Сонник «Будинку»

Англійський сонник

Побачивши уві сні нові будинки, чекайте переїзду на нове місце. Там Ви знайдете щастя і уникнете підступів таємних ворогів.

Якщо будови, які Ви бачите в сні, високі й величні - значить. Ви будете благополучні та щасливі.

Якщо у сні Ви бачите не просто красиві будівлі, а справжні палаци - значить. Ви будете не тільки багаті, але й дуже знатні.

Ваше життя зміниться до гіршого, якщо в сні Ви побачите маленькі, непоказні і застарілі будинки. Спасибі, що відвідали наш англійський сонник.

Ще гірше бачити уві сні недобудовані будівлі. Особливо небезпечно запитувати про причини, з якої ці будинки не добудовано.

Якщо ніхто уві сні не зможе відповісти на це питання - значить. Вашим життєвим планам не дано здійснитися і Ви не доживете до їх втілення.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Побачивши уві сні нові будинки, чекайте переїзду на нове місце. там ви знайдете щастя і уникнете підступів таємних ворогів. якщо будови, які ви бачите уві сні, високі й величні - значить. Ви будете благополучні та щасливі.

Якщо у сні Ви бачите не просто красиві будівлі, а справжні палаци - значить. Ви будете не тільки багаті, але й дуже знатні. Ваше життя зміниться до гіршого, якщо в сні Ви побачите маленькі, непоказні і застарілі будинки. Дякуємо, що завітали нашЕще гірше бачити уві сні недобудовані будівлі. Особливо небезпечно запитувати про причини, з якої ці будинки не добудовано.

Якщо ніхто уві сні не зможе відповісти на це питання - значить. Вашим життєвим планам не дано здійснитися і Ви не доживете до їх втілення.