Сонник «Бог»

Сонник Міллера

Не варто чекати чогось хорошого після сну, в якому вам привидівся Бог. Якась деспотична жінка може повністю підпорядкувати вас своїй волі.

Бог розмовляв з вами - заклик до обережності, ви можете бути засуджені. У діловій сфері успіху теж не буде;

Здоров'я погіршиться — сон навіть може передвіщати раптову кончину.

Побачити молиться Бога - через скоєного ви будете каятися і сильно жалкувати. Ви відчували прихильність Бога - вам буде протегувати відома персона, завдяки чому ви станете успішним.

Сонник Лоффа

У наших сновидіннях Бог може з'являтися у різних особах. Найчастіше він є як щось, що має божественне начало - наприклад, у вигляді ікон, Біблії та ін. Нарешті, іноді уві сні просто з'являється відчуття божественної присутності. Те, що в снах з'являються божественні елементи, має велике значення:

Завдяки цьому відкривається шлях до Провидінню, самі собою вирішуються проблеми, що виникають в нашому сновидінні. Трапляється, божественний символ, немов застерігаючи від помилок, як ніби зупиняє нас. Це особливо часто буває, коли у нас є вибір, який веде до заборонених вчинків або відносинам.

Тут важливо оцінити змістовну частину отриманого одкровення. Сам по собі факт появи божественної символіки вже заслуговує особливої уваги. При пильнуванні наше его не приймає надприродну силу Бога. Зате під час сну люди більш відкриті і розташовані спілкуватися з Всевишнім.

Докладіть зусиль, щоб розшифрувати інформацію, закладену в цьому духовному посланні. Розберіться, чи відповідає з'явилося у сні божество вашим реальним уявленням про нього.

У військових є своєрідний розпізнавальний код, що допомагає визначити, як сумлінно виконуються накази офіцерського складу. Може бути, має сенс використовувати цю розпізнавальну методику, до того як визначати, чи точно було вам в сновидінні Вища Істота.

Перш ніж слідувати відкрився, перевірте, чи відповідає його зміст характером та природою Бога. Божественний символ налякав вас? Може, він погрожував вам? Спробуйте обгрунтувати свої почуття. Чи не було спроб з боку нічного візитера поговорити з вами? Проаналізуйте проблемні аспекти власного життя, перш ніж визначати, чи був сон провидчим.

Грецькі, римські і нордичні боги - це символи наших ідеалізованих бажань, перешкод, сили і відносин. Кожне божество володіє якимись гіперболізованими якостями - наприклад, Зевс уособлює мудрість, Тор - найсильніший бог і т. Ці якості ми успадковуємо деколи в сновидіннях, або ж образи божеств просто приходять в наші сновидіння.

Таким чином, перед нами постають відображення цінних властивостей нашої дійсності. Часом божественні істоти нам заважають, деколи дають підказки, які риси характеру оптимально задіяти, спілкуючись з оточуючими в різноманітних ситуаціях.

Якщо ви серйозно захоплені міфологією, вам буде корисно проаналізувати свої сни на предмет самосвідомості, а також вирішення внутрішніх проблем.

Асирійський сонник

Якщо Бог дає благословення людині, то тому доведеться випробувати божий гнів.

Якщо ж Бог проклинає людини, то наяву його молитви будуть почуті.

(Молитися) — благополуччя.

Молитися богу уві сні означає, що в житті Ви отримаєте розраду.

Побачити в сні бога і говорити з ним теж обіцяє Вам утіху і радість.

Якщо бог простягає руки до того, хто бачить сон, - це знак високого успіху в житті.

Бачитинад Вами може взяти владу деспотична жінка;

Якщо Бог говорить з Вами - Вас можуть засудити, не вдалі справи, похитнулося здоров'я;

Бачити молиться Бога - каяття і глибоке співчуття з приводу вчиненого;

Бог прихильний до Вас - заступництво вельми відомої людини, яка приведе Вас до успіху;

Бог посилає свою благодать - зміни у Ваших віруваннях.

Також Див. Голоси.

Якщо хто побачить у сні, що перед ним просяяв світло Преславного і Всевишнього Істинного Бога, то справи тієї людини щодо релігії і мирських благ будуть хороші, і там, де був видний такий сон, примножиться справедливість, доброчесність і достаток благ земних.

Якщо хто побачить у сні, що Всевишній Істинний Бог викликає рахунок його діянь, то він випробує яку-небудь радість, і якщо знаходиться в подорожі, то по добру і здорову повернеться додому.

Якщо ж хто побачить у сні, що він звертається до Всевишнього Господа і молиться Йому, то прославиться той чоловік, як у справах релігії, так і в справах мирських і буде близький до царів і повелителям. Але, якщо хтось побачить, що Всевишній і Правдивий Бог розгнівався на нього, то слід покаятися перед Господом і змиритися перед Ним.

Бог снитьсядопомога в нужді. Молитися Богу уві сні - благополуччя.

Сонник Симона Кананіта

Бог — благополуччя.

Сонник Фен-шуй

Бог — приснившийся Бог обіцяє Вам великий успіх і матеріальне збагачення.

Якщо уві сні Бог Вас обіймає - то це обіцяє Вам довголіття.

Французький сонник

Молитися богу уві сні означає, що в житті ви отримаєте розраду. побачити уві сні бога і говорити з ним теж обіцяє вам утіху і радість. якщо бог простягає руки до того, хто бачить сон, - це знак високого успіху в житті.

Сонник Цветкова

Богу молитися — благополуччя;

Звертається до сплячого - незвичайний, віщий сон;

Бачити бога — зваба.

Сонник Міс Хассе

Молитися — благополуччя.

Український сонник

Бог снитьсядопомога в нужді.

Молитися богу уві сні - благополуччя.

Сонник Майя

Гарне значеніеБог одягнений у щось червоне - найближчим часом ви зустрінете хорошого вчителя. Необов'язково це буде людина, можливо, це буде книга з гарними порадами і потрібними ідеями. Щоб пророцтво збулося, намалюйте на лівій стопі червоним фломастером п'ятикутну зірку, а правий лікоть обмотайте білою стрічкою.

Якщо побачите падаючий лист (з дерева), то підберіть його - він принесе вам удачу. Погане значеніеБога не видно або він одягнений в чорне - це послання від смерті, вона ходить десь недалеко від вас.

Сон не віщує фізичну смерть, він скоріше говорить про настання духовної кризи і смузі невдач. Приготуйтеся до труднощів, а щоб їх було менше, не надягайте яскравих речей і приймайте душ 3 рази на день протягом тижня.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви бачите Бога, це не дуже добре. Ви можете потрапити під вплив деспотичної жінки.

Приснилося , що Бог говорить з вами, справи не будуть вдалими. Зверніть увагу на своє здоров'я.

Якщо ви бачите уві сні, що Бог прихильний до вас, вас чекає заступництво відомого людини.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Будь будди і бодісатви. - Віщує велике щастя. Буддійський наставник піднімається на піднесення. - Віщує захворювання. Бачиш уві сні вищого мудреця Лао-Цзюня, чарівника з Небес, який щось говорить. - Віщує чудесну долю, велике щастя. Вклоняєшся Будді, божеству, збираєшся зробити рух. - Віщує велике багатство. Бачиш вище божество, яке пояснює те, що трапилося. - Велике щастя, удача. Безсмертний небожитель, Будда, божество сердиться на тебе. - До нещастю, невдачі. Малювати зображення божества або Будди. - Віщує шанування з боку інших людей.

Бачити божественного Будду. - Віщує народження благородного нащадка. Будда говорить з людьми. - Буде велика матеріальна допомога. Бачиш, як рухаються зображення божеств, коли входиш в храм предків. - Велике щастя. Робиш хоругви і ритуальні балдахіни. - Велике щастя і вигода. Буддійський наставник вчить людей, читаючи їм сутри. - На щастя. Бачиш божественного Будду в закритій частині двору. - Велике щастя. Божественний Будда не може йти. - Велика біда. Розпалювати пахощі і здійснюєш поклоніння. - Велике щастя. Зустрічаєш божество, здійснюючи подячне жертвоприношення. - Віщує побічні доходи. Безсмертні мудреці приходять у вашу сім'ю. - Багатство і кар'єра. Здійснюєш моління, поклоніння божественному шляху. - Велике щастя. Приймаєш обітницю стриманості. - Віщує шанобливість синів. Спілкуєшся з небожітельніца, жіночим божеством. - Народиться благородний нащадок.

Східний жіночий сонник

Побачити Бога — значить, отримати розраду і надію на те, що все в житті незабаром налагодиться і зневірятися не потрібно.

Сонник Езопа

Що виник у вашому сні образ бога, швидше за все, є наслідком того, що в реальному житті тим або іншим чином ви стикнулися з наступними народними мудростями:

«надійся На бога, а сам пильнуй», «Береженого бог береже», «Бог не видасть, свиня не з'їсть», «багато Хто бреше, той багато божиться», «В напрасне побожится - риса лизнути», «Бог очисної присяги не приймає» та інших. І це невипадково, дуже вже часто ви згадуємо у своєму житті Бога, хоч і вчить нас Біблія того, щоб «не згадували ми ім'я Бога в суе».

Бачити уві сні лик будь-якої жінки над головою своєї коханої людини - знак того, що уві сні вам з'явилася богиня любові - Афродіта. Такий сон означає, що вас чекає успіх і успіх в любові:

Вас чекає довге і щасливе життя зі своєю коханою людиною.

Побачити уві сні величезного чоловіка на небі - свідчення того, що уві сні до вас з'явився Зевс. Вас чекає успіх у будь-якій справі, яке б ви не затіяли. Можливо, вам навіть вдасться здобути перемогу над супротивником, переважаючим вас по силі і могутності.

Бачити уві сні величного чоловіка, розвідного вогонь, - означає, що ви побачили у своєму сновидіння Бога вогню - Гермеса. Такий сон говорить про те, що вам слід приділяти більше уваги своїм домашнім, інакше вас чекає велика сімейна сварка.

Побачити уві сні прекрасну жінку поруч з прекрасними картинами - знак того, що вам з'явилася Богиня мистецтва - Афіна. Такий сон провіщає задоволення від спілкування з мистецтвом, наприклад, від відвідування виставки картин, музею, перегляду спектаклю або прослуховування музики.

Якщо вам приснилося, що скаче на коні красива жінка, то уві сні ви побачили чудову Богиню полювання - Діану. Такий сон свідчить про те, що найближчим часом ваші старання добитися здійснення поставлених цілей не залишаться непоміченими, а тому на вас чекають зміни в кращу сторону.

Якщо уві сні ви побачили поряд з гарним юним чоловіком свого чоловіка або дружини, то в сновидіння вам з'явився образ Бога подружжя - Гіменея. Такий сон говорить про те, що вас чекає довге щасливе життя зі своєю другою половинкою. Продавати уві сні статую Бога - свідчення того, що у вашому оточенні є дуже корисливий людина, яка сильно зашкодить вам.

Якщо ж ви купуєте статую бога, то такий сон говорить про те, що незабаром нечесний людина скористається вашої добротою в корисливих цілях, ніж сильно зачепить вашу гордість. Молитися уві сні Богу - пророцтво того, що ваша справа незабаром закінчиться вдало, завдяки втручанню сильного, впливової людини. Можливо, такий сон говорить про те, що вас чекає період удачі та успіхів. Спостерігати уві сні за людиною, яка молиться Богу, - наяву вас чекає дуже сильне горі, пов'язане з невиконанням зобов'язань, які брали на себе співпрацюють з вами люди.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо вам наснився сон про те, як ви принесете свою молитву Всевишньому, то знайте, що наяву відтепер вам все буде вдаватися, оскільки на вас - благодать Божа!

Якщо ж хто-небудь побачить у сні, що перед ним засяяло світло славетних і Всевишнього Істинного Бога, то у відношенні релігії і мирських благ все у нього буде складуться благополучно і добре;

Вважається, що там, де люди часто бачать подібні сни, примножаться справедливість, доброчесність і достаток благ земних.

Якщо хтось побачить у сні, що Всевишній Істинний Бог веде рахунок всім його діянь і аналізує кожне з них, то він випробує ні з чим незрівнянну радість;

Та коли подібний сон посилається під час подорожі, сновидець може бути цілком упевнений в тому, що благополучно повернеться додому;

Вояж його триватиме не довше задуманого часу.

Ведичний сонник Шивананда

Це унікальний випадок, бо Бог у сні є дуже рідко. Він передрікає величезний успіх, удачу та зростання.

Сучасний сонник

Якщо у сні Ви побачили Бога - під маскою християнства над Вами візьме владу тиранічна жінка. Не чекайте нічого хорошого від цього сну.

Якщо Бог у сні розмовляє з вами - остерігайтеся осуду. Всі Ваші справи візьмуть небажаний оборот. Цей сон передвіщає ослаблення здоров'я і може передрікати передчасну смерть.

Якщо уві сні Ви побачите богослужіння - у Вас з'явиться привід для каяття через досконалої Вами помилки. Строго стежте за дотриманням десяти заповідей.

Бачити, що Бог благоволить до Вас - такий сон обіцяє, що Ви знайдете впливового покровителя, який допоможе Вам піднятися службовими сходами.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить уві сні бога, який нагорі, - добре, це значить велике прийняття.

Якщо людина бачить себе уві сні кадив ладан на вогні для бога, - погано, - сила бога буде проти нього.

Азбука тлумачення снів

Бачити Бога у сні для сновидца - означає потребу в допомозі і захисті.

Образ Боганадія на зцілення, радість, щастя, успіх.

Американський сонник

Бог — неймовірне єдність і єднання. Всесвітня любов. Повне прийняття себе тут і зараз. Сила створювати і виражати. Безсумнівно, один з найсильніших знаків.

Східний сонник

Побачити Бога — значить, отримати розраду і надію на те, що все в житті незабаром налагодиться і зневірятися не потрібно.

Дитячий сонник

Бог, божество — не варто так сильно зачаровуватися своїм новим другом. Почекай трохи і ти побачиш, що він, як і всі люди, не без недоліків.

Місячний сонник

Богу молитися — благополуччя.

Міфологічний сонник

Образ сивоволосого старця на небесах, христа, будди, різних міфічних божеств - в цілому:

Або обман, гордість, зарозумілість, ілюзії, процес починається спокуси, або - світлий благодатний період життя сплячого;

Благословление на яку справу або вчинок.

Молитися богу — дуже добре, до милостивої станом, удачі, здійснення бажань наяву.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить у сні, що перед ним просяяв світло преславного і всевишнього істинного бога - справи тієї людини щодо релігії і мирських благ будуть хороші, і там, де був видний такий сон, примножиться справедливість, доброчесність і достаток благ земних.

Якщо хто побачить у сні, що всевишній істинний бог виробляє рахунок його діянь - він випробує яку-небудь радість, і якщо знаходиться в подорожі, то по добру і здоров'ю повернеться додому.

Якщо ж хто побачить у сні, що він звертається до всевишнього господу і молиться йому - прославиться той чоловік, як у справах релігії, так і в справах мирських і буде близький до царів і повелителям.

Але, якщо хтось побачить, що всевишній і істинний бог розгнівався на нього - слід покаятися перед господом і змиритися перед ним.

Новітній сонник

Споглядати Бога — до одужання, до хорошого міцному здоров'ю, процвітанню справ, успіху в починаннях. Може служити знаком благословення.

Молитися — до благословення на справу, яка на цей момент для вас є найважливішим;

Говорити з Богом - сон-попередження:

Необхідно терміново переглянути свої життєві позиції.

Їй-богу! — Вимовляти ці слова означає, що ви гарячково шукаєте вихід з незадовільної ситуації;

Чути ці слова - прийшла пора діяти!

Суміщений сонник

Якщо в сновидінні Ви побачили Бога - під лицемірною маскою над Вами отримає контроль тиранічна жінка.

Якщо Бог в сновидінні розмовляє з вами - остерігайтеся осуду з боку близьких вам людей. Чекайте проблем в справах. Це сновидіння означає проблеми зі здоров'ям і може символізувати передчасну кончину.

Якщо в сновидінні Ви спостерігаєте богослужіння - у Вас виникне причина для каяття через досконалої раніше Вами помилки. Уважно стежте за дотриманням заповідей Христових.

Спостерігати уві сні, що Бог благоволить до Вас, таке сновидіння - говорить, що Ви придбаєте важливого покровителя, завдяки якому кар'єрний ріст буде стрімким.

Сонник XXI століття

Бог — часто такий сон не обіцяє нічого хорошого.

Бачити Бога у се або говорити з ним - знак майбутньої хвороби, тому необхідно заздалегідь звернути особливу увагу на своє здоров'я.

Сонник для стерви

Бог — легке нездужання, сумний настрій.

Молитися разом з Богом - ти визнаєш свою помилку і будеш про неї шкодувати.

Приємне спілкування з Богом - дуже освічена і впливова людина допоможе тобі добитися успіху в житті.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Побачивши уві сні божество - будьте обережні, зовсім не факт, що цей образ реально має божественну природу. Швидше за все, він є відображенням якоїсь пристрасті, рабом якої ви або вже стали, або можете стати.

Марнославство часто приймає форму повчаючого божества, любовна пристрасть форму божества-тирана і так далі. Отримати в такому сні благословення - означає тільки те, що ви готові піддатися власним спокусі.

У той же час, якщо божество стало вам сумували або жалкують - це є передвістям того, що по своїй вині ви готові потрапити в дуже складний палітурка. Що ж стосується реальної божественної сили, то навіть уві сні вона відкривається людям лише у виняткових випадках.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Молитися Богу — до благополуччя;

Говорити з Богом - отримати попередження.

Увірувати в бога - до довголіття.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Звертатися у сні до Бога з молитвою - означає, що вам ще не раз доведеться звертатися до допомоги Бога. Це сон-віщун.

Увірувати в бога - ви будете свідком якогось дива, надзвичайного події.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Молитися в сні Богу - робити це і наяву.

Увірувати в Бога уві сні - до початку нового життя.

Сонник від А до Я

Бачити у сні Бога - не віщує нічого доброго, ви можете потрапити під владу деспотичної жінки.

Чути його — застережливий голос означає настання смуги невдач, для цього ви повинні зібратися з духом.

Вести бесіду з Богом - остерігайтеся бути засудженим, до того ж вас можуть спіткати невдачі в діловій сфері, недоречно причепитися серйозна хвороба, яка, якщо не звертати на неї належної уваги, здатна привести до самих гірших наслідків.

Якщо ви відчуваєте, що Бог прихильний до вас - значить, вас очікує заступництво впливового людини, яке допоможе досягти успіху.

Приснившийся Бахус — передвіщає засмучення, Феміда - участь у заплутаному судовій справі, музи - ви присвятіть себе мистецтву або наукам, інші міфологічні боги або богині - знайомство з людиною ефектної зовнішності, але поверхневим і з сумнівною репутацією.

Богоматір у сні - є як провісниця самого щасливого дня у вашому житті.

Молитися Богу — означає добробут, приносити жертву - успіх і щастя.

Богохулити в якійсь компанії - до крадіжки або пожежі в вашому домі.

Божитисямати причини в чомусь виправдатися.

Чути, як хтось божиться - зустріти сперечаються і обурених людей, які закликають вас у свідки.

Середньовічний сонник

Поклонятися Богові — до радості.

Приносити жертву Богу - до багатства.

Сонник для закоханих

Чоловікам сон про бога або божество обіцяє деспотичнішу дружину.

Якщо ви бачите, що бог прихильний до вас, це означає, що вас чекає заступництво людини, завдяки якому ви досягнете успіху в суспільстві.

Якщо уві сні ви берете участь в бою або битві, значить, ви намагаєтеся завоювати любов людини, яка не може відповісти вам взаємністю. Нічого хорошого вам подібні дії не принесуть, тому краще відмовитися від цієї затії. Дівчині сон, у якому вона бачить учасників бойових дій, обіцяє, що вона буде користуватися успіхом у протилежної статі.

Загальний сонник

Якщо у сні Ви побачили Бога, то під маскою християнства над Вами візьме владу тиранічна жінка. Не чекайте нічого хорошого від цього сну.

Якщо Бог у сні розмовляє з вами - остерігайтеся осуду. Всі Ваші справи візьмуть небажаний оборот. Цей сон передвіщає ослаблення здоров'я і може передрікати передчасну смерть.

Якщо уві сні Ви побачите богослужіння, то у Вас з'явиться привід для каяття через досконалої Вами помилки. Строго стежте за дотриманням десяти заповідей.

Бачити, що Бог благоволить до Вас, такий сон обіцяє, що Ви знайдете впливового покровителя, який допоможе Вам піднятися службовими сходами.

Якщо у сні Ви бачите Бога, цей сон не обіцяє нічого хорошого. Над Вами може взяти владу деспотична жінка.

Якщо Бог говорить з Вами, тому будьте обережні Вас можуть засудити. Справи теж не будуть вдалими. Такий сон передвіщає похитнулося здоров'я і може означати раптову смерть.

Якщо Ви бачите молиться Бога, Вас чекають каяття і глибоке співчуття з приводу скоєного.

Якщо Ви бачите в сні, що Бог прихильний до Вас, Вас чекає заступництво вельми відомої людини, яка приведе Вас до успіху.

Теткінскій сонник-2012

Богвідображення прагнення до отримання релігійного досвіду. Необхідність визнати і полюбити себе, усвідомити себе часткою Бога, а не рабом. Відображення підтримки Вищих сил. Необхідність позбутися від релігійних догм і / або від почуття провини.

Снотолкователь

Якщо у сні Ви бачите бога, цей сон не обіцяє нічого хорошого. Над Вами може взяти владу деспотична жінка.

Якщо бог говорить з Вами, тому будьте обережні Вас можуть засудити.

Справи теж не будуть вдалими. Такий сон передвіщає похитнулося здоров'я і може означати раптову смерть.

Якщо Ви бачите молиться бога. Вас чекають каяття і глибоке співчуття з приводу скоєного.

Якщо Ви бачите в сні, що бог прихильний до Вас, Вас, чекає заступництво вельми відомої людини, яка приведе Вас до успіху.

 
Відноситься до тем: