Сонник «Падіння»

Сонник Азара

Падіння з великої висоти - підвищення по службі, заслужені почесті.

Французький сонник

Впасти у сні, але відразу ж піднятися - знак того, що Вас незабаром очікують почесті і благополуччя.

Якщо ж Ви не змогли піднятися після падіння, Ваш сон - передвістя прийдешніх нещасть.

Англійський сонник

Сон, в якому Ви падаєте з висоти (з дерева або з краю прірви), означає втрату положення і власності.

Якщо Ви закохані. Ви даремно обдаровуєте його (або її) своєю прихильністю. Ви не зможете одружитися!

Торговцям і бізнесменам сон передвіщає невдачі в бізнесі, фінансові труднощі тощо. Тих, хто вирушає в плавання, чекає велика біда:

Корабельну аварію і всі неприємності, що випливають звідси.

Впасти у сні, але відразу ж піднятися - знак того, що Вас незабаром очікують почесті і благополуччя.

Якщо ж Ви не змогли піднятися після падіння, Ваш сон - передвістя прийдешніх нещасть.

Впасти у сні і дуже злякатися при цьому - обіцяє Вам подолання значних труднощів, боротьба з якими приведе Вас до удачі. Якщо, впавши, Ви сильно поранилися - чекайте втрати;

Можливо, що друзі залишать Вас.

См. Падати.

Сонник Міллера

Відчути у сні падіння і переляк означає, що Вам належить подолати великі труднощі, але якщо Ви зумієте це зробити, Вас чекає великий успіх. Якщо, впавши, Ви сильно поранилися, Вас чекає якась втрата;

Можливо, друзі відвернуться від Вас.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Втрата контролю над собою або над життям. Ми часто падаємо, коли вчимося ходити. Ситуації, коли "земля пішла з-під ніг", а також невпевненість у собі під час особистого зростання, - все це часто служить причиною подібних снів.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Ми часто падаємо, коли вчимося ходити.

Якщо у нас "вийшла з-під ніг грунт" в якійсь ситуації або ми перебуваємо в процесі особистого зростання і не впевнені в собі, нам часто будуть подібні знамення. Коли ми "ступаємо на новий грунт" і ризикуємо, нерідко нагородою буде успіх. Іноді ми навіть повинні перш оступитися, щоб прийти до успіху. Навчіться ризикувати в житті.

Падіння може знаменувати і те, що ви втрачаєте контроль над собою або над життям.

Якщо це дійсно так, ви повинні знайти одну область в своєму житті, над якою ви утримуєте контроль, і, спираючись на неї, здобути контроль над іншими сферами власного життя. Часто говорять "вдарити (впасти) в бруд обличчям", "занепала жінка" - ці вирази можуть бути символами. Чи відноситься подібна символіка до вас? Листопад означає осінь. У цьому відношенні падіння може бути символом завершеності.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Сон про падіння (не слід плутати з падінням в момент засипання) - символ негативних обставин і переживань, майбутніх невдач і тривог, раптового і фатального пізнання. У жіночих снах - недозволене почуття, поступка бажанням, соціальне падіння.

Падіння уві сні - може говорити б сексуальної незадоволеності;

В юнацькому віці такі сни супроводжують процес росту організму, нерідко з особливими, властивими юності і кліматичному періоду, серцевими спазмами. Під час ходьби впасти - успіх прийде після багатьох труднощів. З великої висоти падати - втрата честі або грошей, небезпека, домашній ворог, марні зусилля.

Падіння зі сходів - виразно вказує на деякий соціальний збиток.

Падіння в яму - шкода, нещастя, яке буде важко подолати.

Падіння в труну - ввів від доброї слави.

Падіння під час польоту - приниження, яке зміниться значним підйомом.

Падіння в підвал - важка хвороба. З вежі - розчарування в собі. У колодязь - глибоке пізнання себе. Багаторазово уві сні падати - належить, зміна тривог і надій, сильне хвилювання. Великий страх при падінні відчувати і кричати - все закінчиться добре, сон був викликаний твоєї тривогою. Пробудження при падінні - дуже значні події.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому ви впали і були цим дуже налякані, обіцяє вам подолання труднощів і удачу. Якщо, впавши, ви сильно поранилися, можливо, у вас виникне непорозуміння з друзями.

Циганський сонник

Людям часто сниться, що вони падають. Цигани кажуть, що це означає, що ви нещасливі, особливо в особистому житті, і хочете вийти з цієї ситуації.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Сон, в якому ви падаєте з висоти (з дерева або з краю прірви), означає втрату положення і власності. якщо ви закохані. ви даремно обдаровуєте його (або її) своєю прихильністю. ви не зможете одружитися! торговцям і бізнесменам сон передвіщає невдачі в бізнесі, фінансові труднощі тощо. тих, хто вирушає в плавання, чекає велика біда:

Корабельну аварію і всі неприємності, що випливають звідси.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому ти падаєш і відчуваєш при цьому страх, означає:

На шляху тобі зустрінуться серйозні випробування, але ти з ними благополучно впораєшся. Гірше, якщо ти падаєш у прірву.

Якщо наснилося, що, впавши, ти пошкодила собі що-небудь, готуйся до труднощів і конфліктів з друзями.

Сонник Менегетті

Символізує частковий або повний відхід від спрямованості свого онто Ін-се.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе у сні впав зі стіни, - добре, це значить - закінчення розбратів.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви спіткнулися об щось і впали - це означає, що підмочили репутацію непристойною вчинком, який викличе загальний осуд. Падати на землю з великої висоти - наяву переживете сильний переляк.

Сон, в якому вам сниться, ніби ви зірвалися з краю бездонної прірви і падаєте в неї, - в дійсності це загрожує розчаруванням у своєму благовірному.

Якщо вам сниться, що на вашу голову падають бризки води, - це означає пристрасне пробудження любові, яка завершиться самим щасливим чином.

Упасти в сні під вагою вантажу означає вашу нездатність добути кошти для тих, хто розраховує на вашу допомогу.

Побачити в сні падаючих на землю птахів означає, що ви впадете в меланхолію. Впасти з паркану, перелазячи через нього, - до успішного завершення важливої справи.

Бачити падаючу з неба зірку - передвістя смутку та печалі.

Якщо уві сні на вас падають градом плоди з обтрясаемого дерева - наяву випробуєте докори сумління за невиконану обіцянку.

Падати в сні в канаву, намагаючись перестрибнути через неї, - до занепаду в справах й особистому втрату. Впасти у сні у колодязь з водою - до крайнього розпачу, в порожній колодязь - ті, хто вас лякали невдачею, будуть зневажені вашим блискучим успіхом.

Бачити упалих при виступі фігуристів чи артистів балету означає, що наяву зіткнетеся з невдячністю друзів. Впасти у сні з високою сходи - передвістя розпачу і безуспішних зусиль виправити критичне фінансове становище.

Упасти за борт судна в розбурхане море загрожує наяву поспішними і необдуманими рішеннями, чреватими негативними наслідками.

Впасти з брикатися коні - знак серйозної інфекційної хвороби.

Бачити у сні падаючий великими пластівцями сніг або величезні градини означає, що прийдешні неприємності не завдадуть вам скільки-небудь серйозного збитку.

Якщо уві сні вас приводить у відчай різке падіння курсу напередодні придбаних вами акцій - такий сон передвіщає важкі потрясіння наяву, які не пройдуть дарма для вашого душевного здоров'я.

Снотолкователь

Впасти у сні і дуже злякатися при цьому - обіцяє Вам подолання значних труднощів, боротьба з якими приведе Вас до удачі.

Якщо, впавши. Ви сильно поранилися - чекайте втрати;

Можливо, що друзі залишать-Вас.

Сонник для закоханих

Якщо вам сниться, що ви впали і поранилися, це обіцяє розлуку з коханою людиною.

Загальний сонник

Впасти у сні і дуже злякатися при цьому - обіцяє Вам подолання значних труднощів, боротьба з якими приведе Вас до удачі. Якщо, впавши, Ви сильно поранилися - чекайте втрати;

Можливо, що друзі залишать Вас.