Тлумачення сну «Звільнення»

Сонник Фрейда

Якщо наснилося ваше звільнення з якоїсь роботи, це означає, що, незважаючи на ваше бажання внести у своє життя корективи, доля поки не дуже поспішає створити такі умови, щоб ви могли їх здійснити.

Для вас головне - не расстраіваясь, не форсувати події і не квапити час, адже всьому свій термін.

У сновидінні ви були начальником, і звільнення якогось співробітника виходило від вас, - це говорить про те, що в інтимному житті воля ваша надмірно пригнічена. Протягом тривалого часу існування вашої зв'язку ви звикли до того, що робить ваш партнер, приймаючи цей стан речей за нормальне. Вам навіть здається, що це межа ваших мрій. Але невже вам більше нічого б не хотілося? Постарайтеся донести до партнера ті свої побажання, про які ви досі не говорили, і тоді сексуальне життя принесе більше задоволення.

Сонник Лонго

У наш важкий час сон про звільнення може вважатися самим справжнім кошмаром, адже зараз втрата роботи - катастрофа. Отже, якщо уві сні ви отримали звістку про звільнення, то наяву ви відчуваєте невпевненість у завтрашньому дні, а все через те, що сумніваєтеся у своєму професіоналізмі. Ви можете, звичайно, продовжувати мучитися і постійно знаходитися на межі нервового зриву, але такі жертви навряд чи приведуть вас до успіху, а залишки здоров'я ви втратите однозначно. У вас є два варіанти вирішення цієї проблеми. Варіант перший:

Знайдіть собі нову роботу, де ваш професіоналізм буде поза сумнівами і ви будете відповідати покладеним на вас місії. Варіант другий:

Відкиньте помилкову скромність, підвищуйте свій професійний рівень, вчіться буквально у всіх, хто хоч щось розуміє в вашій професії (врахуйте, що зайві знання ще ніколи і нікому не зашкодили), і перестаньте, нарешті, сумніватися у своїх здатностях.

Якщо уві сні ви бачите когось із близьких, засмученого звісткою про звільнення, і намагаєтеся його втішити, то досить скоро ця людина потрапить у скрутне становище, причиною якого буде його невпевненість у собі, але ви візьметеся йому допомогти, підтримуючи його морально і навіть. Що ж, простягнути руку допомоги ближньому своєму - справа благородна, однак таким чином ви надаєте людині ведмежу послугу. Замість того щоб спонсорувати його та лити бальзам на його рани, ви повинні допомогти цій людині реально оцінити себе і знайти правильну дорогу, але ні в якому разі не вести його по ній "за ручку".

Якщо уві сні ви опинилися жорстокосердий начальником і звільнили когось зі своїх службовців, то в реальності вам доведеться проявити жорстокість по відношенню до когось із ваших знайомих або друзів, проте совість вас мучити не повинна, так як це єдиний спосіб навчити цю людину.

Якщо в якості звільненого вами підлеглого виступає хтось із членів вашої родини, значить, ви найближчим часом спробуєте з'ясувати стосунки з домочадцями, і це може призвести до непередбачуваних наслідків. Будьте обережні і постарайтеся підсолоджувати гіркі пігулки, які ви приготували для своїх родичів.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Звільненим бути — несподівана прибуток, виграш. Самому звільнитися - зміцнення твого становища на роботі.

Східний жіночий сонник

Якщо ти подаєш заяву на звільнення, значить, ти стоїш на порозі прийняття якогось відповідального рішення.

Приснилося , що ти дізнаєшся про своє звільнення заднім числом?

Сучасний сонник

Якщо уві сні Вам погрожують звільненням через невідповідність посаді - значить, Ви стомлені роботою і не бачите кінця проблем, які звалилися на Вас.

Якщо Ви стикаєтеся з необхідністю звільнення через нерозуміння в колективі - це передвіщає Вам посилення уваги з боку начальства або радісний сюрприз від колег.

Сон, в якому Ви отримаєте лист з повідомленням про Ваш звільнення - означає, що Вас очікує помилкове звістка або знайомство з непорядним людиною.

Якщо Вам сниться, що Ви вирішили звільнитися з високооплачуваної роботи - значить, Ви перебуваєте у веселому настрої, ніщо не загрожує Вашій благополуччю.

Коли Вам сниться, що всі члени Вашої родини були звільнені з роботи в один день - це віщує велике сімейне подія і багато клопотів, пов'язаних з ним.

Східний сонник

Якщо ти подаєш заяву на звільнення - значить, ти стоїш на порозі прийняття якогось відповідального рішення.

Приснилося, що ти дізнаєшся про своє звільнення заднім числом - можливо, назріває загроза скандалу.

Новітній сонник

Якщо звільнили вас - до повернення грошового боргу, який ви вважали безнадійним;

Звільнили ви — до грошової нужді.

Сонник Білого мага

У наш важкий час сон про звільнення - може вважатися самим справжнім кошмаром, адже зараз втрата роботи - катастрофа. Отже, якщо уві сні ви отримали звістку про звільнення, то наяву ви відчуваєте невпевненість у завтрашньому дні, а все через те, що сумніваєтеся у своєму професіоналізмі. Ви можете, звичайно, продовжувати мучитися і постійно знаходитися на межі нервового зриву, але такі жертви навряд чи приведуть вас до успіху, а залишки здоров'я ви втратите однозначно. У вас є два варіанти вирішення цієї проблеми. Варіант перший:

Знайдіть собі нову роботу, де ваш професіоналізм буде поза сумнівами і ви будете відповідати покладеним на вас місії. Варіант другий:

Відкиньте помилкову скромність, підвищуйте свій професійний рівень, вчіться буквально у всіх, хто хоч щось розуміє в вашій професії (врахуйте, що зайві знання ще ніколи і нікому не зашкодили), і перестаньте, нарешті, сумніватися у своїх здатностях.

Якщо уві сні ви бачите когось із близьких, засмученого звісткою про звільнення, і намагаєтеся його втішити - досить скоро ця людина потрапить у скрутне становище, причиною якого буде його невпевненість у собі, але ви візьметеся йому допомогти, підтримуючи його морально і навіть матеріально. Що ж, простягнути руку допомоги ближньому своєму - справа благородна, однак таким чином ви надаєте людині ведмежу послугу. Замість того щоб спонсорувати його та лити бальзам на його рани, ви повинні допомогти цій людині реально оцінити себе і знайти правильну дорогу, але ні в якому разі не вести його по ній «за ручку».

Якщо уві сні ви опинилися жорстокосердий начальником і звільнили когось зі своїх службовців - в реальності вам доведеться проявити жорстокість по відношенню до когось із ваших знайомих або друзів, проте совість вас мучити не повинна, так як це єдиний спосіб навчити цю людину відповідати.

Якщо в якості звільненого вами підлеглого виступає хтось із членів вашої родини - значить, ви найближчим часом спробуєте з'ясувати стосунки з домочадцями, і це може призвести до непередбачуваних наслідків. Будьте обережні і постарайтеся підсолоджувати гіркі пігулки, які ви приготували для своїх родичів.

Малий сонник

Якщо у сні Ви подаєте заяву на звільнення, то в реальному житті Ви стоїте на порозі прийняття якогось відповідального рішення.

Якщо Вам приснилося, що Ви дізнається про своє звільнення заднім число, то Вам варто задуматися над стосунками в сім'ї. Можливо, назріває загроза скандалу.

Для чоловіка сон, у якому він, будучи солдатом, йде у звільнення, означає, що Ви втомилися від рутини повсякденних обов'язків і прагнете до задоволень. Однак будьте обережні, щоб Ваші легковажні вчинки не стали причиною трагедії.