Тлумачення сну «Нарциси»

Сонник Фрейда

У сновидіннях цей символ має неоднозначні і часом суперечливі тлумачення. З одного боку, нарцис означає тяготящее самотність, а з іншого - небажання йти на контакт з ким би то не було. Недарма нарциси здавна були символом самозамилування й гордої самотності. Отже, якщо ви бачите уві сні красиві, свіжі нарциси, то такий сон говорить про те, що вам подобається, коли ви одні, коли не треба ні перед ким звітувати за проведений час. Ще не настав той момент, коли ви переситився цим почуттям. Рвати нарциси в своєму саду - вам захочеться допомогти комусь із близьких людей вирішити проблему, але все виявиться для вас набагато серйозніше, ніж здавалося спочатку, будьте готові до того, що ваш задушевна розмова плавно перейде в набагато більш близькі стосунки і ви самі не. Купувати нарциси на квітковому базарі - ви намагаєтеся звернути на себе увагу тієї людини, яка абсолютно не підходить вам, ви витрачаєте свої сили даремно.

Якщо у вашому сні ви набували невеликі нарциси, то такий сон говорить про те, що ви поставитеся до людини, яка довгий час домагався вашого розташування, прихильно. Це відбудеться тому, що він нагадає вам вашу першу любов. Насправді, ви дуже пошкодуєте про подію, тому що рано чи пізно всі ілюзії зруйнуються, ви відчуєте себе обдуреним. Самому на базарі або в квітковому магазині продавати нарциси - часто ваші фантазії випереджають можливості. Постарайтеся якось їх урівняти, і тоді ви будете набагато більше задоволені життям.

Бачити у сні, як ви отримуєте в подарунок букет, який складається з нарцисів, - ваш партнер або людина, що збирається їм стати, зробить щось таке, чого ви ніяк від нього не очікуєте і будете приємно "здивовані. Можливо, в цей день ви будете по-справжньому щасливі.

Циганський сонник

Ці квіти сняться до ранньої весіллі.