Сонник «Планети»

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Небесні тіла;

Освітлення. Ритм Всесвіту. Земля - турбота і забезпечення. Юпітер - широта і експансія. Щось величезне й приголомшливе. Марс - агресивність і пристрасність. Передчуття війни. Меркурій - посланець грецьких богів. Зв'язок і швидкість, швидка зміна настренія. Нептун - бог морів. Психічна сила, містицизм. Плутон - маленький і сконцентрований. Може означати духовне розкриття. Його можна сприйняти як примхливе веселощі цуценя Плуто з мультфільму Уолта Діснея. Сатурн - сардонічний і неквапливий. Від нього віє холодом. Уран говорить про приховані здібності. Зміни. Венера зазвичай у всіх породжує образ краси, гармонії, жіночності та ніжності.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Планети можуть символізувати небесні тіла та освітлення.

Планети є квінтесенцією ритму всесвіту. Земля асоціюється з турботою і забезпеченням. Юпітер може означати широту і експансивність. Марс може говорити про агресивність і пристрасності. Меркурій був посланцем у грецьких богів і тому виражає товариськість, швидкість і швидку зміну настроїв. Нептун був богом морів і тому символізує телепатичне усвідомлення і містицизм. Плутон, незважаючи на його малі розміри, може виражати ідею духовного розкриття. Плутон можна сприймати і як образ примхливого веселощів, тоді його слід зобразити як персонаж з мультфільму Уолта Діснея, що носить це ж ім'я. Сатурн може бути сардонічним і холодним. Уран говорить про приховані здібності. Венера зазвичай у всіх породжує образ краси, гармонії, жіночності та ніжності.

Загальний сонник

Знаходитися або опинитися на іншій планеті - неймовірні зміни до поганого або хорошого, дивлячись по тому, що відбувається уві сні;

(буквально, як кажуть,? опинився на іншій планеті?));

См. Зірки.