Тлумачення сну «Любов»

Сонник Міллера

Якщо приснився кохана людина, це видає вашу повну задоволеність тими людьми, які оточують вас на даному життєвому етапі.

Побачити, як любов людей наповнює ваше серце щастям, - це означає, що завдяки успішному веденню справ ви отримаєте достаток і свободу від повсякденних турбот.

Зрозуміти уві сні, що любов пройшла або перестала бути взаємною, - сон пророкує:

Ви задумаєтеся про те, що непогано було б змінити свій спосіб життя або зв'язати себе з кимось шлюбними узами і добитися успіху, щоб своє зробити своє майбутнє забезпеченим.

Якщо один з подружжя побачить у сні, що їх пара живить один до одного теплі любовні почуття, це обіцяє їм безмежне сімейне щастя;

Діти їх будуть веселі і кмітливі і стануть для них невичерпним джерелом радості.

Наснилися люблячі батьки - значить, ви зумієте виховати в собі прямоту характеру й завзятість у досягненні добробуту і авторитету в суспільстві.

Відчували любов до тварин - це знак задоволеності, якої, ви, може бути, поки не помічаєте. Однак пізніше доля подарує все, завдяки чому ви все-таки пізнаєте це солодке відчуття.

Езотеричний сонник

Якщо вам приснилася любов до представника протилежної статі, можете налаштовуватися на дуже серйозні любовні відносини. Відчували до друзів, дітям, старим - трапиться щось дивне, і це залишить слід практично на все життя.

Любов до тварин говорить про те, що ви відчуваєте до самого себе до того сильну симпатію, що ризикуєте стати самозакоханим Нарцисом.

Якщо ви випробовували абстрактне почуття, без прив'язки до якійсь конкретній людині, це говорить про ваш духовному сходженні, просвітління.

Сон рекомендує спробувати відновити це відчуття наяву і зберегти його в своїй душі якомога довше.

Французький сонник

Сон про любов - це сон, який обіцяє безмежне щастя. Приснилася скороминуща любов - значить, у всіх справах будете успішні. Приснилися щасливі закохані віщують поразки в справах або любові наяву.

Якщо ви в сновидінні марили про свого улюбленого людині, значить, через друзів чи близьких людей ви незабаром позбудетеся спокою і будете постійно тривожитися.

У сні хтось відхилив вашу любов - це до удачі в справах.

Якщо приснилася ваша або чужа зрада подружньої клятву вірності, це щасливий знак.

Англійський сонник

Приснившийся Купідон, бог кохання, що вражає Вас своєю стрілою, - символ любові:

Хтось любить Вас і скоро виявить свої почуття. У рівній мірі це значення сну відноситься до чоловіків та до жінок.

Якщо Ви бачите в сні, що зазнали невдачі в коханні, то цей сон має протилежний зміст:

Наяву Ви досягнете успіху в любові, одружитеся і будете дуже щасливі.

Якщо уві сні друзі ставляться до Вас з любов'ю - значить, в майбутньому на Вас чекають успіхи в справах і сімейне щастя. Хороший сон - побачити себе в суспільстві своєї коханої:

Ви скоро одружитеся на своїй обраниці, у Вас народиться багато дітей - вони стануть справжнім джерелом радості і втіхи для Вас.

Вагітній жінці цей сон передвіщає, що вона благополучно народить чарівного дитини.

Якщо уві сні на Вашу любов відповідають взаємністю - це означає, що безліч люблячих друзів оточить Вас, вони будуть готові допомогти Вам при першій необхідності і залишаться вірними Вам на все життя.

Цей сон пророкує фермерові сприятливу погоду, багатий врожай і добробут. Морякові він обіцяє кілька вдалих плавань. Зрештою, моряк одружиться на багатій дівчині і добре влаштує своє життя.

Побачити в сні кохану людину - означає задоволення Вашим теперішнім оточенням.

Побачити , що любов інших наповнює Вас щастям, передвіщає, що успішне ведення справ дасть Вам достаток і свободу від повсякденних турбот.

Якщо Ви виявите у сні, що любов пройшла або вже не викликає відповідного почуття, - це означає, що перед Вами постане важке запитання:

Чи не краще Вам змінити свій спосіб життя або женитися й домогтися успіху, щоб забезпечити своє майбутнє.

Для чоловіка або дружини побачити уві сні, що вони люблять один одного, означає величезне сімейне щастя і веселих тямущих дітей, які принесуть їм радість.

Побачити в сні люблячих батьків - передвіщає, що Ви виховаєте в собі прямоту характеру й сталість у прагненні досягти добробуту і становища в суспільстві. У сні любити тварин - вказує на задоволеність, хоча, може бути, Ви самі так не вважаєте;

Але через якийсь час доля винагородить Вас усім, що дасть Вам це відчуття.

Бачити кохану людину - задоволення Ваших теперішнім оточенням;

Любов інших наповнює Вас щастям - успішне ведення справ дасть Вам достаток і свободу від повсякденних турбот;

Любов пройшла або вже не викликає відповідного почуття - перед Вами постане важке запитання - чи не краще Вам змінити свій спосіб життя або женитися й домогтися успіху, щоб забезпечити своє майбутнє;

Для чоловіка або дружини - бачити, що вони люблять один одного - величезне сімейне щастя і веселих тямущих дітей, які принесуть їм радість;

Бачити люблячих батьків - Ви виховаєте в собі прямоту характеру й сталість у прагненні досягти добробуту і становища в суспільстві;

Любити тварин — задоволеність, може бути, Ви самі так не вважаєте, але через якийсь час доля винагородить Вас усім, що дасть Вам це відчуття.

Також Див. Магія, Покидати.

Якщо Вам сниться, що Ви любите когось, то такий сон означає, що Ви цілком задоволені тими людьми, які Вас оточують.

Якщо ж Ви відчуваєте, що любов переповнює Вас, то це може бути символом достатку і благополуччя.

Сон, в якому Ви засмучені невдалою або невзаимной любов'ю, попереджає, що наяву Вас буде мучити питання вибору між подружжям та самостійним життям.

Якщо Вам сниться, що Ваш чоловік або дружина люблять Вас, то це означає, що Вашому сімейному щастю ніщо не загрожує, а Ваші діти будуть Вас радувати.

Якщо Вам приснилася любов Ваших батьків, то це означає, що Ви чесні та порядні у своїх вчинках, а удача буде супроводжувати Вас по життю.

Прояв любові до тварин символізує задоволеність життям.

Як присниться, що милуєшся собою,-захворієш. З кимось любішься уві сні - обман; журба.

Український сонник

Любов як присниться, що милуєшся собою - збільшує.

З кимось любішься уві сні - обман;

Журба.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що вам зізнаються в коханні, то дуже скоро вас запросять на вечірку. Щоб не упустити запрошення, носите протягом тижня в нагрудній кишені черепашку. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви визнаєте в любові, хтось нахабно користується вашою добротою. Щоб разом більше не було, намочіть жовту стрічку солоною водою і пов'яжіть нею на ніч голову.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Любити палко, закохатися у сні - великі труди вдадуться завдяки мужності та працелюбності. Пристрасне почуття випробовувати - жінкам:

До грошей, чоловікам:

Застереження проти брехливих обіцянок. У сні на жінку молитися - добрий час.

Сонник Шеремінской

Власна любов уві сні завжди до нагороди, настанню хороших змін і щасливого часу. Любиш чи закохуватися - до любові і великого щастя. На відміну від почуття любові, пережите почуття радості при зустрічі уві сні - аж ніяк не радісний знак. У кращому випадку, радіти уві сні, так само як і сміятися - до розчарування у відносинах, а то й до сліз. Коли ви і наяву любите людину, то, відчуваючи аналогічні почуття уві сні, ви лише підтверджуєте їх. У любовних снах дуже важлива чистота і височина самих почуттів. Приземлені почуття уві сні обіцяють менше радості наяву. Чисто плотські, хтиві почуття можуть провіщати невдачу і перепони, причому не в особистих відносинах, а в діловій діяльності, поїздках і т. У цьому випадку краще спостерігати інтимні зносини з боку, а не приймати в них участь. Тоді ваші плани можуть цілком здійснитися, але з невеликою затримкою.

Якщо люди, по відношенню до яких ми випробовуємо добрі почуття, нам незнайомі, сон укладає в собі дуже хороший знак і має сенс прийдешнього щастя.

Якщо дружина ласкава уві сні і пара уві сні займається любов'ю, то таке сновидіння є дуже хорошим знаком для чоловіка в професійному та діловому плані.

Якщо явні любовні відносини відсутні, але дружина «лащиться», то такий сон може передвіщати зраду або хвороба. Таке тлумачення справедливо і для жінки, коли їй сниться, що її чоловік або кохана людина дуже ласкавий з нею.

Для чоловіка відчувати ніжні почуття до одного - вдалий деньДля жінки прояв палких почуттів до її близькій подрузі означає можливість обману. Але, якщо ваші почуття реально щирі, то їх сила перекриє все погане, і такий сон служить передвістям викриття або те, що ви не постраждаєте внаслідок обману.

Якщо ваші почуття уві сні звернені до якої-небудь знаменитості - слід також чекати обману або хвороби.

Якщо уві сні любовним об'єктом є тварини-такий сон до успіху в суспільстві, на соціальному поприщі.

Якщо «злочинець» вже вам знаком або є реальним вашим коханим, то ваша вже існуюча зв'язок може бути розірвана або піддасться осуду з боку близьких вам людей.

Новий сімейний сонник

Сон про кохану людину означає, що ви задоволені своїм оточенням.

Любов інших, що наповнює вас щастям, сниться до успішного ведення справ.

Якщо ви виявите у сні, що любов пройшла або стала безмовною, то вам доведеться змінити свій спосіб життя. Побачена у сні любов до чоловіка або до жінки віщує величезна сімейне щастя і веселих тямущих дітей. Люблячі батьки сняться до удачі:

Ви зумієте виховати в собі прямоту характеру й досягніть добробуту і становища в суспільстві.

Любов тварин, побачена у сні, вказує на відчуття задоволеності, яке неодмінно вас відвідає.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Приснившийся купідон, бог кохання, що вражає вас своєю стрілою, - символ любові:

Хтось любить Вас і скоро виявить свої почуття. У рівній мірі це значення сну відноситься до чоловіків та до жінок.

Якщо Ви бачите в сні, що зазнали невдачі в коханні, то цей сон має протилежний зміст:

Наяву Ви досягнете успіху в любові, одружитеся і будете дуже щасливі.

Якщо уві сні друзі ставляться до Вас з любов'ю - значить, в майбутньому на Вас чекають успіхи в справах і сімейне щастя. Хороший сон - побачити себе в суспільстві своєї коханої:

Ви скоро одружитеся на своїй обраниці, у Вас народиться багато дітей - вони стануть справжнім джерелом радості і втіхи для Вас. Вагітній жінці цей сон передвіщає, що вона благополучно народить чарівного дитини.

Якщо уві сні на Вашу любов відповідають взаємністю - це означає, що безліч люблячих друзів оточить Вас, вони будуть готові допомогти Вам при першій необхідності і залишаться вірними Вам на все життя. Цей сон пророкує фермерові сприятливу погоду, багатий врожай і добробут. Морякові він обіцяє кілька вдалих плавань. Зрештою, моряк одружиться на багатій дівчині і добре влаштує своє життя.

Сонник Цветкова

Навколо до сплячого - на щастя;

Сам любиш — велика нагорода;

Щасливий час.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви відчуваєте любов до когось - це означає, що Ви задоволені своїм нинішнім оточенням.

Сон, в якому любов до інших людей переповнює Ваше серце - пророкує, що успішний хід Ваших справ принесе Вам достаток і звільнить від турбот про хліб насущний.

Якщо у сні Ви засмучені через невдалої любові або відсутності взаємності - у реальному житті Ви впадете в зневіру через безуспішних спроб знайти відповідь на питання, що мучить Вас питання:

Змінити чи рішуче своє життя або ж вступити в шлюб, повністю покладаючись на долю, і.

Бачити у сні, що Ваш чоловік або дружина люблять Вас - знак великого родинного щастя. Любі діти освітять яскравим сонячним світлом Ваш сімейне вогнище.

Бачити у сні люблячих батьків - пророкування чесності та порядності Ваших вчинків, а також постійної удачі, яка супроводжує Вашу долю. Також Вас чекає поліпшення добробуту.

Проявлена у сні любов до тварин - знак того, що в загальному Ви будете задоволені тим, чим володієте, хоча іноді Вам будуть приходити інші думки. Однак незабаром доля винагородить Вас.

Сонник Здоров'я

Переживати почуття любові - до поліпшення стану здоров'я і позитивним емоціям;

Відсутність почуття любові до життя, до інших людей, до себе і пригніченість - можливо развітєє хвороб серця (стенокардія, інфаркт міокарда) або хвороб крові;

Бачити коханця або коханку - до конфлікту.

Новітній сонник

Любов — побачене повториться і наяву.

Сонник XXI століття

Якщо уві сні ви відчуваєте щиру любов до когось - означає, що ви задоволені своїм нинішнім становищем і це є віддзеркаленням дійсності.

Закохатися у когось уві сні до безумства - передвістя великих праць, які дозволять вам досягти мети завдяки вашій працьовитості і старанності.

Коханою (коханим) бути - на щастя.

Проявлена у сні любов до тварин - знак того, що в загальному ви будете задоволені тим, чим володієте, хоча іноді вам будуть приходити інші думки.

Сонник для стерви

Любовзадоволення і радість.

Радіти за любов інших - матеріальний достаток дозволить позбутися значної частини домашніх турбот.

Побачити в сні першу любов - прийшла пора значних змін у житті.

Любов до тебе членів сім'ї - все так йде і наяву, тебе люблять і поважають близькі люди.

Виражати у сні свою любов до батьків - попереду чекає міцне, стабільне благополуччя.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Відчувати уві сні світле почуття чистої любові - дуже хороший знак, що передвіщає вам насичену, цікаву життя. Постарайтеся не розгубити після пробудження це чарівне відчуття, і тоді все, за що б ви не взялися, принесе вам успіх.

Спостерігати уві сні платонічну любов інших людей і щиро радіти за них - знак особливої прихильності долі. Фортуна обіцяє вподобу вам.

Зворушлива любов до тварин у сні - вказує на якесь життєве розчарування, яке поволі затьмарює вам життя і псує відносини з оточуючими людьми.

У той же час, випробовувати уві сні сліпучу любовну пристрасть до кого-небудь - передвіщає серйозні утруднення в справах і конфлікти з оточуючими.

Бачити у сні любовну пристрасть з боку або стати об'єктом чиєїсь небажаної пристрасті - ознака подій, які можуть вибити вас з колії і сплутати всі ваші плани. Цей сон передвіщає несподівані ускладнення, здатні неабияк ускладнити ваше життя.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви відчуваєте сильну і непереборну любов до свого обранця - значить, в реальному житті будете життєрадісні, веселі і задоволені своїм становищем.

Палке і бурхливий прояв любові у сні передвіщає, що наяву ви будете окрилені досягнутими успіхами і це додасть новий імпульс вашим творчим можливостям.

Для жінки проявляти уві сні зворушливу і ніжну любов до своїх чоловікові й дітям обіцяє нічим не затьмарюється сімейне щастя і будинок - повну чашу.

Сон, в якому ви бачите своїх батьків, що відносяться до вас з батьківською любов'ю, говорить про те, що ви виховаєте в собі прямоту характеру й інші позитивні риси та гідності за їх зразком.

Для закоханої жінки бачити сон, в якому вона їде в машині свого обранця, означає вірність один одному, незважаючи на всі перипетії долі.

Якщо ви уві сні закохуєтеся в велемовного говоруна - це говорить про те, що в реальному житті поверхневі фактори зіграють фатальну роль у вашій життєвому виборі.

Якщо вам сниться, що ваш чоловік закоханий в іншу жінку, - такий сон просто повинен насторожити вас і змусити дещо урізноманітнити стиль ваших з ним стосунків, щоб привнести в нього якийсь елемент новизни.

Якщо ж вам сниться, ніби ви полюбили іншого чоловіка, - вірно, такий сон є відображенням вашого духовного самотності, незважаючи на зовні насичене життя.

Проявляти уві сні любов до тварин говорить про вашу умиротворення, навіть якщо ви не схильні з цим погодитися;

Можливо, розуміння цього прийде пізніше.

Сонник Мандрівника

Самому відчувати або відчувати любов до себе - щасливий сон, до блага, всього самому кращому;

Щастя рано чи пізніше прийде.

Любов до відомого особі - розчарування.

Сонник щасливих знамень

Любоввідчувати уві сні любов до себе або любити самому - до великого блага (самий доброзичливий сюжет сну!).

Циганський сонник

Бачити у сні, як інші займаються любов'ю - ви досягнете успіху.

Якщо ви самі займаєтеся любов'ю - ви будете повністю задоволені здійсненням своїх планів.

Снотолкователь

Побачити в сні кохану людину - означає задоволення Вашим теперішнім оточенням.

Побачити, що любов інших наповнює Вас щастям, передвіщає, що успішне ведення справ дасть Вам достаток і свободу від повсякденних турбот.

Якщо Ви виявите у сні, що любов пройшла або вже не викликає відповідного почуття - це означає, що перед Вами постане важке запитання:

Чи не краще Вам змінити свій спосіб життя або женитися й домогтися успіху, щоб забезпечити своє майбутнє.

Для чоловіка або дружини побачити уві сні, що вони люблячи? один одного, означає величезне сімейне щастя і веселих тямущих дітей, які принесуть їм радість.

Побачити в сні люблячих батьків - передвіщає, що Ви виховаєте в собі прямоту характеру й сталість у прагненні досягти добробуту і становища в суспільстві.

У сні любити тварин - вказує на задоволеність, хоча, може бути. Ви самі так не вважаєте;

Але через якийсь час доля винагородить Вас усім, що дасть Вам це відчуття.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться ваш улюблений, це означає, що ви вельми задоволені колом вашого спілкування.

Якщо любов не викликає у вас відповідних почуттів, в реальному житті ви вирішите змінити свій спосіб життя, щоб досягти щастя в коханні.

Подружжю сон про взаємну любов віщує сімейне щастя і люблячих дітей.

Теткінскій сонник-2012

Любоввідображення любові взагалі.

Любов лесбійськавідображення прагнення пізнати свою жіночність і / або боязні невідповідності.

 
Відноситься до тем: