Сонник «Будинок»

Сонник Міллера

Бачити у сні, що ви не можете знайти свій будинок - означає, що ви повністю втратите віру в чесність людей.

Якщо уві сні ви бачите, що у вас немає вдома - вас чекає невдача у всіх починаннях, фінансові втрати.

У сні змінити житло - означає термінові известия і нагальні поїздки.

Для молодої жінки бачити в сні, що вона виїхала з будинку - є знаком того, що вона буде оточена віроломними наклепниками.

Якщо уві сні ви відвідуєте свій старий будинок - то наяву вас чекають гарні новини. Дуже добре побачити свій старий будинок затишним і радісним - це знаменує довгий благоденство.

Покинутий будинок — передвіщає сумні події.

Сонник Лоффа

Якщо сниться будинок, можуть здійснюватися різні сценарії. Ви можете його зводити або купувати, його може стерти з лиця землі стихія або війна, його можуть захопити і т. Як правило, приснився будинок обіцяє серйозні зміни, нестабільність або помітне зростання.

Якщо будинок уві сні виявився кимось зайнятий або був повний якихось істот, сон повідомляє, що у вас із зовнішнім середовищем існують відносини, які не відрізняються стійкістю.

Ви пригнічені — це буває, але якщо ви перебуваєте в такому стані безперервно, то цей сон сигналізує про неспокої.

Зруйнований будинок віщує переїзд, фінансові проблеми, смерть або розлучення. У таких сюжетах будинок розвалюється і більше не може виконувати головну свою задачу - служити для людини притулком і захистом. Такий сон - привід задуматися, які обставини гнітять вас і як це впливає на ваше життя.

Будівництво будинку — це сон-демонстрація ваших життєвих обставин і прийдешніх змін. Існує велика ймовірність того, що вас підвищать у посаді;

Можливо, зміниться в кращу сторону ваше матеріальне становище, у зв'язку з чим ваші можливості істотно розширяться. У відносинах з партнером не виключений перехід на більш серйозний якісний етап, можливо подружжя. Будь сни про будівництво будинку мають позитивний відтінок.

Будинок символізує материнську утробу і жіночий вплив, а тому після сну можна запитати у себе:

Ви (або ваша партнерка) завагітніли і мрієте створити сімейне вогнище, де жило б майбутнє потомство? Чи відчуваєте ви реальну необхідність вступати в серйозні, що припускають наявність зобов'язань відносини з вашим партнером? Запитайте в себе, чи відчуваєте ви підтримку, чи є по натурі надмірно консервативними.

Сонник Цветкова

Бачитинебезпека;

Будувати — до поліпшення;

Крити — збитки;

Помсти в будинку - до гостей;

Підлоги мити — до смерті, до розлуки;

Дах провалився, діра - переїзд;

Перебувати вдома — неприємність, плітки;

Палаючий будинок — велика радість;

Фарбувати.

Езотеричний сонник

Якщо приснився чужий дім і він мав значні розміри, це означає, що відбувається вторгнення чужої людини у ваше життя. Входити в будинок - ви ввійдете в чуже життя.

Якщо ви відвідали його за запрошенням господарів, то наяву до вас звернуться за допомогою. Входити таємно - добровільно візьмете участь в чиїйсь долі. У чужому будинку було багато поверхів - згадайте, на якому з них відбувалися події у сні. Маленький будинок сниться до нового знайомству. Дуже старий - дадуть про себе знати майже забуті зв'язку, особливо якщо всередині будинку ви бачили масу старих речей.

Тлумачення трохи відрізняється, якщо будинок уві сні був вашим. Новий, зовні великий - почнуться якісь нові справи, але у вас буде вибір, брати участь у них або немає.

Якщо ви зайшли в будинок, ваша участь вплине на хід справи сприятливо. Зайняли порожню кімнату або квартиру - ваші труди приведуть до матеріальної вигоди.

Якщо у приснився будинку у вас було багато сусідів, то наяву будете працювати в немаленькому колективі. Сусіди уві сні були хорошими - відносини з колегами будуть погані, і навпаки. У приснився будинку жили і ті, хто насправді помер, - буде вам допомога і підтримка в нових справах.

Зверніть увагу на окремі деталі будинку, а також номер поверху, квартири та інші фігурували в сновидінні цифри. Старий будинок - доробіть старі справи. Старий - позбудьтеся від усього зайвого:

Спогадів, старих паперів і речей.

Будинок приснився на стадії будівництва - для чогось відповідний час ще не настав, а ви форсіруете хід якихось справ і подій. Розвалюється будинок означає, що справа ваша руйнується зсередини. Розвал будинку уві сні відбувався з чиєюсь допомогою - наяву хтось цілеспрямовано розвалює ваша справа.

Сонник Міс Хассе

Відремонтований — неопределенноые відносини з'ясуються;

Покривати дахом — чекають тебе збитки;

Купувати — благополуччя;

Руйнуєхвороба;

Палаючийневдача у справах;

Будуватищастя в коханні;

Порожній — твої наджды не виповняться;

Проводити в будинку зміни - чекай візиту;

Призначений на руйнування - легковажність загрожує тобі нещастям;

Спустошенийприбуток;

Руйнуватисуперечка з сусідами;

Арестный будинок — незрозуміла ситуація в життя;

Сидіти в ньому - уникнути небезпеки;

Будинок власний населений - здобуте благополуччя;

Купити — влаштовувати друзів;

Будинок божевільнихотримати великі неприємності;

Золоченный — попедешь в біду.

Сонник Менегетті

Сон служить вказівкою на найбільш близьке до «я» простір існування, а також на домінантний стереотип суб'єкта;

Позначає набір образів поведінки, які характеризують стиль життя суб'єкта. Крім звичайних психоаналітичних значень, якими володіють окремі деталі будинку - дах, підвал, перший та інші поверхи та інш. , Важливо дізнатися, в якому стані - зовнішньому і внутрішньому - знаходився будинок, що являла собою його архітектура і внутрішнє оздоблення.

Ще більш важливо дізнатися, де саме (в спальні, вітальні, кухні і т. ) Відбувалася дія сновидіння. Так, якщо приснилася ванна або туалет, то це служить вказівкою на порожній еротизм, нав'язливу мастурбацію, а також на щось, що має агресивну динаміку, приміром, на негативну психологію, яка виявляється в агресії, властивої початкової стадії розвитку. Менш негативний образ кухні, якщо там не видно ножі або розділ м'яса (це є показником активної негативності на етапі зовнішньої патології). Образи ж спальні та їдальні позитивні. Поряд із загальним значенням будинок в ряді випадків може символізувати різні аспекти організму суб'єкта.

Англійський сонник

Побачивши уві сні нові будинки - чекайте переїзду на нове місце. Там Ви знайдете щастя і уникнете підступів таємних ворогів.

Якщо будови, які Ви бачите в сні, високі й величні - значить, ви будете благополучні та щасливі.

Якщо у сні Ви бачите не просто красиві будівлі, а справжні палаци - значить, ви будете не тільки багаті, але й дуже знатні.

Ще гірше бачити уві сні недобудовані будівлі. Особливо небезпечно запитувати про причини, з якої ці будинки не добудовано.

Якщо ніхто уві сні не зможе відповісти на це питання - значить вашим життєвим планам не дано здійснитися і Ви не доживете до їх втілення.

Якщо Вам сниться, що Ви будуєте будинок - це віщує добробут і успіх в торгівлі і справах. Після такого сну Ви можете сподіватися на отримання великих прибутків.

Якщо будинок сниться моряку - це означає, що плавання та повернення будуть благополучними, що він одружується на багатій нареченій, і йому не треба буде більше виходити в море, і відтепер морські подорожі будуть для нього тільки прогулянками в приємному товаристві.

Асирійський сонник

Якщо уві сні ти входиш у будинок щасливого і веселу людину - тебе незабаром чекають дні в сумі.

Переселятися в новий будинок, що належить іншій людині - на щастя;

Від пориву вітру будинок приходить в рух - приїзд;

Брати в оренду сільський будинок - втрата робочого місця;

Родина виїжджає з дому - радісна подія для дружини;

Переїжджати в зруйнований будинок - буде красива дружина;

Віддавати свій будинок в оренду кому-або - отримаєте місце по службі;

Підмітати будинок, розбризкуючи при цьому воду - приїде людина здалеку;

Порожній будинок (без людей) - пророкує смерть;

Будинок провалюється в яму - смерть;

Бачити в будинку живу кінь - буде лист від сина;

В будинок входять військові - велике щастя;

Ремонтувати сільський будинок - буде велика радість;

Купувати будинок у сільській місцевості - переїзд у зв'язку зі зміною місць служби.

Бачити — небезпеку;

Будувати — до поліпшення;

Крити — збитки;

Помсти в будинку - до гостям;

Мити підлоги — до смерті, розлуку;

Дах провалилася, дірка - переїзд;

Перебувати вдома — неприємність, плітки;

Палаючий будинок — велика радість.

Також Див. Фарбувати, Підпалювати.

Бачитинебезпека;

Будувати — до поліпшення;

Крити — збитки;

Помсти в будинку - до гостям;

Підлогу мити-до смерті, розлуку;

Дах провалилася, дірка - переїзд;

Перебувати вдома — неприємність, плітки;

Палаючий будинок — велика радість.

Якщо Вам сниться, що Ви будуєте будинок - це віщує добробут і успіх в торгівлі і справах. Після такого сну Ви можете сподіватися на отримання великих прибутків.

Якщо будинок сниться моряку - це означає, що плавання і повернення будуть успішними, що він жениться на багатій нареченій, і йому не потрібно буде більше виходити в море, і відтепер морські подорожі будуть для нього тільки прогулянками в приємному суспільстві.

(1) Чужий дім. Великий, зовні - чуже життя вторгається в вашу. Входити в чужий будинок - ви ввійдете в чуже життя. На запрошення - вас попросять про допомогу. Таємно - прийміть участь в ком-то за власним рішенням. Багатоповерховий - зверніть увагу на поверх. Маленький - нове знайомство. Дуже старий - притягує старі зв'язки, особливо якщо всередині будинку багато старих речей. (2) Ваш будинок. Великий, новий, зовні - чекають нові справи, але у вас є вибір:

Ви можете прийняти або не прийняти в них участь.

Якщо ви ввійшли - ваше участь сприятливо позначиться. Зайняли вільну кімнату або квартиру - ваша діяльність принесе матеріальну вигоду. Багато сусідів - буде великий колектив. Хороших - складуться відносини погані. Поганих - складуться хороші відносини. У будинку ще живуть і ті, хто помер - чекайте допомоги і підтримки у нових справах. Див. окремі деталі будинку і числа (№ квартири, поверху). Старий - треба доробити старі справи. Старий - скиньте зайвий вантаж спогадів, викиньте старі папери і ганчірки! Споруджуваний - час ще не настав. Ви педалируете якісь справи і події. Що розвалюється - справа ваше валитися зсередини. За допомогою когось - хто-то розвалює ваша справа свідомо.

Будинок (житловий) найчастіше символізує людини.

Однак дерев'яний будиночок може символізувати труну.

Будинок з гладкими стінами символізує чоловіка, а будинок з балконами, лоджіями і еркерами - жінку.

Ремонтувати будиноквступати в статеві контакти.

Якщо ви відремонтувати будинок із задоволенням, то у вашому особистому житті повний порядок.

Якщо, ремонтуючи будинок, ви відчуваєте неприємні відчуття, то не любите свого сексуального партнера, може бути, навіть ненавидите, але приховуєте свої почуття.

Якщо чоловік забирається або спускається по гладкій стіні будинку, то він схильний до гомосексуальних контактам.

Якщо чоловік залізає на балкон будинку, то його почуття до жінки досить серйозно.

Якщо жінка лізе по гладкій стіні будинку, то її почуття до чоловіка залишаться, швидше за все, нерозділеними.

Якщо жінка залізає на балкон будинку, то вона потребує жіночої опіки і схильна вступити в лесбійську зв'язок.

Залазити на дах будинку - прагнути до ускладнення і з'ясування взаємин, тяга до скандалів і розбірок.

Бачити зруйнований будинок - у вас проблеми зі здоров'ям, у тому числі і в сексуальній сфері.

Перебувати або жити в зруйнованому будинку - всі ваші спроби досягти взаєморозуміння з вашим сексуальним партнером виявилися марними.

Відремонтований — невизначені відносини з'ясуються покривати дахом - чекають тебе збитки купувати - благополуччя руйнує - хвороба палаючий - невдача у справах будувати - щастя в коханні порожній - твої надії не виповняться проводити в будинку зміни - чекай візиту призначений на руйнування - легковажність загрожує тобі нещастям спустошений - прибуток руйнувати - суперечка з сусідами арестный будинок - незрозуміла ситуація в житті сидіти в ньому - уникнути небезпеки будинок власний населений - здобуте благополуччя купити - влаштовувати друзів будинок божевільних - отримати великі неприємності золоченный - потрапиш у біду.

Відремонтований — неопределенноые відносини з'ясуються;

Покривати дахом — чекають тебе збитки;

Купувати — благополуччя;

Руйнівнийхвороба;

Палаючийневдача у справах;

Будуватищастя в.

Любові;

Порожній — твої наджды не виповняться;

Проводити в будинку зміни -.

Чекай візиту;

Призначений на руйнування - легковажність загрожує.

Тобі нещастям;

Спустошенийприбуток;

Руйнуватисуперечка з сусідами;

Арестный будинок — незрозуміла ситуація в життя;

Сидіти в ньому - уникнути.

Небезпеки;

Будинок власний населений - здобуте благополуччя;

Купити —.

Влаштовувати друзів;

Будинок божевільнихотримати великі неприємності;

Золоченный — попедешь в біду.

Уві сні з будинком можуть траплятися різні речі. Ви можете його будувати чи купувати, його може знищити, зруйнувати стихія або війна, його можуть заполонити загарбники і т. Як правило, будинок сниться до серйозних змін, нестабільності або до значного зростання. Кишить щось або зайнятий ким-то будинок свідчить про ваших нестабільних відносинах з навколишнім Світом. Ви перебуваєте в стані пригніченості - так трапляється, але якщо ви перебуваєте в такому стані постійно, то бачити свій будинок населених якими-або людьми або ТВАРИНАМИ - сигнал ТРИВОГИ. Зруйнований будинок сниться при переїздах, фінансових негараздах, до СМЕРТІ або до РОЗЛУЧЕННЯ. У таких снах будинок розпадається на частини, втрачаючи своє первинне призначення:

Надавати людині кров. Побачивши такий сон, задумайтеся:

Які обставини гнітять і тиснуть вас і яким чином це відображається на вашому реальному житті. Будівництво будинку - відображення ваших життєвих обставин і змін в перспективі. Швидше за все, у вас передбачається підвищення на роботі або поліпшення фінансового стану, який відкриває додаткові можливості. У відносинах з людиною, з якою ви зустрічаєтеся, не виключено якісний перехід на більш серйозний рівень, можливий шлюб. У будь-якому випадку сни про будівництво будинку завжди носять позитивний тон. Оскільки будинок є символом жіночої впливу або символом утроби матері, у зв'язку з цим виникають такі питання:

Ви (чи ваша партнерка) вагітні і хочете звити гніздо для майбутнього потомства? Чи відчуваєте ви істотну необхідність вступати в серйозні взаимообязывающие відносини з вашим партнером? Ви не відчуваєте підтримки або надто консервативні по своєму складу?

