Сонник «Вихід»

Сонник Міс Хассе

Якщо в сновидінні ви шукали вихід з якогось приміщення чи якоїсь ситуації і в підсумку так і не змогли його знайти, це до необдуманих, немилосердним вашим вчинкам.

Вихід ви знайшли, і він виявився вільним - сон до проявів ворожості і заздрощів. А якщо знайшли, але вихід виявився чимось заваленим, або ви не змогли ним скористатися, щоб вийти на свободу, то наяву ваше ім'я буде спаплюжено, і вам доведеться довго виправдовуватися.

Якщо вихід шукав ваш добре знайомий чоловік, значення поширюється на нього. Шукали його і не могли знайти незнайомі люди - це сновидіння до соціальних потрясінь.

Сонник Симона Кананіта

Вихідвільний - ворожість і заздрість - не знайти вихід - поступати необдумано.

Новітній сонник

Знайти вихід зі складного лабіринту - до швидкого примирення з коханою людиною;

Знайти вихід з проблеми службового характеру - до премії, заохочення, подяки керівництва.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Якщо уві сні ви шукаєте вихід з якогось приміщення - це сигнал про те, що наяву ви заплуталися в якомусь важливому питанні.

Знайти вихід у сні - передвістя швидкого закінчення ваших неприємностей.

Сонник Фрейда

Якщо ви не можете знайти вихід і панікуєте, то у вас дуже сильні мазохістські потягу, але ви їх соромтеся і приховуєте.

Якщо ви не можете знайти вихід звідки-небудь, зберігаєте спокій і чекаєте, що все якось вирішиться, то ви задоволені своїм сексуальним життям, але в вас закладено прагнення до садистських проявах.

Якщо ви не можете знайти вихід звідки-й задоволені ситуацією, що створилася, то у вас є схильність до кровозмішенню, інцесту;

Це прояв едипового комплексу в чистому вигляді.

Якщо ж ви виходите звідки-небудь, то у вас сильно прагнення до зміни видів сексуальних задоволень, а можливо, і партнера.

Загальний сонник

Заздрість, ворожнеча;

Через вікносварка Див. Вхід;

Шукати — дивне у відносинах.