Сонник «Печаль»

Сонник Міс Хассе

Багато радості.

Якщо уві сні Ви відчуваєте печаль, то наяву у Вас навпаки нарешті настануть радісні дні.

Сон, в якому Ви, незважаючи на своє сумне настрій, продовжуєте посміхатися і жартувати, говорить про те, що Ваше життєлюбність неодмінно допоможе Вам вистояти у важку хвилину.

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить, що її коханий чимось засмучений, попереджає її про можливі неприємності.

Сонник Цветкова

Довгий сватання;

Бути, відчувати себе сумним - покровителі.

Сонник Жовтого Імператора

Лише добрався до цього краю - Вітер дмухнув і дощ закапав. Одинокий блукач, чи знайду Я пристанище в світі великому? Тут туга да печаль. Самотність. Лампа в ночі. Друга зі мною немає. Гуань ХаньцінПервоелементи - земля, метал, вода, дерево. Стихії - вологість, сухість, холод, вітер. Емоції - задума, смуток, страх, гнів. Органи - селезінка, підшлункова залоза, легені, нирки, печінку, шлунок, товста кишка, сечовий міхур, жовчний міхур. Планети - Сатурн, Венера, Меркурій, Юпітер. Пояснення і тлумачення Циклічність розвитку і поділу енергії відбилася в зміні всіх життєвих процесів:

Сезонів, дня і ночі, людських емоцій.

Якщо радість не переходить в задуму, задума в печаль, та в страх і далі - в гнів і знову в радість, це означає для людини психологічні блоки, утруднений рух енергії ци по меридіанах і хвороба. Життя циклічна і завжди прагне повернутися до свого витоку до Великої Межі, до мовчання, творчому спокою перед новим витком життя. З точки зору циклової нескінченно життя, смерть буде таким же природним ланкою циклу, як і життя:

Вічна, не оновлювана життя зациклилася б подібно застиглому на одній емоції людині, еволюція пішла б по низхідній лінії. Самотність, туга, печаль в помірних розмірах є подобою смерті, як очищення від усього непотрібного, звільнення від надмірно міцних земних матеріальних прив'язок. Самотність звільняє дух, бо ставить людину обличчям до обличчя з Космосом. Через усвідомлення безмежного Космосу і власної малості поетапно циклічно йде зростання власного дійсно подібно Космосу самоцінного я. Самотність гостро відчувати уві сні, іноді з відчуттям майже фізичного болю від розривання, поділу чогось всередині нібито на дві частини - вихід внутрішнього інь-стану назовні. Відчувати уві сні самотність, відчувати себе покинутим часто без певного об'єкта розставання:

Страждати уві сні від цього - сильне почуття залежності від людей наяву, слабкість, невпевненість у своїх силах. Почуття покинутості завжди народжується від неможливості бути одному. Навіть якщо вдень сновидець виглядає сильним і впевненим, то це всього лише гра, яка неможлива вночі, тоді й відкривається через самотність справжній стан сумнівів, страхів і депресії. Дуже скоро таке неадекватне стан психіки наяву виявилося б спалахами необгрунтованого гніву, за яким пішли б псування справ і відносин. Але самотність у сні рівноцінно усвідомлення своїх помилок:

Використовуючи силу викликаних уві сні емоцій, організм як би проштовхнув застійні, накопичені наяву емоції. Дух очистився і очистить тіло:

Після випробуваних самотності і туги уві сні нездужання з великою ймовірністю зменшаться наяву, наслідок самотності - смуток відновить м'які рівні відносини, і справи виправляться.

Сон сам по собі сприятливий, але він вказує на сильне внутрішнє спустошення, для подолання якого потрібні були вже сильнодіючі психологічні засоби. Селезінка, легені, нирки у сновидця в незадовільному стані, отчого може хворіти і серце. Розумно буде відволіктися від кар'єри, відпочити і переглянути свої відносини до світу. Подібним же чином тлумачиться розставання з кимось без певної особи:

Сновидець розлучається тут сам з собою, зі своєю гіршою половиною, з застійними емоціями, з хворобою. Такий сон хороший шанс почати нове життя. Відчувати себе покинутим, розлучаючись уві сні з певною людиною - розлучатися з почуттям самотності і туги з живою людиною означає стирання-забуття всієї накопиченої за період знайомства патологічної суми емоцій. Подальше залежить від сновидца і ситуації:

Наяву він може розлучитися з людиною, а може знову зблизитися.

Сон полегшує можливість і того, і іншого. Розлучатися з почуттям самотності і туги з померлим:

В минулому якась нерозв'язна ситуація пов'язує сновидца з минулим.

Сон є що дозволяє цю ситуацію моментом:

Образ збіглого залишиться, а туга наяву піде.

Імператорський сонник

Печаль в помірних розмірах - є подобою смерті, як очищення від усього непотрібного, звільнення від надмірно міцних земних матеріальних прив'язок.

Малий сонник Велесів

Сумним бути — розвеселити, допомогу від друзів;

Засмутитися — ослаблення здоров'я.

Сучасний сонник

Якщо Ви приїхали в гості до батьків, а вони зустрічають Вас з сумними обличчями - значить, насправді Вам належить засмутити батьків, написати їм листа з сумною звісткою.

Якщо Ви знаєте, що Вашому другу потрібно співчуття, але Ви ніяк не можете надати своєму обличчю сумний вираз. Вам хочеться посміхатися, це передвіщає Вам в житті прийдешній період невлаштованості, неспокою і клопоту.

Якщо всі перехожі, які попадаються Вам назустріч, йдуть з сумними обличчями - значить вас чекає загальне визнання, успіх і бурхливі вітання.

Якщо Ви читали книгу, і її сумне, сумне зміст відбилося на Вашому настрої - цей сон пророкує переживання за друзів, сусідів;

Ослаблення здоров'я, нервовий розлад.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви відчуваєте глибоку печаль за втраченими родичам - це в реальності передвіщає хворобу й розчарування.

Бачити друзів, засмучених вашим від'їздом, - такий сон означає високі цілі, досягнувши яких, ви позбавитеся від егоїзму і розвинете в собі добрі якості душі і розуму.

Чути в сні сумне спів у супроводі органу означає, що вас чекає стомлююча робота.

Бачити сумних дітей - це обіцяє вам легковажність у вчинках, про що згодом доведеться не одного разу покаятися. Сумні тварини уві сні - знак нездійснених надій, проте і несподіваного успіху, який прийде, звідки не чекали.

Сонник Мандрівника

Печаль — буквально або радість.

Теткінскій сонник-2012

Печальвідображення реального почуття. Відображення жалю про втрату (як правило, вигаданої) або спогадів про поразку.

 
Відноситься до тем: