Сонник «Вода»

Сонник Міллера

Бачити у сні чисту воду - передвіщає, що Вас чекає радісна перспектива добробуту й задоволень.

Якщо вода каламутна. Ви будете в небезпеці й зневіра займе місце радості.

Якщо Ви бачите, що вода залила Ваш будинок і піднімається - це означає, що Ви будете боротися, чинити опір злу, але якщо Ви побачите, що вода убуває - Ви поступитеся небезпечному впливу.

Якщо Ви йдете по вологій землі і відчуваєте, що ноги стають мокрими - це передвіщає неприємності, хворобу і злидні, які змусять Вас вирішувати важкі завдання, але Ви зумієте попередити їх своєї пильністю. Те ж тлумачення може бути застосоване до каламутній воді, що заповнює корабель. Впасти в каламутну воду - знак того, що Ви зробите багато гірких помилок і будете болісно засмучені цим. Пити мутну воду - передвіщає хворобу, але пити чисту і свіжу - знак сприятливого завершення найсміливіших надій. Займатися спортом у воді - означає раптове пробудження любові і пристрасті.

Якщо Вам сниться, що на Вашу голову падають бризки води, це означає жагуче пробудження любові, яка завершиться щасливо. Наступний сон і наступні події в реальному житті так передаються молодою жінкою, що вивчає сни:

«Невідомо яким чином у сні я виявилася в шлюпці, що пливе по блакитній чистій воді до пристані, яка здалася мені білосніжною. На наступний вечір у мене був чудовий гість - молодий чоловік, який залишався зі мною понад час, приписаного мамою, і я, була суворо, засуджена за це ». Блакитна вода і прекрасна біла шлюпка в перспективі були символами розчарування.

Сонник Ванги

Водасимвол змін, вирішення протиріч, еволюції, поновлення, змивання гріхів і забуття. У сні пити чисту холодну воду - наяву світ оновиться, і ви будете залучені в цей процес очищення і воскресіння в новій якості разом з багатьма оточуючими вас людьми.

Якщо наснилося, що на вас ллється зверху вода, то це ознака прийдешньої на вас хвилі космічного впливу, пручатися якому нерозумно.

Якщо вам вдасться знайти гармонію з космосом, то ви станете великою людиною і прославився на весь світ.

Бачити каламутну воду - знак біди, складності ситуацій і відносин з людьми. Проявіть доброту і терпіння, інакше забрудните душу негідними враженнями.

Якщо уві сні ви побачили, як вода затоплює ваш будинок, то наяву чекайте потоку новин, одна з яких докорінно змінить ваше самовідчуття і взаємини з людьми. Тонути у воді - наяву пручатися закономірного ходу подій, внаслідок цього надірвати здоров'я і вкоротити життя.

Бачити у сні круги або брижі на поверхні води - ви насилу перенесете прийдешні зміни, але, вистоявши в цьому бурхливому потоці подію, ви знайдете владу над собою і іншими людьми.

Сонник Нострадамуса

Водасимвол життя.

Бачити кришталево чисту воду, набрану в величезна куля, - цей сон передвіщає сприятливу погоду, яка принесе багато користі для аграрних робіт. Пити воду і бачити на дні склянки муху - цей сон означає судовий процес, тяжби або наклеп, які змінять настрій суспільства і його віру в завтрашній день. Йти по воді і бачити зграї коропів - цей сон говорить про те, що відносини з Японією будуть доведені до критичної точки, але до насильства або оголошення війни справа не дійде. Гуляти під водою і розмовляти з дельфінами - передвістя того, що ви відкриєте світові невідому раніше націю.

Бачити сильно вируючу воду - знак зародження нового вчення або науки, сприятливого періоду для відкриттів і складних дослідів.

Бачити воду з кров'ю - цей сон передвіщає народження Скорпіона, який стане великою людиною і заявить про себе привселюдно.

Сонник Лоффа

Вода відіграє величезну роль в історії людства. Незалежно від того, чи йде мова про глибоку прісному озері, річці, несучої життя, або океані, поглинальному людей, вода одночасно є і одним, і ворогом.

Якщо сон містить цей значущий символ у якій би то не було формі, вкрай важливо зрозуміти його роль.

Вода в снах є сильним символом, тому що дуже часто її поява збігається з вищою точкою почуттів.

Якщо інші об'єкти діють расслабляюще, то дзюркотливий струмок, що протікає по лузі, посилює цю дію.

Якщо якісь символи породжують почуття страху або занепокоєння, то бурхливий океан посилює його.

Вода має символічне, первинне значення, згідно з яким вона або забезпечує існування життя, або зберігає секрет, приховує небезпеку. Це віддзеркалення людського досвіду спілкування з водою. На зорі людства мисливці-збирачі швидко зрозуміли, що вода є центральним складовим компонентом життя. (Від спраги вмирають набагато швидше, ніж від голоду. ) Ще більш важливим було знати, де знаходиться вода, бо це давало зрозуміти, де знаходиться ЇЖА. Однак з поширенням торгівлі вода стала неминучим злом, яке приховувало в собі невідомі небезпеки. ПОДОРОЖ по воді було небезпечним і таємничим, тому що морські істоти, шторми і бурхливі моря забирали життя багатьох мандрівників;

Забруднена вода вражала худобу і поширювала хвороби. Підкреслюючи позитивний погляд на воду, потрібно відзначити, що часто вона є символом нового життя, відновлення сил і енергії.

Вода в контрольованих кількостях або в керованій обстановці майже завжди викликає у сплячого це почуття. Керована вода є ключем до вирішення проблем.

Якщо уві сні присутній озеро, то чи знаходиться вся лінія берега в межах видимості і вірогідною досяжності?

Якщо вам сниться річка або струмок, то чи не вийшли вони з берегів, і чи можна їх, на ваш погляд, подолати звичайними способами? Це все приклади керованої води.

Вода , представлена таким чином, часто свідчить про оновлення. Наприклад, мандрівний і втомлений, марив раптом наштовхується на струмок. Місце, де можна освіжитися і набратися сил для продовження подорожі, близько, під рукою. Можливо, марив пливе на ЧОВНІ, не поспішаючи ковзаючи по поверхні води. Повинно бути, сплячий смакує час перепочинку від життєвих турбот або намагається спеціально створити подібну можливість. Некерована вода породжує відчуття тривоги. Бурхливі ріки, пороги і безмежні озера відображають неконтрольованість обставин, в яких перебуває марив. Тиха глибока вода, удавана освіжаючої, також може породити відчуття тривоги. Причиною цьому служить потенційно таїться в темряві небезпеку і невивченість того, що знаходиться в глибині. Винятком з перерахованих вище тверджень загального характеру є водопровідні крани. У сні важливо визначити, контролюється кран марить чи іншою особою і з якою метою це робиться.

Якщо марив неефективно управляє краном, то можна припустити:

Він відчуває, що не контролює і не здатний впоратися з простими обставинами (або, що ще гірше, можливо, в крані немає води).

Якщо кран контролюється іншою особою, то можна зробити висновок, що марив відчуває, що його положення, незалежно від того добре воно чи погано, визначається примхою іншого, Ця примха може змусити відчувати значний дискомфорт або комфорт, в залежності від того, виходить вона від непередбачуваного начальника , коханця або інших значущих для вас осіб.

Сонник Цветкова

Пити чисту воду - попереду щастя, каламутну - хвороба;

Йти каламутній воді - розчарування;

Зануритися у воду - в особистих справах потрапите в скрутне становище;

Вмиватисярадість, звільнення;

Лити воду — на сором та помилку;

Поливати водою — будуть втрати;

Спостерігати за водоспадом - до страшної зустрічі;

Водний джерело — до небезпечної довірливості;

Хлинула з-під підлоги - у вас таємні вороги, виникнуть несподівані, непередбачені перешкоди;

Хлинула вода із стін - знак втручання у ваше життя і беззахисності.

Сонник Міс Хассе

Холодна вода сниться до щастя. Розлили воду - захоплюєтеся підходящим справою;

Каламутна — до перешкоди;

Тонути — зіткнетеся з перешкодами;

Переходити вбрідзвільнення від небезпеки;

Купатися — знімете з себе підозри;

Спостерігати купаються — поладите з ворогами;

Пити холодну воду - до здоров'я;

Теплу — до хвороби. Обшпаритися окропом - до збитків через необережність;

Ходити по воді - подолаєте всі перепони;

Почути звук води - до різкого осуду вас людьми.

Езотеричний сонник

Побачили чисту воду - будете здорові;

Позитивний результат, позитив. Брудна вода віщує неприємну роботу, негативний результат, негатив.

Сонник Менегетті

Символізує взаємодію різних аспектів навколишнього середовища як основоположний елемент людського розвитку та життя.

Якщо суб'єкт відчуває себе у воді комфортно або домінує над нею, значить, він здатний внести особистий внесок у розвиток середовища (і це позитивно, незважаючи на те, що людина усвідомлює наявність великих проблем).

Якщо суб'єкт тоне чи почуває себе у воді ніяково, то це вказує на відсутність рівноваги, або на несприятливу для нього ситуацію. Слід звертати увагу на стан води (чиста, брудна, проточна, стояча), оскільки це також характеризує розглянуту ситуацію.

Французький сонник

Стояча вода сниться до потенційної небезпеки.

Вода чиста і свіжа, джерельна віщує щасливий початок і успіх у справі, а також одужання.

Асирійський сонник

Якщо людина бродить в тихій, спокійній воді - йому належить незначна судова тяганина або легка хвороба. А якщо в бурхливій або великій воді - то важкий судовий процес або небезпечна хвороба.

Якщо Вам дали води - це означає довге життя.

Якщо річкова вода - величезний дохід;

Вода з джерела, колодязя - багатство;

З канави, ями - сварки;

З каналу — Ваш врожай буде затоплений під час бурі.

Якщо людина несе воду по вулиці - невдачі залишать його назавжди.

Йти по воді - велике щастя;

Стояти на поверхні води - неприємність;

Безкраї потоки води - вступ у шлюб;

На поверхні води з'являється вогонь - велике щастя;

Гратися у воді - щастя і вигода;

Падати у воду - не.

Трапиться лиха;

Пити воду безупинно - велике багатство;

Безперервні потоки води оточують тіло - службове справа;

Вода в будинку - загибель близької.

Пити воду — передвіщає велику вигоду.

Пити чисту — на щастя, каламутну - до хвороби;

Йти в каламутній воді - розчарування до кращого;

Занурення у воду - потрапити в скрутне становище в особистому;

Умиватися — до радості, звільнення;

Лити — до сорому, помилку;

Поливати — до втрат;

Дивитися на водоспад - страшна зустріч;

Джерело — небезпечна довірливість;

Хлинула з-під підлоги - таємні вороги, несподівані, непередбачені перешкоди;

Хлинула зі стін - проникнення, беззахисність.

Також Див. Відро (повне), Якір, Пити, Промокнути.

Пити чисту — на щастя;

Каламутну — до хвороби;

Йти в каламутній воді-розчарування до кращого;

Занурення у воду - потрапити в скрутне становище в особистому;

Вмитися — до радості, звільнення;

Лити — до сорому, помилку;

Поливати — до втрати;

Дивитися на водоспад - страшна зустріч.

Чистий — до здоров'ю, позитивного результату, позитив. Брудна - неприємна робота, негативний результат, негатив.

Вода є одним з основних символів, так як пов'язана з зачаттям і народженням дітей і оргазмом, причому як чоловічим і жіночим.

Потік або струмінь води символізує сім'явиверження.

Наливати воду — прагнути до сексуального контакту, бажати зустріч з будь-ким.

Рятувати жінку з води - прагнути до статевого контакту з нею.

Рятувати чоловіка з води - хотіти від нього дитини.

Дивитися у воду - надавати занадто велику увагу своїй зовнішності і своєму здоров'ю;

Прояв нарцисизму.

Якщо ви плаваєте в воді, то ви відчуваєте приємні, солодкі відчуття від ласк близької людини (бувають і у людей, страждаючих в дитинстві енурезом;

У цьому випадку такі мрії не пов'язані з сексом).

Для жінок плавання у воді також передбачає швидку вагітність.

Бризкати водою — неясні вам самому сексуальні фантазії;

Прагнення до сім ’ явипорскування.

Пити воду — проблеми в діяльності статевих органів.

Стрибати або входити у воду - ви хочете завести дитини або стати матір'ю.

Виходити з води - те ж саме.

Якщо Ви побачили у сні стоячу воду, знайте, що Вам загрожує небезпека. Навпаки, чистий і свіжий джерельна вода - обіцяє щасливе початок і майбутній успіх у Вашій справі. Крім того, прозора і свіжа вода - сниться до одужання.

Холоднащастя. Розлити - захоплюєшся вірним справою каламутну - перешкода потопати в воді - зіштовхнешся з перешкодами переходити в брід - звільнишся від небезпеки купатися - реабилитируешься від підозр купаються - порозумітися з ворогами пити холодну воду - здоров'я пити теплу - хвороба ошпариться окропом - зазнати збитків через необережність ходити по воді - подолаєш всі перешкоди шум води чути - тебе різко засудять.

На думку індійців, люди яким часто сниться, що вони знаходяться у воді, здебільшого флегматики, схильні до простудних пухлин і катарам.

Бачити уві сні річкову воду, яка чиста і спокійна, хороший знак. Особливо для мандрівників, суддів і людей, пов'язаних з тяганиною.

Бачити уві сні хвилююче воду означає побоюватися гніву якого-небудь важливого особи або немилості свого начальника.

Якщо людина в цей час судиться, сон цей обіцяє несправедливий суд та зле закінчення справи.

Якщо кому-небудь присниться, що він пливе в стрімкому течії річки і ніяк не може вибратися з нього, йому загрожує небезпека, хвороба або велика тривалість судового процесу. Плисти уві сні по великій річці передбачає майбутню небезпека. Людина, якій сниться, що за його кімнаті тече спокійна світла ріка, повинен зачекати до себе якого-небудь важливого і щедрого гостя. Його візит принесе велику користь.

Якщо примариться, що річка хвилюється і псує кімнатну меблі, це означає сварку і неприємності від недоброзичливців для живуть у будинку. Коли багата людина бачить уві сні, що біля його будинку тече світлий струмок, цей сон обіцяє йому прибуткову, важливу посаду, зайнявши яку він стане опорою для нещасних. Галасом струмок означає втрату і шкоду від вогню, судових витрат або ворогів.

Якщо присниться колодязь у полі з чистою і прозорою водою то це хороший знак. Бачив такий сон зробить корисне придбання.

Якщо ж він неодружений, то незабаром одружується і буде мати добрих і слухняних дітей.

Бачити уві сні воду, яка виступила з колодязя, передбачає втрату майна або велике нещастя для кого-небудь з близьких.

Жінці такий сон загрожує втратою значної частини її стану. Молодий чоловік, якому наснився маленький ставок буде любимо красунею.

Якщо ж такий сон бачила жінка, то він обіцяє їй виконання бажань. Їхати уві сні на човні по річці, озері або озера, де вода прозора і спокійна, означає радість, добробут і удачу в справах. Коли хворий побачить уві сні струмочки і фонтани з чистою і тихо струмує водою, це віщує йому одужання.

Якщо ж вода брудна і б'є ключем, це знак того, що одужання буде йти повільно.

Якщо молодій людині присниться, що він черпає світлу воду з колодязя, це обіцяє йому, що він незабаром одружується на гарній дівчині, яка принесе йому щастя. Коли ж черпаемая їм вода неспокійна і розпліскується, це означає, що його любов буде тривожна.

Якщо ж йому примарилося, що він поїть інших чистої колодязною водою, то наяву він збагатить цих людей. Коли ж вода каламутна, це не означає багатство, а неприємності, які заподіє бачив сон людям, напоєним їм такою водою. Людину, яка бачила уві сні, що його струмок або фонтан вичерпалися, незабаром очікує втрата, невдача або яке-небудь горі.

Бачити уві сні, що вода тече з такого місця, звідки їй неможливо було взятися, означає турботу, неспокій, неприємне ті, горі.

Якщо вам сниться, що ви черпаєте цю воду, горе буде тривалим, в залежності від кількості вычерпанной води. Коли ж Ви бачите, що вода зійшла нанівець і перестала текти - неприємності припиняться. Пити уві сні гарячу воду віщує нещастя або яке-небудь засмучення, залежно від температури води. Холодна вода обіцяє щастя, а гаряча і окріп - протилежне.

Лазня уві сні означає неприємності і страждання.

Якщо кому-небудь присниться, що він, увійшовши в лазню, знайшов її дуже жарко натопленій, очікують незадоволення й прикрості від рідних (залежно від ступеня спека).

Якщо ж людині приснилося, що він роздягнувся, але в лазню не входив, це передбачає йому, що його хтось розсердить, але ненадовго. Сон, в якому вода здасться ступившему у неї дуже холодною, має однакове значення з усіма снами про гарячій воді.

Вода помірної температури - хороший знак.

Бачити уві сні, що несеш воду в тріснутої або сломанной посуді, з якої вода може легко розлитися - до втрати, неприємності. Бачив такий сон буде ким-небудь обкрадено або обдурять людиною, якій довірив все своє багате стан.

Якщо налита вода не пролилася, то це передбачає, що сплячий насилу збереже свої багатства. Коли ж частина води розплескати, то він втратить деяку частину свого стану. Сховати уві сні посудину з водою в землю загрожує сплячому який небудь чутливої втратою.

Коли хто-небудь побачить уві сні, що йому подали повний стакан води, це віщує йому, що він незабаром одружується і буде мати дітей від своєї дружини. Будь-яке скло відноситься до жінки, а вода до символу достатку.

Якщо ж повний стакан виявиться розбитим, тоді цей сон означає втрату багатьох друзів. Пролити уві сні воду в своєму будинку віщує втрати й прикрості в залежності від кількості пролитої води. Людини, що бачив сон, в якому йому дуже хотілося пити, і він втамував свою спрагу чистої свіжою і смачною водою, чекає веселе життя і багатство. Коли ж приснившаяся вода каламутна, тепла, нечиста та з поганим запахом, сон цей провіщає, що сплячий закінчить свої дні хвороби і прикростях.

Пити уві сні теплу воду - знак небезпеки від сильного ворога. Холодна вода - спокій душі, віддані друзі. Свята вода - здоров'я, безгрішність. Ходити по воді - успіх, тріумф.

Бачити , що вода випаровується, висихає - до зміни погоди на краще. Черпати воду - до тривалим занять і великим клопотів. Пролити воду в своїй кімнаті - до клопотів, праць по мірі кількості пролитої води.

Вода відіграє величезну роль в історії людства. Незалежно від того, чи йде мова про глибокому прісному озері, річці, несучої життя, або океані, ковтаючому людей, вода одночасно є і другом, і ворогом.

Якщо сон містить цей важливий символ в будь-якій формі, вкрай важливо зрозуміти його роль.

Вода в снах є сильним символом, тому що дуже часто її поява збігається з вищою точкою почуттів.

Якщо інші об'єкти розслабляють, то дзюркотливий струмок, що протікає по лугу, це підсилює дію.

Якщо якісь символи породжують почуття страху або ЗАНЕПОКОЄННЯ, то бурхливий океан підсилює його.

Вода має символічне, первинне значення, згідно з яким вона або забезпечує існування життя, або зберігає секрет, таїть небезпеку. Це відображення людського досвіду спілкування з водою. На зорі людства мисливці-збирачі швидко зрозуміли, що вода є центральним компонентом життя. (Від спраги гинуть набагато швидше, ніж від голоду. ) Ще більш важливим було знати, де знаходиться вода, бо це давало зрозуміти, де знаходиться ЇЖА. Проте з поширенням торгівлі вода стала неминучим злом, яке приховувало в собі невідомі небезпеки. ПОДОРОЖ по воді було небезпечним і таємничим, так як морські істоти, шторми і бурхливі моря забирали життя багатьох мандрівників;

Забруднена вода вражала худобу та розповсюджувала хвороби. Підкреслюючи позитивний погляд на воду, потрібно відзначити, що часто вона є символом нового життя, відновлення сил і енергії.

Вода в контрольованих кількостях або в керованої обстановці майже завжди викликає у сплячого це почуття. Керована вода є ключем до вирішення проблем.

Якщо уві сні присутній озеро, то чи знаходиться вся лінія берега в межах видимості і ймовірною досяжності?

Якщо вам сниться річка або струмок, то чи не вийшли вони з берегів, і чи можна їх, на ваш погляд, подолати звичайними способами? Це все приклади керованої води.

Вода , представлена таким чином, часто свідчить про оновлення. Наприклад, мандруючий та стомлений, що марить раптом натрапляє на струмок. Місце, де можна освіжитися і набратися сил для продовження подорожі, близько, під рукою. Можливо, що марить пливе на ЧОВНІ, не поспішаючи ковзаючи по поверхні води. Повинно бути, сплячий смакує час перепочинку від життєвих турбот або спеціально намагається створити подібну можливість. Некерована вода породжує почуття тривоги. Бурхливі ріки, пороги й безкраї озера відображають неконтрольованість обставин, в яких знаходиться марив. Тиха глибока вода, яка освіжаючою, також може породити почуття тривоги. Причиною цього є потенційно таящаяся у мороці небезпеку і невивченість того, що знаходиться в глибині. Винятком з перерахованих вище тверджень загального характеру є водопровідні крани. Уві сні важливо визначити, контролюється кран грезящим або іншою особою і з якою метою це робиться.

Якщо марив неефективно управляє краном, то можна припустити:

Він відчуває, що не контролює і не здатний впоратися з простими обставинами (або, що ще гірше, можливо, в крані немає води).

Якщо кран контролюється іншою особою, то можна укласти, що марив відчуває, що його положення, незалежно від того добре це чи погано, визначається примхою іншого, Ця примха може змусити відчувати значний дискомфорт або комфорт, в залежності від того, вона йде від непередбачуваного начальника, коханця або інших значущих для вас осіб.

Символізує взаємодія різних аспектів навколишнього середовища як основний елемент людського життя і розвитку.

Якщо суб'єкт відчуває себе у воді комфортно або домінує над нею, значить, він здатний внести особистий внесок у розвиток середовища (і це позитивно, незважаючи на те, що людина усвідомлює наявність великих проблем).

Якщо суб'єкт тоне або відчуває себе у воді ніяково, то це вказує на відсутність рівноваги, або на несприятливу для нього ситуацію. Слід звертати увагу на стан води (чиста, брудна, проточна, стояча), оскільки це також характеризує цю ситуацію.

Бачити уві сні чисту воду - провіщає, що Вас чекає радісна перспектива добробуту і задоволень.

Якщо вода каламутна, Ви будете в небезпеці і смуток займе місце радості.

Якщо Ви бачите, що вода залила Ваш будинок і піднімається, - це означає, що Ви будете боротися, протистояти злу, але якщо Ви побачите, що вода спадає, - Ви поступіться небезпечного впливу.

Якщо Ви йдете по вологій землі і відчуваєте, що ноги стають мокрими, - це віщує неприємності, хвороба і убогість, які змусять Вас вирішувати важкі завдання, але Ви зумієте попередити їх своєю пильністю. Те ж тлумачення може бути застосовано до каламутній воді, заповнює корабель. Впасти в каламутну воду - знак того, що Ви зробите багато гірких помилок і будете болісно засмучені цією. Пити каламутну воду - віщує хвороба, але пити чисту і свіжу - знак сприятливого завершення найсміливіших надій. Займатися спортом у воді - означає раптове пробудження любові і пристрасті.

Якщо Вам сниться, що на Вашу голову падають бризки води, це означає пристрасне пробудження любові, яка завершиться щасливо. Наступний сон і подальші події в реальному житті так передаються молодою жінкою, що вивчає сни:

"Невідомо яким чином у сні я опинилася в шлюпці, що пливе по блакитний чистій воді до пристані, яка здалася мені білосніжною. На наступний вечір у мене був чудовий гость - молодий чоловік, який залишався зі мною більше часу, встановленого мамою, і я була суворо засуджена за це\. Блакитна вода і прекрасна біла шлюпка в перспективі були символами розчарування.

Чистий — радісна перспектива добробуту і задоволень;

Каламутнанебезпека і смуток займе місце радості;

Залила Ваш будинок і піднімається - будете боротися, протистояти злу;

Убуває — Ви поступіться небезпечного впливу;

Йти вологою землею і відчувати, що ноги стають мокрими;

Або каламутна вода заповнює корабель - неприємності, хвороба, убогість, які змусять Вас вирішувати важкі завдання, але Ви зумієте попередити їх своєю пильністю;

Впасти в каламутну воду - Ви зробите багато гірких помилок;

Пити каламутну воду - хвороба;

Пити чисту і свіжу - сприятливий завершення найсміливіших надій;

Займатися спортом у воді - раптове пробудження любові і пристрасті;

На голову падають бризки води - пристрасне пробудження любові, яка завершиться щасливо;

Прекрасна біла шлюпка на синій воді - розчарування.

Також Див. Вир, Водоспад, Канал, Річка, Струмок, Крапля, Колодязь, Копати, Лід, Човен, Мінеральна вода, Повінь, Нагота, Пірнати, Ноги, Озеро, Острів, Переправа, Плавати, Політ, Пробка, Риба, Таз, Вугор, Качка, Форель, Чайник.

Пити теплу воду - до неспокою і хвороби, а митися холодною водою - до здоров'я і радості.

Водасимвол життя.

Бачити кристально чисту воду, набрану в величезна куля, - цей сон віщує гарну погоду, яка принесе багато користі для аграрних робіт. Пити воду і бачити на дні склянки муху - цей сон означає судовий процес, позови чи наклеп, які змінять настрій суспільства та його віру в завтрашній день. Йти по воді і бачити зграї карпов - цей сон говорить про те, що відносини з Японією будуть доведені до критичної точки, але до насильства або оголошення війни справа не дійде. Гуляти під водою і розмовляти з дельфінами - передумова того, що ви відкриєте світу невідому раніше націю.

Бачити сильно вируючу воду - знак зародження нового навчання або науки, сприятливого періоду для відкриттів і складних дослідів.

Бачити воду з кров'ю - цей сон передвіщає народження Скорпіона, який стане великою людиною і заявить про себе привселюдно.

Виносимвол мирного життя, господарства, благополуччя, пороку.

Бачити на столі вино серед інших продуктів і поруч зброя - це символ того, що світ буде зберігаємо до тих пір, поки в державі буде процвітати традиція предків - гостинність.

Бачити блідо-рожеве вино в прозорому келиху - сон віщує підступ, обман, вбивство через отруєння, яке буде санкціоновано офіційними службами і підстроєно знайомими людьми так, щоб ніхто нічого не запідозрив, особливо варто побоюватися "приємних" знайомств з протилежною статтю.

Бачити величезні виноградники і приготування вина сильними чоловіками з рудим волоссям - цей сон свідчить про кровну зв'язку з Німеччиною і можливості відправитися жити на історичну батьківщину, де чекають успіх і благополуччя, матеріальний добробут і процвітання при дотриманні місцевих традицій.

Бачити великі старовинні амфори, заповнені вином, означає, що вам доведеться поламати голову, перш ніж ви вирішите відповісти на питання, який незабаром заполонить ваш розум і душу, але це можливо лише у разі підтримки зв'язку з представниками попередніх поколінь і знання родоводу.

Бачити, що людини отруїли вином, - символ удачі, які принесе вам ця людина. Будьте готові до великої кількості "випадкових" везінь починаючи з 2001 року.

Бачити річку вина, з якої п'ють дикі і домашні тварини та падають без сил на її берегах, - знак того, що в літній час настане надзвичайно сприятлива пора для підприємництва, тому що різні люди будуть налаштовані дуже миролюбно і зможуть взяти компромісні рішення.

Якщо уві сні ви п'єте вино із золотого кубка - наяву ви будете настільки захоплені своїми ілюзіями, що втратите зв'язок з реальним світом.

Бачити уві сні, як ви проливаєте вино собі на одяг, - приймати необдумане рішення, яке позначиться на ваших відносинах з людиною, від якого залежить ваше матеріальне благополуччя.

Тонути в провині - вимушене самотність.

Якщо уві сні вас пригощають вином - зайва відвертість принесе вам тільки шкоду, а вашим недоброзичливцям дасть привід позловтішатися.

Чистий — благополуччя;

Каламутнасмуток;

Швидко поточна — вазі.

Занурюватися у воду - потрапити в скрутне становище;

Вмиватися —.

Радість.

Пити чисту — на щастя, каламутну - до хвороби;

Синя, блакитна вода - зустріч;

Студеназдоров'я;

Йти в каламутній воді - розчарування;

Занурюватися у воду - потрапити в скрутне становище;

Вмитися — до радості, звільнення;

Мити руки важке положення (для хворого), відмова відділ (для здорового);

Лити у ду - до сорому, помилку;

Поливати — до втрати;

Готуватися пірнути — ризикована справа, швидке спокуса;

Кинутися у воду - бути переслідуваних;

Вода хлинула з-під підлоги - таємні вороги, несподівану перешкоду;

Зі стін — проникнення, беззахисність.

Якщо Вам сниться чиста і прозора вода, то такий сон обіцяє Вам радість і благополуччя.

Якщо ж вода брудна і каламутна, Ви повинні бути готовим до того, що Вам загрожує небезпека, а світла смуга Вашого життя зміниться темної.

Якщо уві сні Вас угораздило впасти в калюжу або водойму з брудною водою, то в реальному житті Ви ризикуєте допустити серйозні недоліки, про які потім будете жалкувати.

Якщо Вам приснилося, що Ви утоляете спрагу брудною водою, - це до хвороби, якщо чистої - до удачі.

Побачене у сні повінь (особливо, якщо це пов'язано з Вашим домом) попереджає про небезпеку, що загрожує. Однак якщо Ви бачите, як вода спадає, то найгірше залишилося позаду.

Сон, у якому Ви плещетесь і пустуєте у воді, віщує любов і пристрасть захоплюючу.

Якщо при цьому Вам на голову потрапляють краплі води, то Ваші почуття будуть взаємними.

ЧИСТУ ВОДУ, прозору - добра слава, успіх, благополуччя;

КАЛАМУТНУ, БРУДНУ ВОДУ - смуток, тягар, плітки, збиток.

Водабіда. Брудна, каламутна вода - слабкість, чистий - здоров'я. Як сниться вода, то це погана прикмета - буде якась невдача, а може бути і хвороба. Чиста вода, біжуча - добро, радість, прибуток;

Каламутна — неприємність, сварка. Велика вода сниться - якесь пригода буде. Повінь - чиста вода - тимчасові перешкоди;

Каламутна — диво;

Вас оточує вода - будете в розкоші. Чиста вода – це життя;

Вода з накипом - неприємність, а як впадете в цю накип, - смерть. Як тече вода чиста, що-то добре припливе, а як каламутна - недобре. Купатися - добре. Краплі води - на гроші.

Вода розлита - біда;

Лити воду — на сором, помилку;

Поливати водою що-то на втрату. Як пити холодну воду - на здоров'я, чистий - на щастя, каламутну - на хвороби. Кипляча вода - сварка, ворожнеча;

Сниться, що вода кинулася з-під підлоги - важкі таємні вороги, несподівані перешкоди;

Зі стін — беззахисність, хтось зазіхає на вас.

Якщо чиста вода і видно дно, пісок - це біда. Темна, чорна вода - смерть. Пірнати у воду - потрапляти в скруту, займатися спокусливим, але ризикованою справою;

Тонути — ускладнення в житті. Як сниться, що вода прибуває, то хто-то прибуде в будинок. Пити джерельну воду - на здоров'я. Качати воду з криниці - перед нещастям. Стояти у воді - до смерті. Впасти у воду - остерігайтеся в'язниці або іншого лиха.

Водасимвол змін, вирішення протиріч, еволюції, оновлення, змивання гріхів і забуття. Уві сні пити чисту холодну воду - наяву світ оновиться, і ви будете залучені в цей процес очищення і воскресіння в новій якості разом з багатьма оточуючими вас людьми.

Якщо наснилося, що на вас ллється зверху вода, то це прообраз майбутньої на вас хвилі космічного впливу, протистояти якому нерозумно.

Якщо вам вдасться знайти гармонію з космосом, то ви станете великою людиною і прославитесь на весь світ.

Бачити каламутну воду - знак біди, складності ситуацій і відносин з людьми. Проявіть доброту і терпіння, інакше забрудните душу негідними враженнями.

Якщо уві сні ви побачили, як вода затоплює ваш будинок, то наяву чекайте потоку новин, одна з яких докорінно змінить ваше самопочуття та взаємини з людьми. Тонути у воді - наяву чинити опір закономірного ходу подій, внаслідок цього надірвати здоров'я і вкоротити життя.

Бачити уві сні кола або брижі на поверхні води - ви насилу перенесете прийдешні зміни, але, вистоявши в цьому вирі події, ви знайдете владу над собою та іншими людьми.

Сучасний сонник

Бачити спокійну, гладку поверхню - означає, що ваше життя буде легкою і безтурботною.

Якщо вода була неспокійною - наступні дні будуть сповнені турбот і хвилювань.

Якщо ви бачили у сні своє відображення у воді - в чомусь ви обдурите самі себе.

Відображення сторонніх людей і предметів - передвіщає обман і розчарування.

Бачити у сні чисту воду - до процвітання і задоволень.

Якщо вода брудна - Вам загрожує небезпека і задоволення зміниться похмурим зневірою.

Бачити, що вода затоплює Ваш будинок - пророкує боротьбу зі злом. Але до тих пір, поки вода не спаде, Ви будете перебувати в небезпеці.

Бачити себе вичерпувати воду і з промоклими ногами - передвістя лих, неприємностей і хвороб, які доставлять Вам немало клопоту і які Ви подолаєте завдяки своїй передбачливості. Те ж значення має сон - в якому каламутна вода затоплює корабель.

Впасти в брудну воду - знак того, що Ви зробите багато образливих помилок і будете гірко страждати від їх наслідків.

Пити брудну воду - до хвороби;

Пити ж її чистою - до прихильної долі та щасливим сподіванням на майбутнє.

Грати й плескатися у воді - означає несподіване пробудження пристрасті та кохання.

Бризки води, що потрапили Вам на голову - знак того, що Ваша пристрасть буде взаємною.

Якщо вам сниться, що ви перебуваєте у джерела з газованою водою - це обіцяє вам радість і задоволення після численних виснажливих випробувань.

Пригощати уві сні інших тим чи іншим чудовим охолодженим напоєм - знак того, що ваші старання будуть винагороджені, нехай навіть зараз вам здається, що ваше майбутнє повно протиріч.

Бачити у сні, що ви займаєтеся водним слаломом - означає, що на вас обрушиться лавина проблем і вам доведеться буквально випливати з них.

Якщо ви навчаєтеся водного слалому - будьте гранично обережні у виборі друзів. Вони можуть піднести вам неприємний сюрприз.

Людина, якій снилося, що він підіймався по водостічних жолобів - доб'ється своєї мети незаконним шляхом.

Звалитися з ринви - застережливий знак, не варто йти на злочин, викриття піде негайно.

Той, хто з'їхав у сні по водостічних жолобів - зуміє виплутатися з делікатної ситуації вельми несподіваним способом.

Якщо Вам сниться, що Ви п'єте мінеральну воду - це знак того, що доля буде прихильною до Ваших починань і Ви будете раді можливостей, що відкрилися, щоб виконати Ваше таємне бажання.

Звичайний сонник

Пити чисту — на щастя, каламутну - до хвороби;

Йти в каламутній воді - розчарування на краще;

Занурення у воду - потрапити в скрутне становище в особистому;

Вмиватися — до радості, звільненню;

Лити — до сорому, помилку;

Поливати — до втрат;.

Сонник Симона Кананіта

Вода — чиста - благополуччя.

Китайський сонник

Водаодин із самих складних символів сновидіння. Потрапити під дощ, щаслива прикмета, що обіцяє успіх. Поливати квіти і дерева - завдяки вашій турботі ви знайдете багато друзів.

Якщо уві сні вас збиває з ніг потік води, то цей сон пророкує приголомшені.

Український сонник

Вода — вода - біда. -Брудна, каламутна вода - слабкість, чиста - здоров'я. Як сниться вода, то це погана прикмета-буде якась невдача, а може бути і хвороба. Чиста вода, біжуча - добре;

Радість, прибуток;

Каламутна — неприємність, сварка. Велика вода сни.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Ваші емоції. Ваша інтуїція. Подивіться, яка вода:

Прозора або каламутна. Духовна настройка. Підсвідомість. Води життя.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Вода є одним з найбільш універсальних символів у всьому світі. І хоча спектр значень цього знамення широко варіює в різних культурах, воду зазвичай скрізь асоціюють з емоціями, почуттями, інтуїцією, психічним сприйняттям і підсвідомістю, а також з таємничими сферами архетипической жіночої енергії. Оскільки весняні дощі несуть землі нове життя, вода також може символізувати родючість, нове життя і творчий потенціал. Китайці вважали воду джерелом всього життя. У Ведах вода асоціюється з материнством, так як на початку часів, коли ще не було світла, існувала тільки вода. Індуси вірили, що у воді міститься таємниця збереження життя. В обряді хрещення вода символізує життя, смерть і воскресіння. Коли тіло йде під воду, стара особистість зникає і народжується нова людина. При пологах відходять навколоплідні води, що створює ще одну аналогію між водою і життям. З найдавніших часів існує безліч асоціацій між водою, родючістю і жіночої стороною життя. Потік води може символізувати потік емоцій і почуттів.

Вода , прегражденіе шлюзом, може говорити про те, що ваші почуття блоковані. Кришталево чиста джерельна вода може вказувати на чистоту і вашу зв'язок з внутрішньої жіночою енергією сприйняття і інтуїції. Застояна вода може вказувати на те, що ви загрузли в своїх емоціях і вам слід розірвати це порочне коло. Повінь і хвилі прибою символізують емоційний хаос і те, що вас повністю захлеснули почуття і емоції. Але це зовсім не обов'язково погане знамення, так як для руйнування старих структур і стереотипів іноді необхідно велика зірвалась. Зверніть увагу на властивості води:

Прозора чи вона.

Вода також свідчить про духовний настрій. Це ваше підсвідоме Я - вода життя, джерело життєвих сил.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Вода — несвідомі сили душі і перш за все світ почуттів;

Вона може бути уособленням тварин або несвідомого повернення до по-дитячому наївному світосприйняттям, але також і символом інертності, пасивності, а тому перешкод і хвороб. Звідси головне поділ:

Чиста вода — означає радість, щось хороше. Каламутна, брудна, похмура - все несприятливе і насамперед печаль. Воду пити чисту і колодязну - здоров'я. Купатися в чистій воді - безтурботне життя, одужання. У ставку купатися - клопіт. У брудній і каламутній воді купатися - хвороба, обвинувачення. У платті купатися - сильна хвороба. Дітей купаються бачити - радість батькам. Пірнути - нещастя / небезпечне самопізнання. Воду пити каламутну або теплу - печаль. Окріп - щастя.

Сонник Шеремінской

Чиста вода, пити її - завжди на щастя;

Каламутна вода — завжди пов'язана з неприємностями, хворобами, незрозумілими обставинами. Прозора, вода, блакитна вода - радісні зустрічі.

Вода , що сочилася з-під підлоги або зі стін, - таємні вороги, несподівані перешкоди, перед якими ви опинитеся беззахисними.

Вода , що стала льодом - неприємності;

Багато перешкод у започаткуванні.

Сонник Езопа

Водаодин з найскладніших символів сновидіння. Цей образ підсвідомість може послати вам, пов'язуючи його з виразом:

«Скільки води витекло з тих пір! », що позначає ностальгію про минуле. Цей символ може бути пов'язаний також з фразою:

«Товкти воду в ступі», тобто займатися непотрібним справою, давати порожні обіцянки і не виконувати їх. Цілком імовірно, образ води матеріалізувався з виразу:

«Носити воду в решеті», тобто робити безглузду роботу, не приносить результату. Існують ще виразу:

«Як у воду канув», тобто безслідно зник;

«Як у воду дивився», тобто передбачив так, що все сталось, як він говорив;

«Вийти сухим з води» - уникнути покарання або осуду за негідну поведінку або вийти без втрат з яких-небудь колотнеч, те ж саме означає вислів:

«Як з гуся вода», а от:

«Каламутити воду» — означає вводити в оману, говорити неправду;

«Лити воду на чужу млин» - обмовляти на кого-те, обговорювати або засуджувати якого-то людини.

Якщо вам приснилося, що ви п'єте воду - це означає, що з вами станеться щось несподіване, відбудеться раптове подія.

Бачити яку-небудь ємність з водою - ви будете спілкуватися з людиною, якого ніяк не можете розкусити, з якоїсь таємничої і загадковою особистістю.

Потрапити під дощ або облитися водою - це щаслива прикмета, що обіцяє успіх і благополуччя. Такий сон може передбачати також прибуток або несподіваний подарунок.

Якщо вам приснилося, що ви катаєтеся по воді на якому-небудь судні - цей сон попереджає вас про те, що не слід робити необдуманих вчинків, покладатися на випадок і варто уникати ризикованих ситуацій, інакше хвастощі, безрозсудність і легковажність призведуть до великих неприємностей.

Поливати квіти або дерева - такий сон говорить про те, що завдяки вашій турботи і уваги ви знайдете багато надійних друзів, повагу серед колег і любов дітей.

Умиватися, мити руки, купатися у воді - наяву щасливо уникнути неприємностей, завдяки внутрішньому чуттю, інтуїції і кмітливості.

Якщо вам приснилося, що вас збиває з ніг потік води - цей сон передрікає приголомшлива подія, яка залишить глибокий слід у вашій душі, від якого ви досить довгий час не зможете позбутися.

Тонути уві сні - знак того, що ви не можете виявити в життя всі свої здібності, реалізувати плани, і це вас пригнічує, змушує бути активніше, гарячково працювати, не залишає часу на відпочинок.

Бачити уві сні, що ви ведете за собою по каламутній воді кілька людей, підвладних спрагою, і обіцяєте напоїти їх кристалльно чистою водою - до тривалої та плідної роботи, яка принесе задоволення тільки при співпраці з надійними партнерами, що заперечували всі незаконне і брехливе.

Якщо сниться склянку з вируючої в ньому водою - вам доведеться пережити емоційно насичений період, який завершиться гармонійним фіналом, якщо ви будете стримані.

Бачити уві сні, як мертвого людини поливають водою і він оживає - до поїздки на курорт;

До одужання;

Звістку про важкої хвороби;

Зіштовхнетеся з надприродними явищами, з чим-то дивним.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Пити чисту, прозору воду-до щастя. Пити уві сні воду з річки-до непереборне достатку.

Якщо ви всю воду з річки випили, є ймовірність увійти у вищі ешелони влади (мова, звичайно ж, може йти і про управління, скажімо, містом, в якому ви живете).

Якщо вода неприємна на смак або надміру насичена сіллю, то сон такий несприятливий. Пити теплу воду або бути нею облитим поза свого бажання - до біди.

Якщо вода, якою вас уві сні облили, чиста, то все обійдеться, але якщо вона каламутна і брудна, то готуйтеся до неприємностей. Падіння уві сні у воду - до турбот і неприємностей.

Побачити велику кількість води - до преуспеянію. Схожу значення має і сон, в якому вода йде в землю. Поливати водою сад - до багатства.

Ведичний сонник Шивананда

Це знак народження.

Сонник Мартина Задеки

Вода, чиста і холодна - здоров'я;

Каламутна — неприємності;

Водою вмиватисярадість, здоров'я.

Дзюрчання води — зла людина, прихований ворог.

Ісламський сонник ібн Сирина

Також, якщо побачить, ніби випив райських вод, вина і молока, придбає мудрість і знання і розбагатіє.

Сонник Жовтого Імператора

Першоелементи — вода. Стихії - холод. Емоції - страх. Органи - нирки, сечовий міхур. Планети - Меркурій.

Водаодин з першоелементів творення світу. У різних пропорціях водою пройняте все суще на землі, але царство чистої води чистої інь на півночі. Триграма води є Кань:

Природа води бути мокрій і текти вниз, відповідно до цього дві иньские розірвані особливості оточують одну цілу янську, панують над нею. Адже вода охоче приймає форму будь-якого судини, але успішно протистоїть стиску. Не обмежена нічим простір чистої води в зимовий сезон особливо успішно протистоїть всякому зовнішньому тиску і підкоряється тільки своєю внутрішньою стихії - холоду. Воду уві сні бачити, простору необмеженої води - вода чиста інь, стан інь невідкритого назовні. Простору холодної води (є відчуття, що вода саме холодна), або скованную льодом воду уві сні бачити взимку без страху і негативних відчуттів - означає факт настання сезону зими і відповідність організму сезону. Страх і бажання сховатися і не бачити простору страшної води - означає непідготовленість організму до зими:

Слабкість, відсутність літнього накопичення сил і поразка волі, що сприятливим бути не може. Простору бурхливої холодної води уві сні бачити (образ бурі на зимовому море) - без страху бачити такий сон віщує бурхливу, напружену і важку у справах зиму, до чого треба бути готовим;

Зі страхом, можливо з холодом у ногах і руках (відчуття уві сні), зі звуком свисту, шуму хвиль у вухах бачити - сон несприятливий, і попереджає не тільки про загальну слабкість і неготовність організму до зими, але і про конкретному прояві вже народженої хвороби нирок і сечового міхура. Воля паралізована страхом власного безсилля, події від невоздержанных емоцій влітку і восени, і тепер взимку внутрішніх перешкод для поглинання слабкого об'єкта сильної стихією немає.

Сон вказує на необхідність терміново законсервувати всі справи, залишити кар'єрні міркування і зайнятися відновленням зруйнованої психічної сфери і лікуванням нирок. Холодну воду бачити налитої в склянку/чашку, але знати, що вона холодна і зимова/пити уві сні таку воду, або мати відчуття необхідності її пити при відсутності бажання-це означає проникнення зимової руйнівної стихії всередину організму виключно з волі сновидця (см. Чашка).

Сон попереджає про можливу хвороби нирок, однак те, що зруйновано самостійно, ще може бути відновлено також самостійно і досить успішно, руйнівний вплив зовнішнього холоду поки не підключилося (особливо якщо вода в сні не було випито), або його вплив слабо. Пити холодну воду уві сні взимку з бажанням, спрагою і потребою в холоді - означає ураження нирок (жар), що викликає біль у крижів і попереку, важкість у ногах, жар в ступнях, сухість у роті і мовою;

Сеча каламутна, з смрадным запахом.

Сон вказує на необхідність медичного втручання. Стояння уві сні/ходіння по снігу або льоду босими ногами з бажанням робити це також означає жар нирок. Дивіться також:

Жага.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні туша вогонь водою, - погано, це означає, що майно його закінчиться ».

Якщо людина бачить уві сні свою особу у воді, - погано, - проводити життєвої строк до іншого життя.

Азбука тлумачення снів

Вода — уособлює енергію почуттів, емоцій, сексуальність.

Бачити каламутну воду - хвороба, неприємність.

Чиста, прозора вода - радість, любов.

Дитячий сонник

Вода — цей сон зазвичай означає дуже багато.

Якщо тобі сниться чиста прозора вода - це означає твою душевну чистоту, здоров'я, успіх і відмінне самопочуття.

Якщо вода брудна і каламутна - тебе чекає хвороба, неприємності, великі невдачі.

Якщо ти перебуваєш під водою - значить, щось станеться в твоєму житті, що вбереже тебе від якоїсь неприємності, яка підстерігає тебе.

Ідіоматичний сонник

«Тут багато води» - багато порожнього, незначного, зайвого;

«каламутити воду» — заплутувати, обманювати;

«потекти» — невдачі, неприємності;

«триматися на плаву» - зберігати гідність, авторитет;

«облити холодною водою» - прийти до тверезого рішенням, неприємно здивувати;

«лити воду» — марнослів'я;

«підмочити репутацію», «ніби у воду опущений» - пригніченість, розгубленість;

«вивести на чисту воду» - викрити, викрити;

«живаючи й мертва вода», «окропити святої водою», «води в рот набрати» - мовчання;

«як у воду дивився» - передбачення;

«щось рідке» — «жидко» означає слабо, мало, бідно;

«багато води витекло» - минуло багато часу;

«закипіти від обурення», «кипіти обуренням», «закипати» - сердитися, лаятися, дратуватися;

«кипляча вода» — «кипуча» (бурхлива) діяльність.

Кулінарний сонник

Пити уві сні теплу воду - знак небезпеки від сильного ворога.

Холодна водаспокій душі, віддані друзі, до поліпшення здоров'я.

Свята водаздоров'я, безгрішність.

Ходити по воді - успіх, тріумф.

Бачити, що вода випаровується, висихає - до зміни погоди на краще.

Черпати воду — до тривалих занять і великим клопотам.

Пролити воду в своїй кімнаті - до клопотів, працям по мірі кількості пролитої води.

Місячний сонник

Вода чиста — благополуччя;

Каламутнапечаль;

Занурюватися у воду - потрапити в скрутне становище;

Вмиватисярадість.

Малий сонник Велесів

Водабіда, хвороба, невдача, нещастя, похорони, сльози;

Чистий — до добра, благополуччя, сміх, щастя, сімейна радість, радіти удачі, нового знайомства, здоров'я;

Брудна, каламутна — до худому, біда, лаяти будуть, печаль, образа, плітки, хвороба, смерть, сварка, неприємності;

Вмиватися чистою водою, купатися, переходити в брід, тонути і захлинатися - до добра, здоров'я;

В каламутній же воді тонути, купатися, переходити на містках - брати участь у нещастях близьких, захищати їх від невдач;

Топити кого-небудь — змусиш плакати цієї людини;

Питибути в людях;

Пити джерельну воду, холодну - здоров'я, добра / плакати;

Переходити воду — мови говорять про тебе, коли дрібний брід - не зовсім погано говорять, а глибокий - лають тебе;

Якщо перейдеш воду - добре, а ні - справа погано, не будеш хліба мати;

Чиста вода в чашці - чоловік дружину поб'є, а брудна - чоловік дружину прожене;

Впасти у воду, бруд, болото - неодмінно станеться біда;

Ходиш по воді і не тонеш - будеш здоровий, радість;

Швидко плиневеселощі, прибуток;

Теплу пити — свій в журбі, небезпека;

Холодну — добро, друзі, здоров'я;

Черпати — придбання;

Дзюрчить — чутка про тебе;

Водоспад, дивиться на нього - жахлива зустріч;

Чути шум водоспаду - новини;

Вмиватисярадість, звільнення;

Краплі водигроші;

Купатисядобре;

Лити водуганьба, помилка;

Поливати що-або збиток, втрата;

Розлитибіда;

Стояти біля води - смерть;

Вода прибуваєгості;

Стрибати у воду - потрапити в халепу;

Киплячасварка;

Вода тече швидко - бажаний гість;

Проточна водадорога / сльози.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить у сні, що п'є воду земзема (Земзем - священний колодязь в мецці, нібито той самий, який з'явився по велінню ангела Агарі до Ісмаїлу. Пиття води з земзема становить один з необхідних обрядів при здійсненні паломництва.

Вода земзема в особливих банках відвозиться паломниками додому і вважається цілющим засобом від усяких хвороб) - то йому дасться священна наука.

Пити теплу воду - до неспокою і хвороби, а митися холодною водою - до здоров'я і радості.

Новітній сонник

Чиста вода — до здоров'я;

До звершення задуманих планів;

Купатися в ній - до зцілення (якщо хворієте).

Каламутна вода — до хвороби, яка благополучно вилікується засобами народної медицини;

Знаходитися в брудній воді - до недугам, не виключаються наговори, плітки, звинувачення в неіснуючому гріху.

Обливатися водою — до несподіванки;

До наявності негативної програми.

Переливати воду — порожні, нічого не значущі розмови;

Марні клопоти.

Підземні води — проти вас на роботі (навчанні) формується змову.

Виявити артезіанські води - до досягнення мети;

Питинасолода отриманим результатом.

Новий сонник 1918 р

Пити чисту — на щастя;

Каламутну — до хвороби;

Синя, блакитна вода - зустріч;

Студеназдоров'я;

Йти в каламутній воді - розчарування;

Занурення у воду - потрапити в скрутне становище в особистому;

Вмитися — до радості, звільнення;

Умити руки важке положення( для хворого), відмова від справ (для здорового);

Лити воду — до сорому помилку;

Поливати — до втрати;

Готуватися пірнути — ризикована справа, швидке спокуса;

Кинутися у воду - бути переслідуваних;

Хлинула вода з-під підлоги - таємні вороги, несподівану перешкоду;

Зі стін — проникнення, беззахисність.

Слов'янський сонник

Вода — благополуччю, якщо чиста, і до печалі, якщо каламутна;

Воду пити — до небезпеки.

Снотолкователь

Бачити уві сні чисту воду - передвіщає благополуччя;

А каламутна — знаменує печаль і гіркоту;

Вода взагалі — значить:

Достаток і багатство;

Вода тепла означає хвороба;

Холодна — значить здоров'я;

Пити теплузнак небезпеки і переслідування від ворогів роздратованих;

Пити холодну — означає душевний спокій і відданих друзів;

Освячена вода — означає чистоту і невинність, також і здоров'я;

Кипляча вода — знаменує смерть після тяжкої хвороби;

Впасти у воду - знак гоніння від ворогів;

Бачити уві сні воду у себе над головою - означає бариш;

Ходити по воді - знак урочистості та успіхів підприємства;

Бачити воду, яка виходить з такого місця або такого предмета, з якого вона не може виходити - означає марна праця, турботи й прикрості;

Черпати водузнак корисного придбання;

Бачити пересыхающую воду - знаменує обіг посади і самих обставин бачив цей сон;

Перестрибнути через воду - значить вчинення якого-або важкого справи;

Нести воду в розбитою посуді або в іншому який предмет, де вона не може триматися - знак шкоди і збитку, заподіяного таємними ворогами, цей сон також знаменує злодійство, вчинене нашими домашніми;

Якщо бачив уві сні, що вода трималася в розбитою посуді - це знаменує, що ти своїм розумом. отвратишь загрожували тобі нещастя;

Якщо ж вода витече з міцної посуду - це знаменує неминучу втрату чого-небудь або смерть кого з рідних;

Пролити воду в кімнаті - знак великої печалі і турбот;

Бачити воду стоячу і чисту - означає перешкода в підприємстві;

Стоячу, але каламутну бачити - знак несподіваного багатства;

Холодну воду пити - означає здоров'я.

Сонник XXI століття

Бачити чисту воду - до благополуччя, каламутну - до смутку, зелену - до підвищення на посаді, просуванню по службі, студену - до міцному здоров'ю.

Ходити по воду - до успіху, торжеству, черпати її - до великих клопотів, вмиватися водою - до радості, поливати щось - до смутку, втрат.

Сон, в якому ви п'єте чисту і свіжу воду - передвіщає вам успіх у всіх ваших справах і починаннях, каламутну воду - передвістя небезпеки, пити її безупинно - до великого багатства.

Іти в сні по воді - до великого щастя, гратися у воді - до вигоди або прибутку, бачити вогонь на поверхні води - дуже хороший сон, який провіщає вам удачу.

Якщо уві сні ви бачите, як блищить вода - враження про ваш новий знайомстві може бути дуже оманливим.

Бачити у сні гладку водну поверхню - хороший сон, який символізує ваші успіхи;

Неспокійну, з брижами - вас чекають дрібні проблеми і турботи;

Якщо ж великі хвилі або шторм - вам можуть поставати утруднення в справах і проблеми.

Повінь у сні - попередження про шкідливий вплив на вас чи про майбутню авантюрі, в ході якої спробують скористатися вашою довірливістю.

Бачити у сні вир - попередження, що в ас чекають великі перешкоди і проблеми в досягненні поставленої мети;

Якщо відверто затягнув вас-о вам буде досить складно впоратися з ними.

Лити воду з відра - означає, що вам запропонують невигідну роботу, важку і мало оплачувану.

Займатися уві сні водним слаломом - до великих перешкод у справах і труднощам в їх подоланні.

Бачити у сні брудну, мутну або жирну стічну воду - не дуже хороший знак, чисту і прозору - вага в ваших руках, тільки від вас залежить, чи зможете ви вирішити проблеми чи ні.

Побачити в сні водоспад - до новин;

Шумливий і гримлячий в мальовничій місцевості - віщує занепокоєння, досаду або неприємності.

Якщо ви довго милуєтеся водоспадом у сні - виходить, наяву ви живете ілюзіями.

Сонник Азара

Вода чиста — благополуччя.

Сонник для всієї родини

Вода чиста — добрий знак.

Каламутна вода — ускладнення.

Увійти в воду - вступити в інтимні стосунки.

Увійти в морську воду або в океан - випробувати незвичайні відчуття.

Увійти в гірську річку з чистою водою - здивуватися поведінки своєї партнерки.

Кинеться в гірський потік - любовний роман, від якого не так просто звільнитися.

Зануритися у воду з головою - опинитися в скрутному становищі.

Сонник для стерви

Вода чиста і прозора - добра слава, добробут, успіх.

Темна або брудна - смуток, розчарування, печаль.

Ходити по вологому піску або траві і намочити ноги - скрутне становище в житті змусить тебе рішуче діяти і своїм, працею і терпінням домогтися успіху.

Впасти в воду - звершиш ненавмисні помилки, які зумієш вчасно виправити.

Пити воду — благополучне завершення всіх справ.

Вода мінеральна — тобі в усьому супроводжує удача.

Пити мінеральну воду - багато можливостей для здійснення бажань.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Качати воду — до прибутку.

Каламутна вода — до темних справах, неясним і заплутаним.

Бачити, як водомір ковзає по поверхні води - значить з легкістю піти від неприємностей, які незабаром з'являться.

Відчувати водобоязнь — до каяття.

Бачити чисту воду - до здоров'я, брудну - до пліток, киплячу - до скандалів.

Перейти через поточну воду, не відаючи про це - щасливо уникнути небезпеки;

Потрапити під дощ - не з власної волі опинитися в центрі подій;

Тонути — до хвороби.

Бачити газовану воду або пити її - до задоволення або ж до незадоволення своєї цікавості.

Гаряча вода — до переживань.

Графин з водою - вам доведеться терпіти витівки своїх дітей.

Гладь води — до спокійного життя.

Випити уві сні ковток води - до невпевненості в собі.

Жменя води — до одужання.

Побачити себе в підводному царстві або під водою - до збентеження.

Черпати воду — до прибутку.

Нести воду — до новин.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Качати воду з колонки - викачувати у когось гроші.

Бачити в річці каламутну воду після паводку - до обміління річки.

Боятися увійти в воду уві сні - наяву чинити опір будь-якому злу.

Бачити у сні, як затоплює вашу квартиру:

Вода ллється з усіх щілин, і здається, що це ніколи не скінчиться - до сутички з сусідами.

Гаряча вода — до пліток.

Бачити у сні графин з водою, що стоїть на святково прибраному столі - до наповненості, достатку життям.

Бачити у сні спокійну гладь води - до бурхливої пристрасті, як у пісні співається:

«Любов не тиха вода, а бурхливий перебіг».

Зробити уві сні ковток води - наяву вам просто хочеться пити.

Мінеральна вода — Бережи своє здоров'я.

Вода холоднащастя.

Черпати воду — до лицемірства.

Нести воду у відрах - на щастя.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Нести воду у відрах - до прибутку.

Качати воду з колонки - до трудомісткої роботи.

Каламутна вода — сниться до помутніння розуму.

Якщо уві сні ви купаєтеся в річці і страшно боїтеся потонути - наяву ви будете боятися, що вас у чомусь звинуватять,.

Бачити у сні безмежне море води - до великої удачі.

Якщо ви уві сні ніяк не можете напитися гарячої води - чекайте великих неприємностей.

Бачити у сні графин без води в той час, коли вам дуже хочеться пити - до безвиході горю.

Гладь води — до спокою.

Випити уві сні ковток води - до хвороби.

Черпати воду — до розорення, повного банкрутства.

Сонник від А до Я

Бачити воду у сні в цілому означає достаток і багатство.

Якщо вода чиста, не замутнена - це віщує радісну перспективу, повну задоволень, і добробут.

Брудна вода — вам загрожує небезпека, і радість зміниться зневірою.

Бачити у сні, як водопровідна вода заливає вашу квартиру, віщує, що ви будете боротися, чинячи опір несприятливим обставинам.

Ходити у сні по росі і промочити ноги - передвістя хвороби і фінансового краху, попередити які вам вдасться тільки в тому випадку, якщо ви будете обережні і розважливі.

Звалити в брудну воду - значить, наяву ви допустите багато таких помилок, які принесуть засмучення не тільки вам, але і вашим близьким. Пити уві сні каламутну воду - до хвороби, теплу - небезпека від серйозного ворога, окріп - на щастя, чисту і свіжу - знак благополучного повернення коханої людини.

Холодна водаспокій душі, віддані друзі. Освячена вода - до швидкого успіху.

Бачити висихає воду - зміна погоди на краще. Черпати воду - тривалі заняття і великі клопоти. Пролити воду в своїй кімнаті - клопоти і труди.

Студена вода з колодязя або джерела - до здоров'я. Кинутись у воду - бути переслідуваною. Занурюватися у воду - скрутне становище. Мити руки - відмовитися від запропонованого справи. Тонути у воді - зіткнутися з перешкодами. Переходити водойму або річку вбрід - звільнитися від небезпеки. Купатися у воді - ті, хто вас в чомусь підозрював, переконаються в необгрунтованості своїх підозрінь.

Бачити купаються або миються у воді людей - знайти спільну мову з ворогом.

Обшпарити окропом — потерпіти збитки через власну нерозторопність.

Ходити у сні по воді - подолаєте всі перешкоди на своєму шляху. Чути шум води - вас несподівано засудять. Перестрибувати через воду - знак виконання якогось важкого справи. Поливати щось водою - до смутку.

Бачити водоспадотримати важливі новини.

Бачити водолаза — вирушити в дорогу, водовоза - даремний труд. Вир, у якому вас завертіло, - опинитися у великій і дуже шумному товаристві. Займатися водними видами спорту - до несподіваного пробудженню любові і пристрасті.

Якщо сниться, що на вашу голову падають бризки води, це означає тяжка праця, невдачу, печаль і тривоги.

Бачити уві сні залізничні колії, затоплені водою, - нещастя незабаром затьмарить радість життя, але ненадовго.

Бачити або пити уві сні мінеральну воду - бережіть своє здоров'я.

Бачити , що її п'ють інші - передвістя удачі, яка буде сприяти вашим зусиллям, і незабаром ви насолодитеся надати можливість, щоб задовольнити свої давні пристрасні бажання.

Бачити уві сні водяний насос або відкачувати їм воду - уникнути небезпеки. Упустити щось в колодязну воду - ви не винесете несприятливої обстановки, що виникла через вашого зловживання своєю силою. Впасти в колодязну воду - передвістя розпачу, яке охопить вас при помилковому звістці.

Сонник Соломона

Воду чисту, прозору бачити - добра слава, успіх, благополуччя;

Каламутну, бруднупечаль, тягар, плітки, збиток.

Ключова вода — велика вигода і втішне подружжя.

Сонник Мандрівника

Мінеральна прохолоднадобре, поліпшення здоров'я, успіх.

Тепла — нездужання, невдачі;

Піниста, шипучарозчарування, труднощі.

Вода водопровідна з крана - витік життєвих сил;

Роздратування;

Стан наших кровоносних і урологічних судин;

Контроль за потоком своїх відчуттів.

Воду пити чисту, прохолодну - до здоров'я;

Теплу — до хвороби.

Вода чиста, прозора - до блага;

Каламутна, брудна — до негативних переживань, внутрішнього емоційного дискомфорту, неприємностей;

Нездужанню.

Під підлоги, в будинку - ворожі впливу.

Зануритися в холодну воду - знайти тверезу, об'єктивну оцінку ситуації;

Оздоровлення.

Сонник Таро

Вода, ходіннячудеса, явлені в реаліях по воді.

Сонник Фрейда

Водає одним з основних символів, так як пов'язана з зачаттям і народженням дітей і оргазмом, причому як чоловічим, так і жіночим.

Потік або струмінь води - символізує сім'явивергання.

Наливати воду — прагнути до сексуального контакту, бажати зустріч з ким-небудь.

Рятувати жінку з води - прагнути до статевого контакту з нею.

Рятувати чоловіка з води - хотіти від нього дитину.

Смотреться в воду - надавати надто велику увагу своїй зовнішності і своєму здоров'ю;

Прояв нарцисизму.

Якщо ви плаваєте у воді - ви відчуваєте приємні, солодкі відчуття від ласк близької людини (бувають і у людей, що страждали в дитинстві енурез;

В цьому випадку такі сновидіння не пов'язані з сексом).

Для жінок плавання у воді - також віщує швидку вагітність.

Бризкати водою — неясні вам самому сексуальні фантазії;

Прагнення до семяизвержению.

Пити воду — проблеми в діяльності статевих органів.

Стрибати або входити у воду - ви хочете завести дитину або стати матір'ю.

Виходити з води - теж саме.

Середньовічний сонник

Побачити вируючі води - передвіщає наклепи недругів.

Побачити води — це провісник народних натовпів.

Бачити водні джерела - займатися чужими справами або брати участь у них.

Побачити своє обличчя, відбите у воді - до численних звинувачень.

Переходити через стрімкий потік - це обіцяє безпеку у важкі часи.

Впасти у водойму з брудною водою - до звинувачень.

Впасти в брудну воду - до втрат або до звинувачень.

Митися в чистій воді - до великої радості, а на думку інших, до хвороби.

Митися в брудній воді - до звинувачень.

Харчуватися гіркою водою з медом - до смутку.

Сонник для закоханих

Чиста вода обіцяє світлі безхмарні стосунки, любов і процвітання. Каламутна вода, навпаки, говорить про невдалий шлюб і відчуженості у відносинах подружжя.

Якщо вам сниться, що ви займаєтеся спортом у воді, це означає, що вас раптово захлиснуть любов і пристрасть.

Бризки води, що падають на голову, означають несподівану любов, яка закінчується щасливим шлюбом. Блакитна вода сниться до радісного очікування, проте якщо ви бачите себе пливли по чистій воді в шлюпці, це обіцяє розчарування і нездійсненні надії.