Сонник «Рік»

Нумерологічний сонник Піфагора

Бачити у сні, що ви на якусь справу витрачаєте цілий рік - означає, що ви готові до битви, але неправильно вибрали супротивника. Людина, яку ви недолюблюєте і вважаєте своїм суперником, насправді - ваш прихильник і в майбутньому може надати вам неоціненну послугу. Так що спробуйте подивитися на нього свіжим поглядом, а якщо зважитеся на відверту розмову, то побачення призначайте на 29 або 2 число.

Складати уві сні цифри року і в результаті підрахунків отримувати двійку - це ознака вашого внутрішнього конфлікту із самим собою.

Якщо вам важко даються математичні дії і ви ледве-ледве отримуєте число «2», то наяву вам слід звернутися до психотерапевта, причому на прийом бажано прийти 2, 11 або 29, інакше через 2 місяці ви надовго звалитесь від розумового перевтоми або нервового зриву.

Якщо ж ви легко вважаєте і отримуєте двійку в результаті складання - можете розраховувати на те, що через 2 дні ви отримаєте необхідні вам відомості і ваш внутрішній конфлікт буде вирішений. Зверніть увагу, який саме рік послужив вам у сні базою для розрахунків, це дуже для вас важливо:

Можливо, це рік народження людини, від якого залежить ваш фінансовий успіх, або ж в цьому році сталося або станеться дивовижна подія, яке глибоко зачепить вас і.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Святкувати уві сні Новий рік - до змін.