Тлумачення сну «Пошук»

Сонник Лоффа

Якщо уві сні довелося здійснювати пошук об'єкта, який весь час виявляється в іншому місці, це може Розсерджений і викликати роздратування, зате при таких обставинах знахідка буде приємним сюрпризом. Щоб витлумачити сновидіння про пошук, дуже важливо згадати, закінчується чи справа знаходженням предмета чи все-таки немає.

Коли сон закінчується добре, слід зазначити, що чи кого саме ви шукали і яким чином вдалося ці об'єкти знайти.

Якщо вам хтось допоміг це зробити, поміркуйте, що може пов'язувати між собою цієї людини і розшукуваний вами об'єкт. Нерідко втрачений об'єкт служить відображенням сфери життя, в якій ми відчуваємо свою невмілість і некомпетентність.

Якщо пошук здійснювався в суспільстві інших, сон може підказувати, що для виходу з ситуації, що склалася добре було б звернутися за мудрою порадою.

Один з сновидців розповів про такий сні. Він шукав і ніяк не міг відшукати ключі від своєї машини. Перевернувши догори дном весь будинок, він накричав на дружину і вийшов з себе. Дочки в цей час не було вдома, і вона стає для марить єдиною винуватицею. І тут прийшов її бойфренд і порадив пошукати ключ у замку вхідних дверей. Пішовши раді, чоловік знайшов там свої ключі від автомобіля.

Дане сновидіння цікаво тим, що чоловік дав зрозуміти, наскільки сильно він турбується через водіння дочкою машини. Відчуття втрати контролю над життям дочки забирало у нього чимало емоційної енергії. Коли ця людина з'ясував і проаналізував для себе значення сновидіння, він зробив висновок, що майже всі конфлікти, які траплялися в його домі, були викликані зовсім не непокірністю дочки, як чоловік до цих пір волів думати, а його занепокоєнням і тривожністю. Це розуміння нормалізувати відносини з дочкою і поклало кінець напруженої домашній обстановці.

Якщо мова йде про сон, що закінчився безрезультатним пошуком, то він, як правило, говорить про необхідність залікувати емоційні травми. Безуспішно шукати можна людину або якийсь предмет. Часто зустрічається сон про пошук плаче дитини;

Гонитві за втікачем, чиє місцезнаходження не з'ясовано, чи про отримання повідомлення, на яке відсутня можливість дати відповідь. Такого роду сни можуть відвідувати в періоди, коли людина переживає тривалий емоційний спад, породжений якоюсь надзвичайною подією - наприклад, кончиною коханої людини.

Не дали позитивного результату пошуки предмета або місця - це ще один сюжет про невдалий пошуку. Можливо, ви мали планом, який нікуди не веде, а може, у вас не виходило відшукати предмет після того, як поклали його в певному місці. Такі сновидіння здатні допомогти зрозуміти мету свого життя і оцінити ефективність їх реалізації.

Якщо такі сни відвідують вас досить часто, то перевірте, чи не суперечать один одному ваші цілі і поведінку.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Як правило, він знаменує духовну подорож. Чи відчуваєте ви поклик духу? Пам'ятайте, відповіді потрібно шукати в собі. Внутрішній пошук означає не менше, ніж пошук у зовнішньому світі.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементиземля, метал, вогонь. Стихії - жар, сухість, вологість. Емоції - сумнів, задумливість, депресія. Органи - селезінка, легені, серце. Планети - Марс, Сатурн, Венера. Шукати невідомо що, якийсь предмет (наголос на невідомість і предмет):

Порожнє стан інь (зміст втрачено) і безцільне порожнє дію ян. Cостояние невпевненості, спустошеності внутрішньої, зовнішньої втрати, сумнівів. Навіть якщо річ є тільки символом чогось, фізично річ шукають руками, очима.

Пошук же нефізичних даностей (наприклад, рішення задачі) зовнішніми діями виражати не обов'язково:

Цей процес проходить всередині я людини. Рукотворна річ - предмет без людини не має сили і марний, даремне ж завжди мертво.

Пошук зовнішнього символу вперед впевненості у внутрішніх силах - є помилка:

Виникає перспектива неможливості використовувати знайдене.

Якщо не вмієш користуватися для власного блага тим, що маєш, то не зможеш скористатися додатковою знайденої силою. Шукати у сні невідомо що - є знак невпевненості в наслідки своїх рішень і нерозуміння суті проблеми, шукати невідомий предмет - це недовіра до себе і бажання уникнути відповідальності в разі невдачі (талісман не допоміг). Все в сукупності - слідування шляхом втрат і хвороб:

Хвилювання відіб'ються на серці. Шукати з блуканням по коридорах, вулицям, пустелі, лісі - дивіться відповідні статті і з'єднуйте значення. Шукати у сні абсолютно певний предмет, в реальності є одним з головних символів людської культури (символіка переважує зовнішню форму) - Див. відповідні статті Книга, Ключ, Зброя і так далі. Шукати не предмет, але вихід / вхід з підземелля, квартири - значить намагатися активно дозволити якусь проблему. Тлумачення дається за відповідними статтями.

Американський сонник

Пошукяк правило, він знаменує духовну подорож.

Імператорський сонник

Шукати невідомо що, якийсь предмет (наголос на невідомість і предмет) - порожнє стан інь (зміст втрачено) і безцільне порожнє дію ян. Cостояние невпевненості, спустошеності внутрішньої, зовнішньої втрати, сумнівів. Навіть якщо річ є тільки символом чогось, фізично річ шукають руками, очима.

Пошук же нефізичних даностей (наприклад, рішення задачі) - зовнішніми діями виражати не обов'язково:

Цей процес проходить всередині я людини.

Пошук зовнішнього символу вперед впевненості у внутрішніх силах - є помилка:

Виникає перспектива неможливості використовувати знайдене.

Якщо не вмієш користуватися для власного блага тим, що маєш, то не зможеш скористатися додатковою знайденої силою.

Шукати у сні невідомо що - є знак невпевненості в наслідки своїх рішень і нерозуміння суті проблеми, шукати невідомий предмет - це недовіра до себе і бажання уникнути відповідальності в разі невдачі (талісман не допоміг).

Шукати з блуканням по коридорах, вулицям, пустелі, лісі - дивіться відповідні статті і з'єднуйте значення.

Шукати у сні абсолютно певний предмет - в реальності є одним з головних символів людської культури (символіка переважує зовнішню форму).

Шукати не предмет, але вихід / вхід з підземелля, квартири - значить намагатися активно дозволити якусь проблему. Тлумачення дається за відповідними статтями.

Сонник для стерви

Пошукмайбутнє принесе безліч розчарувань і неприємностей.

Якщо розшукують тебе - агресія і злісні випади з боку суперників і недоброзичливців.

Теткінскій сонник-2012

Пошуквідображення пошуку як такого в усіх сферах. Необхідність шукати відповіді в нутрії себе.

Внутрішній духовний пошук важливий не менше, якщо не більше, ніж пошук у зовнішньому світі.