Тлумачення сну «Свято»

Сонник Лоффа

Оскільки свята грають в нашому житті досить важливу роль, поява їх у сновидіннях також є подією вельми примітним. Свята здатні викликати двоякі почуття:

Позитивні — збереження сімейних традицій, почуття єднання з родиною - і негативні:

Відсутність на святі коханої людини, невиправдані надії та інше.

Яким чином святкове торжество вплелось в канву сновидіння?

Якщо про свято відоме вже заздалегідь, то подумайте про відносини оточуючих до майбутнього святкування;

Згадайте, чи брали вони в ньому.

Іноді сниться, що ви дізнаєтеся про існування серйозного приводу для свята абсолютно несподівано, між тим як всі інші про нього вже давно знають. Цілком природно, що приходить розуміння:

До цього святкового події ви підготовлені погано або не підготовлені зовсім. У сні знаходить відображення стурбованість людини своєю нездатністю відповідати очікуванням людей або ж проявляється небажання перебувати в подібному відповідно. Часом ми не можемо цього зробити, тільки через те, що дані очікування не є виправданими, а не тому що нам бракує компетентності.

Чи були підготовлені належним чином до свята оточуючі? Чи відповідав їх настрій духу святкової події? Чи можна назвати доречним їх поведінку?

Згадайте, яке почуття відвідало вас після сновидіння про свято - потрясіння, переповненість, або, навпаки, порожнеча.

Езотеричний сонник

Дії сну відбувається в день святкування державної, міжнародної дати - вам надається можливість проявити себе в громадській та політичній діяльності. Пощастить при вступі у вищі навчальні заклади, пов'язані з міжнародними відносинами, наприклад МГИМО. Те ж саме, але в церковне свято - вам відкриватися джерела духовних енергій. Вам пощастить на гуманітарному терені. Напередодні якихось дат або про низ йде розмова - треба бути готовим до розкриття якихось надзвичайних здібностей. В інший час - терміново треба подумати про своє покликання або допомогти в цьому своїм близьким.

У будь-якому випадку вказує на вигідну і корисну суб'єкту ситуацію, що відкриває сприятливу можливість для його особистісного розвитку.

Приємні несподіванки.

Спізнитися на свято - неспокійні дні;

Гучне святкування, в якому Ви берете активну участь - Ви втечете до невиправданого ризику, Ваше прагнення до незалежності;

Свято супроводжується якимись безладами - нещастя, викликане чиєїсь недбалістю.

Також Див. Новий рік, Натовп, Вечірка.

Сонник Менегетті

Такий сон завжди є вказівкою на ситуацію, яка вигідна і корисна для суб'єкта і відкриває хороші перспективи для його особистісного зростання та розвитку.

Англійський сонник

Побачити себе на святі - передвістя того, що Ваше життя складеться досить вдало, що Ви зможете насолодитися подорожжю в далекі країни.

Якщо на святі Ви бачите себе поруч з тим, кого любите - це віщує велике подружнє щастя.

Сонник Симона Кананіта

Свято — Дії сну відбувається в день святкування державної, міжнародної дати - вам надається можливість проявити себе в громадській та політичній діяльності. Пощастить при вступі у вищі навчальні заклади, пов'язані з міжнар.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Пасха — прихід щастя. Різдво чи Новий рік з ялинками і палаючими свічками - велика несподіванка, радість. Чужий ювілей у сні - чиясь несподівана допомога. Свій ювілей - отримати надію на підвищення. Урочисте відкриття чогось - вступ у щось нове, приємне. Карнавал, масниця, маскарад - ти не щирий з друзями (зменшення достатку), втрати, роздратування, підступи. Бал у сні - обман, несподіванка. Свій день народження відзначати - довга, щасливе життя належить. Чужий день народження - неприємна зустріч, хвороба або небезпеку для життя того, чий день народження бачив.

Циганський сонник

Святкування Різдва / дня народження - побувати на вечірці означає, що на наступний день ви зустрінетеся зі своїм коханим і добре проведете час.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви перебуваєте на святі - в реальному житті Ви будете байдужі до істинних цінностей життя і станете цінувати ті задоволення, які зістарять Вас завчасно. Всупереч власній волі, Ви будете сильно залежати від інших людей.

Сонник для стерви

Свято — несподівані зустрічі з приємними в усіх відношеннях людьми.

Галасливий, веселий свято - твоя романтичність дуже дивним чином поєднується з твердістю і рішучістю.

Отримати запрошення, але з якоїсь причини не зуміти потрапити на свято - попереду чекають неспокійні і хвилюючі дні.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити себе в сні на святі за багатим столом - сприятливий знак, який обіцяє вам удачу та прекрасні відносини з оточуючими.

У той же час, є або пити на святі - не дуже хороший знак. Часто такі сни підказують, що наяву ви є труднощі.

Якщо на святі вас щось турбує і затьмарює веселощі - такий сон передвіщає вам розчарування і конфлікти з близькими та друзями.

Бачити святково вбрану юрбу - передвістя суєти і приємних клопотів у вашому житті.

Святковий маскарад у сні - знак легковажних захоплень і порожніх обіцянок, які можуть збити вас з пантелику.

Сонник Міллера

Бачити у сні свято - означає, що вас чекають приємні несподіванки.

Якщо на святі безлад - це віщує сварки або нещастя через чиюсь недбалість.

Спізнитися на свято - означає, що вас чекають попереду неспокійні дні.

Найчастіше, якщо вам сниться, що ви берете участь в шумному святкуванні - наяву, можливо, ви не раз зневажите жорстокими життєвими реальностями. Цей сон передвіщає також, що ви ніколи не захочете залежати в чомусь від інших.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви радісно і жваво готуєтеся до свята - це до несподіваного отримання великих грошей. Запрошувати на сімейне свято безліч гостей віщує сумбур і розбіжність у думках з принципових питань.

Проводити всі свята в гостях - наяву вам нададуть послугу, яка буде вам дорого коштувати.

Якщо в розпал свята вам зіпсували настрій так, що навіть довели до сліз, - це до прикрих втрат і неприємного з'ясуванню відносин.

Танцювати і веселитися на святі до упаду - до сприятливого повороту у ваших сердечних справах.

Свято , затьмарений п'яною бійкою, передвіщає неприємності на роботі.

Сон, в якому ви святкуєте Різдво чи Новий рік, - до прекрасних перспектив, які обернуться заможної і щасливим сімейним життям.

Свято масниці означає, що отримаєте прощення і милість;

Великдень — душевна благодать, нічим не затьмарений взаємна любов до близьких, міцне здоров'я.

Сонник Мандрівника

Свята — поліпшення життєвої ситуації, радісна подія;

«святкове» настрій.

Середньовічний сонник

Святкувати день народження - на радість.

Сонник для закоханих

Сон про свято віщує сварку між подружжям або закоханими.

Загальний сонник

Буквально, в залежності від того, що святкується;

Неймовірний поворот справ.