Сонник «Бал»

Сонник Цветкова

Побачити бал — до хвороби, поганий знак;

Присутнім на балу - зустрінетеся з хворим;

Будуть розмови і пересуди.

Сонник Міс Хассе

Бачити — будеш запрошений на одруження;

Або на заручення;

Їсти на балу - отримати задоволення, танцювати - легковажно проводити життя.

Езотеричний сонник

Якщо наснилася дискотека, вас чекають нудні часи, а розваги ви відсунете на майбутнє. Великосвітський бал - це символ вашого бажання змінити свій суспільний статус. Ваша участь в танцях говорить, що бажання здійсниться. Спостерігаєте з боку - змін не буде.

Якщо бал в сновидінні був казковим, відвідувачі танцювали на них одягненими в стародавні костюми, то сон свідчить про захоплення безплідними мріями, в той час як від вас вимагається дію.

Англійський сонник

Якщо Вам сниться бал, танці, в яких Ви самі збираєтеся взяти участь - значить, попереду у Вас багато радості і розваг. Ви повинні отримати великі гроші. Ви будете щасливі в шлюбі, а Ваші численні чада будуть дбайливо піклуватися про Вас.

Сонник Фрейда

Приснившийся бал — сигналізує про те, що ваші відносини пройняті романтичністю. Заняття сексом для вас, завжди свято, і тому обставляють ви їх так, як ніби сьогодні урочистий день і ви саме так повинні його відзначити:

З шампанським, свічками, гарною музикою, і обов'язково на розкішному білизна. Хотілося б вам зауважити:

Свята теж приїдаються. Так само як і шампанське, і свічки.

Сонник Симона Кананіта

БалТанцювати уві сні на балу - в реальності ви не задоволені собою і своїм життям, ви вважаєте, що зупинилися в своєму розвитку, життя у вас сіра і нецікава, а насправді ви народжені, щоб блищати. Однак ви не йдете далі нарікань по пов.

Сонник Міллера

Бал — це дуже приємний і гарний знак у тому випадку, якщо ви бачите красивих і нарядних людей, танцюючих під звуки чарівної музики.

Якщо у вас на балу похмурий настрій, і ви засмучені від неуваги інших - можна скоро очікувати не дуже приємних подій.

Український сонник

Бачити балзахворіти або мати труднощі в справах;

Танцювати на балу - займатися порожніми справами, марна трата часу;

Заручини, до весілля, є на балу - задоволення, танцювати - легковажна життя.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Бал у сні - обман, несподіванка.

Новий сімейний сонник

Приємний сон і гарний знак, але тільки в тому випадку, якщо ви бачите красивих і нарядних людей, танцюючих під звуки чарівної музики.

Якщо ж у вас на балу похмурий настрій, і ви переживаєте через нестачу уваги, то чекайте не дуже приємних подій.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо вам сниться бал, танці, в яких ви самі збираєтеся взяти участь, - значить, попереду у Вас багато радості і розваг. Ви повинні отримати великі гроші. Ви будете щасливі в шлюбі, а Ваші численні чада будуть дбайливо піклуватися про Вас.

Східний жіночий сонник

Знаходитися на балу, де звучить прекрасна музика й танцюють гарні люди, - до удачі. Однак якщо серед балу ти відчуваєш себе самотньо, радимо більше уваги приділяти сімейним справам.

Сучасний сонник

Якщо ви бачите уві сні гарних і ошатних людей, танцюючих на балу під звуки чарівної музики - цей сон обіцяє вам радості і приємні звістки.

Якщо у вас на балу похмурий настрій і ви засмучені неувагою до себе інших - в найближчому майбутньому вам доведеться пережити не дуже приємні події.

Побачити в сні великосвітський бал з кавалерами у фраках і пані в довгих сукнях - передвіщає різке поліпшення матеріальних умов вашого життя, наприклад, великий виграш у лотерею або отримання спадщини.

Сонник Лонго

Танцювати уві сні на балу - в реальності ви не задоволені собою і своїм життям, ви вважаєте, що зупинилися в своєму розвитку, життя у вас сіра і нецікава, а насправді ви народжені, щоб блищати. Однак ви не йдете далі нарікань з цього приводу. Вам варто постаратися змінити ваше життя, а не розраховувати, що замість вас це зробить хтось інший.

Якщо вам приснилося, що ви самотньо стоїте на балу, чекаєте запрошення, а навколо вас всі танцюють з великим задоволенням, сон говорить, що вам необхідно переглянути ваше життя. У ній є щось недобре, за якою - то причини ви відчуваєте себе чужим на "святі життя". Збиратися у сні на бал - ви маєте намір здійснити грандіозну ідею за рахунок когось із впливових знайомих. Не варто надто розраховувати на інших людей, краще тільки на себе, але можливість допомоги зовсім не виключається. Приходити додому з балу - у вас був напружений час, протягом якого ви працювали не покладаючи рук. Тепер настав час відпочинку, і ви повинні провести його з максимальною користю, вам потрібно відновити сили, щоб потім ви успішно продовжували працювати.

Сонник Данилової

Цей сон — хороший знак, але тільки в тому випадку, якщо ви милуєтеся ошатними, красивими людьми. Вас чекає безтурботна зв'язок з молодим і веселим людиною. Але якщо ви бачите себе на балу в похмурому настрої, страждаючим від неуважності оточуючих, незабаром чекайте повного розриву з близькою людиною, в якому зіграє не останню роль ваш кращий друг.

Східний сонник

Знаходитися на балу, де звучить прекрасна музика й танцюють гарні люди - до удачі. Однак якщо серед балу ти відчуваєш себе самотньо, радимо більше уваги приділяти сімейним справам.

Місячний сонник

Бал бачитихвороба, погане діло.

Слов'янський сонник

Бал бачити — до радості і приємним известиям.

Суміщений сонник

Якщо у вас на балу погане або похмурий настрій і ви засмучені відсутністю уваги до себе - в найближчому майбутньому вам доведеться пережити тяжкі події.

Якщо ви спостерігаєте в сновидінні красивих і святково одягнених людей, танцюючих під звуки заворожливої музики - це сновидіння предзнаменует вам багато радості і приємних вістей і новин.

Спостерігати в сновидінні великосвітський бал з чоловіками у фраках і жінками в довгих вечірніх сукнях - обіцяє значне поліпшення фінансової сторони вашого життя, наприклад, ймовірний значний виграш в лотерею або отримання несподіваного спадщини.

Сонник XXI століття

Бачити у сні бал з боку - значить наяву мати труднощі і перешкоди в справах.

Танцювати на балу - порожні турботи, заняття марною справою.

Сонник Білого мага

Танцювати уві сні на балу - в реальності ви не задоволені собою і своїм життям, ви вважаєте, що зупинилися в своєму розвитку, життя у вас сіра і нецікава, а насправді ви народжені, щоб блищати. Однак ви не йдете далі нарікань з цього приводу. Вам варто постаратися змінити ваше життя, а не розраховувати, що замість вас це зробить хтось інший.

Якщо вам приснилося, що ви самотньо стоїте на балу - чекаєте запрошення, а навколо вас всі танцюють з великим задоволенням, сон говорить, що вам необхідно переглянути ваше життя. У ній є щось недобре, з якоїсь причини ви відчуваєте себе чужим на «святі життя».

Збиратися у сні на бал - ви маєте намір здійснити грандіозну ідею за рахунок когось із впливових знайомих. Не варто надто розраховувати на інших людей, краще тільки на себе, але можливість допомоги зовсім не виключається.

Приходити додому з балу - у вас був напружений час, протягом якого ви працювали не покладаючи рук. Тепер настав час відпочинку, і ви повинні провести його з максимальною користю, вам потрібно відновити сили, щоб потім ви успішно продовжували працювати.

Сонник майбутнього

Бал — до радості і приємним известиям.

Сонник для стерви

Бал — приємні стосунки з оточуючими людьми, задоволення і радісні зустрічі.

Бути на балу в самоті - безглуздо витрачені час і гроші.

Танцювати на балу в галасливій та веселій компанії - добре проведеш час і відпочинеш від усіх турбот.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бачити у сні танцюючі на балу пари або танцювати самому - є попередженням про події, які загрожують вибити вас з колії.

Якщо наяву ваші справи йдуть добре і гладко - бережіться, щоб успіх не закрутив вам голову. Можливо, ви занадто легковажно ставитеся до справ і занадто вірите в свою удачу, а тому ризикуєте оступитися.

Приємна музика на балу - може передвіщати, що незабаром вам доведеться закинути свої справи заради якогось радісної події.

Почувати себе на балу не в своїй тарілці - означає, що ви погано розумієте суть що відбуваються навколо вас подій. У такій ситуації вам буде краще трохи відпочити і озирнутися.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бал — почати нове, приємне справу.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні, як ви на балу стоїте осторонь і ніхто вас не запрошує на танець - вам треба терміново звернутися за консультацією до психіатра. Це сон-провісник.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Молодій жінці бачити себе ошатною на балу - до знайомства з приємним чоловіком.

Дівчині бачити себе на балу - до заручини.

Сонник від А до Я

Бал — в цілому позитивний сон, якщо у вас при цьому прекрасний настрій і все навколо блищить пишнотою, можливо несподіване поліпшення матеріального становища, щось на зразок виграшу в лотерею.

Якщо ж, незважаючи на чарівну музику - у вас пригнічений настрій і ви відчуваєте себе не в своїй тарілці, то наяву події можуть розвиватися не зовсім сприятливим для вас чином, а саме всупереч і наперекір вашим бажанням і прагненням.

Бути господинею балу і його королевою в усій красі своєї краси та розкоші - такий сон віщує успіх на терені суспільної роботи.

Сонник Соломона

Бал — бездіяльність, втрата часу і коштів.

Сонник Мандрівника

Балзадоволення;

Нудьга, лінь.

Сонник Таро

Бал — зміни, традиції, зв'язку, мрії, ірреальність.

Тлумачний словник сновидінь

Бал бачитихвороба, розлад справ;

Брати участь на балу - бути без діла;

Танцювати на балу - займатися порожніми справами, а грати на балу в карти - вступити в небезпечну працю.

Давньоруський сонник

Бачити — до хвороби, погане діло;

Бути на балу-побачення з хворим, розмови і пересуди.

Якщо Вам сниться бал, танці, в яких Ви самі збираєтеся взяти участь, - значить, попереду у Вас багато радості і розваг. Ви повинні отримати великі гроші. Ви будете щасливі в шлюбі, а Ваші численні чада будуть дбайливо піклуватися про Вас.

Дискотекапопереду нудний час, розваги доведеться відсунути на майбутнє. Великосвітський бал - вам хотілося б змінити свій суспільний статус. Берете участь у танцях - ваше бажання виповнитися. Дивіться з боку - змін не чекайте. Казковий, в старовинних костюмах - ви захоплюєтеся безплідними мріями, а треба діяти.

Це дуже приємний і гарний знак у тому випадку, якщо Ви бачите красивих і нарядних людей, танцюючих під звуки чарівної музики.

Якщо у Вас на балу похмурий настрій і Ви засмучені від неуваги інших, то можна скоро очікувати не дуже приємних подій.

Милуватися танцюючими людьми в нарядах - хороший знак;

Бути на балу в похмурому настрої, страждаючим від неуважності інших - смерть одного з членів сім'ї.

Також Див. Страждання.

Бачити — до хвороби, погане діло;

Бути на балу - побачення з хворим, розмови і пересуди;

Танцюватизайматися порожніми справами.

Якщо Вам приснилося, що Ви перебуваєте на балу, де звучить прекрасна музика й танцюють гарні люди, то наяву Вас очікує удача.

Однак якщо серед балу Ви відчуваєте себе самотнім, то Вам слід приділяти більше уваги сімейним справам.

Бездіяльність, втрата часу і коштів.

Бачити балзахворіти або мати труднощі в справах;

Танцювати на балу - займатися порожніми справами, марна трата часу;

Заручини, до весілля, є на балу - задоволення, танцювати - легковажна життя.

Снотолкователь

Це дуже приємний і гарний знак у тому випадку, якщо Ви бачите красивих і нарядних людей, танцюючих під звуки чарівної музики.

Якщо у Вас на балу похмурий настрій і Ви засмучені від неуваги інших, то можна скоро очікувати не дуже приємних подій.

Малий сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви перебуваєте на балу, де звучить прекрасна музика й танцюють гарні люди, то наяву Вас очікує удача.

Однак якщо серед балу Ви відчуваєте себе самотнім, то Вам слід приділяти більше уваги сімейним справам.

Жіночий сонник

Бал — прямий символ. Сприятливий в тому випадку, якщо ви бачите красивих і нарядних людей, танцюючих під звуки чарівної музики.

Якщо ж на балу у вас похмурий настрій - ви чимось засмучені, незабаром можна чекати не надто приємних подій.

 
Відноситься до тем: