Сонник «Землетрус»

Сонник Міллера

Приснилося землетрус — ви його побачили або просто відчували - значить, зазнаєте невдачі в підприємництві;

Війни та міжнаціональні заворушення стануть джерелом безлічі людських лих.

Езотеричний сонник

Землетрус — природні катаклізми в найближчому майбутньому.

Якщо ви стали жертвою землетрусу - то катаклізми торкнуться вас особисто.

Сонник Міс Хассе

Бачити або відчувати землятресение - бути мужнім проти ударів долі.

Сонник Менегетті

Позначення стану тривоги, неспокійного очікування наближення катастрофи.

Французький сонник

Якщо вам приснилося землетрус, - Ваш сон передвіщає руйнування, втрати.

Англійський сонник

Цей сон передвіщає багато неприємностей:

Він обіцяє величезні втрати в комерції і важкі особисті втрати - розрив сімейних уз, серйозні сімейні розбіжності, кінець сімейного щастя.

Це також знак грандіозних національних економічних лих і, можливо, війни.

Помирає любов, починаються тяжкі серцеві страждання, якщо Ви, побачивши сей сон, не зміцните свій дух перед прийдешніми бідами.

Природні катаклізми в найближчому майбутньому;

Якщо ви стали жертвою землетресенія, то катаклізми торкнуться вас особисто.

Якщо Вам приснилося землетрус, - Ваш сон передвіщає руйнування, втрати.

Загроза, попередження про небезпеку.

Означає стан тривоги, очікування наближення катастрофи.

Побачити або відчути уві сні землетрус - означає невдачу в підприємництві і багато бід через міжнаціональні заворушень і воєн.

Бачити або відчути - невдача у підприємництві, багато бід через міжнаціональні заворушень і воєн.

Новини.

Сучасний сонник

Сновидіння, в яких людина бачить землетрус, передрікають, що в його житті відбудуться зміни, він отримає несподівану звісточку або захворіє.

Якщо у сновидіннях ви стали свідком катаклізму, то сон оповіщає, що ваша допомогу близькій людині припала б як не можна до речі.

Якщо уві сні ви відчули коливання землі, то в реальності ваші фінанси знаходяться під загрозою, і вам потрібно терміново переглянути видаткові статті.

Якщо снилося, як ви виручаєте під час землетрусу людини, то для порятунку товариша вам доведеться звалити частину його проблем на свої плечі.

Якщо сниться не сама землетрус, а потріскалися гола земля та завали будівель, то наяву вам потрібно очікувати звісточку здалеку.

Якщо у снах за землетрусом ви спостерігаєте з укриття, розташованого на безпечній відстані, то звістка прийде далеко не завтра.

Якщо під час землетрусу ви мечеті і шукаєте безпечне місце, то сон свідчить, що в реальності ви неспокійні, так як не можете привести в порядок свої справи, але відсуваєте їх рішення на потім.

Якщо вам вдалося знайти можливість врятуватися від землетрусу, то сон передвіщає, що ви зумієте взяти ініціативу в свої руки і утрясеться свої справи.

Якщо уві сні ви спостерігаєте за людьми, які намагаються піти від навислої небезпеки, то в дійсності вашим близьким екстрено потрібна допомога.

Якщо сниться, що землетрус зруйнував будівлі, стер з лиця землі цілі міста, але ваш будинок залишився цілим і неушкодженим, вказує, що вороги не зможуть розбити ваш сімейний корабель.

У ніч на вівторок землетрус сниться до виникнення конфліктних ситуацій на роботі. Катаклізми в снах на четвер свідчать про майбутній сімейному скандалі. Такий же сон на суботу попереджає про які загрожують неприємності, кінці яких криються в далекому минулому. Вони будуть настільки серйозними, що можуть негативно позначитися на зростанні вашої кар'єри. У ніч на понеділок землетрус сниться до того, що вам нагадає про себе жінка з вашого минулого.

Сонник Симона Кананіта

Землетрусбачити - переїзд в далекий край - відчувати - бути мужнім проти ударів долі.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Настають зміни. Страх змін.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це символ прийдешніх змін. Можливо, ці зміни потрясуть самі основи вашого істоти. Чи боїтеся ви потрясінь? Хоча зміни деколи руйнують комфорт існування, вони завжди дають потенціал до зростання і новий досвід. Це також може передвіщати фізична землетрус, особливо якщо ви живете в сейсмічно небезпечній зоні. Оцініть свої запаси. Чи готові ви пережити землетрус?

Якщо ні, прийміть термінових заходів.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося саме землетрус, то найближчим часом у вас в житті трапиться безліч приємних змін. Щоб так і сталося, спите протягом тижня на підлозі. Погане значеніеЕслі вам наснилися наслідки землетрусу (зруйновані будівлі, тріщини. ), То зараз у вас важкий період, особливо це стосується спілкування з людьми. Щоб цей період закінчився якомога швидше, спаліть свічку біля безіменної могили.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Землетрусвеликі зміни в житті / важливі повороти. Грандіозне землетрус, все миттєво стирає з лиця землі - ти перед новим етапом розвитку. Гул підземний чути - зрада.

Сонник Шеремінской

Землетрус — дуже поганий знак, що передвіщає несприятливий завершення справ, а також психічні хвороби.

Новий сімейний сонник

Землетрус сниться до невдачі в підприємництві і безладів в країні.

Сонник Шувалової

Ви знаходитеся в стані тривоги і чекаєте наближення і чекаєте наближення чогось страшного. За образом землетрусу можуть також ховатися почуття агресії, провини, ненависті, страх перед покаранням. В той же час цей сон може означати бажання сексуального задоволення. Обставини, за яких стався землетрус, поведінку людей несуть більшого значення для розуміння даного сну, ніж сам по собі цей символ.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Цей сон передвіщає багато неприємностей:

Він обіцяє величезні втрати в комерції і важкі особисті втрати - розрив сімейних уз, серйозні сімейні розбіжності, кінець сімейного щастя. Це також знак грандіозних національних економічних лих і, можливо, війни. Помирає любов, починаються тяжкі серцеві страждання, якщо Ви, побачивши сей сон, не зміцните свій дух перед прийдешніми бідами.

Східний жіночий сонник

Сон попереджає про втрати, розвалі бізнесу або сім'ї.

Сонник Мартина Задеки

Землетрусновини, отримання чину;

Із руїнамизбиток, втрата.

Сонник Данилової

Якщо уві сні ви піддалися землетрусу, швидше за все, це означає, що вас не влаштовують сформовані відносини з вашим партнером. Ви мрієте про зміни. Можливо, вас мучить якесь незадоволене бажання, потреби. Це стан незадоволеності врешті-решт неодмінно призведе до вибуху, сварки, скандалу, після якого ваш сексуальний партнер або перегляне своє ставлення до вас, або ви розлучитеся.

Азбука тлумачення снів

Землетрус — символізує глобальні зміни, перегляд життєвих позицій. Може відображати емоційну катастрофу.

Стати свідком землетруси - знак наближення небезпеки, важливого известия, нового етапу життя.

Американський сонник

Землетрус — грядуть зміни.

Східний сонник

Землетрус — сон попереджає про втрати, розвалі бізнесу або сім'ї.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить уві сні землятресения - то його спіткає якесь лихо з боку царя тієї держави.

Новий сонник 1918 р

Землетрусновини.

Снотолкователь

Трясіння землівідчувати загрожує небезпекою як нам самим, так і нашому маєтку;

Якщо бачив сон знаходиться в службі, то оний віщує догану від начальства за його недогляд;

Якщо під час землетрусу попсувати або зруйнується небудь будівлю, то це віщує смерть який-.

Сонник XXI століття

Приснилося вам землетрус - знак того, що незабаром вас чекають великі зміни в особистому житті, на роботі або отримання дуже важливих новин або звісток.

Сонник майбутнього

Землетрус — до зміни місця проживання.

Сонник для всієї родини

Бачити у сні землетрус - означає отримання якогось несподіваного известия.

Якщо ви побачили уві сні зруйновані будинки і потріскану землю - то наяву ви несподівано отримаєте звістку звідкись здалеку.

Якщо ж уві сні ви перебуваєте в безпечному місці, але спостерігаєте за землетрусом - то звістка ви отримаєте не скоро.

Якщо вам сниться, що ви намагаєтеся сховатися від землетрусу - то наяву ви відчуваєте, що ваші справи не в порядку, але намагаєтеся відігнати від себе ці думки.

Якщо ж вам сниться, що ви рятуєтеся від землетрусу - то наяву ви спробуєте налагодити заплуталися справи і нормалізувати ситуацію.

У тому випадку, якщо ви бачите уві сні, що люди рятуються від землетрусу - значить хтось з ваших близьких потребує термінової допомоги.

Але якщо ви бачите уві сні, що під землю йдуть будинку або цілі міста, а ваш будинок при цьому не постраждав - то це знак того, що ваше сімейне щастя не зможуть затьмарити ніякі підступи ворогів.

Якщо вам сниться землетрус з понеділка на вівторок - то це попередження про можливі неприємності на службі.

Якщо ж ви бачите землетрус у сні з середи на четвер - то наяву у вас буде велика сімейна сварка.

Якщо ж у сні землетрус ви побачили з п'ятниці на суботу - то це попередження про те, що неприємності у вас будуть пов'язані з якимось вчинком, про який ви і самі вже забули. Вони, можливо, будуть такі серйозні, що поставлять під загрозу вашу кар'єру.

Якщо ж вам сниться землетрус з неділі на понеділок - то неприємна звістка ви отримаєте від жінки, з якою давно не бачилися.

Сонник для стерви

Землетрус — дрібні, але часті проблеми на службі.

Побачити наслідки землетрусу - швидкий переїзд в далекі, чужі краї.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Землетрус у сні - це сигнал про те, що якісь проблеми породили у вашій душі надзвичайно небезпечна напруга. Такий сон означає, що, якщо вам не вдасться абияк розрядити цю напругу, у вашому житті можуть відбутися серйозні неприємності, а можливо навіть і крах.

Копалінского сонник

Землетрусзагроза, попередження про небезпеку.

Сонник від А до Я

Сон, в якому ви відчуваєте землетрус - передвіщає важкі часи в підприємництві і усілякі напасті в силу об'єктивно сформованих обставин.

Бачити у сні зруйнований під час землетрусу місто - до бідності і голоду, відбудовувати його - будете веселі і щасливі.

Сонник Мандрівника

Землетрусвеликі життєві зміни;

Психічний криза;

Небезпека, тяжке становище.

Сонник Юнга

Сновидіння про страшних природних катаклізмах, таких, як землетрус - показують швидше фоновий зрушення его-стану, ніж силу, спрямовану проти самого его сновидіння. Теоретично можливо, що такі сновидіння, на об'єктивному рівні, можуть представляти насуваються зміни в колективній ситуації, що, скажімо, виявив Юнг в снах, предзнаменовавшіх першу світову війну. Однак, це малоймовірно, як вказував він сам в своєму інтерв'ю на Бі-Бі-Сі з Джоном Фріменом, оскільки сьогодні кожен цілком усвідомлено уявляє собі можливість світових катаклізм - природних або рукотворних;

Ясно, що подібні образи не компенсують колективні свідомі надії на мир і.

Середньовічний сонник

Землетрус побачити — передвіщає або якесь лихо, що спіткає це місце, або позбавлення чогось, або смерть не пізніше ніж через рік.

Циганський сонник

Землетрус — ви дуже не впевнені в собі, і вам потрібно щось зробити, щоб отримати трохи довіри до себе.

Загальний сонник

Побачити або відчути уві сні землетрус - означає невдачу в підприємництві і багато бід через міжнаціональні заворушень і воєн.

Бачити або відчувати землетрус у сні - означає невдачу в справах і великі лиха, викликані розбратами і війнами між народами.

Жіночий сонник

Землетрус у сні - передвіщає невдачу в підприємництві і багато бід через міжнаціональні заворушень і воєн.

Теткінскій сонник-2012

Землетрусвідображення рішення кармічних завдань (також необхідність і / або можливість). Відображення можливості переписати Контракт (змінити Карму). Відображення грунтовних змін. Нагадування про можливість реального землетрусу.

 
Відноситься до тем: