Тлумачення сну «Благословення»

Сонник Міс Хассе

Благословляти — будете творити добрі і богоугодні справи.

Сонник Лоффа

Хоча саме слово "благословення" здається дещо застарілим, що позначається їм поняття було і є досить значущим для кожної людини. Тому давати, шукати або отримувати благословення - важливі сюжетні елементи сновидінь. Часто уві сні з'являється якесь передвістя, що підпадає під цю категорію. У багатьох давніх культурах ідея благословення була центральною. Коли всі передсмертні приготування завершувалися, що лежить на смертному одрі глава общини або роду висловлював останні побажання і настанови членам своєї громади. Цей глибоко духовний акт благословляв наступне покоління. Не бути допущеним до благословення вважалося ознакою опали і осуду. В залежності від персонажів сну і ступеня їх шанування вами сюжети на цю тему можуть змінюватись в ваших снах. У сучасному світі благословення сприймається як показник повних / неповних відносин, особливо з батьками:

Батьківське благословення (або його відсутність) означає, що відносини виправдали (або не виправдали) надію на любов, виховання чи підтримку. Отримання благословення - це кінець всіх чвар і ознака остаточного визнання:

Старе залишилося в минулому. Не важливо, що було раніше, - переможно світ.

Благословення такого роду часто передбачає доброзичливість, обіцянку підтримки для успіху в житті, підтвердження компетентності і здібностей людини. Давати благословення - це акт благовоління, який показує, яким ви себе бачите в життєвому циклі або які стосунки складаються у вас з благословляв. Давати благословення - значить дарувати комусь допомогу, духовну силу, прощення або схвалення. Багато що також залежить від того, кого ви благословляєте, - можливо, хтось з вашого оточення не отримує достатньої підтримки.

Якщо ви шукаєте благословення, значить, ви відчуваєте деяку невпевненість і дисбаланс у відносинах. Ви опинилися в невизначеній ситуації і важко знайти рішення. Такі сни вказують на те, що ви хочете отримати спадщину або шукаєте шанс покласти край ворожнечі. В обох випадках, залежно від ставлення сплячого до джерела благословення, ці бажання можуть приймати мирну або агресивну форму. Бог (Християнство) Останнім часом в поп-культурі народилися два примітних образу Бога. Перший створив Джордж Бернс, який допомагає Джону Денверу у фільмі "О Боже!", І другий - Джеймс Ерл Джоунс, який віддає особливі накази Ромі Дауні і Делла Різу в телевізійному шоу "Дотик Ангела". У першому випадку Бог представлений доступним і благословляє, у другому Він стає більш повчальним і могутнім. Образ Бога проявляється в снах по-різному. Часто Бог з'являється не в образі людини, але як щось, наділене божественним початком (наприклад, у вигляді релігійних ікон, Біблії і т. Зрештою, іноді уві сні просто виникає відчуття божественної присутності. Поява такого божественного елемента в наших сновидіннях відкриває шлях до Провидінню і підказує вирішення проблеми, з якою ми зіткнулися у сні. Буває, божественний символ, як би застерігаючи від помилок, зупиняє нас. Таке особливо часто буває, якщо перед нами відкритий вибір, що веде до Забороненого вчинку або відносинам. У таких снах важливо оцінити зміст отриманого одкровення. Вже сам факт появи божественної символіки заслуговує пильної уваги. У стані неспання наш ЕГО заперечує надприродну силу Бога. Але під час сну ми більш відкриті і розташовані до спілкування зі Всевишнім. Постарайтеся розшифрувати закладену в цьому духовному посланні інформацію. Чи відповідає з'явилося у сні божество тим уявленням про нього, яких ви дотримуєтеся в реальності? У військовій справі існує своєрідний розпізнавальний код, який допомагає визначити, наскільки сумлінно виконуються накази офіцерського складу. Можливо, вам варто вдатися до застосування такого розпізнавального методу, перш ніж точно визначити, що уві сні вас відвідало Вища Істота. Перед тим як слідувати відкрився вам, перевірте його зміст на відповідність характером та природою Бога. Божественний символ налякав вас, він погрожував вам? Спробуйте знайти обгрунтування свого почуття. Чи намагався опівнічний Гість щось сказати вам? Передивіться проблемні аспекти свого життя, перш ніж визначити, чи був сон провидчим.

Сонник XXI століття

Отримати уві сні благословення - означає, що наяву вас чекає успіх, прибуток, несподіване матеріальне благополуччя або підвищення на посаді. Такий сон дає велику надію і перспективу закоханим і бізнес Менам.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Якщо благословляють вас - чекайте допомоги від рідні.

Якщо благословляєте ви - зрадите заміж подругу чи сестру.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Побачити в сні материнське благословення - до радісної звістки від батьків, якщо вони живуть не з вами.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви уві сні отримуєте благословення на що-небудь - ви незабаром розбагатієте.

Отримати уві сні благословення своїх батьків - здійснити богоугодну справу.

Тлумачний словник сновидінь

Благословлятиновини.

 
Відноситься до тем: