Тлумачення сну «Загроза»

Сонник Фрейда

Якщо в сновидінні ви погрожували якійсь людині, це означає, що ваше серце наповнене заздрістю до щастя інших людей. Це почуття позбавило вас спокою, адже ви розумієте, що заздрити - затія, як мінімум, даремна. Тим не менш доля поки що не звертає на вас особливої уваги і знаходить більш нужденних у її розташуванні.

Сон підказує, що вам буде потрібно зовсім небагато терпіння, зате потім на вас як грім серед ясного неба обрушиться жадане щастя.

Приснилося загроза на вашу адресу говорить про те, що ваша легковажність не дозволяє помічати дуже близької небезпеки. Подумайте, що можна зробити, щоб захистити своє життя від нежданих втручань.

Сонник Міс Хассе

Виникне непорозуміння.

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви відчували загрозу, що нависла над вашим здоров'ям або навіть життям, він може виступати як попередження понад:

У вас почало розвиватися важковиліковних захворювань. Термінові профілактичні заходи або розпочате лікування знімуть найближчим часом цю загрозу, а ось безтурботність може обійтися вам дуже дорого, оскільки халатно ставитися до застереженню вищих сил неприпустимо.

Хтось погрожував вам або близьким - значить, в не настільки віддаленому майбутньому станете підкорятися жорстокому і честолюбної людині, якій вдасться шляхом шантажу змусити вас йти на непристойні вчинки. Звичайно, краще не потрапляти в цю пастку, і все ж якщо неприємність все-таки трапилася, ні в якому разі не уникайте викриття. Справа в тому, що через своїх страхів ви можете піти по ще більш негожого шляху і здійснити справжній злочин, і тоді наслідки будуть несумірні з тим соромом, який вам довелося б пережити, якби ваш страшний секрет був викритий в самому початку.

Відчувати уві сні загрозу добробуту - це до неабиякої сутичці з конкурентами. Хто здобуде в ній верх, залежить тільки від вашої сили характеру і особистісних якостей.

Самі погрожували комусь - втратите контроль над ситуацією, від якої ви ніяк не очікували ніяких форс-мажорів. Чим швидше вам вдасться зорієнтуватися, тим безболісніше будуть наслідки. А от якщо ви забаритеся і розгубитеся, то є ризик, що ваша доля і життя близьких можуть помінятися зовсім не в кращу сторону. Вам треба більш уважно і серйозно поставитися до справ, аніскільки не розслабляючись. А якщо біда все-таки дасть про себе знати, невідкладно беріться за справу, не побоюючись просити у друзів підтримки.

Довелося почути, як погрожували якійсь людині, - значить, випадково дізнаєтесь якусь таємницю і нікому її не розбовтати. Навряд чи ви дочекаєтеся подяки, але головне - в душі ви можете з повним правом вважати себе порядною людиною. А адже почуття морального задоволення своєю поведінкою і спокійна совість - це, погодьтеся, не така вже й незначна нагорода.

Сонник Симона Кананіта

Загроза — непорозуміння.

Сонник Здоров'я

Чути погрозизнак можливої небезпеки;

Загрожувати-кому — до накопиченої агресивності, психічної, нервової і гормональної неврівноваженості.

Новітній сонник

Якщо вам погрожують - до небажаного події;

Якщо ви угражает - до розбрату з близькою людиною.

Сучасний сонник

Сон, в якому ви погрожуєте-кому - віщує занепокоєння і хвилювання з приводу власного безсилля, неможливості одержати верх, перемогу, добитися визнання.

Якщо загрожують вам - це означає тривогу за майбутнє.

Сонник Білого мага

Сон, в якому ви відчуваєте загрозу своєму здоров'ю або життю - може служити знаком згори, він попереджає вас про початок хвороби, яка важковиліковних.

Якщо ви негайно приймете профілактичні заходи або почнете лікування - вашому здоров'ю найближчим часом нічого не загрожуватиме. Але якщо ви виявите безпечність, то можете серйозно поплатитися - не можна із злочинною халатністю ставитися до попередженням вищих сил.

Якщо уві сні хтось загрожує вам або вашим близьким - значить, досить скоро ви опинитеся в підпорядкуванні у жорстокого і честолюбного людини, яка змусить вас здійснювати погані вчинки, вдавшись до шантажу. Постарайтеся не попадатися на вудку цього негідника, але, якщо неприємність все ж сталася, ні в якому разі не бійтеся викриттів - адже цей страх може штовхнути вас на слизький шлях і навіть привести до злочину, що набагато страшніше, ніж почуття сорому, яке ви відчуваєте.

Якщо ви відчуваєте у сні, що хтось чи щось загрожує вашому добробуту - наяву вам належить серйозна сутичка з конкурентами. Хто вийде переможцем, залежить виключно від ваших особистих якостей і сили характеру.

Якщо ви самі уві сні погрожуєте комусь - досить скоро ситуація, яку ви вважали вивченої уздовж і впоперек, вийде з-під контролю і ви довго не зможете відновити status quo. Чим швидше ви зорієнтуєтеся, тим легше будуть наслідки. Але варто тільки вам розгубитися, як ваша доля і долі ваших близьких можуть змінитися не в кращу сторону. Постарайтеся серйозніше ставитися до справ і не розслаблятися, але якщо вже біда трапилася, не будьте стороннім спостерігачем, негайно беріться за справу і не бійтеся просити допомоги у друзів.

Чути в сні погрози на адресу іншої людини - ви абсолютно випадково дізнаєтесь якийсь секрет, але зумієте зберегти його в таємниці. Подяки не чекайте, але зате в душі ви можете вважати себе порядною людиною, а спокійна совість і почуття морального задоволення своїми вчинками - не така мала нагорода.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Чути в сні, як вам хтось загрожує - є попередженням. Швидше за все, наяву ви вчинили або ризикуєте зробити якісь помилки, які можуть серйозно ускладнити ваше життя. У той же час, не поспішайте розуміти слова загрози буквально, оскільки в них може полягати не пряма інформація, а образний натяк.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Загроза — до катастрофи.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви чуєте уві сні якусь загрозу - цей сон до непорозуміння через запальності вашого характеру.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Якщо вам погрожують уві сні - це до втрати спокою.

Загальний сонник

Сон, в якому ви погрожуєте-кому, віщує занепокоєння і хвилювання з приводу власного безсилля, неможливості одержати верх, перемогу, добитися визнання.

Якщо загрожують вам, це означає тривогу за майбутнє.