Тлумачення сну «Ювілей»

Сонник Цветкова

Вас чекає бенкет.

Сонник Міс Хассе

Відвідали уві сні чийсь ювілей - значить, знайдете великий багаж знань.

Сонник Лонго

Якщо ви бачите, себе уві сні ювіляром і на ваше свято зібралося багато гостей, то скоро ви будете пожинати плоди своїх праць, причому результати вашої діяльності значно перевершать навіть найсміливіші очікування. До речі кажучи, ця ситуація допоможе вам визначити, хто є вашим справжнім другом, а хто просто прикидається таким. Вважається, що друзі пізнаються в біді, і це дійсно так, але і радість - теж випробування.

Якщо людина не закінчений негідник, то почуття співчуття завжди знайде місце в його серці, так що навіть люди, які не є вашими друзями, проявлять не тільки співчуття, але і нададуть допомогу, потрап ви в скрутне становище. Але коли у людини радість, то лише справжні друзі розділять її з вами і не будуть при цьому одержимі заздрістю. Вам сниться, що ви запрошені на чийсь ювілей і на святі повністю заволоділи увагою оточуючих і про винуватця торжества всі забули. По всій імовірності, в найближчому майбутньому ви постараєтеся приписати собі заслуги іншої людини, і, треба сказати, вам це вдасться. Навколишні забудуть про те, що родоначальником ідеї або проекту були не ви, і всі лаври дістануться вам. Ну а ви зі спокійною совістю будете слухати дифірамби на свою адресу. Присутнім у сні на ювілеї високопоставленого людини - незабаром належить обертатися у вищому суспільстві (якщо, звичайно, це суспільство можна так назвати). Скористайтеся представився шансом і заведіть корисні знайомства.

Сонник Симона Кананіта

Ювілей — придбаєте великі знання.

Український сонник

Ювілей святкуватимутьрадість.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Чужий ювілей у сні - чиясь несподівана допомога. Свій ювілей - отримати надію на підвищення. Урочисте відкриття чогось - вступ у щось нове, приємне.

Сонник Данилової

Святкувати уві сні власний ювілей - ви передчуваєте зміни в особистому житті.

Якщо ви задоволені тим, як проходить торжество, - ви різноманітите свої еротичні враження. Ви спізнюєтеся на свій власний ювілей - відчуваєте нудьгу в ліжку, відчуваєте, що вам хотілося б чогось нового.

Якщо уві сні вам не подобається суспільство, з яким ви проводите торжество, сон говорить про те, що ви всерйоз подумує про зміну сексуального партнера.

Сонник Білого мага

Якщо ви бачите, себе уві сні ювіляром і на ваше свято зібралося багато гостей - скоро ви будете пожинати плоди своїх праць, причому результати вашої діяльності значно перевершать навіть найсміливіші очікування. До речі кажучи, ця ситуація допоможе вам визначити, хто є вашим справжнім другом, а хто просто прикидається таким. Вважається, що друзі пізнаються в біді, і це дійсно так, але і радість - теж випробування.

Присутнім у сні на ювілеї високопоставленого людини - незабаром належить обертатися у вищому суспільстві (якщо, звичайно, це суспільство можна так назвати). Скористайтеся представився шансом і заведіть корисні знайомства.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Ювілей — сниться до недолголетію.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Ювілей — ви будете в кімнаті, де буде багато людей і одна труна.

Сонник від А до Я

Якщо приснилося, ніби ви опинилися на чиємусь досить значному і урочистому ювілеї, то наяву вам належить подолати довгий і складний шлях до здійснення наміченої глобальної мети.

Якщо ювіляром у сні виявляється хтось з ваших хороших знайомих - в реальному житті вам доведеться постраждати від цієї людини. Вітати ювіляра, вручаючи йому розкішний подарунок, - це передвістя великих очікувань і надій, але незначних змін і як наслідок розчарування.

Сон, де ви бачите в ролі ювіляра себе, віщує невдачу при спробі домогтися влади в боротьбі з більш сильними конкурентами.

Якщо на вашому ювілеї вас оточують суцільно незнайомі люди - значить, наяву будьте готові до неприємної сутичці з активізують недругами і наклепниками.

Давньоруський сонник

Бенкет.

Відвідувати — преобретешь великі знання.

Ювілей святкуватимуть (відзначати) - радість.

Жіночий сонник

Ювілей — торжество з приводу вашого п'ятдесятиріччя уві сні означає, що вам протягом усього життя буде супроводжувати удача і любов оточуючих вас людей.

Теткінскій сонник-2012

Ювілей власний або близької людини - пряме відображення поточних турбот.