Тлумачення сну «Побачення»

Сучасний сонник

Якщо вам снилося чуже любовне побачення, то через якийсь час ви будете відчайдушно заздрити своїм більш щасливим в особистому житті друзям.

На побачення до когось, але не до вас прийшов ваш улюблений чоловік, а ви його в цьому викрили - таке сновидіння попереджає про те, що через вашу необгрунтованої підозрілості між вами може спалахнути серйозний конфлікт. Навіть якщо цей сон залишить у вашій душі вкрай неприємний осад, не вихлюпуйте своїх сумнівів назовні.

Власне романтичне побачення з коханим або коханою - хороший сон, якщо ви його бачите в ніч перед пісним днем. В інші ж дні він служить попередженням:

Під час реальної зустрічі ви можете щось сказати або зробити не так, і це послужить приводом для подальшого нерозуміння.

У сні ви прийшли на побачення з людиною, з якою насправді розлучилися, - це вказує вам на можливість відновлення колишніх відносин і почуттів, причому необов'язково саме з тим, кого ви побачили уві сні.

Якщо приснилося, що ви призначаєте або проводите романтичне побачення в зовсім «неромантично» місці - наприклад, на вокзалі або на овочевому ринку, то скоро запізнитеся на якусь важливу зустріч.

Проходить на заході сонця любовне побачення сниться до розлуки з близькою людиною.

Сниться, що на побачення або ви, або друга сторона прийшли з подругою, іншому, а то й з колишніми коханцями або другими половинами, - цей сон може попереджати про безцеремонне втручання в вашу любов третіх осіб. Крім того, він може передвіщати виникнення у вас легковажних і оригінальних бажань.

Сновидіння, в якому кохана людина спізнюється на любовне побачення, означає, що ваші почуття ще не зміцніли і потребують щоденної підживленні.

Снилося , що ви спізнювалися самі, - значить, сумніви поки терзають ваших обранців.

На романтичному побаченні ви займалися далеко не тим, чим теоретично займаються люди під час любовних рандеву, - наприклад, грали в карти або прополюють грядки, - значить, наяву вас чекає період невеликого охолодження через занадто велику зайнятість одного чи обох партнерів.

Приснилося, що вас запросив на побачення людина, з якою вам хотілося б мати відносини, - це натяк на те, що вам непогано було б проявити якусь ініціативу.

Романтичне побачення з таємничим незнайомцем сниться до любовної авантюри, в якій ви приймете участь з величезним задоволенням.

Приснилося, що ви домовилися про побачення через Інтернет, - значить, наяву будьте готові до будь-яких сюрпризів.

Східний жіночий сонник

Романтичне побачення на заході сонця сниться до розставання з коханим.

Якщо ти призначаєш побачення в аеропорту чи на вокзалі, значить, незабаром ти можеш спізнитися на якийсь важливий захід. Молодій жінці сон, в якому її коханий спізнюється на побачення, натякає:

Її почуття ще не зміцніли і потребують щоденної підживленні.

Сонник Данилової

Романтичне побачення з коханою людиною уві сні обіцяє вам у реальному житті приголомшливу ніч любові, забарвлену в самі яскраві тони, яка залишиться у пам'яті у вас і вашого партнера на довгий час.

Якщо вам приснилося останнє побачення, на якому стався неприємний розмову, сварка або розставання, такий сон говорить про можливі проблеми або сварках, які очікують вас і вашої коханої людини в найближчому майбутньому.

Східний сонник

Романтичне побачення на заході сонця - сниться до розставання з коханим.

Якщо ти призначаєш побачення в аеропорту чи на вокзалі - значить, незабаром ти можеш спізнитися на якийсь важливий захід.

Молодій жінці сон, в якому її коханий спізнюється на побачення - натякає:

Її почуття ще не зміцніли і потребують щоденної підживленні.

Жіночий сонник

Якщо вам приснилося, що ваш суджений не поспішає прийти до вас на побачення - це є знаком незміцнілих почуттів, які необхідно щодня підживлювати.

Сон, в якому ви прийшли на романтичне побачення на заході сонця - може засмутити вас, скоро ви назавжди попрощатися зі своїм улюбленим.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо дівчина не прийшла на побачення - чекайте розриву у ваших відносинах.