Сонник «Вбивство»

Сонник Фрейда

Приснилося, що ви когось вбивали, - це підказка:

Вам варто було б прибрати зі свого життя непотрібні, обридлі відносини. Ви весь час намагаєтеся переконати себе, що є ще за що боротися. У дійсності ж стрижень з ваших відносин давно зник, і ви в думках про своє майбутнє не відводите один одному ніякого місця.

Якщо ви були очевидцем скоєння вбивства, це говорить про те, що жорстокість у ваших сексуальних фантазіях відводиться занадто значна роль. При цьому ви не хочете брати до уваги той факт, що ваші грубі ласки припасти до смаку можуть далеко не всім.

Сон радить не бути настільки егоїстичними в сексі.

Сонник Міллера

Побачити в сні вбивство - передвіщає смутку, завдані злочинами інших. Можливо, що насильницька смерть відбудеться на ваших очах.

Якщо вбивство у сні зробили ви - це означає, що ви будете залучені в ганебні події, які ляжуть клеймом на ваше ім'я.

Побачити в сні, що вбито ви самі - означає, що ваші супротивники роблять все, щоб зламати ваше життя.

Убити в сні що напав на вас озброєного лиходія або дикого звіра - передвіщає удачу в справах і швидкий підйом по службовій драбині.

Якщо ви дізнаєтеся у сні про самогубство одного - це віщує довгі хвилювання напередодні рішення важливого питання.

Сонник Цветкова

Якщо приснилося, що ви вбили ворога, це до успіху;

Його кров вас забруднила - несподівано отримаєте великі гроші;

Убили вас — до величезної радості.

Сонник Лоффа

В залежності від того, хто вмирає, чому і як, чиясь СМЕРТЬ як наслідок вбивства може класифікуватися по-різному. Це залежить і від того, яке найбільш ймовірне тлумачення підходить для пояснення смерті. Змінюється етика сприйняття смерті в нашому суспільстві також робить свій вплив на смерть у сновидіннях. Останнім часом ассістіруемое самогубство і евтаназія стали здійснювати свій вплив на бачення смерті уві сні.

У сновидіннях Воно часто виступає в ролі масового вбивці. Причиною цьому служать злість і агресія, які не прийнято проявляти на публіці і які проникають у сни виконання бажань. Останнім часом таке явище як стрес повсюдно визначається як "смерть від задухи". На щастя, Воно може передати вам у сні відчуття того, до чого частина вашого Я прагне наяву.

Якщо ви вбили незнайомця, то це може означати, що ви намагаєтеся штурмувати ту сторону своєї власної ОСОБИСТОСТІ, яка доставляє вам більшість проблем, руйнує вас або якої ви соромитеся. Вбиваючи незнайомця, ви реалізуєте своє бажання вигнати цей небажаний аспект з вашого життя. Це може бути корисним.

Можливо, уві сні ви вбили самого себе;

Звичайно, ви можете намагатися вбити не всього себе, а тільки частину своєї особистості.

Позитивним аспектом самогубства у сні є прагнення розібратися з патологічними нахилами або усунути деякі, що доставляють вам занепокоєння поведінкові стереотипи вашої особистості. Оскільки такі тенденції або стереотипи є складовою частиною вас як особистості, сон може спробувати усунути їх, спроектувавши всі негативні якості на що представляє вас незнайомця, якого ви і зраджуєте смерті.

Однак не варто намагатися вбити частину себе, намагаючись позбавитися від негативних якостей. Кожен у своєму житті має тіньову сторону, яку надійно ховає від оточуючих. Ми часто піддаємо критиці тих, хто в більшості випадків нагадує нас самих. Ці тіньові моменти життя повинні прийматися і конструктивно аналізуватися з тим, щоб попередити перетворення їх в патологію. Самогубство у сні є об'єктом серйозного роздуму. Акт самогубства багато говорить про ваш самосприйнятті, про оцінку себе як особистості.

Якщо такий сон буде повторюватися і при цьому думки про самогубство не перестануть відвідувати вашу свідомість і в реальному житті, то цей образ самогубства може стати чимось більшим, ніж просто символом.

Якщо таке відбувається, обов'язково поговоріть про своє життя з кимось близьким, кому ви можете повністю довіритися.

Сонник Міс Хассе

Убили вас — такий сон закликає до терплячості;

Вбили когось — посперечатися з впливовою особою.

Езотеричний сонник

Якщо ви отримаєте новина про вбивство, це означає, що військовослужбовець загине під час виконання своїх професійних обов'язків. Вбивали вас, але ви залишилися при цьому живі - такий сон стверджує, що завдяки вашій безстрашності до вас не «липнуть» небезпеці. Розвиваючи і культивуючи в собі цю гідну рису, ви забезпечите себе, що буде зовсім не зайвим, оскільки неприятелів у вас досить багато.

Вбивство сталося на ваших очах - це означає, що смертельна небезпека, що виходить від грабіжника, кілера, загрожує людині з вашого оточення. Ви прокинулися під час того, як вас вбивали уві сні, - значить, самі притягуєш небезпеку, дозволяючи собі піддатися почуттю страху. У цього сну є шанси повторитися вже у вигляді реальної події.

Французький сонник

Якщо вам снилося вбивство, - сон обіцяє Вам глибоку насолоду. Хворим людям - такий сон обіцяє швидке одужання.

Англійський сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви скоїли вбивство - цей сон жахливий за своїм значенням. Він пророкує Вам порочне життя, порочні вчинки, злочин і, можливо, ув'язнення. Після такого сну покайтеся і відмовтеся в душі своїй від зла і гріха, або наслідки цього будуть жахливими для Вас. Торговцям і фермерам сон передвіщає згубні втрати, катастрофи або пограбування.

Вбивство також — передвіщає, що той чи та, кого Ви любите, виявляться ошуканцями. Іноді цей сон пророкує розмальовки та сварки в родині. Ваш найкращий друг залишить Вас. Всіх людей після цього сну очікує та чи інша небезпека. Інші тлумачення можна знайти в суміщеному соннику.

Якщо у Вашому сні хтось вбиває дичину, птицю або будь-яка тварина - сон передвіщає, що Ваш коханий віддасть своє серце іншого, а Вас залишить.

Для заміжньої жінки такий сон означає, що людина, прикидається другом її чоловіка, буде доглядати за нею тайком від чоловіка.

Сонник Азара

До безпеки.

Вас вбивають або заподіюють Вам шкода-щастя в якому таїться нещастя;

Самі себе вбиваєте - велике щастя.

Якщо Вам приснилося, що Ви зробили вбивство, - цей сон жахливий за своїм значенням.

Він пророкує Вам порочне життя, порочні вчинки, злочин і, можливо, ув'язнення. Після такого сну покайтеся і відмовтеся в душі своїй від зла і гріха, або наслідки цього будуть жахливими для Вас.

Торговцям і фермерам сон передвіщає згубні втрати, катастрофи або пограбування.

Цей же сон також передвіщає, що той чи та, кого Ви любите, виявляться ошуканцями.

Іноді цей сон пророкує розмальовки та сварки в родині. Ваш найкращий друг залишить Вас.

Всіх людей після цього сну очікує та чи інша небезпека. Інші тлумачення можна знайти в суміщеному соннику.

Когось вбивають на ваших очах - комусь з вашого оточення загрожує смертельна небезпека від грабіжника, кілера. Дізнатися про вбивство - хтось, службовець в армії, загине при виконанні службових обов'язків, пов'язаних з професійним ризиком. Вас вбивати, але ви залишилися живі - безстрашність допомагає вам не притягати небезпека. Культивуйте його в собі, це вам стати в нагоді надалі, тому що у вас багато ворогів. Вас вбивають, і ви прокинулися - ви притягуєш до себе небезпеку, так як піддаєтеся почуттю страху.

Сон може повторитися наяву.

Якщо Вам снилося вбивство, - сон обіцяє Вам глибоку насолоду. Хворим людям - такий сон обіцяє швидке одужання.

Побачити в сні вбивство - передвіщає смутку, завдані злочинами інших. Можливо, що насильницька смерть відбудеться на Ваших очах.

Якщо вбивство у сні зробили Ви - це означає, що Ви будете залучені в ганебні події, які ляжуть клеймом на Ваше ім'я.

Побачити в сні, що вбито Ви самі, означає, що Ваші супротивники роблять все, щоб зламати Ваше життя. Убити в сні що напав на Вас озброєного лиходія або дикого звіра - передвіщає удачу в справах і швидкий підйом по службовій драбині.

Якщо Ви довідаєтеся уві сні про самогубство одного - це віщує довгі хвилювання напередодні рішення важливого питання.

Бачити вбивство — печалі, завдані злочинами інших, можливо, що насильницька смерть відбудеться на Ваших очах;

Скоїти вбивство — Ви будете залучені в ганебні події, які ляжуть клеймом на Ваше ім'я;

Бути вбитим — Ваші противники роблять все, щоб зламати Ваше життя;

Вбити напав на Вас озброєного лиходія або дикого звіра - удача в справах, швидкий підйом по службовій драбині;

Дізнатися про самогубство одного - довгі хвилювання напередодні рішення важливого питання.

Також Див. Друг, Самогубство, Вбивця.

Китайський сонник

Вас вбивають або заподіюють Вам шкода-щастя в якому таїться нещастя;

Самі себе вбиваєте - велике щастя.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Якщо уві сні ви вбиваєте когось, це означає, що ви звільняєтесь від тих аспектів власної особистості, які не потрібні вам для розвитку і зростання. Ви вбиваєте в собі уявлення та стереотипи, в яких немає більше потреби. Вбиваючи уві сні дитини, частіше за все, ви вбиваєте власне неналежне "дитяче" поведінку.

Якщо вашої жертвою стає один з батьків, це означає, що ви позбавляєтеся від незручних для вас аспектів взаємин з батьками. Такий образ може ставитися і до ваших власних батьківським функціям. Не звинувачуйте себе за вбивство у сні. Зазвичай такий сон означає початок нового етапу вашого розвитку. Це позитивний знак.

Якщо уві сні вбивають вас, найчастіше це означає, що вам потрібно стати господарем свого життя. Відчуйте себе сильним, а не знесиленим. Поверніться в сновидіння і переміг свого суперника!

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Відзначте емоції, що асоціюються з цим знаком. Чи відчуваєте ви відраза, страх, сором, горе, смуток або жах? Ті емоції, які ви випробували, є ключем до розшифровки цього знаку. Поглибитеся в асоційовані емоції, щоб визначити справжнє значення для вас цього образу.

Якщо цей знак є вам, швидше за все, він вказує на те, що ви звільняєтесь від тих аспектів власної особистості, які не потрібні вам для еволюції. Ви вбиваєте в собі уявлення та стереотипи, в яких більше не будете потребувати. Цей знак також може підказати вам, що ви відчуваєте величезні втрати енергії. Не руйнуєте ви ту частину свого Я, яку не любите? Завірте себе:

"Всі аспекти моєї особистості цінні й важливі. І я відношуся з повагою до кожного з них ".

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося, що ви розслідуєте вбивство, то скоро ви дізнаєтеся щось дуже важливе. Щоб ця новина була приємною, випивайте по ранках трохи крові (з свого проколеного голкою пальця). Погане значеніеЕслі вам приснилося, що ви скоїли вбивство, найближчим часом ви будете змушені здійснити аморальний вчинок. Щоб уникнути цього, намалюйте на аркуші паперу те, що ви найбільше не любите, розірвіть на шматочки і спаліть найближчим повню.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Вбивцю бачити, від нею бігти - довге життя. З ним змовлятися - бережися необдуманих авантюр.

Вбивство бачити - докори, сумління через злих думок / несподіване багатство / довгий вік. Замурувати людини - марне бажання приховати щось. Отруїти кого-небудь - з упертості хапатися за почуття, яке спало, охололо. Вбитого знайти - великий страх, нещастя і неспокій. Вмираючої людини бачити - надія, хороша новина принесе розраду і дасть сили. Смерть своїх дітей бачити - їх достаток і сімейне щастя.

Новий сімейний сонник

Побачене уві сні вбивство може передвіщати неприємності, завдані чиїмись злиднями.

Приснилося , що вас чекає удар вбивці, який ще можна запобігти, - гряде переживання, що потребує мобілізації духу. Взагалі, сон про вбивцю в будь-якій ситуації - це застереження. Знайте, що вас очікують підступи таємних ворогів.

Якщо вбивство у сні зробили ви, то в реальному житті ви будете залучені в якісь події, які зганьблять ваше добре ім'я. Сон, в якому вбили вас, означає, що ваші вороги збираються зробити рішучі дії, щоб зіпсувати вам життя.

Якщо уві сні ви вб'єте напав на вас озброєного бандита або дикого звіра, то в реальному житті вам належить удача в справах і швидкий підйом по службовій драбині.

Циганський сонник

У сні вас звинувачують у вбивстві - до сварки з друзями.

Якщо ви скоїли вбивство - ви відмовляєтеся поглянути в обличчя реальності і опинитеся через це у важкій ситуації.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо вам приснилося, що ви скоїли вбивство, - цей сон жахливий за своїм значенням. Він пророкує Вам порочне життя, порочні вчинки, злочин і, можливо, ув'язнення. Після такого сну покайтеся і відмовтеся в душі своїй від зла і гріха, або наслідки цього будуть жахливими для Вас. Торговцям і фермерам сон передвіщає згубні втрати, катастрофи або пограбування. Цей же сон також передвіщає, що той чи та, кого Ви любите, виявляться ошуканцями. Іноді цей сон пророкує розмальовки та сварки в родині. Ваш найкращий друг залишить Вас. Всіх людей після цього сну очікує та чи інша небезпека.

Китайський сонник Чжоу-гуна

УбіватьТебя вбивають або заподіюють тобі шкоду. - Щастя, в якому таїться нещастя. Вбиваєш іншої людини. - Віщує багатство й знатність. Сам себе вбиваєш ножем. - Велике щастя. Вбиваєш людину так, що кров забруднює одяг. - Отримаєш матеріальний зиск, багатство. Бачиш, як вбивають людину. - Віщує велике щастя. Забиваєш свиню або порося. - Щастя і вигода. Забиваєш барана або б'єш барана. - Хвороба, нещастя. Вбиваєш тигра або барса, леопарда. - Отримаєш важливу посаду. Вбиваєш бика або оленя. - Віщує багатство й знатність. Вбити бика і є його м'ясо. - Віщує комерційний прибуток. Вбиваєш осла, верблюда або коня. - Алкоголь і закуска. Вбити черепаху. - Віщує жалобу. Вбити горобця. - Віщує проблеми, труднощі, пов'язані із дружиною або наложницею. Вбиваєш півня, гусака, качку. - Віщує велике щастя.

Східний жіночий сонник

Сни про вбивство віщують смуток і біди, пов'язані, як правило, з підступами ворогів.

Якщо наснилося, що ти здійснюєш вбивство, - прояви обережності, щоб не вплутатися в інтриги.

Якщо ж, навпаки, жертвою стала ти - бережися мереж, розставлених ворогами.

Ведичний сонник Шивананда

Якщо Вам приснилося, що ви кого-то вбили, то сон пророкує, що Ви станете злочинцем.

Сучасний сонник

Сон про вбивство - передвіщає зневіру і печаль, викликані злиднями інших людей. Ваші справи підуть геть погано. Можливо, Ви станете свідком насильницької смерті.

Якщо Ви зробите вбивство - наяву Ви робитимете сумнівними справами, які заплямують Ваше ім'я.

Якщо Вам приснилося, що Ви самі вбиті - в реальному житті таємні вороги будуть будувати підступні плани, щоб знищити Вас.

Біва уві сні беззахисної людини - передвіщає сум і невдачі в справах.

Якщо Вам приснилося, що Ви зробили вбивство, захищаючись від нападу, або вбили скаженого звіра - це сприятливий сон. Він є ознакою перемоги над ворогами і успіху в суспільстві.

Бути уві сні замовником вбивства - нечесна людина скористається вашою добротою в корисливих цілях, що дуже зачепить і раздосадует вас.

Дізнатися уві сні, що ваш знайомий скоїв замовне вбивство - знак насуваються неприємностей, каверзи з боку людини, якій ви безмежно довіряєте.

Якщо вам пропонують великі гроші, щоб ви зробили замовне вбивство - вашу родину чекають труднощі і фінансові проблеми.

Жінці такий сон - передвіщає появу відразу кількох неприємних кавалерів.

Дізнатися про розкриття замовного вбивства - такий сон віщує швидке розв'язання проблем за допомогою друзів і родичів.

Жінка, яка побачила такий сон - незабаром позбудеться від надокучливих шанувальників.

Сонник Данилової

Якщо уві сні вас намагається хтось вбити, такий сон - символ підсвідомого прагнення позбавитися від наскучило партнера, розірвати з ним стосунки.

Якщо ви самі уві сні перебуваєте в ролі вбивці, важливе значення має знаряддя вбивства.

Вбивство , вчинене з допомогою ножа, означає, що ваше сексуальне бажання до партнера все зростає, і цілком взаємно.

Якщо ви душите людини уві сні, це означає, що в реальному житті вам необхідно внести у ваші відносини елементи різноманітності. Спроба застрелити людину з вогнепальної зброї - знак позбавлення в найближчому майбутньому від проблем інтимного плану.

Азбука тлумачення снів

Бути свідком вбивства людини або тварини - є знаком неприйняття цього об'єкта.

Іноді убитий — уособлення тих якостей, від яких сновидець бажає позбутися.

Вбити незнайомих — ваші страхи покинуть вас, життя стане спокійною.

Вбити рідних, знайомих - до сварки з ними, невдачі в справах.

Американський сонник

Не звинувачуйте себе за вбивство у сні. Зазвичай такий сон означає початок нового етапу вашого розвитку. Це позитивний знак.

Якщо уві сні ви вбиваєте когось - це значить, що ви звільняєтесь від тих аспектів власної особистості, які не потрібні вам для розвитку і зростання. Ви вбиваєте в собі уявлення та стереотипи, в яких немає більше потреби.

Вбиваючи уві сні дитини - частіше за все, ви вбиваєте власне неналежне «дитяче» поведінку.

Якщо вашої жертвою стає один з батьків - це означає, що ви позбавляєтеся від незручних для вас аспектів взаємин з батьками. Такий образ може ставитися і до ваших власних батьківським функціям.

Якщо уві сні вбивають вас - найчастіше це означає, що вам потрібно стати господарем свого життя. Відчуйте себе сильним, а не знесиленим. Поверніться в сновидіння і переміг свого суперника!

Східний сонник

Сни про вбивство - віщують смуток і біди, пов'язані, як правило, з підступами ворогів.

Якщо наснилося, що ти здійснюєш вбивство - прояви обережності, щоб не вплутатися в інтриги.

Якщо ж, навпаки, жертвою стала ти - бережися мереж, розставлених ворогами.

Ідіоматичний сонник

«Ну, ти мене просто вбив!» - Приголомшлива звістка;

«вбити час»заняття чим-небудь під час обтяжливого очікування.

Новітній сонник

Вбивати — будете залучені в затятий конфлікт.

Слов'янський сонник

Вбивство до зради, а якщо когось у вашій присутності - до неприємностей.

Снотолкователь

Побачити в сні вбивство - передвіщає смутку, завдані злочинами інших. Можливо, що насильницька смерть відбудеться на Ваших очах.

Якщо вбивство у сні зробили Ви - це означає, що Ви будете залучені в ганебні події, які ляжуть клеймом на Ваше ім'я.

Побачити в сні, що вбито Ви самі, означає, що Ваші супротивники роблять все, щоб зламати Ваше життя.

Убити в сні що напав на Вас озброєного лиходія або дикого звіра - передвіщає удачу в справах і швидкий підйом по службовій драбині.

Якщо Ви довідаєтеся уві сні про самогубство одного - це віщує довгі хвилювання напередодні рішення важливого питання.

Сонник майбутнього

Вбивство — до неприємності;

Але якщо ви бачите, що вбивця спійманий - цей сон передвіщає позбавлення від загрозливої небезпеки.

Сонник для стерви

Вбивствопечаль і смуток.

Здійснити у сні вбивство - будь обережна і обачна, щоб не опинитися замішаної в неприємну історію.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Будь-яке вбивство у сні - це знак глибоких, болючих протиріч, які можуть серйозно ускладнити ваше життя.

Бачити у сні, як на ваших очах відбувається або вже скоєно вбивство - передвіщає втрати. Найчастіше такі сни означають, що якісь непередбачені обставини можуть перешкодити здійсненню ваших планів, викликавши у вас важкі переживання.

Якщо уві сні вбивають вас - сон підказує, що якась ваша проблема сильно запущена, і обставини складаються проти вас. Схоже, вам доведеться мобілізувати всі свої сили, щоб уникнути життєвої катастрофи.

Самому уві сні вбити когось - знак того, що в якійсь ситуації ви ризикуєте дійти до відчаю.

Якщо ж при цьому ви не знаєте, що робити з трупом - такий сон означає, що дана ситуація залишить у вашій душі важкий слід, від якого вам буде вкрай важко позбутися.

Найбільш сприятливий сон, у якому ви вбили нападника на вас ворога - такий сон означає, що, проявивши рішучість, ви зумієте впоратися з несприятливими обставинами і вирішити наболілі проблеми.

Вбити або смертельно поранити уві сні тварина - знак того, що вам доведеться переступити через якісь палі почуття.

Втім, якщо у вашому сновидінні вбиту тварину сприймається не як звір, а як бездушна видобуток - такі сни віщують удачу в якомусь скрутному підприємстві.

Сонник Здоров'я

Вбити когось — до знак можливої небезпеки;

Загрожувати кому-небудь вбивством - до накопиченої агресивності, психічної, нервової і гормональної неврівноваженості.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити у сні вбивство - до трагічної випадковості.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні вбивство - до довголіття.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити у сні вбивство - до залучення в конфлікт.

Сонник від А до Я

Сон, в якому на ваших очах скоюється вбивство і ви безсилі його запобігти, - наяву це віщує занепокоєння з приводу власного здоров'я.

Якщо уві сні намагаються вбити вас - будьте гранично обережні на вулиці і пильні за кермом.

Якщо уві сні ви самі зробили криваве вбивство і переховувався від правосуддя - ваша таємниця розкриється, що принесе вам великі проблеми.

Вбивати уві сні тварин на полюванні - удача в справах, на бойні - будете замішані в брудній справі.

Якщо уві сні вбивають тварин просто з жорстокості - наяву зіткнетеся зі злими, підступними людьми, які спробують вам досадити. Зарізати уві сні птицю - знак нестійкого фінансового становища і скороминущої любові. Розчавити комаха - позбавлення від турбот.

Самогубство у сні віщує нещасний випадок через власну необачність і неуважність. Удушення - передвістя важкої душевної травми.

Вбивство холодною зброєю - зведення рахунків з ворогами, вогнепальною - багато шуму з нічого або порожні плітки і пересуди.

Сонник Мандрівника

Вбити іншу людину - добре, означає закінчити справу, прийти до внутрішньої згоди, примирення.

Вбити хижа тварина символізує агресію, зло - сприятливо, до успіху, одужанню, позбавленню від негативного переживання, корисний самоконтроль.

Вбити птицю — несприятливо, до біди.

Вбивати, вбити — завершення справ, кінець тривог, задоволення.

Вбивати самому когось - задоволення, спокій;

Одужання;

Подолання головної труднощі.

Тебе вбили — успішне завершення всіх справ;

Популярність, визнання;

Радість.

Вбивство бачити — придушувати в собі благі пориви душі.

Вчинити самогубствовелике щастя, одужання.

Сонник щасливих знамень

Вбивствосплячого вбили - кінець всіх проблем. Вбити ворога, а також щура або змію - до звільнення або зціленню.

Сонник Юнга

Смерть у сновидіннях, включаючи вбивство і втрату родинних відносин - повинна бути уважно вивчена в самому контексті, оскільки смерть персонажів сновидіння рідко має відношення до реальної смерті;

Швидше вона вказує на глибокий архетипічний процес перетворення.

Смерть у сновидіннях батьківських імаго - вказує на радикальну зміну у едіпової структурі комплексів, регулярно заважають досягненню та утвердження твердої особистої позиції. Коли саме его сновидіння здійснює «вбивство», воно може показати ту ступінь, до якої сновидець активно добрався в своєму власному процесі.

Середньовічний сонник

Побачити, що ти вбив людину - передвіщає захист, або хвороба, або влада.

Універсальний сонник

Бачити або здійснювати вбивство у сні - знак закінчення. Хто убитий у вашому сні? Що назавжди зникло з вашого життя?

Якщо уві сні ви самі є вбивцею - сон символізує позбавлення від якогось аспекту особистості, який вам не подобається. Чому ви повинні застосовувати зайву силу?

Вбивство може — символізувати і втрату контролю. Який сильнодіючий фактор у вашому житті змушує вас втрачати контроль над собою?

Сонник Симона Кананіта

Вбивати тварину або комаху - туга, сум;

Вбитого бачити — неприємність.

Теткінскій сонник-2012

Вбивствовідображення глибокої ненависті, якщо супроводжує відповідна емоція. Відображення втрати енергії;

Відображення руйнування самого себе і / або чогось важливого для життя.