Не можете знайти свій будинок - втрата віри в чесність людей;

Не мати вдома - невдача у всіх починаннях, фінансові втрати;

Змінити житло — термінові известия нагальні поїздки;

Для молодої жінки - поїхати з дому - Ви будете оточені віроломними наклепниками;

Відвідувати свій старий будинок - хороші новини;

Бачити свій старий будинок затишним і радісним - довгий благоденство;

Покинутий будинок — сумні події.

Також Див. Будівля, Фарба, Дах, Лід, Вогонь, Двері, Вікна, Особняк, Залишати, Прощання Публічний будинок, Рослина, Ураган, Укриття, Хатина.

Бачитинебезпека;

Будувати — до поліпшення;

Крити — збитки;

Палаючий будинок — велика радість.

БУДИНОК БУДУВАТИрадість, прибуток;

ПАДАЮЧИЙ БУДИНОКвтрата одного;

ВИСОТНИЙ БУДИНОК — до нещастя.

Перебиратися в новий будинок - померти.

Будинок без вікон і дверей - труну цій людині падає. Як сниться, що будують новий дім, то це дуже погано.

Якщо вдома красиві сняться - багатство. Впаде стіна в будинку чи у хліві, то хто-то помре в цьому будинку (родині). Голі стіни в будинку - смерть рідного. Впала стіна - мрець рано чи пізно. Як замкнений будинок - це смерть, недобре. Стіна падає - біда валиться на голову. Як випаде матіца, то помре господар або господиня, а як стіна, хтось із рідних.

Якщо сниться кому-небудь з членів родини, що у них в будинку музика, танці, - в тому домі буде мрець.

Якщо сниться, будинок будуєш, - на хворобу. Вам будують будинок:

Світла і красива - ваше життя, чорна і без вікон - гріб. Буря зірвала верх з дому - остерігайтеся трагічного лиха. Будувати, ставити, маслить будинок - до смерті.

Будинок розвалюється навпіл, падає матіца, стеля падає, стіни валяться (особливо - кутова стіна), піч падає-це до смерті.

Будинок присниться - зміна в житті.

Будинок замітати - гості;

Позбутися ворогів. Горить - до крадіжки; новина. Високий - багатство; падає - смерть.

Сонник Симона Кананіта

Будинокновий, красивий - знайомство з особливою - відремонтований - невизначені відносини незабаром з'ясуються - накривати дахом - Вас очікують збитки - купувати - благополуччя - разрушающийся - хвороба, нужда - палаючий - невдача у справах - будувати - щастя.

Китайський сонник

Будинок — це символ вашої особистості, вашого становища в суспільстві, якщо уві сні вам сниться ваш будинок.

Якщо це чужий будинок, то він означає, що ви перебуваєте на чужій території і стан будинку говорить про становище, в якому ви опинилися.

Український сонник

Перебиратися в новий будинок - померти.

Будинок без вікон і дверей - труна цій людині падає. Як сниться, що будують новий будинок, то це дуже погано.

Якщо вдома красиві сняться - багатство.

Впаде стіна в будинку чи в хліві - хтось помре в цьому будинку (сім'ї).

Голі стіни в будинку - смерть рідного.

Впала стінамрець рано чи пізно.

Як замкнений будинок - це смерть, недобре.

Якщо сниться, будинок будуєш - на хворобу.

Вам будують будинок:

Світла і красива - ваше життя.

Буря зірвала верх з дому - остерігайтеся трагічного лиха.

Будувати, ставити, масло будинок - до смерті.

Будинок замітатигості;

Позбутися ворогів.

Горить — до крадіжки;

Новина.

Високийбагатство.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Сюжет приблизно третини всіх сновидінь розгортається всередині будівель, у тому числі - в будинках. Зазвичай будинок символізує наше фізичне Я, духовне Я або і те й інше одночасно. Те, що відбувається в будинку, як правило, відбувається з вами. Наприклад, якщо забилися труби, значить, ваші емоції (вода в трубах) не знаходять виходу. Різні кімнати будинку означають різні аспекти вашої особистості. Кухня - символ харчування, підтримки, творчості в плані "приготування" ідей. Хол - перехідна зона. Ванна кімната - це позбавлення від старого. Підвал означає підсвідомість, а горище - надсвідомість. Прогулянка по темній кімнаті символізує дослідження невідомих областей вашої особистості. Безлад означає життєві сфери, які необхідно очистити від непотребу. (Зверніть увагу, в яких саме кімнатах панує безлад.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Зазвичай будинок символізує наше духовне Я, чи фізичне Я, або і те й інше одночасно. Те, що ви помічаєте з того, що відбувається в будинку, як правило, є відображенням вашого життя. Наприклад, якщо забилися труби, значить, ваші емоції блоковані (так як вода символізує емоційну сферу). Різні кімнати будинку можуть відповідати різним аспектам вашої особистості. Наприклад, кухня є символом харчування, підтримки, творчого процесу і народження ідей. Хол є перехідним етапом. Ванна кімната - символізує позбавлення від старого і очищення. Підвал може говорити про вашому підсвідомості, тоді як горище - про надсвідомості. Безлад у вашому домі може свідчити про те, що ви повинні позбавитися від багатьох непотрібних речей у своєму житті.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам наснився цілий будинок, то в даний ви захищені від будь-якого негативного впливу ззовні. Щоб цей захист тривала якомога довше, додайте у воду краплю своєї крові і відваріть в цьому розчині 3 картоплини, після чет закапайте їх біля свого будинку. Погане значеніеЕслі вам приснилася стройка, то ваш будинок завалиться, згорить або його пограбують. Щоб уникнути цього, вкрадені цеглу або камінь з найближчою будівництва і покладіть біля входу в свій дім.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Будиноксимвол життя і долі людини / тіло людини і те, що відбувається з людиною, в ньому відбувається.

Будинок власний мати, в ньому по господарству поратися - успіх. Його купувати - хорошу ідею привести у виконання. Його в спадок отримати - знайти соратника, партнера. Продавати - перешкода, втрати від неуважності.

Бачити , як будинок будують - завзятість приведе до мети. Самому будинок будувати - зовнішні обставини не дозволять цілком розвернутися твоїм творчим силам / частковий успіх, радість, зміни в житті на краще / хворому - небезпека для життя, молодятам - до дітей. Лагодити будинок - втрата грошей. Фарбувати - радість. Водою кропити - печаль. У незакінченому, недобудованому будинку знаходитися - небезпека для життя / тривога за незакінчені справи. Заблукати в недобудованому будинку - важка хвороба / не вистачає сил для здійснення планів. У недобудованому будинку щось знайти - предмет символізує підсумок твоїх роздумів про життя і смерть. У ньому багато людей бачити, з ними говорити - після смерті тебе чекає забуття. І вони тебе не помічають - посмертна слава, твоя справа знайде продовжувача. У ньому від когось ховатися - нав'язливі думки про смерть, тебе мучить страх перед нею. У ньому від когось тікати, страх пережити - смертельній небезпеці піддатися / щось обтяжує твою совість.

Бачити знайомої людини у вікні недобудованого будинку - нещастя з ним, твоє занепокоєння за його долю.

Будинок бачити міцний, красивий - гарне здоров'я, щастя. Весь у тріщинах - тебе переслідує чиєсь підступність / злі сусіди. Зруйнований - плітки. Покинутий, забитий будинок бачити - шкодувати про минуле, намагатися їм знову жити. Покинутий і зловісний - твоє минуле, твій рок, в ньому шукай джерело своїх нещасть.

Будинок падає - сварка в будинку, невдача і втрати. Уламки будинку бачити - невдача підприємства. Черепиця з будинку падає - належить приємна зміна. Ламати будинок - зміна місця. Цегла зі стіни вийняти - втрати. У стіні цеглу вважати - благополуччя.

Сонник Шеремінской

Сновидіння, де ви робите ремонт будинку - це може говорити про необхідність щось у собі змінити, а також про неминучість виправлення ділових або особистих помилок.

Будинок ваших друзів або просто хороших знайомих говорить про те, що ви берете участь в їх житті, і їх проблеми певним чином стосуються і вас самих. Залежно від ваших дій (співчуваєте ви вашим знайомим, пропонуєте їм допомога, відвертаєтеся і мовчки йдіть) такий сон може підказати вам про реальні ваших відносинах, що відкриваються вам лише уві сні. Подібні аналогії можна провести і при відвідуванні вдома ваших таємних недоброзичливців або відкритих ворогів.

Якщо вам наснився абсолютно незнайомий будинок, і до того ж він закинутий, в ньому ніхто давно не живе. Можливо, що такий сон вказує, на те, що ви даремно викреслили з життя багато подій минулого, але вам слід все ж повернутися до минулого і по-новому переглянути його, завершивши в сьогоденні відкладені колись вами справи.

Якщо ви побачили неіснуючий будинок у поганому стані, намалюйте на аркуші паперу красива будівля, «відремонтуйте" його своєю уявою - це може реально відкрити перед вами нові можливості та перспективи.

Будинок будувати - до поліпшення справ;

Крити дах — відшкодовувати збитки;

Помсти в будинку - до гостей;

Палаючий будинок — велика радість. Коли дія сну розгортається всередині будинку, то певна його частина висловлює ті чи інші потреби людини. Зрозуміти відповідність частин будинку і душевних рухів надзвичайно просто. Воно повністю повторює наше свідоме подання про призначення приміщень. Кожна кімната у відповідності зі своїм функціональним призначенням може дати підказку для розуміння певних рис характеру і граней нашого життя.

Якщо ви бачите брудний, неприбраний будинок, ви підсвідомо відчуваєте себе неорганізованим, покинутим і самотнім. Можливо, вам варто подивитися більш уважно на реальну обстановку вашого будинку.

Якщо уві сні ви бачите себе всередині старого і покинутого будинку, зробіть прибирання всіх кімнат або перестановку в квартирі. Головне, обов'язково прив'язуйте кожну свою дію до того, що ви бачили уві сні і як ви це сприйняли, тоді позитивні енергії будуть супроводжувати вам в кожному з ваших починань і ваше життя повернеться до вас кращою стороною.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви не могли знайти свій будинок, то повністю втратите віру в чесність людей.

Якщо уві сні ви зрозуміли, що у вас немає вдома, готуйтеся до невдач і фінансових втрат. Виявилися уві сні у своєму старому будинку - чекайте хороших новин. Побачили свій старий будинок затишним і радісним, вас чекає довгий благоденство. Переїзд сниться до термінових известиям і спішним поїздкам. Покинутий будинок віщує сумні події.

Циганський сонник

Котедж або будинок у сні - до спокійного життя, цілком щасливою, але без сильних потрясінь.

Сонник Шувалової

Оскільки образ будинку зустрічається у сні дуже часто, то саме по собі поява будинку не несе великого сенсу. Але якщо ви бачите великий будинок на пагорбі, хмарочос, готель чи тому подібні великі споруди - цей сон може означати, що ви не реалізуєте свої можливості і не задовольняєте свої потреби в повній мірі. Іноді сон з будинком показує і причину, з якої ви не реалізуєте свої справжні потреби.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо вам сниться, що ви будуєте будинок, - це віщує добробут і успіх в торгівлі і справах. Після такого сну Ви можете сподіватися на отримання великих прибутків.

Якщо будинок сниться моряку - це означає, що плавання та повернення будуть благополучними, що він одружується на багатій нареченій, і йому не треба буде більше виходити в море, і відтепер морські подорожі будуть для нього тільки прогулянками в приємному товаристві.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Будуєш стіни, зводиш будинок. - Велике щастя і вигода. Бачиш основну будівлю будинку. - Багатство. Основна будівля будинку валиться. - Нещастя в родині. Піднімаєшся в високий терем, на вежу. - Щастя у всьому. Входиш в високі зали. - Віщує приїзд багатого і знатного людини. У високому теремі п'єш вино. - Віщує приїзд багатого і знатного людини. Сім'я піднімається у високий терем. - Спокій і впевненість у справах. Входиш в імператорський палац. - Віщує велике щастя. Сидиш в будівлі урядової установи. - Віщує велике щастя. Великий храм предків. - Щастя і удача у всіх справах. У великій залі стоїть труна. - Віщує радість і спокій. Падаєш в яму в головній кімнаті. - Віщує нещастя в родині. Будуєш дах на своєму будинку. - Віщує довголіття. Перебудовуєш і відновляєш житло. - На превеликий щастя. Від поривів вітру дім приходить в рух. - Віщує переїзд. Переселятися в новий будинок, що належить іншій людині. - На щастя. Сім'я виїжджає з дому. - Радісна подія для дружини. Переїжджаєш в зруйноване будова. - Віщує красиву дружину. Віддаєш свій будинок в оренду якійсь особі. - Отримаєш місце на службі. Сниться, що сім'я живе дуже бідно. - Віщує велике щастя і вигоди. Підмітати будинок, розбризкуючи при цьому воду. - Приїде чоловік здалеку. Береш в оренду сільський будинок. - Віщує втрату робочого місця. Порожній будинок без людей. - Віщує смерть. Стоячи під дахом, в будинку, одягаєшся. - Говорить про невизначеності, якийсь таємниці. Перелазить через стіну і проходиш через житло. - Іде якась небезпека. Судішься зі своєю дружиною за житло. - Віщує щастя. Несподівано ламається основна, несуча дах, балка. - Віщує велике нещастя.

Будинок провалюється в яму. - Віщує смерть. Бачиш сина наложниці під стіною. - Віщує зростання по службі. Копати землю, перебуваючи на стіні. - Віщує зміни. Військові входять в будинок. - Віщує велике щастя. Падає черепиця з даху, відчуваєш смертний жах. - Буде сварка з дружиною. Бачиш живу кінь в будинку. - Буде лист від сина. У кімнатах росте трава. - Будинок скоро спорожніє. Ремонтуєш сільський будинок. - Буде велика радість.

Будинок знаходиться в колодязі. - Збільшує. Купуєш у людини будинок в сільській місцевості. - Переїзд у зв'язку зі зміною місця служби.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти є власницею прекрасного багатого будинку, пророкує сприятливі зміни в житті і, можливо, поліпшення житлових умов. Старі і розвалені будинки, навпаки, віщують невдачі і погіршення здоров'я. Новий, але недобудований будинок без підлоги, без даху або старий будинок з обвалився стелею сниться до чиєїсь смерті. Провідувати свій старий будинок - до хороших известиям. Коли сниться твій старий будинок з померлими родичами - тебе хочуть про щось попередити і, можливо, допомогти.

Сонник Езопа

Будинок — цей символ завжди уособлював стійкість положення в суспільстві і впевненість у завтрашньому дні, спокійну забезпечене життя.

Будинок має багато різних значень:

Він може бути незнайомим, новим, може бути великим і зовсім крихітним, може вражати вишуканість і незвичністю форм, а може виглядати, як тисячі інших халуп або бетонних багатоповерхівок. У англійців ще з часів феодалів будинок вважається не тільки символом багатства, а й захисту, тому вони й донині називають його фортецею. У слов'ян існує багато версій «правильних» будинків:

У будинку повинні жити будинкові, в кожному будинку повинен бути кіт або кішка, в якому живе домовик або з яким спілкується домовик. Вважалося, що будинок, в якому сталося самогубство, назавжди проклятий і життя в ньому не буде щасливою. З будинком пов'язано все найтепліше, рідне і миле серцю.

Бачити будинок, стіни якого зроблені з піску і поступово, з кожним поривом вітру, обсипаються, стають тонше, - не сумуйте, незабаром все забудеться;

Те, що вам пропонують, недовговічне, тому не розраховуйте, що це стане справою вашого життя.

Бачити себе в гарному настрої серед голих стін у власному будинку - значить зіткнутися з неприємностями, в яких допоможе тільки сім'я.

Бачити себе в нескінченних турботах по будинку, які не дають навіть присісти, щоб відпочити - знак поповнення в сімействі чи приїзду гостей.

Бачити багато обставлений будинок з хорошим ремонтом - вам не дає спокою давня мрія, не пропустіть шанс здійснити її.

Бачити себе господарем у старому будинку, куди приходять люди і хвалять його - до втрати старих зв'язків, сварці з хорошими друзями.

Бачити будинок, з якого чується бісівський сміх - доведеться мати справу з забобонним людиною, спілкування з яким принесе багато клопоту.

Бачити, як майно з вашого будинку розпродається з молотка - символ багатства і благополуччя, до великої придбання, набуття того, про що ви давно мріяли.

Бачити у себе вдома багато різних продуктів і речей в подвійному екземплярі - ваші передчуття і занепокоєння можуть матеріалізуватися, так що припиніть себе накручувати.

У своєму будинку бачити ремонт, в якому беруть участь всі родичі та сусіди - ви не зможете знайти правильну відповідь на питання, що цікавить, бо самі не знаєте, чого б вам хотілося, і мечітесь між думками оточуючих на цей рахунок.

Ведичний сонник Шивананда

Якщо молодій людині сниться сімейне життя, то це хороший знак, він є вісником процвітання, здоров'я і прогресу.

Сонник Мартина Задеки

Будинок будуватирадість, прибуток;

Ветхийнещастя;

Упаданавтрата друга або господаря.

Нумерологічний сонник Піфагора

Дев'ятиповерхівка — це символ влади, дев'ятий поверх - це та межа, до якого прагне будь-який бізнесмен.

Для нього такий сон означає дуже багато:

Якщо навколо нього виявиться багато дев'ятиповерхівок, то незабаром йому доведеться вступити в боротьбу із сильними конкурентами.

Якщо уві сні між дев'ятиповерхівки видні просвіти, а над головою - чисте блакитне небо, то з битви бізнесмен вийде переможцем, якщо ж дев'ятиповерхівки стоять впритул один до одного і неба або зовсім не видно, або воно забарвлене в похмурий колір, то сон обіцяє поразку. Вагітна жінка, що побачила уві сні дев'ятиповерхівку, зможе визначити стать майбутньої дитини:

Якщо на дев'ятому поверсі буде якась яскрава деталь, який вибивається з загального вигляду, наприклад, вивішене на балконі білизну або крутиться флюгер, то у неї народиться хлопчик.

Якщо такий відмітини немає, то дівчинка.

Якщо при цьому дев'ятиповерхівка світла і красива, то пологи пройдуть легко, якщо ж вона непрезентабельний вид, то пологи будуть важкими.

Побачити в сні дев'ять дев'ятиповерхівок, що стоять по три в ряд, - до удачі в грошах, якщо ви дивитеся на них зверху, то цей сон обіцяє перемогу над ворогом, найближчим часом ви вступите в суперечку з сильним ворогом і здобудете над ним верх.

Якщо ж на дахах цих будинків ви роздивіться людей, то прагнучи перемогти у що б то не стало, ви зробите масу помилок і в результаті ваша перемога не принесе вам ніякого задоволення. Недобудована дев'ятиповерхівка - це ваші нереалізовані мрії і бажання.

Якщо уві сні вам сумно дивитися на незавершене будівництво, то через дев'ять місяців ви зрозумієте, що вашим планам не судилося збутися.

Якщо ж вид будівництва не засмучує, а навпаки, надихає вас, то це свідчення того, що незабаром ви зумієте здійснити ризиковану задумку. Щоб точно знати, як це зробити, зверніть увагу на те, що будуть протягом дев'яти днів говорити оточуючі вас люди - серед порожніх розмов буде і цікавить вас.

Сонник Жовтого Імператора

Будинок цілий або розвалюється. Першоелементи - метал, вода, земля. Стихії - сухість, холод, вологість. Емоції - смуток, страх, задума. Органи - селезінка, підшлункова залоза, легені, товста кишка, шлунок, сечовий міхур. Планети - Венера, Меркурій, Сатурн. Феншуй дослівно перекладається з китайської як вітер і вода. Вітер і вода це першоелементи творіння, що визначають стан трьох, що залишилися першоелементів:

Вогню, землі до дерева. Феншуй - це вміння жити в гармонії з двома найголовнішими стихіями - вітром і водою і через їхнє посередництво вміння жити в гармонії з усією природою. Феншуй має різні напрямки:

Як правильно повинен в різні сезони вести себе людина, як правильно будувати і утримувати янського житло - будинок для живих і як на користь нащадкам правильно організувати ін'ское житло - поховання. Згідно теорії і практиці феншуй стан янських жител повністю відображає здоров'я і відносини в родині.

Будинок кожна людина створює в повній відповідності зі своїм світовідчуттям. Але в житті духовний розвал сім'ї можна прикрити дорогими меблями, зовнішньою люб'язністю і так далі.

Сон зриває всі штучні маски і оголює істинний внутрішній феншуй житла:

Дорога квартира чи шикарний особняк можуть снитися розваленими, згорілими, а скромна квартира за наявності миру і гармонії в душі господарів сниться зазвичай не палацом, але наповненою якимось особливим світлом, в таке житло.

Будинок , квартира - янських житло для живих, на відміну від могили, ін'ского житла для мертвих.

Будинок розвалюється - знищення і смерть, иньские стану. Образ розвалюється, що руйнується будинку уві сні - знак втрати внутрішньої основи життя, втрати руху вперед господарем будинку або руйнування сім'ї.

Для самого сновидца такий сон говорить про критичний стан організму, так як розвалу чого-небудь завжди передує напруження, вибух руйнуючих організм емоцій. Після вибуху емоцій навколишній світ починає проникати крізь проломи туди, де людина перш створив свій маленький світ. Великий світ знищує маленький відразу, як тільки господар маленького світу втрачає здатність одушевляти його (на загострення пристрастей пішли всі сили). Зруйнований будинок, в свою чергу, не дає господареві захисту, результатом будуть депресія і хвороби. Ситуація часто починає крутитися по колу - від господаря до будинку і назад з погіршенням, розвалом духовним і фізичним. Земля до житла несприятлива, вода проникає в проломи будинку:

Селезінка, шлунок, легені (не люблять вогкості) і товста кишка, нирки і сечовий міхур не в порядку.

Сон несприятливий. Повністю зруйнований будинок (сниться, що стоїш перед ним) - може передвіщати важкі хвороби і навіть смерть (будинок валиться на сновидця, тисне його), розвал справ і відносин неминучий. Квартира / будинок не зруйновані, але запущені і брудні-говорять про духовний застій, ліні і втрати орієнтирів життя. Входити / бачити уві сні новий світлий красивий будинок / квартиру - означає набуття нового шляху в житті, нових інтересів або супутників, сон може передвіщати і несподіване, круто міняє життя звістка. Всі нагороди тут заслужені:

Сновидець духовно був активний і небайдужий до життя, уникаючи при цьому напруження пристрастей по можливості. Сновидець вже запрограмував собі пристойне майбутнє, яке і здалося уві сні в образі нового житла.

Сонник Азара

Будівництво будинкущастя в коханні. Лежати в будинку з кішкою - сварка і хвороба. Не знаходити дверей в своєму будинку - зволікання в справах, затримка тим, хто надумав вирушити в дорогу. Хворому сон передвіщає тривалу хворобу. Купувати будинок - благополуччя. Палаючий будинок - невдача у справах. Струмок, що пливе в бік будинку - авторитет, повагу. Божевільний будинок - великі неприємності.

Бачити жебрака в будинку - переляк.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні метання в домі своєму, - погано, це означає, що буде він хворий.

Якщо людина бачить себе уві сні закриває свій дім, - погано, це означає відторгнення.

Сонник Данилової

Побачений у сні будинок, в якому тепло і затишно, віщує появу в найближчому майбутньому новин, значно вплинули на розвиток ваших відносин з коханою людиною.

Якщо будинок покинутий, напівзруйнований, вас спіткає гіркоту розчарування в найдорожчому людині. Ви втратите підтримку з його боку, що відразу відчуєте і оціните, але відновити колишні відносини буде нелегко.

Азбука тлумачення снів

Будинок — уособлює самого сновидца, його внутрішнє «я». Також відображає проблеми тіла, думки, почуття, дух.

Внутрішні приміщення будинку - співвідносяться з потребами та станом людини.

Американський сонник

Сюжет приблизно третини всіх сновидінь розгортається всередині будівель, у тому числі в будинках.

Зазвичай будинок — символізує наше фізичне Я, духовне Я або і те й інше одночасно. Те, що відбувається в будинку, як правило, відбувається з вами. Наприклад, якщо забилися труби, значить, ваші емоції не знаходять виходу.

Різні кімнати будинку - означають різні аспекти вашої особистості.

Безлад — означає життєві сфери, які необхідно очистити від непотребу.

Східний сонник

Сон, в якому ти є власницею прекрасного багатого будинку - пророкує сприятливі зміни в житті і, можливо, поліпшення житлових умов.

Старі і розвалені будинки - навпаки, віщують невдачі і погіршення здоров'я.

Новий, але недобудований будинок без підлоги, без даху або старий будинок з обвалився стелею-сниться до чиєїсь смерті.

Провідувати свій старий будинок - до хороших известиям.

Коли сниться твій старий будинок з померлими родичами - тебе хочуть про щось попередити і, можливо, допомогти.

Дитячий сонник

Будинок — символізує ступінь твоєї впевненості в собі.

Якщо будинок високий, з міцними стінами - значить, ти відчуваєш впевненість у власних силах і захищеність.

Кам'яні або дерев'яні будинки - значить, тобі хотілося б поменше потрапляти в центр уваги. Тобі потрібно сховатися, замкнутися в собі, в тебе не вистачає рішучості для того, щоб діяти.

Якщо ж тобі сниться курінь або очеретяна хатина - це значить, що ти відчуваєш себе беззахисне перед силами твоєї долі. Незважаючи на це, ти відчуваєш щастя і надію на те, що прийдуть кращі часи.

Ідіоматичний сонник

«У нього не всі вдома» - старанність, дур;

«Виносити сміття з хати» - розголошувати неприємні особисті відомості;

«Мій дім — моя фортеця» - захист, безпека;

«Домашній (сімейний) вогнище», «родинне тепло» - сімейне благополуччя;

«Домовітость» — хазяйновитість;

«Жити на два будинки» - змінювати дружину;

«Прийти (повернутися) додому» - досягти мети;

«Оббивати пороги» — принижено просити, скаржитися.

Імператорський сонник

Будинок — кожна людина створює в повній відповідності зі своїм світовідчуттям. Але в житті духовний розвал сім'ї можна прикрити дорогими меблями, зовнішньою люб'язністю і так далі.

Сон зриває всі штучні маски і оголює істинний внутрішній феншуй житла:

Дорога квартира чи шикарний особняк можуть снитися розваленими, згорілими, а скромна квартира за наявності миру і гармонії в душі господарів сниться зазвичай не палацом, але наповненою якимось особливим світлом, в таке житло.

Будинок розвалюється — знищення і смерть, иньские стану. Образ розвалюється, що руйнується будинку уві сні - знак втрати внутрішньої основи життя, втрати руху вперед господарем будинку або руйнування сім'ї.

Для самого сновидца такий сон говорить про критичний стан організму, так як розвалу чого-небудь завжди передує напруження, вибух руйнуючих організм емоцій. Після вибуху емоцій навколишній світ починає проникати крізь проломи туди, де людина перш створив свій маленький світ. Великий світ знищує маленький відразу, як тільки господар маленького світу втрачає здатність одушевляти його (на загострення пристрастей пішли всі сили).

Зруйнований будинок — у свою чергу, не дає господареві захисту, результатом будуть депресія і хвороби. Ситуація часто починає крутитися по колу - від господаря до будинку і назад з погіршенням, розвалом духовним і фізичним.

Повністю зруйнований будинок (сниться, що стоїш перед ним) - може передвіщати важкі хвороби і навіть смерть (будинок валиться на сновидця, тисне його), розвал справ і відносин неминучий.

Квартира / будинок не зруйновані, але запущені і брудні - говорять про духовний застій, ліні і втрати орієнтирів життя.

Входити / бачити уві сні новий світлий красивий будинок / квартиру - означає набуття нового шляху в житті, нових інтересів або супутників, сон може передвіщати і несподіване, круто міняє життя звістка. Всі нагороди тут заслужені:

Сновидець духовно був активний і небайдужий до життя, уникаючи при цьому напруження пристрастей по можливості. Сновидець вже запрограмував собі пристойне майбутнє, яке і здалося уві сні в образі нового житла.

Ісландський сонник

Будинок будувати — до великих почестей;

Згорілий бачити — до шкоди;

Будинок крити власним одягом - до великого багатства.

Місячний сонник

Будинок будувати — на краще;

Помсти в будинку - гості будуть.

Малий сонник Велесів

Будинок — відбути в дорогу, відокремитися зовсім, зміни в житті, небезпека;

Великийстраждання;

Новий бачити, високий, гарний - багатство;

Будувативесілля, вдала зміна житла, прибуток, радість / смерть (хворому), клопоти, хвороба, тяжка робота;

Знімати житло — до весілля, зміна;

Білити — добро / смерть;

Глиною обмазувати — до смерті;

Палаючийприбуток, радість / хвороба, збиток, вести, крадіжка;

Помінятися з ким будинками - зміна;

Основу будинку залежить - почнеш вельми вигідна справа;

Ходити по незнайомому будинку, так що важко вийти - недобре, в печалі будеш;

А вийдешбіди уникнеш;

Старий будинокпрезирство;

Купувати йогодобре / кінець життя;

Бачити кого в новому будинку - того нещастя;

Переїхати в новий будинок - смерть;

Падаючий, що впав - сварка з сусідами, господар помре;

Свій будинок тісним бачити, входити в нього - втрати;

Прибирати свій дім - радість, прибуток;

Прикрашатинародження сина, прибуток;

Поливати свій дім водою - жалість;

Будинок без вікон і дверей - смерть;

В будинку танець, гра - до небіжчика;

Підмітати будинокгості, бережися ворогів.

Новітній сонник

Будинок — сімейна сварка.

Слов'янський сонник

Будинок — до радості;

Прибирати його — до прибутку.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Ви не можете знайти свій будинок - означає, що Ви повністю втратите віру в чесність людей.

Якщо у сні Ви бачите, що у Вас немає вдома - Вас чекає невдача у всіх починаннях, фінансові втрати.

У сні змінити житло - означає термінові известия і нагальні поїздки.

Для молодої жінки бачити в сні, що вона поїхала з дому, є знаком того, що вона буде оточена віроломними наклепниками.

Якщо уві сні Ви відвідуєте свій старий будинок - то наяву Вас чекають гарні новини.

Дуже добре побачити свій старий будинок затишним і радісним - це знаменує довгий благоденство.

Покинутий будинок віщує сумні події.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви будуєте будинок - наяву Ви справите розумні зміни в своїх поточних справах.

Бачити у сні, що Ви власник розкішного будинку - означає, що незабаром Ви переїдете в новий кращий будинок і доля буде прихильною до Вас.

Старі, напівзруйновані будинки уві сні - пророкують невдачі в справах і погіршення здоров'я.

Сонник XXI століття

Бачити у сні свій будинок новим і міцним - на щастя, затишним - до сімейного благополуччя, багатоповерховим - до великого прибутку, який обрушився - до небезпеки, бачити, як його зносять - до подолання всіх перешкод, палаючим - до збитків.

Побачити свій будинок покинутим - означає, що вам належить шкодувати про минуле, знову до нього повертатися - жити минулим, через що вас чекають неприємності і нерозуміння оточуючих.

Будувати уві сні будинок - означає, що зовнішні, що не залежать від вас обставини не дадуть вам здійснити все задумане.

Отримати будинок у спадок - до знайомства з партнером або компаньйоном, завдяки якому ви зможете поправити свої справи.

Побачена у сні хата - передвістя змін в житті, хатина - до смутку, тісний глиняна мазанка - до погіршення житлових умов.

Халупа уві сні - може приснитися до майбутньої поїздки або відрядженні.

Жити в недобудованому будинку - до хвилювань у зв'язку з небезпекою втрати стану або майна, в бараці - до перешкод у справах.

Побачити в сні, як будують будинок - знак того, що ви зможете добитися поставленої мети, якщо це хмарочос - вас чекає велика прибуток, вигода, великі гроші.

Адміністративна будівля — сниться до збитків і втрат, красиве нещодавно побудоване - до отримання нових джерел доходів, нової роботи.

Якщо в будівлі більшість приміщень світлі, красиві, великі - такий сон обіцяє вам успіх у справах і благополуччя.

Бідні, обшарпані, тісні приміщення в будівлі - до майбутніх труднощів, перешкод у завершенні вигідного справи.

Бачити у сні котедж - до майбутнього ремонту у вашому будинку.

Сонник майбутнього

Будинок будувати — до напруженої роботи;

Будинок палаючий віщує сімейний скандал, а можливо, розлучення;

Якщо уві сні ви не можете знайти свій будинок - вас чекають розчарування в людях;

Якщо уві сні ви бачите себе бездомним - це до фінансових втрат, невдач у всіх.

Сонник для стерви

Будинок будуватиуспіх на роботі і вдома.

Новий — довге життя в доброму здоров'ї і достатку.

Їхати з дому - термінові поїздки, новини і підвищена ділова активність.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Повертатися здалеку в свій рідний дім у сні - говорить про те, що ви перебуваєте в скруті.

Сон закликає вас не втрачати надії і не опускати руки і тоді ніякі труднощі не зможуть вас зупинити.

Втратити уві сні свій рідний дім і не знайти до нього дороги - передвістя невдач у всіх справах. Цей сон вказує, що якийсь душевний надлом руйнує вашу долю. У такі хвилини допомогти вам може тільки надія, віра і любов. Ну і, звичайно ж, мужність.

Міняти своє житло у сні - знак швидких змін і тимчасових утруднень.

Побачити свій будинок спорожнілим і покинутим - може означати, що ви зробили у своєму житті якісь страшні помилки, за які одного разу доведеться відповісти.

У той же час, затишний, доглянутий будинок у сні - говорить про вірність вашого шляху і обіцяє вам благоденство бути може, і не відразу, зате обов'язково.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Забратися в чужий будинок - до пропажі грошей.

Гнати геть із дому - до гостей.

Білокам'яний будинок — до поліпшення авторитету серед людей, які вас оточують.

Бачити торець будинку - до розлучення.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Забратися в чужий будинок - до пропажі ваших речей.

Гнати геть із дому - до зміни в житті.

Бачити у сні білокам'яний будинок або займатися будівництвом такого будинку - наяву вам ніколи не жити в ньому.

Торець будинку — до туги за рідною домівкою.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Забратися в чужий будинок - до переїзду на інше місце проживання.

Гнати геть із дому - до ганьби.

Торець будинку — до побачення з рідними.

Будувати уві сні білокам'яний будинок - до багатства.

Сонник від А до Я

Бачити уві сні власний будинок - наяву влаштуєте своє благополуччя, якщо він великий і обставлений з недозволеною для вас розкішшю - в реальному житті такий сон загрожує бідою.

Бачити уві сні дідівський будинок - до смерті когось із родичів. Відремонтований будинок - невизначена ситуація незабаром проясниться. Старий і розвалюється будинок - до хвороби в сім'ї, що звалився - до сварок і скандалів.

Маленький, немов іграшковий, будиночок - до небіжчика. Палаючий будинок - до невдачі в справах.

Покинутий, нежилий будинок - вашим надіям не судилося збутися.

Якщо він призначений на знесення - нещастя спіткає вас через легковажність.

Бачити уві сні будинок, в якому ви жили колись раніше, - наяву вас чекають гарні вести. Зайти в нього - до довгого благоденствуванню.

Якщо уві сні ви бачите себе в публічному будинку, значить, наяву вас чекає безчестя і ганьба через потурання своїм слабкостям. Виявитися у сні в гральному будинку (казино) - потрапите в негідну суспільство і в розрахунку заробити більше втратите все, що мали.

Бачити себе в дурдомі - підхопите великі неприємності.

Опинитися у сні в будинку для літніх людей - значить, вас чекають сімейні негаразди.

Будувати уві сні будинок - потрапите на весілля. Ламати будинок - знак сварки і розлади. Продавати будинок - наяву розоритися, купувати - помрете своєю смертю, спокійно і з посмішкою на вустах. Робити на будинку покрівлю - вас спіткають збитки.

Виробляти в будинку ремонт і перепланування - чекайте візиту далеких родичів. Завозити в будинок нові меблі - наяву вдасться уникнути небезпеки. Робити в будинку прибирання - хтось покине сім'ю через чвар.

Якщо уві сні ви ніяк не можете знайти свій будинок - наяву станете не довіряти людям. Виявитися у сні бездомним - потерпіти неуспіх у всіх справах і впасти духом. Переїжджати у сні в інший будинок - отримати термінове завдання, відправитися в тривале відрядження.

Якщо уві сні ви йдете з дому - наяву потрапите в оточення віроломних людей, які вас обдурять.

Бачити уві сні руїни старовинного будинку - ваші бажання здійсняться.

Бачити платників, що будують будинок, - будьте обережні з вогнем, остерігайтеся пожежі.

Якщо теслі ремонтують будинок - ваші справи поправляться і вам буде надана честь.

Будинок в селі, де ви опинилися, незрозуміло як, наяву послідують дивні і нез'ясовні події.

Бачити уві сні свіжопофарбовані будинку передвіщає, що ви досягнете успіху у виконанні ваших особистих планів.

Якщо вам сниться, що у ваш будинок запрошена няня для дитини, - це віщує серйозну хворобу або невдалий візит в гості.

Якщо няня залишає будинок - се обіцяє здоров'я і благополуччя в родині, достаток і любов рідних.

Якщо уві сні у вас в будинку опиняються мешканці - це знак, що ви будете пов'язані неприємною таємницею.

Якщо один з мешканців зникне з дому, не розрахувавшись, - наяву вас чекають непередбачені ускладнення у відносинах з близьким чоловіком.

Жити у сні в чудовому заміському будинку з власним басейном і т. означає, що вас чекає міцне сімейне щастя. Жити в старому багатоповерховому, наскрізь прогнилому будинку - до погіршення здоров'я, занепаду в справах і сварці з коханою людиною.

Бачити себе в сні власницею фешенебельного особняка в престижному місці обіцяє вам прихильність долі. Розширювати і добудовувати такий будинок означає, що у ваших справах скоро з'явиться новий напрямок.

Гасити пожежу в своєму будинку, випробувати наслідки повені чи землетруси - не впадайте у відчай, зазнавши невдачі, бо за нею піде скажене везіння.

Ходити по району, забудованому новими котеджами, і придивлятися до будинків самої різного планування, вибираючи для себе оптимальний варіант, - це означає, що ви так і не зважитеся на крок, який може перевернути все ваше життя.

Сонник Соломона

Будинок будуватирадість, прибуток;

Падаючийвтрата одного;

Висотний — до нещастя.

Сонник Фрейда

Будинок житловий — найчастіше символізує людину.

Однак дерев'яний будиночок - може символізувати труну.

Будинок з гладкими стінами - символізує чоловіка, а будинок з балконами, лоджіями і еркерами - жінку.

Ремонтувати будиноквступати в статеві контакти.

Якщо ви ремонтуєте будинок із задоволенням - у вашому особистому житті повний порядок.

Якщо, ремонтуючи будинок, ви відчуваєте неприємні відчуття - не любите свого сексуального партнера, може бути, навіть ненавидите, але приховуєте свої почуття.

Якщо чоловік забирається або спускається по гладкій стіні будинку - він схильний до гомосексуальних контактів.

Якщо чоловік залазить на балкон будинку - його почуття до жінки досить серйозно.

Якщо жінка лізе по гладкій стіні будинку - її почуття до чоловіка залишаться, скоріше всього, нерозділеними.

Якщо жінка залазить на балкон будинку - вона потребує жіночої опіки і схильна вступити в лесбійську зв'язок.

Залізати на дах будинку - прагнути до ускладнення і з'ясуванню взаємовідносин, тяга до скандалів і розборок.

Бачити зруйнований будинок - у вас проблеми зі здоров'ям, у тому числі і в сексуальній сфері.

Знаходитися або жити в зруйнованому будинку - всі ваші спроби домогтися взаєморозуміння з вашим сексуальним партнером виявилися марними.

Сонник Юнга

Зазвичай вдома — з'являються у сновидіннях як образи психічного. Багато разів у цих будинках виявляються невідомі незнайомі кімнати, вказуючи на приховані або недосліджені області потенційної его-структури пацієнта.

Середньовічний сонник

Якщо хтось побачить, що на його будинок впало дерево - це передвіщає його загибель.

Якщо хтось бачить, що бджоли проникають в його будинок - це означає руйнування будинку цієї людини.

Якщо в будинок потрапила голубка - до смерті.

Побачити, що твій дім валиться - до небезпеки.

Побачити свій будинок зруйнованим - до втрат.

Палаючий будинок — до втрат і небезпекам.

Будувати будинок — до примноження або ж до утіхи.

Побачити свій будинок палаючим - до небезпеки або ж це віщує бідність.

Мати гарний будинок - до поїздки.

Залишати будинок — до втрат.

Побачити, що будинок руйнується - це віщує нестачу в грошах.

Побачити, що твій дім підмітають мітлою - до втрат.

Якщо твій дім затопила річка - це, безумовно, до небезпек.

Виявити в своєму будинку криниця - до утіхи або до радості.

Побачити, як річка втікає в будинок або вже заповнила його - до достатку.

Потрапити, вийшовши з будинку, в річку - це віщує смертельну небезпеку.

Якщо в будинок увійшов померлий - це до багатства.

Тлумачний словник сновидінь

Будинок будувати хворому - смерть;

Здоровому — зміну життя на краще;

Направляли — витрату грошей;

Палаючим бачити — збитки;

Тіснимсмерть;

Помсти в будинку - виганяти мешканця;

Падаючим — домашню сварку.

Універсальний сонник

Будинок — безпосередньо співвідноситься з тілом людини.

Якщо уві сні ви бачите будинок - його рівні представляють різні рівні вашої особистості:

Вищий духовний рівень, фізичне тіло і підсвідомість.

Де саме уві сні ви знаходитеся? Що ви робите?

Якщо ви граєте на горищі - сон символізує період споглядання.

Якщо ви працюєте в підвалі - значить, ви приймаєте послання з вашої підсвідомості. Який світло ви хочете пролити на ці таємні частини вашої особистості?

Якщо вітальня або інші кімнати будинку брудні - зверніть увагу на своє фізичне тіло. Ви відчуваєте втому? Ви хворі?

Якщо уві сні ви бачили божевільню - сон говорить про ваше бажання веселитися і розважатися. Можливо, ви або інша людина перебуваєте в осоружному оточенні.

Де б в будинку ви не знаходилися у вашому сні - подумайте, що це місце для вас представляє і як ви себе там відчуваєте.

Якщо вам сниться кухня, можливо, сон пов'язаний з вихованням або харчуванням. Ваш будинок захаращений або прибраний? Він тісний або просторий?

Сонник для всієї родини

Символізує ступінь твоєї впевненості в собі. якщо будинок високий, з міцними стінами, значить, ти відчуваєш впевненість у власних силах і захищеність. якщо будиночок маленький, дерев'яний або мурований, значить, тобі хотілося б поменше потрапляти в центр уваги. тобі потрібно сховатися, замкнутися в собі, в тебе не вистачає рішучості для того, щоб діяти. якщо ж тобі сниться курінь або очеретяна хатина, це означає, що ти відчуваєш себе беззахисне перед силами твоєї долі. незважаючи на це, ти відчуваєш щастя і надію на те, що прийдуть кращі часи.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться, що ви не можете знайти свій будинок, це означає, що ви випробуєте гірке розчарування в коханій людині і перестанете вірити людям.

Якщо молода дівчина бачить у сні, що вона залишила свій будинок, це означає, що її оточують люди, які лише видають себе за її друзів, насправді будучи низькими наклепниками.

 
Відноситься до тем: