Тлумачення сну «Земля»

Сонник Ванги

Приснилася гарна, родюча земля - такий сон обіцяє багатий урожай, сите життя. Пустельна земля сниться до того, що в майбутньому трапиться тривала посуха, через яку почнеться страшний голод.

Земля в тріщинах - такий сон означає, що трапиться дуже потужний землетрус, жертвою якого стануть сотні людей. Відбудеться воно через те, що Бог розгнівається на людей і розбурхає Землю.

Якщо у вашому сні до Землі прямував якийсь летить куля, це означає, що в найближчому майбутньому ви зумієте відкрити завісу якоїсь дивної таємниці. Швидше за все, відбудеться контакт з жителями іншої планети, в результаті якого ви зумієте розповісти людям багато нового і цікавого.

Покрита льодом Земля сниться до обмерзання в не настільки віддаленому часі. Прийде затяжна зима, і земля покриється крижаною корою на роки.

Перебували у сні серед безлічі людей на якомусь маленькому острівному клаптику землі - гряде демографічна криза.

Відкрили уві сні нову землю - у всіх справах буде удача.

Сонник Лоффа

Земля, що з'являється в сновидіннях людини, інтерпретується дуже по-різному. Зазвичай при описі землі як джерела життя вживаються два ідіоматичних вирази - "матінка-земля" і "матінка-природа". У сні земля - це уособлення джерела нашого буття. У ряді випадків сни про землю можуть служити віддзеркаленням нашого занепокоєння про наявність житла, затишку в ньому або ж про відторгнутості;

Також це може бути сновидіння, що належить до категорії так званих «хаосних», про кінець світу.

Якщо уві сні ви відчуваєте страх перед природою, це може бути наслідком впливу на вашу психіку газетних заголовків.

Сонник Цветкова

Вкрита зеленню або мохом - багата одруження;

Копати — до похорону скорим;

Лежати на землі - дрібні неприємності;

Рити (якщо м'яка земля) - швидке завершення справ;

Землетрус — до війни, смути;

Можливість безумства сплячого;

Дали землю-багатство, благополуччя в.

Езотеричний сонник

Приснилася земля тверда - це говорить про те, що ви йдете правильним шляхом. Сипуча, нестійка, хистка означає, що вашому шляху будуть перешкодою коливання і сумніви. Провалювалася під ногами - значить, виникнуть якісь складнощі, пов'язані з держустановами. Провалюватися під землю - такий сон закликає перевірити здоров'я, звернути увагу на наявність алергії, астми, діатезу. Копати землю - цей сон говорить про те, що ви розмінюватися на дрібниці. Збирати в щось з неї - зима видасться вкрай суворою. Брати в руки землю, посипати нею щось - сон підказує придивитися до свого близькому родичу або другу:

Можливо, ви побачите, наскільки той дріб'язковий. Вас посипали землею - сон вказує на те, що дріб'язкові ви самі, чіпляєтеся до всіх по дурницях.

Якщо наснилася Земля як планета, це означає, що вас занадто затягує побут.

Сонник Міс Хассе

Приснилася земля, покрита мохом або іншою рослинністю, - це до грошей, багатому подружжю;

Копали її ви або хтось - скоро будете присутні на похоронах;

Лежали на ній - сон до дрібних негараздів.

Сонник Менегетті

Землясимвол стану рівноваги між внутрішньою і зовнішньою реальностями. Те, яким чином вона виглядає у вашому сновидінні, говорить про захищеність «я».

Французький сонник

Якщо наснилася родюча земля, у чоловіка після такого сновидіння з'явиться чарівна і цнотлива наречена. Суха і безплідна земля віщує сварливість характеру подружжя. Прекрасне матеріальне становище вас чекає, якщо наснилися великі земельні угіддя. Засіяна хлібом земля віщує плідні праці.

Земля зі зростаючими овочами означає, що ви будете сумувати, але це почуття не судилося стати занадто серйозним. У сновидінні ви цілували землю - такий сон пророкує, що ви зустрінетеся з людиною, якій буде властиво лицемірство.

Асирійський сонник

Якщо уві сні людина сидить на землі, його чекають шана і повага.

Якщо він їсть пухку землю - його чекають неприємності і голод.

Якщо він їсть землю як хліб - він втратить посаду, його чекають неприємності, сам він піддасться долі і ослабне.

Приниження.

Рух землі — зміна місця служби, щастя;

Поява тріщин в землі - хвороба, нездужання, хвороба, нещастя;

Із землі піднімаються чорні випаровування - біда;

Підмітати землю — розпад сім'ї;

Самі для себе набираєте землю - грошові втрати, приниження;

Всюди на землі.

Великих багатств, багато грошей і цінностей.

Вкрита зеленню або мохом - багата одруження;

Копати — до швидких похоронам;

Лежати на землі - дрібні неприємності.

Вкрита зеленню або мохом - багата одруження;

Копати — до похорону скорим;

Лежати на землі - дрібні неприємності.

Володіти уві сні землею - хороший знак. Він передвіщає Вам багатство і незалежне становище.

Побачити в сні, що Ви даєте сповіщення про продаж землі, - до зміни місця проживання, можливо, до переїзду в іншу країну, а якщо Ви отримуєте у сні повідомлення про податок і пр. , То це до зміни Ваших справ в гіршу сторону.

Тверда — підтвердження правильного ходу. Сипуча, нестійка - до коливань, що заважає на шляху. Провалюється під ногами - до проблем з офіційними організаціями (наприклад пенсійний фонд, податкова інспекція, паспортний стіл, ЖЕК). Провалюватися під землю - перевірте здоров'я:

Алергія, астма, діатез. Копати землю - розмінюватися на дрібниці. Збирати в щось - до лютої зими. Брати в руки, посипати землю - ваш близький друг або член родини виявиться дріб'язковим людиною, придивіться. Вас посипають землею - ви дріб'язкові і прискіпливі не по суті.

Земля (не плутати з травою) є символом жіночих статевих органів.

Копати землювступати в статевий контакт.

Безплідна земля — конфліктні стосунки з дітьми.

Родюча земля зазвичай сниться разом із зростаючим на ній урожаєм, а тому і вимагає відповідного трактування в залежності від виду рослин. Найчастіше це говорить про хороше здоров'я і дітей, і батьків.

Побачити землю з корабля - зустріти бажаного партнера.

Приснилося родюча земля - обіцяє красиву і добродійне наречену.

Якщо ж земля, приснився Вам, була сухою і безплідна, - то Ваша дружина буде сварлива.

Якщо Ви бачили уві сні великі землі, - Вас чекає багатство. Засіяна хлібом земля сниться до плідної роботи.

Земля , на якій виростають овочі, - сниться до неглибокої печалі.

Вкрита зеленню або мохом - гроші, багата одруження копати її - швидкі похорон лежати на землі - дрібні неприємності в житті.

Якщо хтось побачить у сні, що йому дали прекрасну землю, околиці якої дуже мальовничі, це обіцяє тій людині, що у нього буде чарівна дружина. Коли ж земля ця здалася йому ще й нескінченно великою, тоді сон цей обіцяє ще й задоволення, радість і багатство, відповідно до простором землі.

Якщо земля ця здалася йому розмежувати, покритої прекрасними садами, фонтанами, луками, гаями і плодовими деревами, це знак, що його дружина буде розумною, красивою, непорочної, і він буде мати від неї прекрасних дітей.

Земля , засіяна пшеницею, означає в снах гроші і прибуток, здобуті працею і старанням.

Земля, засіяна овочами, означає неприємності і горе. Людина, яка бачить у сні землю, засіяну просом, без праці придбає величезне багатство, яке доставить йому багато радості в житті.

Якщо всі ці сни бачить людина вчена, то він повинен віднести обіцяні скарби до розуму. Чорнозем означає в снах тугу, меланхолію, слабкість і довірливість.

Якщо хтось побачить у сні, що гора впала на рівнину, це віщує смерть якого-небудь важливого особи. Впасти у сні в рів віщує образи, небезпека або ж те, що майно бачив цей сон постраждає від пожежі. Цілувати уві сні землю означає нудьгу і приниження.

Бачити у сні, що Ви гуляєте по лугу - хороший знак для хліборобів і пастухів. Іншим же цей сон пророкує перешкода в справах. Іти в сні по гарній, прямий, широкої і приємною дорозі обіцяє радість, благополуччя і щасливий успіх у підприємствах.

Якщо ж дорога крива, нерівна, то такий сон означає протилежне.

Образ землі відрізняється різноманіттям інтерпретаційних значень. Матінка-земля і матінка-природа - ось два ідіоматичних вирази, що використовуються при описі землі як джерела життя. У сні земля представляє джерело нашого буття. У деяких випадках земля передає наші переживання про крово, домашньому затишку або про знехтуваним, або ж це може бути сон з розряду так званих "хаосних" снів - про КІНЦІ СВІТЛА. Сни, в яких вами опановує страх перед природою, можуть бути наслідком впливу газетних заголовків.

Символізує стан рівноваги між внутрішньою і зовнішньою реальностями. Те, яким чином вона з'являється у сні, говорить про захищеність "Я".

Побачити в сні родючу землю - хороший знак;

Але якщо земля безплідна і кам'яниста, то провали і невдачі очікують Вас.

Якщо ж Вам сниться, що під час морського плавання Ви раптом побачили землю вдалині, - це прекрасний сон, що передвіщає раптові блискучі перспективи, що розкриваються перед Вами.

Бачити свіжоскопаного землю в саду - обіцяє Вам процвітання і благополуччя.

Якщо ж Ваш одяг забруднений землею, то Вам доведеться покинути будинок, рятуючись від хвороби і переслідування закону.

Хороша, родюча — добрий знак;

Кам'яниста, суха — невдачі в справах;

Побачити землю під час морського плавання - раптові блискучі перспективи.

Також Див. Плавати, Політ.

Бачити землю — до багатства і могутності.

Якщо хто побачить у сні, що креслить на землі план якоїсь будови, то отримає від Бога здатність до улаштуванню своїх мирських справ, або ж опанує небудь наукою, яка допоможе улаштуванню його справ стосовно релігії.

Якщо хто побачить у сні, що він риє землю і вириту землю їсть, то придбає майно шляхом хитрості й обману.

Якщо хто побачить, що він утоптує землю, значить, смерть його наблизилася.

Якщо хто побачить, що копає землю і черпає в ямі воду, то добуде засоби до життя шляхом дозволеним.

Вкрита зеленню або мохом - багата одруження;

Копати — до швидких похоронам;

Лежати на землі - неприємності;

Рити землювигода;

Орати — до врожаю;

Кланятися землічесть.

Бачити у сні родючу землю - знак удачі, але якщо Вам сниться кам'яниста гола грунт, то сон передвіщає лиха й невдачі.

Сон, в якому в кінці морської подорожі Ви бачите сушу, обіцяє процвітання.

Земля, покрита зеленню або мохом, - багате одруження;

Копати землю — незабаром похорон;

Лежати на землі - якісь неприємності. Землю чорну бачити - смуток, жовту або світлого кольору - твоє життя складеться добре. Землетрус присниться - зміна на краще;

Небезпека в справах.

Побачити в сні гарну, родючу землю - пророцтво гарного врожаю і безбідного життя.

Якщо ж вам приснилася пустельна земля, то в майбутньому людство чекає страшний голод в результаті тривалої посухи.

Побачити в сні всю Землю в тріщинах - передвістя найсильнішого землетрусу, який віднесе сотні життів. Люди розгніваних Бога - і він розбурхає Землю.

Бачити у сні летить у напрямку до Землі куля - свідчення того, що незабаром перед вами прочиниться дивовижна таємниця. По всій видимості, ви вступите в контакт з жителями іншої планети, в результаті чого повідаєте світу багато нового і цікавого.

Якщо вам приснилася покрита льодом Земля, то в не настільки віддаленому часі нашу планету чекає обмерзання. Настане довга зима, і земля покриється крижаною кіркою на кілька років. Бути уві сні на маленькому острові, на якому разом з вами знаходиться багато людей, - передвістя демографічної кризи. Відкрити у сні нову землю - знак удачі у всіх справах.

Англійський сонник

Якщо уві сні ви були власником ділянки землі, то наяву будете дуже заможні і незалежні.

Приснилося , як ви давали оголошення про продаж землі, - значить, змініть місце проживання, можливо, на іншу державу. Отримали уві сні повідомлення про податок на землю або якийсь інший документ, пов'язаний з володінням землею, - значить, ваші справи поміняються до гіршого.

Сучасний сонник

Снилося, що ви обробляти землю, торкаєтеся її руками, - значить, з'являться проблеми зі здоров'ям, до яких треба поставитися дуже серйозно.

Якщо уві сні зрошуєте землю, то доля зведе вас з людиною, яку ви не бачили багато років.

Якщо у сновидіннях ви побачили землю на своїх черевиках, то в реальності всі справи вдаватимуться вам.

Якщо сниться, що ви копаєте землю, значить, фінальний акорд поточних справ не змусить себе чекати, і ви отримаєте очікуваний великий куш.

Якщо уві сні ви зайнялися оранкою, то ініційоване в реальності справа стане серйозним вкладенням у ваш імідж. Забруднити вас земля сниться до того, що поглинула вас лавина проблем відсуне спілкування з близькими на другий план.

Сонник Фен-шуй

Землясимвол власності;

Символ основи життя;

А також думки про смерть. Візьміть вираз:

\ "Твердо стояти на землі \» і протилежний йому образ, коли уві сні ви лежите на землі, що означає опинитися в безпорадною ситуації.

Сонник Симона Кананіта

Земляприниження.

Український сонник

Земля, покрита зеленню або мохом - багате одруження;

Копати землю — незабаром похорон;

Лежати на землі - якісь неприємності.

Землю чорну бачити - смуток, жовту або світлого кольору - твоє життя складеться добре.

Сонник Міллера

Побачити в сні родючу землю - хороший знак;

Але якщо земля безплідна і кам'яниста, то провали і невдачі очікують Вас.

Якщо ж Вам сниться, що під час морського плавання Ви раптом побачили землю вдалині - це прекрасний сон, що передвіщає раптові блискучі перспективи, що розкриваються перед Вами.

Бачити свіжоскопаного землю в саду - обіцяє Вам процвітання і благополуччя.

Якщо ж Ваш одяг забруднений землею, то Вам доведеться покинути будинок, рятуючись від хвороби і переслідування закону.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Ваша міцна основа;

Грунт під ногами. Мати Земля. Жіночий, що сприймає, оновлюючий принцип Всесвіту. Лоно. Чуттєвість.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Цей образ символізує вашу заземленность, вашу міцну основу. Чи відчуваєте ви себе так, немов стоїте на твердій землі в житті?

Якщо немає, почніть будівництво підтримують структур і запросіть в своє життя тих людей, які можуть допомогти вам. Посадковий майданчик - це те місце, де приземляється літак. Вона може символізувати вашу потребу в приземленні ваших думок. Причал - те місце, де вперше ступають на землю, повернувшись з морської прогулянки або подорожі. Він може бути символом приземлення емоцій. Прийшов час зміцнити свій контакт із землею. Мати Земля є жіночим, сприймачем, оновлюючим принципом Всесвіту.

Земля може символізувати земну і плотську частину вашої натури. Чи бажаєте ви стати більш земним? Або вам слід бути більш заземленим? Проводьте більше часу в саду. Ходіть босоніж по землі. Почитайте живий дух Землі. (См. також Повітря).

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви копаєтеся в землі, рихлить її, їсте землю, то ви скоро розбагатієте. Засипте нежарение кавові зерна великою кількістю землі й поливайте їх кожен день солоним кави, коли на цьому місці виросте трава, до вас почнуть приходити гроші. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви лежите на землі, хтось із ваших колег хоче, щоб вас звільнили. Щоб ця людина залишив свої плани, опівночі над багаттям розітріть в руках землю з цвинтаря, з лісу і пісок з берега річки.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Земля — меланхолійний елемент. Сни про землю, позбавленої рослинності (зораної, потрісканою), про недавно викопаних грядках з сирою землею - небезпека для життя. Але за таким полю сіяти - успіх у праці. Викопати свіжу яму - смерть в будинку. Землю рити - приріст статку. Самому землю орати - плідність праць, родючість жінки.

Сонник Шеремінской

Земля «вислизає» з-під ніг - потрібно більш уважно прислухатися до свого внутрішнього голосу, звернути увагу на особисті потреби і потреби, а також більш наполегливо відстоювати свою точку зору.

Земля — це те, що у нас під ногами, наша опора, віра:

Адже недарма кажуть «втратити грунт під ногами» в складні моменти життя, коли руйнуються ідеали і втрачені всі надії.

Земля , покрита зеленню, квітами або мохом - багата одруження. Лежати на землі - дрібні неприємності.

Земля ні роботи у сні говорять про майбутній важкій праці, але якщо ви щось сієте, то ваша праця обов'язково буде добре винагороджена. Землетрус - дуже поганий знак, що передвіщає несприятливий завершення справ, а також психічні хвороби. Знаходиться під землею, або в темній печері - можливо, що вам варто покопатися в минулому, переосмислити свій досвід і дати нову оцінку подіям, які вже відбулися, і потім шукати нові рішення.

Новий сімейний сонник

Родюча земля — хороший знак. Безплідна і кам'янистий грунт сниться до провалів і невдач.

Якщо вам сниться, що під час морського плавання ви раптом побачили вдалині землю, - це прекрасний сон, що передвіщає раптові блискучі перспективи, що розкриваються перед вами. Свіжоскопаного земля в саду обіцяє процвітання і благополуччя.

Якщо ж ваш одяг забруднений землею, то вам скоро доведеться покинути свій будинок.

Сонник Шувалової

Образ рівноваги, спокою. Ситуація складається безпечно для вашого фізичного існування, якщо навіть ви переживаєте якісь проблеми і невдачі. Такий сон - знак:

Не турбуйтеся, ситуація під контролем.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Володіти уві сні землею - хороший знак. Він передвіщає Вам багатство і незалежне становище.

Побачити в сні, що Ви даєте сповіщення про продаж землі, - до зміни місця проживання, можливо, до переїзду в іншу країну, а якщо Ви отримуєте у сні повідомлення про податок і пр. , То це до зміни Ваших справ в гіршу сторону.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Руху землі. — Віщує зміну місця служби, щастя. Із землі піднімаються чорні випаровування. - Віщує нещастя. Поява тріщин в землі. - Віщує хвороба, нездужання, велике нещастя. Мирний пейзаж, сільські поля. - Велике щастя і процвітання. Високий рельєф поступово переходить у рівнину. - Віщує хвороба. Сам для себе набираєш грунт. - Віщує грошові втрати, приниження. Йдеш по схилу, покритому землею. - Підуть думки про хворобу "У критій частині палацу з'являється яма в землі. - Віщує горе, втрату матері. Підмітати землю, вимітаючи з двору гній. - Сім'я скоро розпадеться, буде горе. Бачиш гору гною і землі. - Накопичення великих багатств, багато грошей і цінностей.

Східний жіночий сонник

Бачити сиру землю (а особливо сидіти на ній або брати руками) - до чиєїсь важкої хвороби, а то й смерті. Нові землі сняться до змін:

Родючі, у квітах і деревах - до змін в кращу сторону;

Пустельні, кам'янисті — в гіршу.

Бачити Землю з космосу - до духовного переродження;

Якщо ти бачила нашу планету зверху, тебе можна привітати - твоя душа піднялася ще по одній сходинці Просвітлення.

Сонник Езопа

Викликаний вашою підсвідомістю в сновидінні образ землі - швидше за все, є наслідком вашої зустрічі в реальному житті з людиною, яка «міцно стоїть на своїх ногах» (таку людину в народі називають «людиною землі»).

Можливо, образ землі - з'явився у вашому сні й тому, що наяву ви тим чи іншим чином зіткнулися з наступними народними виразами:

«Небопрестол бога, земля - підніжжя», «Земля на трьох китах стоїть», «Земля мати - подає скарб.

Сидіти у сні на землі - свідчення того, що з вами трапиться щось несподіване і в теж час страшне. Ви звернетеся за допомогою до Бога.

Якщо вам приснилося, що ви лежите на землі - то такий сон є не дуже гарною ознакою і означає, що незабаром вам належить сильний удар, який надовго виб'є вас з нормального життєвого ритму.

Копати у сні землю - знак того, що в реальному житті ви дуже господарський і економний людина, якому по плечу будь-які справи.

Якщо уві сні ви щось садите в землю - то цей сон говорить вам про те, що в реальному житті вам слід зайнятися сільським господарством, можливо, навіть організувати свою фірму. Цей бізнес принесе вам невимовні доходи і поправить ваше матеріальне становище.

Робити уві сні земляний вал - пророцтво вашої швидкої зустрічі з благородним, мужнім, самостійним людиною, яка надасть значний вплив на ваше життя.

Тримати в сні в руці жменьку землі - свідчення того, що останнім часом ви дуже часто замислюєтеся про смерть. Постарайтеся не думати про це, такі думки ні до чого хорошого не доведуть. Можливо, такий сон говорить про те, що ви будете учасником похорону близьких вам людини.

Кидатися у сні в якогось землею - означає, що ви даремно погано думаєте про близьку вам людину. Ви звинувачуєте його в тому, чого він робити.

Вимазатися уві сні землею - знак того, що незабаром ви придбаєте дуже цінне. Можливо, такий сон говорить про те, що виграєте велику суму грошей у лотерею.

Є у сні землю - до вдалій угоді або отриманню великого спадку.

Сонник Мартина Задеки

Землю ритипечаль, орати її - родючість і прибуток. Ритися в землі - родючість.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементи — земля. Стихії - вологість. Емоції - задума, сумніви. Органи - селезінка, підшлункова залоза. Планети - Сатурн.

Земля / грунт в китайській філософії один з п'яти першоелементів - першооснов творення світу.

Земля — це опора, середина, енергія відхиляється до центру, зовнішні прояви неяскраві, але багато внутрішньої сили. Графічним зображенням символу земля є триграмма кун':

Кунь — це Земля, все суще годується нею, три рази по три розірваних иньских риси і позначають стабільність і запаси. У найдавнішій Книзі Змін зазначено:

Кун' — послух і, відповідно до цього, кобель, домашній бик, Мати-Земля, тканина, котел, скупість, телиця, велика візок, безліч тощо. Триграма землі - це символ здатності до нескінченного прийняттю в себе і врівноважування за все в собі, символ і різноманітність єдності одночасно:

Всі природні явища при їх різноманітті відбуваються на землі, породжуються і поглинаються землею. Можна сказати, що стабільність землі - це сили для постійних змін і народжень. У розділі Теорії великої інь іянского світла ще сказано:

. Селезінкагрунт управляє центром організму, постійно 4 сезони на додаток, росте в чотирьох органах (печінка, серце, легені, нирки. - Прим. авт. ), У кожному 18 днів - тимчасово править. Іншими словами, селезінка друге за важливістю після нирок місце організму, що визначає його фізичну конституцію і склад психіки. Від селезінки залежить здоров'я / нездоров'я в 4-х сезонах (весна, початок літа, осінь, зима), вона прямо і безпосередньо впливає не тільки на сни, але і на саму здатність спати (хвора селезінка - це безсоння). Землю розкопувати / сіяти / зорювати - інь-стан вкрай важливе, для поточного сезону особливо. Землю розкопувати / орати - означає зрозуміти і усвідомити свою здатність до сприйняття навколишнього не в якості спостерігача тільки, але і будучи активним діячем. Зрозуміти і усвідомити щось можливо, тільки коли вже немає стану внутрішньої ізоляції, зрозуміти і прийняти світ можливо, якщо внутрішні страхи зжиті і є готовність змінювати самого себе в першу чергу.

Сон сприятливий:

Всі дії людини в потрійному, активному, стабільному та адекватному стані будуть наяву успішними, спілкування благополучним і сам сновидець буде викликати стабільну симпатію. Що ще можливо побажати? Можна стверджувати, що даний сон сприятливий і для всіх оточуючих сновидця, бо він наділений даром давати ситуації стабільність, а людям - впевненість у своїх силах. Розкопувати землю уві сні, але не мати сили для завершення дії;

Грузнути в землі, провалюватися в неї - такий сон означає переоцінку своїх можливостей, схильність до почину справ без реальних сил для виконання і так далі. З фізичної точки зору, сновидіння говорить про виснаження всього організму:

Загальне рух енергії ци слабо, її потоки переплутані, скрізь блоки. Конкретно це сигнал про насування хвороби селезінки (можливо, діабет).

Якщо сновидець відчував до кольору землі відраза - повнота селезінки, її перезагруженность від надлишку енергії внаслідок негативних емоцій і самоблокування.

Якщо уві сні була тяга до кольору землі, незважаючи на небезпеку провалитися в землю, хотілося полежати на ній, то це порожнеча селезінки, брак енергії і повне виснаження. Сон, з медичної точки зору, в даний сезон украй небезпечний:

Повне виснаження організму вимагає тривалого відновлення сил, а селезінка спеціального лікування. Інакше весь залишок року пройде в хворобах, і далі по ланцюжку все перейде в майбутній рік. Порочне коло слід перервати відразу:

Поки ще не пізно переоцінити свої можливості.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні з ротом повним землею, - добре.

Сонник Данилової

Приснилося земля свідчить про те, що незабаром ви спробуєте замінити брак духовного спілкування, духовної близькості і розуміння плотськими утіхами з новим партнером. Вам слід зрозуміти, що ваші очікування марні, в душі ви прагнете до стабільності, а на ділі лише міняєте статевих партнерів.

Сонник Здоров'я

Вкрита земля зеленню або мохом - до здоров'я, Оголена земля - до хвороби;

Ходити по ній босоніж - до здоров'я, лежати на землі - до легкої хвороби. Копати землю - погана прикмета для важкохворого.

Азбука тлумачення снів

Образ землі — уособлює природне життя, включаючи сім'ю, суспільні підвалини, звички, закладені з дитинства.

Бачити суху, кам'янисту землю - до невдач.

Скопана земляочікування змін, підготовка до заміжжя (для жінок).

Копати землю самому - успіх прийде до вас через працю.

Американський сонник

Земля — ваша міцна основа;

Грунт під ногами.

Східний сонник

Бачити сиру землю (а особливо сидіти на ній або брати руками) - до чиєїсь важкої хвороби, а то й смерті.

Нові землі — сняться до змін:

Родючі, у квітах і деревах - до змін в кращу сторону;

Пустельні, кам'янисті — в гіршу.

Бачити Землю з космосу - до духовного переродження;

Якщо ти бачила нашу планету зверху - тебе можна привітати, твоя душа піднялася ще по одній сходинці Просвітлення.

Ідіоматичний сонник

«Піти під землю» - сховатися, сховатися;

«Бути ближче до землі» - стабільність, грунтовність, рівновагу;

«Земля тобі буде пухом» - мирна смерть;

«Провалитися крізь землю» - прокляття, вина, сором;

«Сприятливий грунт»удача;

«Стерти з лиця землі» - знищити;

«Вибити грунт з-під ніг» - позбавити кого-небудь положення, впевненості;

«Заривати талант у землю» - губити, не використовувати здібності, відкладати справу;

«Промацувати грунт» — зорієнтуватися, дізнатися обстановку;

«Землю (носом) рити» - активно діяти, намагатися з усіх сил, «земля йде з-під ніг» - сильне емоційне переживання;

«Його земля не винесе» - про дуже поганий людину;

«Втратити (або намацати) грунт під ногами» - набути впевненості або втратити життєві цілі, орієнтири;

«Впасти або потрапити на благодатний грунт» - успіх, розквіт своїх здібностей;

«Приземлений людина» — реалістичний людина, обиватель;

«Мати-земля-годувальниця», «мати-земля дала - мати-земля взяла» - життєвий цикл людського життя.

Малий сонник Велесів

Земляприбуток;

Не до добра;

Чорнагоре;

Світла, жовтажиття піде на лад;

Землю орати, орати - врожай, до багатства, до небіжчика;

Заросла — до гостей, радість, прибуток, багата одруження;

Міряти землю під новий будинок - до лихо;

Під сад або город - щастя;

Аршиномпохорон;

Сажнямикупівля або продаж;

Землю нюхати — наближення смерті;

Землю хто перекопує - помре;

Рити, копатикористь, похорон;

Орати — хтось помре;

Лежати на землі - дрібні неприємності;

Кланятися землічесть;

Впасти на землю - приниження, бідність;

Землетрусновини, переїзд на чужину, небезпека, зміни на гірше, негаразд у справах, війна.

Мусульманський сонник

Бачити землю — до багатства і могутності.

Якщо хто побачить у сні, що креслить на землі план якоїсь будови - то отримає від Бога здатність до улаштуванню своїх мирських справ, або ж опанує небудь наукою, яка допоможе улаштуванню його справ стосовно релігії.

Якщо хтось побачить у сні - що він риє землю і вириту землю їсть, то придбає майно шляхом хитрості й обману.

Якщо хтось побачить - що він утоптує землю, значить, смерть його наблизилася.

Якщо хтось побачить що копає землю і черпає в ямі воду - то добуде засоби до життя шляхом дозволеним.

Новітній сонник

Копати, переносити землю - до забудькуватості.

Новий сонник 1918 р

Земля вкрита зеленню або мохом - багата одруження;

Копати — до швидких похоронам;

Лежати на землі - деякі неприємності;

Рити землювигода;

Орати — до врожаю;

Кланятися землічесть.

Снотолкователь

Побачити в сні родючу землю - хороший знак;

Але якщо земля безплідна і кам'яниста, то провали і невдачі очікують Вас.

Якщо ж Вам сниться, що під час морського плавання Ви раптом побачили землю вдалині - це прекрасний сон, що передвіщає раптові блискучі перспективи, що розкриваються перед Вами.

Бачити свіжоскопаного землю в саду - обіцяє Вам процвітання і благополуччя.

Якщо ж Ваш одяг забруднений землею, то Вам доведеться покинути будинок, рятуючись від хвороби і переслідування закону.

Сонник XXI століття

Бачити у сні зорану землю - до багатства;

Зарослу бур'яном — до бідності;

Відталу після морозу - до удачі;

Занедбану — до втрат і неприємностей.

Ходити по землі і перевіряти її рихлість - значить, що майбутнє нову справу може виявитися дуже ризикованим.

Бачити, як орють землю, або самому орати - знак того, що незабаром вам запропонують вигідну роботу, підвищать у посаді або збільшать оклад.

Самому обробляти землю - до успіху в справах, прибутку і матеріального благополуччя.

Бачити у сні, як грунт роз'їла ерозія - означає, що вас можуть очікувати конфлікти в сім'ї, сварки через дрібниці.

Якщо уві сні ви бачили свою ділянку землі - значить, наяву вас чекає цікава робота, яка принесе вам і моральне задоволення, і матеріальну прибуток;

Чужу ділянку-вас чекає невдала або непродумана трата грошей. Такий сон може також означати ваше бездіяльність, небажання докладати додаткові зусилля для досягнення поставленої мети.

Сонник для всієї родини

Земля на черевиках - удача в справах.

Рити землю — завершення поточних справ з вигодою для вас.

Орати землю — почати нове цікаву справу, яка в майбутньому принесе вам успіх і визнання.

Забруднити одяг землею - справи змусять вас на якийсь час забути про близьких.

Сонник для стерви

Земля — благополуччя, достаток.

Суха, кам'яниста земля - невдачі, утруднення.

Скопувати землю в своєму саду - довгий процвітання, задоволення своїм життям.

Забруднити землею одяг - терміновий від'їзд з дому на невизначений час.

Побачити землю після тривалого морського подорожі - нові перспективи, вдале починання, успіх у справах.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Земля у сні - відображає стан ваших справ і показує ваші перспективи.

Родючий ділянку землі - свідчить про те, що ваші поточні плани неодмінно приведуть до успіху, треба лише не лінуватися і сміливіше братися за діло.

Якщо ділянка заріс бур'яном - це теж добрий знак.

Сон показує, що вам доведеться як слід попотіти, проте нагородою за ваші старання буде неминуче зростання добробуту.

Бачити людей, розчищають ділянку родючої землі - є передвістям великого, хоча і не дуже швидкого успіху. Удача в справах буде супроводжувати вам.

Перекопаний ділянку землі, у вибоїнах і ямах - говорить про організаційні недоліки:

Ваші справи можуть просуватися з великими затримками і утрудненнями.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Землю тягати — до тяжкого звістці, після якого втратите здоров'я.

Бачити уві сні палаючу землю - до війни, диверсії.

Впасти об землю - вам треба піти в гості до батьків, якщо вони живі, чи на кладовище, якщо вони мертві.

Удобрювати — ви приймете хороше рішення, завдяки якому у вас з'являться гроші.

Ділянка землі — виникнуть обставини, пов'язані з небезпекою для життя, переживання.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Копати у сні землю - до похорону.

Удобрювати уві сні землю - до хвороби, небезпечної для життя.

Ділянка землі — до довгого життя на землі.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні зорану землю - до врожаю.

Удобрювати землю — до турбот.

Ділянка землі — можлива крадіжка на вашій дачі або городі.

Сонник від А до Я

Копати у сні землю віщує матеріальні вигоди.

Бачити , як хтось копає або риє землю, - до жалоби. Лежати в сні на землі - вас чекають дрібні неприємності, але в цілому життя буде здаватися вам прекрасною.

Бачити у сні землю, вкриту зеленню або мохом, віщує в недалекому майбутньому розбагатіти в результаті вигідного заміжжя.

Бачити уві сні, як орють землю, віщує вам початок благородного, але, на жаль, невдячного праці. Орати землю самої - до хорошого врожаю на дачній ділянці. Копати у сні землянку або жити в ній означає, що в реальному житті доведеться тугіше затягнути пояс і влізти в борги.

Свіжовикопаними земля в саду або городі віщує процвітання і благополуччя, в полі - початок ненадійного і занадто ризикованого підприємства. Жирна та родюча земля у вашому сні - хороший знак, що передвіщає достаток у домі і стабільне зростання доходів. Заросла бур'яном та іншою бур'яном або зовсім безплідна кам'яниста або піщана земля віщує прикрі провали і невдачі буквально на кожному кроці.

Викопувати із землі дерен - до нової дружбу, витрушувати з дерну землю - виплачеться всі очі, возити дерен - остерігайтеся поганих зв'язків.

Бачити у сні земляні роботи на будівництві поблизу вашого житла означає, що вас чекає відкриття:

Ваша суперниця живе майже по сусідству з вами.

Іти в сні по борозні - до появи нових обтяжливих турбот і перешкоди в коханні, якщо при цьому на вашу взуття налипає сира глиниста земля - це віщує появу неприємних моментів у справі, яку ви тільки затіяли, а якщо земля тверда, прихоплена приморозків - значить, удача не забариться з'явитися до вас в образі коханого.

Копати у сні землю на цвинтарі - наяву чийсь безчесний вчинок заподіє вам страждання. Забруднити землею свій одяг говорить про те, що вам доведеться покинути будинок, рятуючись від хвороби або від закону. Бути засипаній землею означає, що ви ось-ось готові вчинити непрощенну помилку, яку ваші недруги негайно використовують проти вас. Засипати у сні землею когось означає, що тільки переступивши через свої принципи, ви зможете відчувати себе твердо стоїть на землі.

Бачити у сні, що ви падаєте з якоїсь висоти на землю, віщує ганьба, приниження і нужду.

Бачити уві сні всю земну кулю, як би перебуваючи в космічному просторі, - наяву це віщує кругосвітній круїз.

Якщо ж уві сні ви ще й бачите обертання зірок навколо Землі - такий сон говорить про настання у вас сильної перевтоми.

Сонник Мандрівника

Земля в цілому - життєвий фундамент, матеріальне становище;

Символіка реального (на відміну від небесного);

Минулий досвід, родові корені, підсвідомість;

Матір, щось дає, що живить людину;

Смерть.

Суха, тріснути земля - збитки, матеріал недолік, занепад життєвих сил, убогість емоційного життя, застій у відносинах.

Квітуча земля, клумба - вдалий шлюб, благополуччя і матеріальне процвітання.

Зорана земля — успішні, тривалі труди.

Сира, розрита земля - небезпека;

До чиєїсь смерті.

Закапувати небудь в землі - відкладати.

Рити землю — особлива активність, завзяття в справах (ідіома:

«землю риє»).

Копати — важка праця;

Смерть.

Бути під землею - до багатства;

Глибоке самопізнання.

Сонник щасливих знамень

Землябути заритим під землю, і чим глибше - тим до більшого збагачення.

Сонник Фрейда

Земляє символом жіночих статевих органів. Копати землю - вступати в статевий контакт.

Безплідна земля — конфліктні стосунки з дітьми.

Родюча земля — зазвичай сниться разом із зростаючим на ній урожаєм, а тому і вимагає відповідного трактування в залежності від виду рослин. Найчастіше це говорить про хороше здоров'я і дітей, і батьків.

Побачити землю з корабля - зустріти бажаного партнера.

Середньовічний сонник

Є землю — до від'їзду.

Сонник для закоханих

Родюча земля передвіщає удачу в сердечних справах і міцний надійний шлюб. Безплідна земля, на якій нічого не росте, віщує самотність і розлуку.

Малий сонник

Бачити у сні родючу землю - знак удачі, але якщо Вам сниться кам'яниста гола грунт, то сон передвіщає лиха й невдачі.

Сон, в якому в кінці морської подорожі Ви бачите сушу, обіцяє процвітання.

 
Відноситься до тем: