Сонник «Отримати»

Сонник від А до Я

Отримати уві сні якесь свідоцтво - наяву вам відкриється якась таємниця, яку від вас ретельно приховують.

Отримати зарплату віщує значний прибуток, борг - до обману і збитків, хабар - зробите аморальний вчинок і будете суворо засуджені оточуючими.

Отримати уві сні грамоту за якісь успіхи - вас чекає щасливе майбутнє.

Якщо уві сні вам підносять букет квітів - це знак помсти ворогам.

Отримати добру пораду означає, що зверніться за допомогою до друзів, які поспішать вас втішити в біді.

Отримати уві сні відсотки з внеску обіцяє процвітання й успіх у справах. Одержувати доходи, вступивши у володіння майном, означає, що ви можете обдурити когось і стати причиною неприємностей для родини і друзів.

Отримати уві сні кільце в подарунок від свого коханого означає, що наяву він цілком присвятить себе влаштуванню вашого щасливого майбутнього.

Отримати уві сні несподіване спадок віщує успішне і легко досяжне виконання ваших бажань, а також задоволення від добротно і швидко виконаної роботи.

Отримати лист, написаний на чорному папері білим чорнилом, - до зневіри, що опанує вами, але друзі піднімуть ваш дух, і все владнається на краще.

Отримане уві сні лист від друга, який повідомляє добрі вісті, передвіщає, що незабаром покаєтеся у власну необачність, проте через деякий час це обернеться позитивною стороною.

Отримувати уві сні дорогі подарунки - знак того, що ви будете надзвичайно щасливі в подружньому житті або в інтимних відносинах з коханцем.

Сон, в якому ви відчуваєте сильне бажання підвищити свою освіту або отримати нові знання, віщує наяву задоволення вашого прагнення, що в подальшому дозволить домогтися значно більших успіхів на ниві вашої професійної діяльності.