Сонник «Тварина»

Сонник Лоффа

У наших сновидіннях тваринам може дістатися будь-яка роль. Як показує історичний досвід, саме сни, в яких присутні тварини, довели справжню цінність сновидінь в цілому. З їх допомогою розкривається суть особистісних проблем і взаємовідносин, дається вказівка на значення обставин. Тварини можуть уві сні спілкуватися з нами по-різному:

Допомагати чи переслідувати і навіть з'їдати;

Розмовляти або мовчки створювати нам компанію;

Заспокоювати або лякати. Найчастіше тварини з'являються в снах як наслідок нашого індивідуального життєвого досвіду.

Щоб витлумачити сновидіння, важливо порівняти ваше ставлення до якого-небудь тварині уві сні і наяву. Слід також приділити увагу поведінці побаченого уві сні тварини, щоб зрозуміти, чи відповідає воно вашому уявленню, яке існує в реальному житті. Це має значення, оскільки сприйняття уві сні і реальному житті можуть бути діаметрально протилежними.

Розглянемо для прикладу собаку. Це тварина - символ відданого друга людини. Тим не менш, у багатьох людей десь глибоко в підсвідомості живе непереборний страх перед ним. З собаками пов'язані суспільні стереотипи, які по суті своїй суперечать один одному - «собака - кращий друг людини» і «злий як собака». Люди, які в житті сильно бояться собак, можуть побачити сон, у якому цей страх має під собою всі підстави, а пізніше - сновидіння з протилежної спрямованістю.

Дії собаки уві сні - один з ключових елементів для розшифровки.

Тварина переслідувало вас, кусається? Згадайте, можливо, ви з ним вели якісь розмови.

Часті гості сновидінь - домашні тварини, при цьому вони вже не так прив'язані до сучасним людям, як у часи існування натурального господарства. Домашні тварини на пасовищі зазвичай уособлюють забезпеченість. Раніше сновидіння з цією категорією тварин розглядалися як знак процвітання і благополуччя землі.

Досить нечасто люди в своїх снах вбивають тварин, і відбувається це з необхідності або за бажанням. Вбивство тварини по необхідності - це сон про виживання, архетип добувача-годувальника. Часто такі сни відображають почуття відповідальності за інших або потреба самоствердитися.

Якщо позбавлення тварини життя було уві сні невмотивованим, це може розцінюватися як проста реалізація виниклого у вас бажання, проектування злості чи незадоволеності яким-небудь соціальним табу. Виконання бажання або проектування злості багато в чому пов'язані з сприйняттям вбиваного вами тваринного.

Уособлює воно для вас якоїсь конкретної людини? Може бути, ви проводите паралель між кимось з вашого кола спілкування і якимсь певним тваринам.

Критерієм, за яким оцінюють антисоціальна поведінка людей, стало соціальне табу, яке суспільство накладає на невмотивоване нанесення ран або вбивство тварин. Тому немає нічого дивного в тому, що в сновидіннях це може символізувати порушення табу. Але, знову ж таки, відіграє важливу роль те, як ви сприймаєте цю тварину.

Для агрокультурних товариств, таких, наприклад, як громади американських індіанців, представляє інтерес тлумачення снів, в яких з'являються тварини, які страждають від голоду. Поява таких тварин відображає переживання через невідповідність вимог реальності (або просто думки про це). Колись голодуючі тварини уві сні вважалися провісниками великого голоду та мору. Крім того, вони можуть відображати відносини з оточуючими людьми.

Перерахуємо ряд стереотипних асоціацій, які пов'язані безпосередньо з образами тварин і властивої їм метафоричної символікою (в протиставленні «хороший - поганий»). Подібна символіка часто задіюється для характеристики рис, притаманних людині.

Кіт, кішка:

Умиротворений, незалежний — сам по собі, замкнутий, безвідповідальний.

Корова:

Годувальник, м'який, шляхетний - полохливий.

Собака:

Вірний, доброзичливий — Руша, агресивний.

Кінь:

Працьовитий, корисний — незалежний, впертий.

Миша:

Дуже маленький, спокійний - нерішучий.

Бик:

Працьовитий — тупий.

Свиня:

Розумнийбрудний, непомірний в їжі.

Кролик:

Спритний, продуктивний, добрий - боязкий.

Сонник Менегетті

Приснилися тварини позначають інстинкти людського організму або сили природи, а також відображають потенціал дії для суб'єкта, з'являючись в сновидінні як цінності або як небезпеки - в залежності від того, як суб'єкт сприймає поведінку і характер окремо взятого тваринного. Людина відчував свою перевагу над твариною - ці сили функціональні для нього, в іншому випадку вони віщують йому небезпека. Сам по собі образ тварини негативним ніколи не буває.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Теплокровні тварини (звірі) в сновидіннях символізують - душевні сили людини, його потяги і афекти, їх сприяння або протидія на обраному ним шляху / його друзів і ворогів / соціальні сили і їх втручання в життя. Всі білі звірі, крім кішки, - сприятливі.

Бачити декілька білих звірів - побачення з друзями. Безкрилих звірів літаючими бачити - з духовності, з благого життя йдеш. Їхати верхи на дикому звірові - підпорядкувати собі, правильно використовувати ті душевні сили, яке це тварина символізує / зробити відчайдушну спробу подолати непереборне перешкоду.

Якщо він при цьому впирається - твої душевні сили вийшли з покори. Голова звіра, яку несеш в руках, - пристрасті і потягу, які панують над тобою і управляють твоїми діями. Лякаючі тебе звірі - зла совість, вороги. Говорящие звірі - вищий голос совісті. Самому зі звіром розмовляти - засмучення. Рев звірів чути - новини. Грізне гарчання - ворог близький. Пащу звіра роззявлена - якісь думки, пов'язані з жіночими органами любові. Бійка тварин - прибуття чужих / сварка з сумними наслідками / боротьба пристрастей у твоїй душі. Дрібні звірі, голі й сліпі дитинчата - віщують жінці вагітність, якщо сняться багаторазово.

Східний жіночий сонник

Якщо уві сні до тебе приходить вовк, ведмідь, козел і т. - Це до зустрічі з чоловіком, причому мають певні плани на тебе. Вид, характер і поведінка тварини уві сні, як правило, відображають дійсні наміри нового шанувальника.

Сучасний сонник

Побачені уві сні тварини попереджають Вас про майбутні події. Однак трактувати кожне явище тварини уві сні слід індивідуально.

Сонник Данилової

Якщо вам приснилося тварина, це говорить про вашому прагненні віддатися у владу чуттєвості, забути про обов'язки, про борг. Або ж цей сон може передвіщати взаємини з людиною, яка вас ні до чого не зобов'язує, з яким вас буде пов'язувати тільки секс, сильне чуттєве потяг. Особливо вас залучать взаємини з партнером, який дозволить вам зайняти чільну позицію в сексі.

Сонник Міллера

См. Хвороба, Мозок, Коханець, Кішка, Собака ....

Побачені уві сні тварини попереджають Вас про майбутні події. Однак трактувати кожне явище тварини уві сні слід індивідуально.

Загальний сонник

Гнати уві сні худобу - до радості, бити її - до нещастя. Забій худоби бачити - до небезпеки для життя.

Бачити у сні лігво звіра - до втрати.

Малий сонник

Побачені уві сні тварини попереджають Вас про майбутні події. Однак трактувати кожне явище тварини уві сні слід індивідуально.

 
Відноситься до тем: