Сонник «Квіти»

Сонник Ванги

Якщо уві сні ви зриваєте квіти, щоб скласти з них букет, - в реальному житті цей сон означає ваше прилучення до знання і осмислення світу. Сон, в якому ви вкололи свою руку про подаровані вам квіти, означає, що наяву ви відчуєте сильну душевну і серцевий біль через зраду близької чи коханої людини.

Якщо вам приснилося, що хтось витоптали у вашому саду квіти, - це віщує підступи ворогів, які зроблять все можливе, щоб ви не отримали необхідну для вас інформацію. У сні ви побачили у своєму домі велику кількість кімнатних квітів - це символізує скритність почуттів. Вам приснився прекрасний сад, повний незвичайно красивих квітів, ви вдихаєте їх чудовий аромат. Цей сон передвіщає вам наяву незвичайну, романтичну зустріч. Зів'ялі квіти у сні пророкують проблеми зі здоров'ям і розлуку. Сон, в якому ви садите у своєму саду квіти, означає, що наяву ви зробите благородний і мудрий вчинок.

Якщо уві сні ви бачите, як шанувальники буквально обсипають вас квітами, - в реальному житті це свідчить про те, що ваш душевний самотність може затягнутися. Ваші завищені претензії швидше за все так і залишаться нереалізованими. У сні ви плетете собі вінок з польових квітів - цей сон свідчить про те, що незабаром ви зустрінете свою любов і створите щасливу сім'ю. Сон, в якому ви отримуєте в подарунок у кімнатному горщику квітка, означає, що ви отримаєте звістка про померлу людину.

Сонник Міллера

Приснилися яскраві і свіжі квіти, що ростуть в саду, а також привабливо виглядали кімнатні квіти - це знак прийдешнього задоволення і майнового придбання;

Білі квітизнак печалі. Неприємностями загрожує сон про зів'ялих і засохлих кольорах.

Для молодої дівчини отримати букет з різних квітів або красивий кімнатна квітка в подарунок - це до великого числа шанувальників.

Квіти , які росли на неродючою землі, - передвісники сумного події. У той же час сон говорить про те, що ви прокладете дорогу до видному громадському статусу і щастя власною енергією і оптимізмом.

Сонник Цветкова

Багато букетівпечаль;

Радість;

Білі до весілля.

Також Див. Сад, Букет, Дерево, Латаття, Ромашка.

Сонник Лоффа

Квіти вважаються універсальним символом краси. Щоб дати більш точне тлумачення, слід проаналізувати колір рослини. У особливою мірою це стосується сновидінь, де квіти мають нехарактерну забарвлення (наприклад, червоні ромашки). Не варто дивуватися, якщо уві сні друг або подруга подарують вам троянди зеленого кольору. Це говорить про ваші зустрічах з пасією друга або подруги, а може говорити і про те, що друзі почувають ревнощі через ваших уподобань романтичного властивості.

У кожного в свідомості відображений якийсь певний досвід «спілкування» з квітами, і їм тепер підсвідомість користується для подання ситуації. Зокрема, це поширюється на випадки, коли ви підносите комусь в дар квіти або, навпаки, хтось дарує квіти вам.

Подумайте, чи є ви у вас якісь конкретні спогади, пов'язані з якимись квітами, - наприклад, квіти, які ви любили в дитинстві, шкільне побачення, смерть близької людини або щось ще.

Ось як розшифровуються образи деяких квітів.

Роза:

Червоного кольорулюбов, жовтого - дружба, білого - чистота, чорного - смерть.

Ліліязнак оновлення, відродження, весняної свіжості.

Маргариткасимвол нерішучості у почуттях;

Підносить в дар - це об'єкт зацікавленості.

Орхідея — чуттєвість, сексуальність.

Нарцисвідображення власного «я», любов до себе.

Бузокзахворювання, отрута, смерть.

Сонник Міс Хассе

Красиві квіти сняться до радості життя;

Вам вручили — значить, ви любимі;

Робити букети — скоро чекає велика радість.

Зів'ялий квітка сниться до того, що ваші обставини зміняться до гіршого.

Сонник Менегетті

Є символом можливості появи плоду, однак насправді плодом не є. Служить вказівкою на жіночу привабливість і чарівність з натяком на генітальний еротизм, в дійсності відсутній. Говорить про фальшивої жіночності, а значить, веде до негативних наслідків.

Сонник Лонго

Квіти — провісники виключно добрих, радісних подій. Луг в кольорах сниться до швидких радісним подіям. Маленькі радощі будуть наповнювати кожен прожитий вами день, і це дасть вам можливість відчути себе щасливою людиною.

Ви вирішили на квітучому лузі зібрати букет - значить, будете дуже старатися для того, щоб дарувати радість не лише собі, а й оточуючим. Скільки триватиме ідилія - це залежить виключно від вас.

Якщо ви будете завжди добрі до близьких, то життя повернеться до вас своєю світлою стороною надовго. Життя в атмосфері миру і взаємної любові заслуговує того, щоб для неї постаратися, адже у кожного з нас є свої життєві проблеми та негаразди.

Піднесли уві сні букет квітів комусь із близьких - сон говорить про те, що незабаром ви отримаєте можливість проявити силу своїх почуттів до своїх дорогим людям, і ви задіюєте цей шанс у повній мірі.

Вручали букет незнайомому представнику протилежної статі - значить, відбудеться доленосна зустріч;

До вас нарешті прийде розуміння того, що ви відшукали свою половину. У той же час знайти свого єдиного - це ще півсправи:

Ви повинні сказати йому про наповнюють ваше серце почуттях. Чим швидше ви, зібравшись з духом, вимовите самі, мабуть, головні слова в своєму житті, тим вірніше пізнаєте особисте щастя.

Ставити у вазу букет - такий сон обіцяє, що життя ваше буде спокійною, без хвилювань і потрясінь. Вам представиться можливість приділяти самим своїм дорогим людям більше часу та уваги.

Якщо ви будете щедро обдаровувати їх увагою і любов'ю, це окупиться сторицею.

Езотеричний сонник

Побачити, збирати, вам підносили:

Свіжі — це означає, що вас чекають успіх і радість.

Побачити зів'ялі, висохлі - такий сон означає, що на зміну радісним подіям прийде відчуття нудьги і спустошення. Зривали пелюстки - наяву самі перетворите себе в нещасну людину, будете давати волю своїм почуттям. Дарували, давали - станеться те саме, але на цей раз не без чийогось стороннього втручання.

Сучасний сонник

Зростаючі квіти сняться до чогось нового, попереджають про приємні вістях, несподіваних зустрічах, давно очікуваних надбаннях. Важливо, щоб вони були справжніми, свіжими, без ознак в'янення.

Якщо сплячому сняться зів'ялі або засохлі квіти, це пророкує втрати, сильні переживання, засмучення.

Снилися білі квіти - значить, наяву вас чекає туга й самотність. Такий же сон, побачений на четвер, пророкує приємну зустріч з цікавою і красивою зовні жінкою.

Якщо уві сні ви потопає у морі квітів, то він підказує, що вами оволоділи сильні любовні почуття. Хоча кольоровий сон може мати і інше, більш приземлене тлумачення.

Англійський сонник

Багато букетівпечаль;

Радість;

Білі до весілля. Також Див. Сад, Букет, Дерево, Латаття, Ромашка.

Китайський сонник

На сухому дереві розпускаються квіти - віщує щастя і процвітання дітей і онуків;

Ділитися з кимось квітами - розставання з цією людиною;

Пом'яті квітидружина чи коханка збирається змінити.

Український сонник

Квітизадоволення - красиві - радість в житті - отримати - Вас люблять - в'язати - незабаром буде велика радість - зів'ялі - хвороба.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Краса і розквіт.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Квіти зазвичай є прекрасним знаком краси й розквіту. Певні квіти мають спеціальні значення. Наприклад, троянди можуть бути символом любові і романтики, маргаритки - символом свіжості і невинності. Іноді квіти знаменують похорон. Цілитель / ЦелітельствоВи зцілює. Подумайте про цілющої енергії, прихованої в вас. Чи не прийшов час відвідати цілителя?

Дворянський сонник Н. Грішиній

Квіти взагалі (особливо білі і червоні) - радість, веселощі. Саджати квіти на грядку - щось неприємне. Нюхати квіти - втрати. Збирати - радість. Зірвати квітку - одного знайти / зробити крок до близькості, отримати поцілунок, отримати побачення і т. / Таємне насолоду позбавити або позбутися невинності. Бутони квітів бачити - добре. Зів'ялі квіти - хвороба. Одинокий квітка у вазі - бажана дівчина і те, що відбувається з нею, пов'язане з нею. Букет квітів - радість / щастя в коханні. Букети робити, збирати - приємні радості. Багато букетів - приємний коло знайомств. Збляклий букет - холодність в любові або шлюб. Літаючі квіти бачити - якесь фантастичне стан, викликаний мареннями, наркотиками / сни наяву тебе чекають.

Квіти , що ссуть кров - підступність з боку коханої персони / небезпека від надмірної радості. Штучні квіти бачити або отримувати - сумна подія / небезпека для твого життя або життя близької людини. Їх робити - брехня плести. Їх спалювати - бажання рішуче порвати з колишніми стосунками, почати нове життя. Різні рослини і квіти в сновидінні:

Астрадуша, Зваблена до таємничого, неземного, потойбічного / щось містичне. Бархотки - радість. Чорні бархотки - засмучення. Білена - якась зла жінка / відьма. Барвінок - щира любов друзів / чиста любов. Волошка - переміна в душі. Рвати його - зміни в справах. Вереск квітучий - здійснення надій. Засохлий - життя зажадає від тебе великого терпіння і витримки. Гіацинт - чиста, ненавмисна радість / щастя в коханні. Дурману зарості - тебе обманюють. Жасмин - щастя в коханні / любовне побачення / Сластолюбний потягу. Живокость - вірність друзів / подружжя / подяку. Іриси - зніжений людина / томна безпричинний смуток. Багато ірисів бачити, поля ірису - спілкування з прекрасним, життя в мистецтві. Купальниця - спокушена й обдурена жіноча душа / помста жінки. Кропива - небезпека від лукавих друзів / хвороби. Її рвати - вигнати ворога з дому / неприємність. Кропиву є - нещастя. Садити кропиву - зв'язати себе з компанією шахраїв. Конюшина - щастя. Очерет - радість. Кактуси в горщиках - твоя душевна черствість, відчуженість. В і діти багато колючих кактусів - злі і дурні думки заважають тобі правильно сприймати дійсність. Лютики - зрада / зраду. Збирати їх - готувати зраду / твої думки і дії таємно отруєні отрутою пороку. Лобода - співчуття / бідність / пересічна життя. Лопухи - увага, любов і ласка з боку немилого тобі людини. Конвалія - добрі почуття, приязнь. Сухий конвалія - ти занадто багато вимагаєш від життя і від оточуючих і тому вічно дратуєшся і незадоволений. Суха лаванда - те ж, що і «сухий конвалія». М'яту рвати - благополуччя. Мак бачити, рвати, є - радість. Мох бачити - до багатства, радості, успіху. Незабудка - романтичне почуття. Її зривати - втрата. Нарцис - плітки / таємні насолоди / горда людина. Орхідея - щось рідкісне, дивовижне, унікальне. Примула - важкі обставини у відношенні з людьми, особливо в коханні. Соняшник - великий зовнішній успіх, який внутрішньо буде здаватися незначним. Полин - печаль, плач. Є її - до хвороби. Півонія - зосередженість, концентрація на своєму стані, захват, і перш за все захват своєю любов'ю і щастям / занадто зайнятий собою людина. Папороть рвати, їм кімнату прикрашати - когось спокушати, спокушати. Зарості папороті - отримати таємну владу над людиною.

Побачити , як він цвіте - щастя, удача, яка накладає на тебе величезну відповідальність. Резеда - щось, давно існуюче в твоєму житті, раптом відкриється тобі як нове. Рододендрон - нове знайомство, яке швидко розчарує. Ромашка - маленькі радощі, які скрашують твої будні / зверни увагу на своє здоров'я. Реп'ях - нав'язливий людина, досада від нього. Бузок - еротичне пригода / хвороби, пов'язані зі статевим життям. Тюльпан бачити - збиток від зарозумілості і чванливості. Мати тюльпан - мати справу з зарозумілим людиною / полюбити без надії. Рвати тюльпан - домогтися гордої і красивої жінки. Фіалки - вірність у коханні / скромна дівчина / хтось, навмисне приховує свої якості / не проходь повз подій без уваги. Хризантему бачити - співчуття, хтось потребує допомоги. Хміль - прибуток, багатство. Цикорій - веселощі.

Новий сімейний сонник

Сон про зростаючі в саду яскравих кольорах віщує різні задоволення і придбання. Білі квіти сняться до печалі. Зів'ялі і засохлі - до неприємностей. У дівчини, яка уві сні отримала букет з різних квітів, буде багато шанувальників.

Циганський сонник

Символ надії, особливо в любовних відносинах.

Квіти апельсина - настане мир і спокій, але воно не буде довгим. Див. також назва кожної квітки.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо вам сниться, що ви рвете прекрасні пахучі квіти, - цей сон до благополуччя. Ви будете щасливі у всіх Ваших починаннях.

Якщо уві сні Ви складаєте букет - сон передвіщає дуже бажаний для Вас шлюб.

Якщо букет не виходить або квіти розкидані і Ви їх не можете зібрати - значить. Вашим райдужним надіям на блискуче майбутнє не судилося збутися.

Якщо Ви бачите зів'ялі квіти - це віщує погіршення стану здоров'я або близьку смерть когось із близьких.

Китайський сонник Чжоу-гуна

На сухому дереві розпускаються квіти - віщує щастя і процвітання дітей і онуків;

Ділитися з ким-то квітами - розставання з цією людиною;

Пом'яті квітидружина або коханка збирається змінити.

Багато букетівсмуток;

Радість;

Білі до весілля.

Також Див. Сад, Букет, Дерево, Латаття, Ромашка.

Печаль (якщо багато букетів);

Радість;

Білі — до весілля.

Якщо Вам сниться, що Ви рвете прекрасні ароматні квіти, - цей сон благополуччя. Ви будете щасливі у всіх Ваших починаннях.

Якщо уві сні Ви складаєте букет - сон віщує дуже бажаний для Вас шлюб.

Якщо букет не виходить або квіти розкидані і Ви їх не можете зібрати - значить. Вашим райдужним надіям на блискуче майбутнє не судилося збутися.

Якщо Ви бачите зів'ялі квіти - це віщує погіршення стану здоров'я або близьку смерть когось з близьких.

Збирати, бачити, одержувати свіжі - до успіху і радості, якщо вони в букеті або клумбі. Див. "Прикрашати\. Засохлі, що пов'янули - до нудьги, спустошення після радісних подій. Дарувати, давати - те ж, але завдяки чиїм то явного втручанню. Обривати пелюстки своїми руками робити себе нещасним, але давати волю почуттям.

Красивірадість життя отримати - тебе люблять knit - незабаром буде велика радість зів'ялі - хвороба.

Тримати або нюхати уві сні квіти влітку означає радість, задоволення та комфорт.

Якщо такий сон наснився взимку або пізньою осінню і якщо квіти білі, то це віщує перешкода у виконанні намірів і поганий результат розпочатих справ.

Якщо ж Ви тримаєте жовті квіти, то перешкоди будуть не такими труднопреодолимыми. Червоні квіти обіцяють невеликі ускладнення, а так само успішне завершення справ. Нюхати уві сні троянди в той час року, коли цвітуть - хороших знак для всіх, крім хворих. Їм цей сон загрожує тривалою хворобою.

Для злочинців сон віщує невдачу. Взимку цей сон означає протилежне. Кому сниться, що він нюхає шавлія, ісопу, розмарин або інші квіти, подібні цим, того очікує робота, втома і слабкість. Лише медикам цей сон bodes добре. Тримати в руках, бачити або нюхати уві сні лілії в будь-який час року обіцяє виконання бажань.

Бачити і нюхати уві сні квіти лаврового, оливкового дерева або пальми провіщає:

Жінцінародження дітей, дівчині - швидке заміжжя, а чоловікові - радість, дружбу, благополуччя, достаток і успіх у всіх його підприємствах.

Квіти — це універсальний символ краси.

Для точного тлумачення тут важливо проаналізувати колір квітки. Особливо це відноситься до сновидінь, в яких квіти постають з нехарактерною для них забарвленням (наприклад, зелені троянди). Не дивуйтеся, якщо уві сні ваш друг/подруга подарує вам зелені троянди. Це означає, що в реальному житті ви або зустрічаєтеся з пасією свого друга/подругу, або вони ревнують до ваших уподобань романтичним. У вашій свідомості зафіксований певний досвід поводження з квітами, який ПІДСВІДОМІСТЬ тепер намагається використовувати для подання ситуації. Це, зокрема, стосується випадків, коли ви даруєте квіти кому-то чи хтось дарує квіти вам. Чи пов'язані для вас певні спогади з якими-то квітами - наприклад, улюблені квіти дитинства, смерть близької людини, шкільне побачення або любовний зв'язок? Ось тлумачення для деяких фігурують в сновидіннях кольорів:

Бузок — отрута, хвороба, смерть;

Маргаритка — нерішучість у почуттях;

Той, хто дарує, є об'єктом зацікавленості;

Орхідея — сексуальність, чуттєвість;

Троянда — червона - любов, жовта - дружба, біла - чистота, чорна смерть;

Ліліяоновлення, весняна свіжість, відродження;

Нарцислюбов до себе, відображення власного Я.

Бачити уві сні квіти в саду віщує Вам задоволення і придбання, якщо тільки квіти яскраві і свіжі;

Біліозначають печаль. Зів'ялі і засохлі квіти обіцяють неприємності.

Якщо молода особа отримує уві сні букет різних Кольорів - це передбачає, що у неї буде багато шанувальників.

Бачити квіти, які ростуть на неродючій землі, віщує сумна подія. Однак, сон обіцяє також, що завдяки своїй енергії і оптимізму Ви зумієте прокласти дорогу до відомого положення і щастя.

Бачити яскраві і свіжі квіти в саду - задоволення та придбання;

Білісмуток;

Зів'ялі і засохлі квіти - неприємності;

Для молодої особи - отримати букет різних кольорів - у Вас буде багато шанувальників;

Квіти, що ростуть на неродючій землі - сумна подія, але завдяки своїй енергії і оптимізму Ви зумієте прокласти дорогу до відомого положення і щастя.

Також Див. Букет, Вінок, Вереск, Гіацинт, латаття, Волосся, Мак, Жоржини, Жасмин, Ікебана, Кладовищі, Маргаритка, Конюшина, Конвалія, Лілія, Степ, Стежка, Нігтики (квіти), Кульбаба, Троянди, Фіалка, Хризантема.

Задоволення.

Бачитисмуток (якщо багато букетів);

Білірадість;

Зів'ялі — зарозумілість;

Кімнатнізадоволення;

Рвати їхшлюб з коханою особливої.

Цвітуть квіти — на добро. Як сняться квітки, то буде якась для тебе радість;

Весілля. Білі квіти - велика радість. Як пучок (букет) квітів присниться, то зміна життя.

Якщо дівчині сняться квіти, то вона буде знайомитися з кавалерами (квіти - це дівоче доля). Як сниться квітка ясна, то добре, а як темна, то погано.

Якщо квіти з росою - скінчиться неприємністю;

Зів'ялі квітипопередження про небезпеку;

Сухі квіти — на недобре. Квітки красиві, а потім опадає-недобре, не будуть діти годуватися. Як сниться, що рвеш квіти, - добре, а як садишь - це погано. Так само і дерево:

Ростедобре, впаде - погано. Домашні цвітуть квіти - до смерті.

Квіти збирати - до плачу. Червоні квіти - перед весіллям. Хтось дав, подарував букет квітів-радість, знайомство.

Квіти поливати - вдома радість, щастя.

Якщо уві сні ви зриваєте квіти, щоб скласти з них букет, - в реальному житті цей сон означає ваше прилучення до знання і осмислення світу. Сон, у якому ви вкололи свою руку про подаровані вам квіти, означає, що наяву ви відчуєте сильну душевну і серцевий біль через зради близького або коханої людини.

Якщо вам приснилося, що хтось вытоптал у вашому саду квіти, - це віщує підступи ворогів, які зроблять все можливе, щоб ви не отримали необхідну для вас інформацію. Уві сні ви побачили у своєму будинку велика кількість кімнатних кольорів - це символізує скритність почуттів. Вам приснилося прекрасний сад, повний надзвичайно красивих квітів, ви вдихаєте їх чудовий аромат. Цей сон віщує вам наяву незвичайну, романтичну зустріч. Зів'ялі квіти уві сні передбачають проблеми зі здоров'ям і розлуку. Сон, у якому ви садите у своєму саду квіти, означає, що наяву ви зробите благородний і мудрий вчинок.

Якщо уві сні ви бачите, як шанувальники буквально обсипають вас квітами, - в реальному житті це свідчить про те, що ваш душевний самотність може затягнутися. Ваші завищені претензії швидше за все, так і залишаться нереалізованими. Уві сні ви плетете собі вінок із польових квітів - цей сон свідчить про те, що незабаром ви зустрінете своє кохання і створити щасливу сім'ю. Сон, у якому ви отримуєте в подарунок у кімнатному горщику квітка, означає, що ви отримаєте звістку про померлого людину.

Якщо уві сні ви йдете на ходулях, то це означає, що вам загрожує небезпека втратити ноги, швидше за все, в результаті нещасного випадку, аварії.

Сон, в якому вам пропонують пройтися на ходулях, а ви відмовляєтеся, передбачає, що ви дивом уникнете небезпеки, ви будете в шоці, обмірковуючи можливі наслідки пригоди, в яке не потрапите по чистій випадковості.

Бачити людину, яка йде на ходулях, - наяву стати свідком страшної катастрофи. Ви побачите кров і муки незнайомої людини.

Східний жіночий сонник

Яскраві, свіжі живі квіти сняться до радості і задоволення. Білі квіти, особливо білі хризантеми, - до смерті.

Ведичний сонник Шивананда

Якщо уві сні Ви збираєте квіти, то це є передвісником процвітання. Ви будете щасливі у всіх своїх починаннях.

Сонник Мартина Задеки

Банки з квітами - радість, а кровопускательние - хвороба. Нюхати квіти - втрата приємною речі.

Сонник Данилової

Свіжі квіти, побачені уві сні, обіцяють вам радість любові і достаток у домі. Зів'ялі - пророкують кінець тривалого роману.

Якщо дівчина в сні отримує букет, складений з різних кольорів, це обіцяє їй достаток шанувальників.

Квіти , що ростуть на неродючих грунтах, віщують смуток нерозділеного кохання, впоратися з якою вам допоможуть ваша воля і оптимізм.

Якщо вам сняться квітучі троянди, вас чекає радісна подія в житті і вірність коханої людини.

Якщо дівчині сниться, що вона зрізує свіжі троянди, значить, скоро їй запропонують руку і серце, і вона прийме пропозицію. Маки уві сні уособлюють спокусливі задоволення і приємне проведення часу, яке, втім, принесе вам шкоди. Відчувати аромат маку уві сні означає впасти жертвою брехливою і продажною особи. Приснившийся луг, всипаний маргаритками, обіцяє вам любов невинного створіння. Букет білих хризантем означає, що через гордість ви пожертвуєте любов'ю. Сон, в якому ви йдете по алеї, обсадженій білими і жовтими хризантемами, передвіщає ностальгію за давню любов. Лілії з пишним листям, побачені уві сні, обіцяють ранній шлюб і швидку подальшу розлуку, пов'язану із втратою. Сон, в якому молода жінка збирає лілії або милується ними, віщує смерть улюбленого нею важко хворої людини. Плести вінок з ромашок уві сні - до успіху в стосунках з коханою людиною.

Якщо вам наснився букет з ромашок, вас чекає щастя в особистому житті. Але якщо квіти в букеті зів'яли, ваші надії на щастя марні. Найбільше бувальщин і небилиць, надеж і страхів здавна пов'язували з проліском, який раніше називався сон-травою. Перші весняні квіти приносили додому з вечірньої росою, опускали в склянку зі студеною водою і чекали повного місяця. Як тільки місяць виглядала з-за хмар, квітка клали під подушку:

Якщо з'явиться уві сні дівчина чи хлопець, дитина або домашня тварина - бути щастя, коли привидиться щось страшне - до біди. Саме сни, в яких людина бачить квітку, позначають перехід його до нової, більш клопіткою і важкою, але в той же час цікавою життя. Ще цей сон означає душевне млість, невдоволення собою і життям. Побачив цей сон бажає вирватися за межі реального життя, спрямуватися до досконалості. Квітка лотоса снився Сідхартха Гаутама, який згодом став Буддою (просвітленим) - божеством буддистської релігії.

Сон про незвичайний квітка також часто зустрічається і в інших переказах.

Сонник Здоров'я

Бачити свіжі, пахучі квіти - до позитивних емоцій;

Зів'ялі квіти — до хвороби;

Дарувати квіти симпатичному людині протилежної статі - до сексуальної незадоволеності.

Сонник від А до Я

Клумба з квітами або квітник - приємна подія не сповільнить себе чекати наяву. Квіткова оранжерея віщує придбання творів мистецтва. Польові або лісові квіти - знак печалі і втрат;

Домашні в горщиках і вазонах - набуття надії;

Нерозпущеною квіти в бутонах - незабаром виповниться заповітне бажання;

Квіти в букетах - не буде відбою від шанувальників;

Зів'ялі і обсипалися квіти - передвістя хвороби. Рвати квіти - до благополуччя і достатку, нюхати - вас чекає радісна звістка.

Бачити квіти в теплиці або приколоти до плаття або капелюшку - легковажне проведення часу, яке принесе розчарування в недалекому майбутньому. Плести вінок з квітів - випаде нагода вигідно вийти заміж. Обривати пелюстки - будете присвячені в чужу таємницю.

Побачена уві сні астра - знак нездійсненних надій. Васильки - зміна в справах до кращого. Жоржини - сприяння у всьому. Герань - поповнення в сімействі. Гіацинти - розлука з другом. Жасмин - скороминуща закоханість. Квітка кактуса - поміняєте обстановку. Маргаритки - прикрі вісті. Нарциси - невірність і зрада. Незабудки - серцева радість. Нігтики - (календула) - успішне завершення справи. Кульбаба - міцні сімейні узи. Півонія - знайдете щастя в коханні. Соняшник - палкі почуття, гаряча пристрасть. Примула (первоцвіт) - сварки і скандали. Хризантеми - перешкоди і втрати.

Снотолкователь

Бачити уві сні квіти в саду віщує Вам задоволення і придбання, якщо тільки квіти яскраві і свіжі;

Біліозначають печаль. Зів'ялі і засохлі квіти обіцяють неприємності.

Якщо молода особа отримує у сні букет самих різних кольорів - це пророкує, що в неї буде багато шанувальників.

Бачити квіти, що ростуть на неродючих землях, віщує сумна подія. Однак, сон обіцяє також, що завдяки своїй енергії і оптимізму Ви зумієте прокласти дорогу до видному положенню і щастя.

Сонник для всієї родини

До неспокою, клопотам.