Сонник «Доля»

Сучасний сонник

Якщо вам приснилося, що ви роздумували над своєю долею, то наяву вас чекає подія, після якої ви подивіться на своє життя і головні принципи зовсім іншими очима. Ця подія з однаковою ймовірністю може бути і поганим, і хорошим.

Сниться, що над вами тяжіє злий рок, - це може передвіщати вам реальне нещастя. Однак частіше після подібного сновидіння пробуджуються сплячі таланти, з'являється стимул до більш активною і енергійною життя.

Приснилося, що ваша сумна доля несподівано змінилася на щасливу, - це привід вести себе більш розсудливо. В дійсності ваше життя в найближчому майбутньому в більшій мірі буде залежати від вас, ніж від зовнішніх обставин.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому ви відчули свою долю, не завжди передрікає розбіжності і нещастя. Він може просто спонукати вас до того, щоб ви повною мірою реалізували свої здібності і вели більш активний спосіб життя. Молода жінка, якій наснилося, що вона обманює уві сні долю, сміливо зробить вибір між відданим другом і коханим.

Сонник Міллера

Відчуття неминучості долі - це пробудження Ваших сплячих талантів і стимуляція до актив-ної та енергійної життя;

Для жінки — перехитрити долю - Вам належить вибирати між вірним другом і коханим чоло-століттям.

Сни про долю попереджають про проблеми і нещастях.

Для молодої жінки сон, у якому вона намагається обдурити свою долю, означає, що наяву вона спробує примирити своїх близьких друзів і шанувальників.

Сонник для закоханих

Якщо дівчині сниться, що вона обманює свою долю і не виконує своє призначення, це означає, що їй доведеться вибрати між коханим і вірним другом.

Загальний сонник

Сон про долю пророкує нещастя і непотрібні розбіжності.

Якщо молодій жінці сниться, що вона намагається обдурити свою долю, то наяву вона спробує примирити своїх близьких друзів і шанувальників.

Малий сонник

Сни про долю попереджають про проблеми і нещастях.

Для молодої жінки сон, у якому вона намагається обдурити свою долю, означає, що наяву вона спробує примирити своїх близьких друзів і шанувальників.

Теткінскій сонник-2012

Доля — необхідність засвоєння якогось уроку.

Снотолкователь

Відчути уві сні свою долю - це сон, не завжди передрікає розбіжності і нещастя. Він може з'явитися як спонукання до реалізації Ваших здібностей і більш енергійному способу буття.

Для молодої жінки, обманює уві сні долю, сон обіцяє, що вона сміливо зробить вибір між відданим другом і коханим.

 
Відноситься до тем: