Сонник «Сходи»

Сонник Міллера

Приснилася сходи — це передвісниця вашого успіху в діловій сфері життя. Завдяки своїй енергії і здібностям ви зможете заслужити видатний статус в ділових колах. Підніматися по сходах - ваше щастя буде воістину безкрайніх, життя буде просто казковою. Впасти з неї - для зайнятих у сільському господарстві це передвістя мізерного врожаю, для зайнятих у торгівлі - безплідних спроб досягти успіху і породженого цим відчаю. Зламана сходи - провісниця повного провалу буквально у всіх справах. За допомогою драбини зробити втечу з ув'язнення, тюремного ув'язнення - сон до успіху, сопряженному з безліччю ризикованих дій. Якщо, піднімаючись по сходах, ви відчули, що закрутилася голова, це до вашого неспокою з приводу нових надаються вам почестей. Як тільки ви піднестися у своєму становищі, ви ввійдете в смак і будете вередувати і веліти.

Сонник Лоффа

Сходи — це засіб потрапити до якимось життєвим висот або ж до цінностей, до яких важко отримати доступ. Дуже поширені сновидіння, в яких люди зі сходів падають.

Як би там не було, ключовий компонент тлумачення образу сходи - це отримання специфічного, хоча і хиткої, доступу до цінностей, в яких ви відчуваєте потребу. Нерідко такий доступ супроводжує втрата права доступу або удачі.

Якщо вам приснилося попадання в таку ситуацію, в якій неможливо отримати щось без сходів, то таке сновидіння може говорити про те, що ви досить обмежені в матеріальних засобах. Нами гостро відчувається залежність від земного тяжіння і обмеженість можливості підніматися високо вгору. І коли уві сні ми не отримуємо можливості злетіти, єдиним способом піднятися над землею буде підйом по сходах.

Сонник Цветкова

Підніматися по сходах, сходи в приміщенні - сон з таким змістом означає, що підйом відбудеться і в житті;

Спускатися — до невдач.

Побачити окремі щаблі - представляться якісь нові можливості;

Ступені снилися зламаними - значить, будуть у вас вороги і просто недоброзичливці.

Езотеричний сонник

Сходи — це ваш життєвий шлях. Вела вгору - знак майбутнього процвітання, реалізації планів і досягнення цілей. Вела вниз - становище погіршиться, можуть звільнити з роботи. Глибоко вниз - є ймовірність опуститися до самого соціального дна, перетворитися на бомжа. Зламана - зустрінете на шляху перешкоду. Вдалося по ній пройти - подолаєте перешкоди;

Це сон-заклик мобілізувати свої сили. Кругла - до складного шляху. Полога - все буде виходити просто, але необхідно задіяти всі можливості, не упускаючи особливо вдалих моментів.

Сонник Міс Хассе

Підніматися по сходах - зможете задовольнити своє самолюбство;

Спускатися — відплатять невдячністю;

Стояла під вікном - будьте обережні, можуть обікрасти;

Нести — допоможете іншим;

Впасти з неї - пристрасть перетворить вас в необережного людини;

Сходи до неба - все йде в відповідності з вашими.

Приснилася мотузкові сходи - якесь важке справа матиме гарне закінчення.

Сонник Менегетті

Сходи — це те, за допомогою чого поверхня або різні просторові обсяги діляться на окремі сегменти. Вони самі по собі є природним явищем, тому служать символом поділу на сегменти (це типово для раціональності) або, якщо говорити по-іншому, символом діалектики «шестерні», позначають поневолення суб'єкта чужим комп'ютером. Рух вгору або вниз по сходах - це говорить про більшому або меншому ступені підпорядкованості машині. У всіх випадках приснився сходи повідомляє про ситуацію, якою управляє монітор відхилення;

У зв'язку з цим образ сходів негативний завжди.

Французький сонник

Якщо уві сні ви піднімаєтеся по сходах, - сон передвіщає невдачі, занепад духу, розлад у справах.

Якщо ж Ви спускаєтеся по сходах, - цілком імовірно, що незабаром Ви знайдете ключ до свого успіху.

Якщо Ви впали зі сходів, - це поганий знак.

Якщо Вам снилася приставна драбина або драбина, - чиясь невдячність засмутить Вас і стане причиною багатьох Ваших невдач.

Якщо Вам приснилося, що Ви по щаблях піднімаєтеся на шибеницю, - це знак того, що багато Ваші плани зваляться, а Ваші вчинки можуть призвести до згубних наслідків.

Англійський сонник

Бренніус Салюстіус говорить так:

«У цьому сні укладений глибокий зміст.

Якщо ти молодий і бачиш уві сні, що виліз по драбині до самого верху - перед тобою відкриються блискучі перспективи і ти доб'єшся все, що хочеш. Ти поцілуєш на своєму весіллі наречену, якої довго домагайся, або свого довгоочікуваного судженого.

Ділова людина — цей сон сприятливий і для тебе. Попутні вітри удачі заведуть твій корабель в гавань благополуччя. Цей сон - символ багатства, пошани і мирської слави. А ти, хто обробляє землю, чи бачиш ти у сні, що підійнявся до самого верху сходів?

Вчений, студент — все, вгору, вгору по сходах, і ви досягнете здійснення вищої межі своїх бажань!

Ти, бідна вдова, якщо ти бачиш цей сон - знай, згаслі вугілля розгоряться знову, твоя печаль звернеться в радість.

Але, якщо у сні, діставшись до верху сходів, ти дивишся вниз і голова твоя паморочиться - це означає, що наяву ти не в силах будеш перенести високого становища, ти загордився, станеш зарозуміла і ти зійдеш назад вниз, в безодню мороку.

Або, якщо сходи валиться уві сні, поки ти піднімаєшся по ній вгору - знай, твої надії зваляться ».

Сонник Фрейда

Приснилася сходи — це досить легко тлумачений символ, який розповідає про ваше життя на даному етапі. Бігти по сходах вгору - сон закликає проявляти більше обачності і уважності до своїх близьких. Ви знаходитесь на піку популярності у протилежної статі, що може бути викликано кар'єрним та соціальним ростом, ростом впевненості в своїх силах та неперевершеності. Як би там не було, ви повинні завжди пам'ятати про тих людей, які ділили з вами труднощі вашого життя.

Для жінки побачити на верху сходів чоловіка (і навпаки) - це означає, що їй давно хочеться перейти до більш близьких стосунків з якимось знайомим людиною, однак вона не може зважитися щось зробити для цього. Швидше за все, цьому служать перешкодою накладаються суспільством обмеження, але їх не треба брати до уваги, адже щастя дорожче всіх умовностей разом узятих.

Швидко спускатися зі сходів - для вас характерно висувати завищені вимоги партнеру або претендентам на його місце, тому цілком можливі труднощі в спілкуванні з протилежною статтю.

Якщо наснилося падіння зі сходів, значить, людина, про яку ви були дуже високої думки, стане для вас джерелом сильного розчарування. І все ж якщо у вас були чудові сексуальні відносини, що доставляють повне задоволення, то відмовлятися від них небажано.

Звичайний сонник

У будівлі, підніматися по сходах - підйом в житті через удачу, успіх;

Опускатися — невдачі;

Щаблі — можливості;

Ступені зламані — вороги, недоброзичливці.

Український сонник

Сходи, сходинки, підніматися по них вгору - успіхи, опускатися - невдачі;

Сходинки поламаніперешкоди, вороги, недоброзичливці.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Сходи можуть бути символом досягнення вищого усвідомлення або нових життєвих висот. Цей образ може ставитися до сходів Іакова, по якій він зійшов на небо в царство ангелів.

Якщо сходи піднімається, то ви підіймаєтеся по сходах успіху.

Сходи , що ведуть вниз, може вести вас у власну підсвідомість або вказувати на те, що ваші шанси на успіх зменшуються.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви йдете по сходах вниз, скоро ви отримаєте надбавку до зарплати. Щоб надбавка була більше, насипте в самому темному кутку квартири пірамідку з кавових зерен. Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви йдете по сходах вгору, то скоро вам доведеться працювати понаднормово. Щоб це не зіпсувало ваші плани, намагайтеся уникати сходів.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Бачити сходи, по ній вгору йти - небезпека / затьмарення розуму. Вниз йти сходами - невдача. По сходах без кінця вниз-вгору ходити - тимчасове затьмарення свідомості. Сходова клітка - сновідческіе символ спинного мозку. По нескінченній сходах вгору сходити і відчувати страх перед висотою і кінцем її - відчувати в собі пробудження інтуїції і надзвичайно ясного свідомості, відчувати страх перед ним;

Почуття, що виникає перед відкриттям таємних і приємних сторін життя. Сходова клітка, шахта, ведуча з глибини, по ній до повітрю і світлу бігти, рятуючись від когось - бажання піти від самого себе, стати іншою людиною. Заблукати в сходах - розгубленість розуму, нездатність знайти істину. За нескінченним сходах вниз спускатися - заглиблюватися в себе і своє минуле / намагатися знайти якусь відповідь на темному дні душі. По гвинтових сходах на вежу або маяк забиратися - небезпечне сходження по суспільній драбині / страх перед відповідальністю і взятими на себе зобов'язаннями / відчуття, що переоцінюєш себе і свої сили. Спуск по гвинтових сходах - «екскурсія» або падіння на дно життя, деградація, страх перед відповідальністю. Сходові клітки і гвинтові сходи в жіночих снах - часто бувають символічним чином занепокоєння або хвороб, пов'язаних зі статевим життям.

Сходи —драбину бачити - близький успіх. Злазити з неї - невдача. Її забирають - упустити щасливий випадок.

Сходи біля відкритого вікна бачити - застереження про підступи недругів, крадіжці. Переносну драбину зламати - не варто братися за підприємство, про яке думаєш. На неї разом з дружиною влазити - приємне товариство.

Сонник Шеремінской

Сходи, ліфт уособлює наш поступ по життю. Це наше як зовнішнє, так і внутрішнє розвиток, успіх або ж невдачі в реальному житті. Велике значення має те, куди веде ваша сходи, - вгору або вниз, - піднімаєтеся ви або спускаєтеся.

Якщо ви то піднімається, то опускається - швидше за все, це ваші невизначені плани і пошук свого місця в житті. Знаковим сном вважається, якщо ви змогли високо піднятися по сходах і увійти до приміщення (бажано, щоб воно було світлим і чистим). У цьому випадку ваш чекає конкретна удача, якщо ви остаточно спустилися - це, швидше за все, втрата ваших позицій, зміна в гіршу сторону. Щаблі сходів - це ваші можливості;

Якщо сходинка зламана - у вас є вороги і недоброзичливці. Сни з ліфтами часто вказують на те, що ви для вирішення своїх проблем прагнете вдатися до допомоги інших людей, можливо навіть там, де в змозі впоратися з проблемами самі. Можливо, що ви або недостатньо докладаєте зусиль для досягнення мети або чітко не продумали свої плани. Ліфт, якщо він йде вгору, - це також несподіване підвищення, а якщо вниз - раптове крах планів. Застрягти в ліфті - невизначеність положення наяву. Ліфт - це обережність;

Якщо він їде повільно - нежданий поворот у ході справ;

Дуже швидкоперешкоди або повільність у справах;

Сам керуєш — грошові успіхи, грошові справи.

Новий сімейний сонник

Побачена у сні сходи означає рух вгору:

Ваша енергія та здібності допоможуть вам зайняти видатне положення в Ділових колах.

Якщо уві сні ви піднімали драбину - попереду процвітання і безмежне щастя. Впали зі сходів - приготуйтеся до того, що ваші зусилля виявляться марними. Зламана драбина - до повного провалу у всіх справах.

Циганський сонник

Сходи — такий сон означає, що ви прагнете до великих справ.

Якщо сниться, що ви йдете по сходах - означає, що ви їх доконаним.

Якщо ви піднімаєтеся по сходах для того, щоб потрапити додому через вікно - ви не зупинитеся перед тим, щоб зробити щось незаконне заради досягнення мети!

Якщо ви падаєте зі сходів - у вас виникнуть тертя з законом.

Сонник Шувалової

Коли людина переміщається по сходах, то здійснює не вільні рухи, а підпорядковується механічному, нав'язаному заздалегідь ритму ступенів. Тому даний спосіб говорити про те, що людина виконує функцію, властиву скоріше машині, ніж людині. Цей образ в цілому негативний, тому що позначає ситуацію, яку людина не контролює і яка від нього не залежить. Яка сама веде його туди, куди йому, зможе бути, йти зовсім небажано. Цей образ може бути пов'язаний з потребою в досягненні, подоланні труднощів, потребою в додаткових ресурсах для досягнення своєї мети.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Бренніус салюстіус говорить так:

"в цьому сні укладений глибокий зміст. якщо ти молодий і бачиш уві сні, що виліз по драбині до самого верху, перед тобою відкриються блискучі перспективи і ти доб'єшся все, що хочеш. ти поцілуєш на своєму весіллі наречену, якої довго домагайся, або свого довгоочікуваного судженого. ділова людина, цей сон сприятливий і для тебе. попутні вітри удачі заведуть твій корабель в гавань благополуччя. цей сон - символ багатства, пошани і мирської слави. А ти, хто обробляє землю, чи бачиш ти у сні, що підійнявся до самого верху сходів? Твій сад дасть рясний урожай, і ти розбагатієш. Вчений, студент - все, вгору, вгору по сходах, і ви досягнете здійснення вищої межі своїх бажань! І ти, бідна вдова - якщо ти бачиш цей сон, - знай, згаслі вугілля розгоряться знову, твоя печаль звернеться в радість. Але, якщо у сні, діставшись до верху сходів, ти дивишся вниз і голова твоя паморочиться - це означає, що наяву ти не в силах будеш перенести високого становища, ти загордився, станеш зарозуміла і ти зійдеш назад вниз, в безодню мороку. Або, якщо сходи валиться уві сні, поки ти піднімаєшся по ній вгору, знай, твої надії зваляться ".

Східний жіночий сонник

Підніматися по сходах - до удачі і щастя, спускатися - до неприємностей в діловій та особистому житті, впасти зі сходів - стати об'єктом заздрості і недоброзичливих помислів. Хитка сходи закликає до обережності у відносинах з товаришами по службі. Широка красива сходи обіцяє багатство і славу.

Якщо наснилося, що ти сидиш на щаблях драбини, - значить, ти на шляху до процвітання. Однак швидких результатів не чекай.

Бачити інших людей спускаються по сходах - до неприємних змін.

Сучасний сонник

Підніматися у сні вгору по сходах - передвіщає удачу і щастя.

Якщо Вам сниться, що Ви впали зі сходів - Ви станете об'єктом ненависті і заздрості.

Спускатися по сходах - до нещастя в комерційних справах. Ваше особисте життя також буде невдалою.

Бачити у сні широку величну сходи - пророкування багатства і слави.

Бачити інших спускаються по сходах - означає, що на зміну щасливим дням прийдуть невдачі.

Сидіти на східцях сходів - знак поступового просування до щастя і слави.

Сонник Мартина Задеки

Сходи, що стоїть - прихований обман;

Ходити по ній - худий знак.

Сонник Здоров'я

Підніматися вгору по сходах - до поліпшення життєвої і ділової ситуації, соціального стану;

Для хворих — до поліпшення стану. Спуск вниз по сходах - до погіршення ситуації і втрати положення по перерахованих позиціях.

Азбука тлумачення снів

Підйом вгору по сходах - розвиток розуму та інтуїції.

Спускатися вниз — заглибитися в таємниці своєї душі.

Особливий символ нескінченні сходи - це пошук свого місця в житті, невизначеність планів.

Підйом по сходах - вас чекає удача, підвищення службового становища.

Спускатися по сходах - втрачати повагу, впевненість, положення.

Американський сонник

Зверніть увагу, куди ведуть сходи, щаблі вгору - означають успіх.

Ступені внизвтрата впевненості в собі і самоповаги.

Східний сонник

Підніматися по сходах - до удачі і щастя, спускатися - до неприємностей в діловій та особистому житті, впасти зі сходів - стати об'єктом заздрості і недоброзичливих помислів.

Хитка сходи — закликає до обережності у відносинах з товаришами по службі.

Широка красива сходи - обіцяє багатство і славу.

Якщо наснилося, що ти сидиш на щаблях драбини - значить, ти на шляху до процвітання. Однак швидких результатів не чекай.

Бачити інших людей спускаються по сходах - до неприємних змін.

Ідіоматичний сонник

«Просуватися по службовій драбині» - підвищення по службі, якщо вгору;

«спустити зі сходів» - грубо прогнати;

«спускатися (знижуватися) вниз» - невдачі, неприємності.

Місячний сонник

Сходів багато і по них ходити - божевілля розуму.

Малий сонник Велесів

Сходиобман, зрада, підвищення;

Лізти по ній вгору - вдалі справи, слава, підвищення;

Спускатися внизотримати нагороду / невдачі, борошна;

Впасти — зле;

Зі зламаними сходинками - вороги.

Новітній сонник

Сходи — вдало почнете свою кар'єру.

Снотолкователь

Побачити в сні сходи - означає для Вас рух вгору;

Ваші енергія та здібності допоможуть Вам зайняти видатне положення в ділових колах.

Піднімати сходи — означає процвітання й безмежне щастя.

Впасти зі сходів - передвістя розпачу і безуспішних зусиль для торговця, і неврожаю - для селянина.

Побачити зламану сходи - означає повний провал у всіх справах.

Спущений трап передвіщає розчарування в бізнесі і нездійснені бажання.

Втекти з ув'язнення або в'язниці за допомогою сходів - знак того, що Вас чекає успіх, хоча буде і багато ризикованих дій.

Відчути запаморочення при сходженні на сходи - означає, що нові почесті Ви сприймаєте неспокійно;

Вам сподобається вередувати і веліти, як тільки Ви займете нове, більш високе положення.

Сонник XXI століття

Бачити у сні сходи - на щастя, багатства;

Зламану сходи — до втрат чи турботам;

Багато сходів бачити і ходити по них - остерігайтеся потьмарення розуму.

Підніматися по сходах - до прибутку і успіху в справах, отриманню підвищення в посаді внаслідок наполегливої роботи.

Спускатися по сходах - до збитку, втрати надії на успішне просування справ.

По сходах без кінця вгору-вниз ходити - до болісних сумнівів.

Якщо при цьому ви оступитеся - значить, у вашому оточенні є таємний ворог, який буде причиною краху ваших починань.

Сонник майбутнього

Сходищастя, багатство, успіх;

Якщо ви піднімаєтеся вгору - це обіцяє велику роботу, результатом якої буде успіх та досягнення мети;

Якщо спускаєтеся вниз, використовуючи сходові огородження - упустите свою гідність і потерпіть невдачі;

Впасти зі сходів - відчай і безуспішні зусилля в спробах виправити погано йдуть справи;

Зламана сходи означає повний провал в справах.

Сонник для стерви

Сходи — впевнене сходження по кар'єрних сходах.

Спускатися — спад у справах.

Широка і довга драбина - шана, слава, достаток.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Сходи уві сні, якщо вона виглядає надійно і міцно - є хорошим знаком.

Підніматися по сходах - ознака того, що ви готові взятися за серйозні, великі справи, здатні привести вас до успіху.

Якщо, піднявшись по сходах, ви потрапили на просторий майданчик або на високий поверх - такий сон може передвіщати несподіване підвищення по службі і зміцнення вашого становища в суспільстві.

Гвинтові сходизнак того, що успіх супроводжуватиме вас, якщо ви виявите кмітливість і скористаєтеся нестандартними рішеннями.

Спускатися у сні по сходах - означає, що найближчим часом вам належить займатися більш простими справами, ніж раніше. Бути може, ці справи будуть не настільки важливими, як вам здається, зате й енергії зажадають значно менше.

Слизькі сходинкипопередження про можливі підступи.

Впасти зі сходів - поганий знак, який підказує, що ваше становище знаходиться під загрозою. Схоже, в справах ви допустили якусь помилку, і хтось може скористатися цим, щоб зайняти ваше місце.

Зламана сходи уві сні - говорить про непереборної перешкоді в справі, яку ви намітили. Після такого сну вам краще буде переглянути свої плани, продумавши їх більш ретельно.

Переносна драбиназнак того, що ви можете вирішити якесь складне питання, скориставшись простим, але ефективним прийомом.

Бачити у сні, як інші піднімаються й опускаються по сходах - знак того, що ваша доля знаходиться у ваших руках. Побачивши такий сон, можна сміливо братися за будь-які справи, не втрачаючи при цьому належної обережності.

Сонник від А до Я

Підніматися в сні по сходах віщує успіх у досягненні поставленої мети, сходити по сходах вниз - втратите терпіння в останній момент і тим зіпсуєте всю справу. Відчути запаморочення і слабкість, забравшись по пожежній драбині будинку до висоти останнього поверху, - такий сон передвіщає, що надану вам довіру і честь ви сприйміть досить спокійно і як належне.

Кинута з вікна мотузкові сходи передрікає чудовий результат початого навмання справи. Влазити по ній - ви задовольните своє марнославство в роботі і самолюбство в любові. Тікати по ній з чужої спальні - до ганьби.

Притулена до даху одноповерхового будинку сходи є застереженням побоюватися злодіїв і махінаторів;

Якщо вона падає на вас - стало бути, в реальному житті вам відплатять чорною невдячністю за допомогу або добру пораду.

Падати в сні зі сходів означає, що пристрасне почуття закрутить вам голову і зробить необережної до безрозсудності. Що зламалася під вами уві сні сходи віщує крах у всіх справах і поганий настрій.

Лагодити сходи означає впасти в ще більшу відчай від зради одного у важкий для вас момент. Піднімати сходи - до процвітання й удачі в азартних іграх. Нести драбину - ваша енергія і діловитість будуть помічені, оцінені і допоможуть вам досить скоро значно просунутися у сфері своїх професійних інтересів і навіть зайняти в ній одне з провідних положень.

Сходи, що ведуть в небо, говорить про те, що все намічене збудеться.

Сходи , що ведуть в бездонну прірву, може, навіть в саму пекло, означає, що успіху можете добитися лише ціною великого ризику, поставивши на кон саме життя.

Спускатися по трапу з літака або судна - до розчарування в підприємництві і метань у пошуках іншої справи, підніматися по трапу - прилаштуватися в вдале, тихе, але прибуткове місце. Гвинтові сходи уві сні говорить про те, що досягнете своєї мети кружним шляхом. Драбина-стрем'янка віщує вибір між правдивою брехнею і неправедної істиною.

Сходи ескалатора - хороші зміни, якщо їдете на ній вгору, і погані - якщо спускаєтеся. Зламаний ескалатор - вас обдурять близькі люди.

Сонник Мандрівника

Сходи — очевидний знак службового просування;

Життєвий спуск або підйом.

Щаблі — можливості;

Крута — полегшення близько;

Драбина — близький успіх.

Середньовічний сонник

Підійматися по сходах - до праць або ж до пошани, сопряженному з працею.

Тлумачний словник сновидінь

Сходити по сходах - честь.

Сходищастя, багатство, успіхи;

Сходити з неї - втрату;

Сходити по ній - праці;

Зламані сходи — втрату або турботу;

Сходів багато бачити і ходити по них - затьмарення розуму.

Універсальний сонник

Сходи — досконалий символ успіху, якщо ви не страждаєте від запаморочення! У сні ви йдете по шляху до успіху, піднімаєтеся по кар'єрних сходах? Ви знаєте, куди сходи ведуть?

Якщо уві сні по сходах піднімається інша людина - як ви до цього ставитеся? Ви вважаєте, що він просувається вперед по життю, а ви ні? Або ви тримаєте драбину, щоб допомогти йому піднятися?

Як виглядає сходи?

Якщо сходи стара і розвалюється - сон говорить про те, що ваш підйом на вершину занадто ризикований.

Якщо сходи міцна і грунтовна - сон говорить про легкий підйомі на вершину. Можливо, ви взагалі не використовуєте сходи уві сні або обмірковуєте, як могли б її використовувати. Співвіднесіть свої дії у сні зі своїми досягненнями й амбіціями.

Якщо уві сні ви спускаєтеся по сходах - сон говорить про зміну напрямку. Ви насолоджувалися успіхами, а тепер спускаєтеся з вершини?

Якщо це так, озирніться і подумайте, чи підтримував вас хтось, поки ви були на вершині. Вам варто висловити цим людям подяку?

Давньоруський сонник

В будівлі, підніматися по сходах підйом в житті через удачу, успіх;

Опускатися — невдачі;

Щаблі — можливості;

Ступені зламані — вороги, недоброзичливці.

Бренніус Салюстіус говорить так:

«У цьому сні укладений глибокий зміст.

Якщо ти молодий і бачиш уві сні, що виліз по драбині до самого верху, перед тобою відкриються блискучі перспективи і ти доб'єшся все, що хочеш. Ти поцілуєш на своєму весіллі наречену, якої довго домагайся, або свого довгоочікуваного судженого.

Ділова людина, цей сон сприятливий і для тебе. Попутні вітри удачі заведуть твій корабель в гавань благополуччя. Цей сон - символ багатства, пошани і мирської слави. А ти, хто обробляє землю, чи бачиш ти у сні, що підійнявся до самого верху сходів? Твій сад дасть рясний урожай, і ти розбагатієш. Вчений, студент - все, вгору, вгору по сходах, і ви досягнете здійснення вищої межі своїх бажань! І ти, бідна вдова - якщо ти бачиш цей сон, - знай, згаслі вугілля розгоряться знову, твоя печаль звернеться в радість. Див. також суміщений сонник.

Але, якщо у сні, діставшись до верху сходів, ти дивишся вниз і голова твоя паморочиться - це означає, що наяву ти не в силах будеш перенести високого становища, ти загордився, станеш зарозуміла і ти зійдеш назад вниз, в безодню мороку. Або, якщо сходи валиться уві сні, поки ти піднімаєшся по ній вгору, знай, твої надії зваляться ».

Життєвий шлях. Провідна вгору - до процвітання, здійсненні планів і досягненню цілей. Вниз - до погіршення становища, звільненню.

Якщо глибоко вниз, то є небезпека дійти до стану "бомжа", опуститися. Зламана - перешкода на шляху.

Якщо пройдетеперешкоди будуть подолані. Цей сон повинен мобілізувати ваші сили. Кругла - складний шлях. Полога - все буде легко вдаватися, але необхідно використовувати можливості і не упустити вдалий момент.

Якщо у сні Ви піднімаєтеся по сходах, - сон передвіщає невдачі, занепад духу, розлад у справах.

Якщо ж Ви спускаєтеся по сходах, - цілком імовірно, що незабаром Ви знайдете ключ до свого успіху.

Якщо Ви впали зі сходів, - це поганий знак.

Сходити по ній - твоє самолюбство буде задоволено сходити вниз - тобі платять невдячністю стоїть під вікном - стережися злодіїв нести - виявиш іншим допомогу впасти зі сходів - пристрасть робить тебе необережним сходи до неба - все йде згідно твоїх намірів.

Сходи надає доступ до життєвих висот або до важкодоступних цінностей світу цього. Часто нам сниться, як ми падаємо зі сходів. У будь-якому випадку, центральний компонент тлумачення сходи - це отримання особливого, хоча і хиткої, доступу до необхідних цінностям. Такий доступ часто супроводжується втратою права доступу або удачі.

Якщо ви опинилися в ситуації, де без сходів не обійтися, то можливо, ви відчуваєте брак в засобах. Ми гостро відчуваємо, наскільки ми залежимо від земного тяжіння і обмежені в можливості високо підніматися.

Якщо в снах не надається можливість злетіти, тоді сходи - єдиний вихід з положення.

Широка, красиві сходи - рух вгору, передвістя багатства і пошани;

Підніматися по ній - процвітання, безхмарне щастя;

Падати з неї - Ви будете об'єктом заздрості й ненависті;

Спускатися — невезіння в любовних справах;

Бачити людей, що спускаються по сходах - неприємні події прийдуть на зміни задоволень;

Сидіти на сходах - поступовий підйом добробуту.

Також Див. Підйом, Щаблі.

Підніматися по сходах - підйом в житті завдяки удачі;

Опускатисяневдача;

Ступені — можливості;

Зламані щаблі — вороги, недоброзичливці;

Багато сходів і ходити по них - затьмарення розуму.

Щастя, багатство, успіх;

Сходити по ній - втрата;

Підніматися — праці;

Зламанавтрата або турбота;

Багато сходівбожевілля.

Підніматися по сходах - до удачі і щастя, спускатися - до неприємностей в діловій та особистому житті, впасти зі сходів - стати об'єктом заздрості і недоброзичливих помислів.

Бачити інших людей спускаються по сходах означає, що грядуть далеко не кращі зміни в житті.

Якщо у сні Ви бачите широку гарні сходи, то Вам судилося багатство і слава.

Якщо Вам приснилося, що ви сидите на щаблях сходів, то це означає, що Ви на шляху до процвітання. Однак не чекайте швидких результатів.

Сонник для закоханих

Сон, в якому ви піднімаєтеся по сходах, обіцяє вам щастя в коханні і успіх у протилежної статі.

Якщо, піднімаючись по сходах, ви відчуваєте запаморочення, це знак того, що нові почесті засліпили вас, ви будете вести себе капризно і прагнути командувати коханою людиною.

 
Відноситься до тем: