Сонник «Мудрість»

Сонник Міллера

Відчувати в сні себе мудрою людиною - означає, що Ваш дух буде непохитний у важких обставинах, Ви зможете подолати ці випробування і домогтися забезпеченої, вдалою життя.

Якщо ж Вам здається, що Вам не вистачає мудрості, - це означає, що Ви розтрачуєте даремно свої природні обдарування.

Відчувати себе мудрим - Ви збережете твердість духу в тяжких обставинах і подолавши всі випробування налагодите своє життя і будете щасливим;

Вам здається, що Вам не вистачає мудрості - Ви в порожню витрачаєте свої здібності.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви відчули себе мудрою людиною - зможете вистояти у найважчих обставинах і домогтися забезпеченого життя. Здалося, що вам не вистачає мудрості, - зізнайтеся собі, що розтрачуєте свої дарування даремно.

Східний жіночий сонник

Якщо наснилося, що ти спіткала мудрість життя, - значить, ти близька до перемоги. Ти відчуваєш, що тобі не вистачає мудрості? Ти даремно розтрачує свої природні таланти і дарування.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви мудра людина - в реальному житті при зустрічі з труднощами Ви проявите твердість духу і, подолавши всі випробування, доб'єтеся гідного життя.

Якщо ж Вам приснилося, що Ви недостатньо мудрі - наяву Ви даремно розтрачуєте свої природні таланти і дарування.

Східний сонник

Якщо наснилося, що ти спіткала мудрість життя - значить, ти близька до перемоги.

Ти відчуваєш, що тобі не вистачає мудрості - ти даремно розтрачує свої природні таланти і дарування.

Сонник для стерви

Мудрість — міцна і стабільна життя.

Бути уві сні мудрецем - твоїй силі волі та мужності можна тільки позаздрити, тобі не страшні ніякі випробування і труднощі, ти зможеш все подолати і добитися слави, почестей, пошани і процвітання свого будинку.

Сонник від А до Я

Розмовляти в сні з літнім, навченим життям людиною, яка висловлює глибокі думки і навіть слушні поради - вам слід запам'ятати сказане ним і слідувати цьому в реальному житті.

Якщо уві сні вас визнають мудрою - ви відчуєте в собі сили для великої справи і, взявшись за нього, досягніть великих успіхів.

Снотолкователь

Відчувати в сні себе мудрою людиною - означає, що Ваш дух буде непохитний у важких обставинах, Ви зможете подолати ці випробування і домогтися забезпеченої, вдалою життя.

Якщо ж Вам здається, що Вам не вистачає мудрості це означає, що Ви розтрачуєте даремно свої природні обдарування.

Загальний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви - мудра людина, то в реальному житті при зустрічі з труднощами Ви проявите твердість духу і, подолавши всі випробування, доб'єтеся гідного життя.

Якщо ж Вам приснилося, що Ви недостатньо мудрі, то наяву Ви даремно розтрачуєте свої природні таланти і дарування.

Теткінскій сонник-2012

Мудрістьвідображення рівня потреби в мудрості.