Сонник «Танець»

Сонник Фрейда

Сон, в якому ви із задоволенням танцювали, вважається сприятливим. Все, що вас останнім часом терзало і обтяжувало, нарешті відпустить вас. Набагато більш комфортно ви будете почувати себе, спілкуючись з представниками протилежної статі. Однак сон рекомендує не перестаратися, інакше не минути проблем вже іншого роду.

У вас було гаряче бажання потанцювати, але ви в силу якихось причин так його і не здійснили - таке сновидіння розповідає, що ви не реалізовуєте той вражаючий сексуальний потенціал, яким обдарувала вас природа. Схоже, ви просто переконані в тому, що в житті це далеко не головне. Тим часом неприємності, які іноді мають місце у вашому житті, - це наслідок саме того, що у вас накопичився надлишок сексуальної енергії.

Якщо ви дивилися, як хтось гарно танцював, і вам це приносило задоволення, це означає, що у вас є мрія - покуштувати забороненого сексуального плода, який з точки зору суспільної моральності є неприйнятним. Можливо, мова може піти про одностатевого кохання, яка, у вашому уявленні, є дуже сексуальною.

Якщо ви реалізуєте своє бажання, незадоволеність сама по собі зникне.

Сонник Лоффа

Завдяки танцям люди отримують потужну розрядку - як психологічну, так і духовну. З точки зору багатьох примітивних культур, танець - це священнодійство, а заодно й непоганий спосіб розслабитися і відпочити. Більш ніж тридцять століть ритуальні танці, чинені перед ідолами, виступали в якості символу шанування божественного начала. Метою таких танців було домогтися розташування і благословення богів.

Для сучасної культури характерно інше ставлення до танців:

Зараз вони в більшій мірі відносяться до сфери розваг і віддалено нагадують ритуал загравання з представниками протилежної статі. Коли ми танцюємо, таким чином висловлюємо деяку надію на те, що відносини будуть розвиватися успішно. Тому в уявленні багатьох людей танці мають сексуальний підтекст.

Якщо ви танцювали поодинці, це може свідчити про те, що вашому розумінні танці наділені більш глибоким змістом. Іноді люди вимовляють фразу «танцюю, як можу». Вживається вона в фігуральному сенсі і відображає ставлення людини до навколишнього світу. У даному випадку можуть мати місце варіанти:

Ви просто танцюєте один / одна або ж перед аудиторією виконуєте одиночний танець.

Танець в суспільстві партнера може видавати відчуття дискомфорту, яке вас відвідує, коли ви знаходитесь в суспільстві. В даному випадку треба враховувати, який танець чините ви, і у що одягнені. Чи відповідали ви атмосфері танцю? Також танці з партнерами можуть розшифровуватись відображення всього різноманіття ваших зв'язків і знайомств. Особливо це актуально для снів, в яких вам приходять думки про роман з партнером по танцю.

Можливо, у вашому сновидінні для вас танцювали інші. Тоді це може говорити про те, як ви ставитеся до цих людей, особливо коли танець передбачає елементи загравання або містить відверто сексуальну підоснову. Тут тлумачення двояко:

Ви або переживаєте пристрасть до цієї людини, або навпаки. Такого роду сни іноді просто шокують сновидца відкритістю та відвертістю.

Якщо танцювали самі, то подумайте, наскільки природними були рухи танцю на самоті. А може, ви вальсували так, немов з вами кружляв партнер? Тоді цілком імовірно, що ви вважаєте, ніби оточуючі не бачать у вас авторитетної людини або не виконують по відношенню до вас своїх зобов'язань.

Танець і музика абсолютно не підходили один одному? А може, ви танцювали і зовсім без музики? Це може говорити про те, що ви сумніваєтеся в правильності якихось граней вашого життя або наявних в ній відносин.

У разі якщо для вас танцювали інші, вам необхідно з'ясувати, чи була притаманна танцю сексуальність, або він більше носив церемоніальний характер, або це було просте виступ.

Сонник Цветкова

До хвороби;

Танцювати одному — до успіху і грошей.

Сонник Міс Хассе

Танцювали у сні - ваші труди будуть даремні. Займетеся чимось безглуздим і не приносить вигоди.

Езотеричний сонник

Танцювати весело, активно - такий сон означає, що ви захворієте, і, найімовірніше, ця недуга буде пов'язаний з порушенням роботи опорно-рухового апарату (вивих, радикуліт і т. Танцювати в парі, повільно - в любовних справах підстерігають проблеми;

Належить розлучення або довга сварка.

Побачити танцюючих в побуті - до малоприємним бесідам, з'ясуванню відносин. Танцювати на сцені - такий сон означає, що ви заздрите людям, які, на вашу думку, живуть краще за вас, і це може закінчитися погано:

Ви захворієте або впадете в депресію.

Англійський сонник

Це дуже хороший сон. Він означає, що до Вас прийдуть заслужені слава і шана, всі Ваші мрії здійсняться. Удача буде супроводжувати Вам і в любові:

Ви завоюєте серце коханої людини.

Танцювати самому — до веселощів;

Бачити чужий танець - зла ворожба.

См. Танці.

Танцювати, веселитисяплакати. Танцювати - сваритися;

Танець у сні-зле, невдача.

Український сонник

Танцювати, веселитисяплакати.

