Тлумачення сну «Знати»

Сонник Міллера

Приснилося спілкування зі знаттю - це говорить про те, що всі ваші помисли і наміри помилкові. Волієте видовища і задоволення замість інтелектуальних занять? Молода жінка після цього сну обере собі шанувальника, орієнтуючись на зовнішність. При цьому вона не зверне навіть найменшої уваги на його дурість чи розум. А адже саме мудрість є головним чоловічим достоїнством, що дозволяє сильній статі виступати захисником жінок.

Сонник Міс Хассе

Приснилася знатна дама - доживете до старості.

Загальний сонник

Бачити у сні, що Ви спілкуєтеся зі знаттю, означає, що Ваші прагнення помилкові, вони заведуть Вас у глухий кут, якщо Ви будете віддавати перевагу видовища і задоволення високому розвитку інтелекту. Молодій жінці наснилося знати передвіщає, що вона вибере собі шанувальника по зовнішності, нехтуючи мудрістю - головним чоловічим достоїнством, яке і дозволяє чоловікам виступати в ролі захисників жінок.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви спілкуєтеся зі знаттю, означає, що Ваші прагнення помилкові, вони заведуть Вас у глухий кут, якщо Ви будете віддавати перевагу видовища і задоволення високому розвитку інтелекту.

Молодій жінці наснилося знати передвіщає, що вона вибере собі шанувальника по зовнішності, нехтуючи мудрістю - головним чоловічим достоїнством, яке і дозволяє чоловікам виступати в ролі захисників жінок.