Сонник «Улюбленого»

Загальний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви цілуєте свою кохану людину в темряві, то Вам не уникнути осуду та пліток з боку оточуючих;

Якщо ж при світлі - до гідній поведінці з Вашої сторони.

Якщо нареченій сниться, що її коханий одружився на іншій, то наяву її буде глодать безпричинні ревнощі. Сон, в якому Ви засмучені тим, що Ваш улюблений байдужий до Вас, то наяву Вас буде мучити питання вибору між подружжям та самостійним життям.

Якщо Вам сниться, що Ваш чоловік або дружина люблять Вас, то це означає, що Вашому сімейному щастю ніщо не загрожує, а Ваші діти будуть Вас радувати. Зрада коханої людини - до обману з Вашої сторони.

Якщо ж Вам приснилося, що коханий зраджує Вам, то будьте готові до того, що Вашим довірою можуть зловжити. Однак якщо ви змінюєте з помсти, то Ваше сімейне життя буде безпроблемною. Отримати фотографію від свого улюбленого означає, що він не любить Вас, а лише використовує для досягнення своїх цілей.

Для молодої жінки сон, у якому її коханий дарує їй красиві дорогі подарунки, обіцяє їй багатого порядного чоловіка.

Якщо у сні Ви гуляєте по красивому доглянутому парку зі своїм коханим, то сон обіцяє Вам приємне дозвілля, а також вдале подружжя.

Для молодої жінки побачити в сні, що вона обідає з коханим, означає, що їм загрожує сварка і навіть розставання. Однак якщо вони дуже задоволені обідом, то їх відносини будуть безхмарними. Прощатися з улюбленим означає, що наяву Ви відчуєте його байдужість.

Якщо при прощанні Ви не відчуваєте смутку, то у Вашому житті буде багато шанувальників.