесіду з авторами, обговорювати нову книгу або просто сперечатися з ними - означає, що вас може чекати невдача в новій справі.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні автора - передвіщає знайомство з цікавою особистістю наяву.

Якщо в ролі автора ви бачите себе - можливо, ви зважитеся на серйозний крок у кар'єрі або особистому житті, і вам буде супроводжувати успіх.

Захищати авторські права у сні - ймовірно, вам належить зіткнення з конкурентами.

Брати інтерв'ю у письменника і вступити з ним в обговорення творів - вам спробують нав'язати суперечка, здатний підірвати вашу кар'єру.

Сонник для стерви

Автор — переживання і занепокоєння про якійсь справі.

Сонник від А до Я

Бачити у сні автора (не важливо чого - прози, поезії, музики) це означає, що вас чекає весела і цікава бесіда в колі споріднених душ. Говорити чи дискутувати з ним про щось - невдача в розпочатій справі або його досконале припинення.

Бачити автора, завершив свою роботу і демонструє її вам, - чекайте неприємностей у зв'язку з тією діяльністю, якою ви займаєтеся крім основної роботи.

Відчувати себе уві сні автором - хоч маленька, скороминуща, але слава не мине вас.

Якщо ви справді є автором чогось і вам сниться, що ваша робота відкинута, - в перспективі після всяких зволікань і відфутболювання ваша праця буде прийнятий і визнаний.

Теткінскій сонник-2012

Автор — необхідність реалізації творчих здібностей, можливостей.

 
Відноситься до тем: