Сонник «Шлюб»

Сонник Міс Хассе

Приснилося подружжя означає життєве везіння.

Якщо ви здійснювали церемонію вступу в шлюб, то поверніться до виконання своїх колишніх обов'язків.

Сонник Міллера

Якщо жінці наснилося, що вона виходить заміж за старезного старця, то наяву до її численних проблем додасться ще й погане самопочуття.

Якщо в ході церемонії її коханий в чорному пройде повз, кинувши погляд з докором, це передвістя охолодження до неї її друзів. Приснилася шлюбна церемонія - вас чекають радість і насолоду, але за умови, що у сні гості одягнені у світлий одяг і веселі. Чорні ж одягу гостей і їх поганий настрій передрікають печаль.

Побачити себе служителем на шлюбній церемонії - має випробувати задоволення і відчути чиюсь турботу про себе. Під час весілля стався нещасний випадок - це сон до страждання. Молода жінка побачила себе не дуже щасливою нареченою - наяву вона буде розчарована в коханні. Однак такий сон хороший для дами, щасливою в шлюбі. Всіх заміжніх жінок сновидіння про своє одруження закликає відмовитися від суєтності і дріб'язковості і згадати про головне у своєму житті.

Український сонник

Шлюб братиуспіх у справах;

Повернешся до виконання своїх обов'язків. Одружитися з нареченою в білому - до хвороби або смерті.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

З'єднання жіночої та чоловічої сторін вашої особистості. Інтеграція різних аспектів вашого істоти. Може також означати об'єднання людей чи ідей.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Це може символізувати об'єднання жіночої та чоловічої сторін і інтеграцію різних аспектів вашого істоти.

Шлюб може також означати об'єднання людей чи ідей. Чи збираєтеся ви вступати в шлюб або вивчаєте деякі можливості, які можуть вплинути на ваші шлюбні відносини?

Новий сімейний сонник

Цей сон сприятливий для того, хто щасливий у шлюбі.

Для жінки побачити в сні, що вона виходить заміж за старого, - до хвороби.

Побачити себе нареченою, але не дуже щасливою, - до розчарування в коханні. Приснилася шлюбна церемонія, - чекайте радості і насолоди, але за умови, що гості були одягнені у світлий одяг і веселі. Чорні одягу на гостях обіцяють печаль. Нещасний випадок під час весілля сниться до страждання.

Циганський сонник

Символ того, що з далекої країни до вас приїде іноземець і зробить на ваше життя сильний вплив. Див. також Весілля. Побувати на весіллі - ви зустрінете нових друзів.

Якщо це ваша власна весілля, ви будете дуже щасливі в коханні. Див. також Міжнаціональний шлюб.

Сонник для закоханих

Сон, в якому дівчина бачить, що вона нещаслива перед заміжжям, означає, що в шлюбі вона буде теж нещасна.

Для заміжньої жінки такий сон сприятливий.

Якщо жінці сниться, що вона виходить заміж за старого, це означає хвороба і невдачі.

Загальний сонник

Для жінки побачити в сні, що вона виходить заміж за старого старезного людини, означає, що до всіх інших неприємностей додасться і хвороба.

Якщо під час церемонії її коханий в чорному пройде повз, дивлячись на неї з докором, - це віщує охолодження до неї її друзів.

Побачити в сні шлюбну церемонію - означає радість і насолоду, якщо тільки уві сні гості одягнені у світлий одяг і веселі. Чорні одягу на гостях обіцяють печаль.

Якщо Ви служитель на церемонії одруження - Ви відчуєте наяву задоволення і турботу про себе.

Побачити нещасний випадок під час весілля - передвіщає страждання.

Якщо молода жінка побачить себе нареченою, але не дуже щасливою - це передвіщає їй розчарування в коханні. Цей сон сприятливий для особи, щасливою в шлюбі. Але для будь заміжньої жінки сон про власному весіллі спонукає її до відмови від суєтності і дріб'язковості.

Снотолкователь

Для жінки побачити в сні, що вона виходить заміж за старого старезного людини, означає, що до всіх інших неприємностей додасться і хвороба.

Якщо під час церемонії її коханий в чорному пройде повз, дивлячись на неї з докором - це віщує охолодження до неї її друзів.

Побачити в, сні шлюбну церемонію - означає радість і насолоду, якщо тільки уві сні гості одягнені у світлий одяг і веселі.

Чорні одягу на гостях обіцяють печаль.

Якщо Ви служитель на церемонії одруження - Ви відчуєте наяву задоволення і турботу про себе.

Побачити нещасний випадок під час весілля - передвіщає страждання.

Якщо молода жінка побачить себе нареченою, але не дуже щасливою - це передвіщає їй розчарування в коханні.

Цей сон сприятливий для особи, щасливою в шлюбі. Але для будь заміжньої жінки сон про власному весіллі спонукає її до відмови від суєтності і дріб'язковості.