Танцюватисваритися;

Танець у сні - зле, невдача.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Танцювати уві сні - тобі допоможе твоя еластичність і пристосованість / думки про любовної близькості з конкретною особою. Вальсувати з ким-небудь - вступати у складні взаємини з конкретною особою. Швидко танцювати - належить мука. Танцювати - спритність і впевненість приведуть тебе до успіху. Хороводи водити - щось важливе обговорювати;

Належить цікава бесіда / будеш залучений в авантюру. У танці крутитися - навмисно намагатися не думати про небезпеку / невірним шляхом до успіху йти / бути одержимим злою силою. На канаті танцювати - вступити в конфлікт зі своєю совістю. До упаду танцювати - мука належить. Не мати можливості зупинитися в танцю - відчувати насувається небезпека і не мати можливості її уникнути. Ногу при цьому підвернути - небезпека або шкода. Ноги не йдуть, до підлоги приросли - повільність, інертність волі тобі зашкодить / неправоту свою почувати. Жінці сниться, що партнер крутить її уві сні навколо себе - небезпека від забудькуватості або розгубленості. У повітря підкидає - таємно сподіватися отримати користь з залицянь партнера. Партнер або партнерка по танцю - особа, чиє ставлення до тебе ти не знаєш до кінця, і це тебе бентежить / чоловік, якого ти боїшся або який подобається тобі проти твоєї волі / об'єкт твого жадання. Багато несамовито танцюють бачити - напитися / якісь пристрасті навколо тебе. Нові танці танцюють - в суєту зануритися. Старовинний церемонний танець бачити - чужі взаємини спостерігати, в чужому бенкеті веселощі. Одних танцюючих кавалерів бачити - щось небезпечне для тебе.

Новий сімейний сонник

Веселі танцюючі діти у вашому сні віщують щасливе сімейне життя, нескладну роботу і цікаве дозвілля.

Сон про танцюючих стариках пророкує блискучі перспективи в справах.

Якщо ви самі танцювали уві сні - довгоочікувана удача вже біля порогу.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Це дуже хороший сон. він означає, що до вас прийдуть заслужені слава і шана, всі ваші мрії здійсняться. удача буде супроводжувати вам і в любові:

Ви завоюєте серце коханої людини.

Сонник Мартина Задеки

Танцюватирадість, звільнення від неприємностей.

Азбука тлумачення снів

Танець — символізує прелюдію любові, соціальну або сексуальну активність.

Балетний танець — вказує на романтичні відносини, творчий підйом.

Танцювати з ким-небудь - знайти підтримку в комусь або в чомусь.

Танцювати одномувеселощі, задоволення, успіх.

Дивитися на танцюючих - швидкі зміни.

Американський сонник

Танець — сексуальні устремління і цілісність душі.

Ідіоматичний сонник

«Ти у мене потанцюєш!» - Загроза:

До насильства, організованої неприємності;

«танець з долею» - період життя в залежності від характеру танцю і його виконання;

«закрутитися з кимось в танці» - асоціація:

«закрутити комусь.

Новітній сонник

Швидкий танець — розлучитеся з статевим партнером.

Сучасний сонник

Для сімейних людей бачити уві сні танцюючих веселих дітей - пророкування, що їх будуть радувати милі, слухняні, розумні діти, а їх будинок буде відрізнятися теплом і затишком. Молодим людям такий сон - обіцяє безтурботне життя і багато радості.

Якщо Вам сниться, що в танці кружляють літні люди - ваші справи підуть в гору.

Танцювати у сні самому - передвістя несподіваною удачі.

Сонник XXI століття

Танцювати уві сні - означає, що вам в справах допоможе гнучкість, вальсувати - жити миттю, сьогохвилинними переживаннями.

Танцювати з ким-небудь у сні повільний танець - знак того, що з цією людиною ви вступите в складні взаємини, танцювати швидкий танець - до майбутніх клопотам.

Якщо жінці сниться, що партнер обертає її навколо себе - це означає небезпеку постраждати через свою забудькуватість чи неуважність.

Танцювати уві сні для дівчини або хлопця - означає радість, а для чоловіка - розорення.

Сонник для стерви

Танцівеселощі, задоволення.

Танцювати самоїудача, хороше положення на службі.

Побачити танцюючих людей - перспективні справи, прості земні радощі.

Танцюючі діти — вдалий і щасливий шлюб, прекрасні діти, прибуткова робота.

Копалінского сонник

Танцювати самому — до веселощів;

Бачити чужий танець - зла ворожба.

Сонник Міллера

Танцювати у сні джигу - передвіщає веселощі і безліч задоволень найближчим часом.

Побачити в сні свою кохану, танцюючу джигу - передвіщає вашому партнерові по службі дуже обнадійливі обставини.

Побачити на сцені балерин, танцюючих джигу - означає, що вас чекають розваги, не відрізняються високим смаком.

Загальний сонник

Танцювати уві сні - означає, що вам в справах допоможе гнучкість, вальсувати - жити миттю, сьогохвилинними переживаннями. Танцювати з ким-небудь у сні повільний танець - знак того, що з цією людиною ви вступите в складні взаємини;

Танцювати швидкий танець - до майбутніх клопотам.

Якщо жінці сниться, що партнер обертає її навколо себе, - це означає небезпеку постраждати через свою забудькуватість чи неуважність. Танцювати уві сні для дівчини або хлопця означає радість, а для чоловіка - розорення.

Універсальний сонник

Гірше, ніж стояти біля стінки і чекати, коли хтось запросить вас танцювати може бути тільки запрошення на танець і отримання відмови!

У сні ви перебуваєте на танцювальному вечорі?

Китайський сонник Чжоу-гуна

Бачиш співаючих і танцюючих людей - незабаром буде перебранка.

Теткінскій сонник-2012

Танецьвідображення радості взагалі. Потреба в радості (також можливість або бажання радіти).