Сонник «Подарунок»

Сонник Міллера

Сни, в яких вам підносять подарунки, обіцяють безмежне щастя, а підприємцям - ще й успішні фінансові операції.

Якщо ви послали комусь подарунок, значить, не скористаєтеся сприятливою можливістю для вирішення проблем. Є ймовірність, що громадськість буде за щось вас критикувати, і це сильно вас раздосадует. Отримати чудовий подарунок - для молодої жінки такий сон означає вступ у шлюб з забезпеченою людиною, з яким вони будуть спорідненими душами. Вам дарували подарунки на день народження - сон до рідкісної удачі у всіх справах. Ви вручали подарунок комусь у святковій обстановці - сон говорить про те, що насправді ця людина у вас не викликає належної поваги.

Сонник Лоффа

Для тлумачення сну потрібно згадати, який подарунок і кому підноситься. Таке сновидіння - це спроба хоча б у сні встановити певний баланс відносин, послання, яке свідчить про брак спілкування і підказує спосіб, яким можна врівноважити стосунки з оточуючими людьми.

Чи був для вручення подарунка привід і який?

Якщо був безпосередній привід зразок дня народження та інш. , То що б вам хотілося отримати від цього святкування? Подумайте, чи був подарунок адекватний святкується події?

Якщо наснилося, що очікуваного подарунка ви так і не отримали, це говорить про нездатність виправдовувати очікування близьких або, навпаки, нездатність оточуючих в повній мірі виправдовувати ваші очікування. Може бути і так, що ви просто-напросто не можете зрозуміти, чого від вас чекають.

Сонник Цветкова

Новина;

(жінці) багаті подарунки - щасливий шлюб;

Сам даруєш — вигідні справи.

Сонник Міс Хассе

Отримували подарунки — чекайте прибутку, дарували - до неприємності.

Езотеричний сонник

Вам підніс подарунок знайомий чоловік - значить, він наяву стане для вас джерелом клопоту або неприємностей. Незнайомий - такий сон попереджає, що є людина, яка активно бажає вам зла;

Його енергетика дуже шкодить вам, ви періодично отримуєте від нього зурочення. Вибір подарунка сниться до того, що ви балансіруете на грані грошових втрат;

Вам не можна робити необдумані вчинки, особливо пов'язані з витратами. Майструвати подарунок власними руками - таке сновидіння означає, що ваше матеріальне добробут цілком і повністю у ваших власних руках.

Англійський сонник

Отримати подарунок від одного або коханої людини - це до сюрпризу;

Доброзичливі друзі дуже постараються зробити вам щось приємне.

Молодій людині сон передвіщає доброчесний, гречний, віддану і люблячу дружину. Молодій жінці - чоловіка благородного, заможного, відомого;

Швидше за все, у них народиться багато дітей.

Дарувати комусь подарунки самому - таке сновидіння означає, що доля надасть вам прекрасну можливість щедро підносити їх людям насправді. Вам потрібно було щось подарувати, але з якоїсь причини це виявилося неможливим - знак майбутньої бідності та незадовільного стану справ.

Французький сонник

У сні вам щось подарували - значить, вас чекає кара за необачний серйозний вчинок.

Російський сонник

Подарунок — Вам - якщо дарувальник вам відомий, чекайте неприємностей або клопоту через нього;

Якщо невідомий, то вам хтось бажає зла і своєю енергією завдає вам удар, те, що називають «пристрітом». Вибираєте комусь - ви на межі фінансових втрат, не совершайт.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Подарунки робити — у важливій справі знайти співчуття і розуміння. Багато подарувати - зустріти за добро невдячність. Отримувати подарунки - гарні види на майбутнє, нові відносини, зв'язки.

Сонник Шеремінской

Отримати в подарунок кільце - дуже вдалий знак:

Для дівчини — це вірний партнер в коханні, пропозиція вийти заміж, а заміжнім жінкам - щастя в шлюбі.

Новий сімейний сонник

Подарунки, отримані у сні, передвіщають велике щастя. Діловим людям подібний сон обіцяє вдалі фінансові операції.

Якщо у своєму сновидінні ви відправили комусь подарунок - постарайтеся не упустити хорошу можливість для вирішення своїх проблем. Цей сон також чреватий для вас роздратуванням через чийсь недоречного зауваження. Молоду жінку, яка дістала у сні дорогий подарунок, наяву чекає заміжжя із заможним і близьким за духом людиною. Приснившийся подарунок до дня народження віщує рідкісну удачу у всьому. А якщо ви самі вручаєте комусь подарунок до свята, то в реальному житті не відчуваєте поваги до цієї людини.

Циганський сонник

Подарунок, отриманий від чоловіка, означає можливу небезпеку, від жінки - злоба.

Якщо ви даруєте подарунок - ваші проблеми і занепокоєння зникнуть.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо уві сні друг або коханий дарує вам щось на пам'ять, то вас незабаром чекає нежданий приємний сюрприз:

Друзі, спраглі вашого блага, зроблять все можливе для його досягнення. для молодої людини цей сон означає, що його суджена буде багата чеснотою і прекрасна характером, постійна в своїх почуттях і щиро прив'язана до нього. для молодої жінки - що її чоловік буде шляхетний, як справжній джентльмен, багатий, відомий, можливо, у них буде багато дітей.

Якщо Ви самі даруєте комусь подарунки, сон передвіщає, що у Вас з'явиться щаслива можливість щедро робити їх. Але якщо уві сні Вам потрібно зробити подарунок, а Ви чомусь не можете - це до бідності і плутанини в справах.

Сонник Езопа

Подарунок є символом симпатії, дружнього розташування, бажання завоювати довіру іншої людини.

Подарунок може символізувати любов, повага, презирство. Вважалося, що недобре ходити в гості без подарунка, в той же час будь-який, навіть самий незначний, подарунок треба приймати з вдячністю. З цього приводу з'явилися прислів'я:

«Дарованому коневі в зуби не дивляться», «Дорогий не подарунок, а увага».

Бачити у сні, що людина, яку ви любите, приносить вам коробочку з подарунком, а ви від щастя забуваєте подивитися, що ж лежить усередині коробки, - сон передвіщає любовну зустріч, таємне побачення;

Вам зізнається в коханні той, кому ви давно симпатизуєте,. Вас просять привезти в подарунок аленький квіточка - до знайомства з незвичайною людиною;

До народження дівчинки;

До приємних турбот і цікавого подорожі.

Давньоруський сонник

Новина.

Якщо уві сні друг або коханий дарує Вам щось на пам'ять, то Вас незабаром чекає нежданий приємний сюрприз:

Друзі, спраглі Вашого блага, зроблять все можливе для його досягнення.

Для молодої людини цей сон означає, що його суджена буде багата чеснотою і прекрасна характером, постійна в своїх почуттях і щиро прив'язана до нього.

Для молодої жінки - що її чоловік буде шляхетний, як справжній джентльмен, багатий, відомий, можливо, у них буде багато дітей.

Якщо Ви самі даруєте комусь подарунки, сон передвіщає, що у Вас з'явиться щаслива можливість щедро робити їх. Але якщо уві сні Вам потрібно зробити подарунок, а Ви чомусь не можете - це до бідності і плутанини в справах.

Вам — якщо дарувальник вам відомий, чекайте неприємностей або клопоту через нього;

Якщо невідомий, то вам хтось бажає зла і своєю енергією завдає вам удар, те, що називають "пристрітом". Вибираєте комусь - ви на межі фінансових втрат, не робіть необдуманих вчинків. Виготовляти подарунок своїми руками - ваше матеріальне благополуччя у ваших руках.

Отримати — твої справи покращаться.

Отримувати уві сні подарунки - знак того, що Ви будете надзвичайно щасливі.

Подарунок обіцяє діловим людям вдалі фінансові операції. Посилати комусь подарунок - до втрати сприятливої можливості для вирішення Ваших проблем. Можливо також, що Ви отримаєте від когось осудження, яке раздосадует Вас.

Якщо молода жінка отримує у сні прекрасний подарунок - наяву її очікує заміжжя із заможним і близьким за духом людиною. Отримувати уві сні подарунки до дня народження - обіцяє Вам рідкісну удачу у всьому.

Якщо Ви самі вручаєте подарунок у святковій обстановці - це означає, що в реальності Ви не відчуваєте належної поваги до цієї людини.

Отримувати подарунки — Ви будете надзвичайно щасливі;

Для ділових людей - вдалі фінансові операції;

Посилати комусь подарунок - втрата сприятливої можливості для вирішення Ваших проблем, можливо, Ви отримаєте від когось осудження, яке раздосадует Вас;

Для молодої жінки - отримати прекрасний подарунок - заміжжя із заможним і близьким за духом людиною;

Отримувати подарунки до дня народження - рідкісна удача у всьому;

Вручати подарунок у святковій обстановці - Ви не відчуваєте належної поваги до цієї людини.

Також Див. Іменини.

Отримуватиновина;

Дарувативтратити дружбу.

Якщо уві сні Вам підносять подарунки, то Вам забезпечений успіх як в комерційних, так і в любовних справах. Крім того, Вам не загрожує ситуація, коли б у Вас не виявилося грошей, щоб заплатити за себе.

Дарувати уві сні подарунки означає, у когось із Ваших близьких Ви викликаєте незадоволення. Крім того, очікуйте невдач у справах.

Для молодої жінки сон, у якому її коханий дарує їй красиві дорогі подарунки, обіцяє їй багатого порядного чоловіка.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні вам подарували кришталеву вазу - це означає, що незабаром досягнете здійснення свого заповітного бажання.

Якщо молода жінка бачить у сні, ніби її коханий дарує їй перлове намисто, - наяву її чекають щасливі події, в ході яких вона почує слова любовного визнання від залицяльника і пропозицію вийти заміж.

Бачити у сні, що вам підсмажили собаку, - це передвістя заможного життя, повної комфорту і задоволень. Отримати в подарунок коробку дорогих цукерок - наяву ви потрапите в інтелігентне суспільство, де по достоїнству оцінять ваші таланти і завжди будуть раді вас прийняти.

Сон, в якому вам дарують карколомну шубу з натурального хутра, - наяву потрапите в казусні ситуації, коли вас візьмуть не за ту людину, а ви не станете відкривати своє справжнє ім'я, щоб не погіршити своє положення.

Отримувати в подарунок коштовності - знак виняткової привабливості і удачливості в любові, селищах прекрасного чоловіка і шикарне життя в повній безтурботності.

Сон, де ви отримуєте подарунок від якихось спонсорів машину або яхту, - це знак підозрілої доброзичливості людей, які завжди демонстрували до вас вороже ставлення.

Отримати уві сні в подарунок чудово оформлені книги - до радісного звістки від друзів з-за кордону.

Якщо уві сні ви не отримали очікуваного подарунка - це віщує явну загрозу вашому нинішньому стану.

Якщо на свій день народження ви отримали від коханої людини в дарунок квіти - такий сон пророкує удачу у всіх сферах. Сон, в якому вам дарують золоті штучки, означає, що вам вдасться далеко просунутися на шляху до багатства і загальним визнанням.

Сон, де ви самі подаєте подарунки родичам, віщує матеріальну допомогу з їхнього боку. Вручати подарунок начальству в його ювілей свідчить про ваше глибоко индифферентном відношенні до свого керівництва, як і взагалі до якої б то не було субординації.

Якщо уві сні ви відправляєте дорогий подарунок поштою - наяву не використовуєте наданий долею шанс влаштувати своє життя.

Снотолкователь

Отримувати уві сні подарунки - знак того, що Ви будете надзвичайно щасливі.

Подарунок обіцяє діловим людям вдалі фінансові операції.

Посилати комусь подарунок - до втрати сприятливої можливості для вирішення Ваших проблем. Можливо також, що Ви отримаєте від когось осудження, яке раздосадует Вас.

Якщо молода жінка отримує у сні прекрасний подарунок - наяву її очікує заміжжя із заможним і близьким за духом людиною.

Отримувати уві сні подарунки до дня народження - обіцяє Вам рідкісну удачу у всьому.

Якщо Ви самі вручаєте подарунок у святковій обстановці - це означає, що в реальності Ви не відчуваєте належної поваги до цієї людини.

Сонник для закоханих

Отримувати подарунки уві сні - щасливе передвістя. Такий сон передвіщає, що ви будете щасливі в коханні.

Дівчині сон, в якому їй дарують подарунок, віщує щасливе заміжжя, і її чоловік буде багатий і близький їй за духом.

Якщо ж їй сниться, що вона дарує подарунок своєму коханому, це означає, що наяву вона не відчуває до нього поваги.