Сонник «Майбутнє»

Езотеричний сонник

Якщо уві сні перед вашим внутрішнім зором поставали картини, і ви знали, що це ваше майбутнє, то сновидіння тлумачиться з декількох позицій. Так, якщо в сні ви були сильно схвильовані, стривожені, боялися чого-небудь, то вашому прийдешньому наяву, швидше за все, судилося бути відносно спокійним, у вас не буде приводів для серйозних прикростей. А якщо, навпаки, ви були дуже задоволені своїм життям, то наяву можливі серйозні життєві негаразди. Такий сон попереджає, що є ризик піддатися спокусам і позбутися накопичених благ.

Якщо ви бачили своє майбутнє досить ясно, це говорить про те, що ви будете плисти за течією, нічого не роблячи для зміни життя.

Приснилося туманне, неясне прийдешнє означає, що ви будете господарем власної долі.

Сон, в якому ви бачили чуже майбутнє, означає, що вам доведеться подбати про інших людей. Ще одне можливе значення сну - у вас можуть відкритися.

Екстрасенсорні здібності.

Сонник Міллера

Якщо Ви побачите сон про майбутнє, то такий сон допоможе Вам взяти себе в руки і втриматися від декількох неощадливо і навіть навіжених кроків.

Такий сон допоможе Вам взяти себе в руки і втриматися від деяких необачних кроків.

Якщо у сні Ви побачили своє майбутнє, то Вам слід ще раз зважити всі за і проти, що стосуються прийнятого Вами рішення.

Новий сімейний сонник

Якщо ви побачите уві сні своє майбутнє - зумієте утриматися від неощадливо і навіть навіжених кроків.

Східний жіночий сонник

Побачила своє майбутнє? Тобі варто ще раз зважити всі "за" і "проти", що стосуються прийнятого тобою рішення.

Східний сонник

Побачила своє майбутнє - тобі слід ще раз зважити всі «за» і «проти», що стосуються прийнятого тобою рішення.

Новий сонник 1918 р

Якщо уві сні ви бачите себе в майбутньому - наяву вам необхідно перевірити правильність розрахунків, переглянути стосунки з новими компаньйонами, звернути особливу увагу на витрати.

Якщо уві сні вам вдалося «заглянути» в майбутнє або дізнатися щось «звідти» - такий сон обіцяє вам хороші звістки наяву.

Якщо вам наснився завтрашній день - цей сон може бути передвістям майбутніх труднощів і турбот.

Суміщений сонник

Якщо вам приснилося сновидіння про майбутнє - таке сновидіння у вас виникне бажання здійснювати необдумані вчинки, але здоровий глузд візьме гору і ви не встигнете зробити дурних вчинків.

Сучасний сонник

Якщо ви побачите сон про майбутнє - такий сон допоможе вам взяти себе в руки і втриматися від декількох неощадливо і може бути навіть навіжених кроків.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Заглядати у сні в майбутнє - найчастіше є ознакою ваших хвилювань про власні плани або ж про події, які вам небайдужі. Атмосфера таких снів може натякати на те, як в загальних рисах розвивається ситуація і чого вам чекати в реальному житті. Приємна атмосфера закликає вас розслабитися і більше довіряти долю, неприємна ж пропонує мобілізуватися для вирішення якихось важливих питань.

Не слід чекати від таких снів - точності прогнозів, оскільки майбутнє людям найчастіше відкривається у вигляді якихось тенденцій, без зайвих деталей і подробиць, або у вигляді асоціативних натяків. В іншому ж, доля оберігає людину від того, щоб, заздалегідь дізнавшись свій завтрашній день, він не розслабився завчасно і з необережності не зіпсував його.

Сонник від А до Я

Сон, в якому вам видається майбутнє, як його описують у книгах фантасти, змусить вас взяти себе в руки і не ризикувати даремно, коли виникне спокуса швидкого і легкого успіху в сумнівній справі.

Снотолкователь

Якщо Ви побачите сон про майбутнє, то такий сон допоможе Вам взяти себе в руки і втриматися від декількох неощадливо і навіть навіжених кроків.

Малий сонник

Якщо у сні Ви побачили своє майбутнє, то Вам слід ще раз зважити всі за і проти, що стосуються прийнятого Вами рішення.

Теткінскій сонник-2012

Майбутнє — необхідність навчитися жити тут і зараз. Відображення мрій або страхів спрямованих у майбутнє.

 
Відноситься до тем: