Сонник «Тікати»

Сонник Лоффа

Тікати від тварини - такі сни часто сняться дітям. Зазвичай це відображення глибоко вкоріненого страху перед певним видом тварин. Однак такий сон може розкривати ваші страхи і побоювання, абсолютно не пов'язані зі світом тварин. Постарайтеся точно визначити, яка тварина вас переслідує і в яких ситуаціях в житті вам доводилося з ним зустрічатися. Наприклад, у когось із ваших родичів, якого ви, відверто кажучи, недолюблювали, була німецька вівчарка - і ось вам сниться, як цей пес женеться за вами. Це може говорити про бажання вашого родича отримати від вас більше уваги і визнання або обгрунтовує ваші страхи і хвилювання у відношенні даної людини.

Якщо ви часто порівнюєте людей з тваринами, таким чином характеризуючи їх найбільш примітні якості, то образ тварини уві сні стає тим більш красномовним (незграбний як ведмідь, балакуча як сорока, працює як кінь і т. Втікати від когось Якщо за вами женуться люди, то важливо визначити, що ж між ними спільного, що їх об'єднує. Можливо, ви відчуваєте себе в боргу перед ними або вони просто недолюблюють вас. У першому випадку ваш борг може ставитися як до емоційної сфери, так і до матеріальної. Другий випадок уособлює собою відносини на рівні шкільної бійки. Можливо, хтось із ваших колег злиться на вас або заздрить вам, таємно бажає вам смерті або звільнення.

Якщо вас переслідують незнайомці, то в цьому приховано більш глибоке усвідомлення власного Я в навколишньому світі. Проходячи через певні життєві етапи, людина переживає різні стани, часом відчуваючи почуття невідповідності вимогам оточуючих, відчуваючи себе непотрібним. Такі стани характерні періодів до або відразу після переїздів в іншу місцевість чи інший регіон країни. Подібні сни характерні і для інших перехідних моментів життя - наприклад, перед вступом у шлюб або при серйозних змінах у кар'єрі. Такі сновидіння передають ваше прагнення бути прийнятим. Поряд з предметами і образами уві сні, в якому за вами женуться, вкрай важливі ваші емоційні переживання. Ви відчули загрозу власному життю? Чи могли ви обернутися і витримати натиск переслідувача? Ці питання направлять процес інтерпретації в потрібному напрямку.

Сонник Симона Кананіта

Тікати — небезпечну подорож, Ваш успіх зміниться невдачею.

Сонник Азара

Втікати від звірів - до небезпеки.

Сонник Міс Хассе

Твій успіх зміниться невдачею.

Якщо Вам сниться, що Ви тікаєте з в'язниці, то Вам судилася велика удача, пов'язана Вашим бізнесом.

Сон, в якому Ви намагаєтеся втекти, проте Вам це не вдається, означає, що в реальному житті Вам варто побоюватися пасток, розставлених Вашими ворогами.

Якщо на бігу Ви спіткнулися і впали, то сон попереджає про можливу втрату власності.

Тікати від небезпеки означає, що Вам загрожують втрати.

Якщо інші тікають від небезпеки, то це є попередженням про те, що Вашим друзям загрожує небезпека.

Для незаміжньої жінки сон, у якому вона тікає, може передвіщати розчарування в коханні і невірність чоловіків.

Якщо уві сні Ваш коханий тікає від Вас з кимось, то це попереджає про його можливу невірність.

Східний жіночий сонник

Незаміжньою жінці сон, в якому вона тікає, віщує розчарування в коханні і невірність чоловіків. Ти намагаєшся втекти, але тобі це не вдається? На бігу ти спотикаєшся і падаєш?

Якщо твій коханий тікає від тебе з кимось, - це знак того, що він може бути тобі невірний.

Сучасний сонник

Якщо Вам сниться, що Ви тікаєте з в'язниці, то Вам судилася велика удача, пов'язана Вашим бізнесом. Сон, в якому Ви намагаєтеся втекти, проте Вам це не вдається, означає, що в реальному житті Вам варто побоюватися пасток, розставлених Вашими ворогами.

Якщо на бігу Ви спіткнулися і впали, то сон попереджає про можливу втрату власності.

Тікати від небезпеки означає, що Вам загрожують втрати.

Якщо інші тікають від небезпеки, то це є попередженням про те, що Вашим друзям загрожує небезпека.

Для незаміжньої жінки сон, у якому вона тікає, може передвіщати розчарування в коханні і невірність чоловіків.

Якщо уві сні Ваш коханий тікає від Вас з кимось, то це попереджає про його можливу невірність.

Сонник Цветкова

До невдачі;

Зміні успіху.

Східний сонник

Незаміжньою жінці сон, в якому вона тікає - передвіщає розчарування в коханні і невірність чоловіків. Ти намагаєшся втекти, але тобі це не вдається? На бігу ти спотикаєшся і падаєш?

Якщо твій коханий тікає від тебе з кимось - це знак того, що він може бути тобі невірний.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Тікати уві сні від небезпеки - знак того, що у вашому житті є нерозв'язані проблеми, які тримають вас у сильній напрузі. У той же час, цей сон говорить і про те, що напруга ще не досягло критичної точки, і наяву вам поки вистачає енергії, щоб впоратися з ситуацією.

Якщо ж у своєму сновидінні вам не вдається втекти від небезпеки - це тривожний сигнал. Після такого сну вам не слід залишати вирішення проблем на потім, хоча і перенапружуватися теж украй небажано.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Втекти уві сні від когось - уникнути неприємностей.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо вам вдалося уві сні втекти від когось - це значить, що ви до когось потрапите в залежність.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Втекти — до повернення минулого.