Тлумачення сну «Таємниця»

Сонник Міллера

Побачити, що у сні Ви прийшли в замішання від таємничих подій, означає, що сторонні люди стануть докучати вам своїми проханнями про допомогу. Цей сон - попередження Вам проти зневаги боргом, до якого Ви досить байдужі. У справах у Вас будуть неприємні ускладнення.

Бачити у сні, що Вас зацікавила таємниця створення світу, провіщає Вам зміни в житті, які створять творчу атмосферу, здатну привести Вас до справжнього злету духу та радості творення.

Вас повалили в замішання якісь таємничі події - зовсім чужі Вам люди стануть осаджувати Вас проханнями, не нехтуйте обов'язком і не будьте байдужим до оточуючих, прикрі ускладнення в справах;

Вас чомусь зацікавила таємниця створення світу - зміни, які будуть сприяти Вашому духовному зростанню.

Якщо Вам приснилося, що перед Вами відкрилася якась таємниця, то наяву Ваше доброзичливе ставлення до людей послужить Вам погану службу, оскільки занадто багато докучатимуть Вам проханнями про допомогу.

Якщо уві сні Ви намагаєтеся осягнути таємницю існування світу, то в реальному житті Вас очікують глобальні зміни.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні ви були збентежені якимись таємничими подіями, то в реальному житті сторонні люди можуть докучати вам проханнями про допомогу. Цей сон також попереджає вас, щоб ви не нехтували своїм боргом, інакше в справах у вас виникнуть ускладнення.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому тобі відкривається якась таємниця, попереджає:

Твоє доброзичливе ставлення до людей послужить тобі погану службу - занадто багато докучатимуть тобі проханнями про допомогу.

Якщо ти намагаєшся осягнути таємницю існування світу, значить, тебе чекають глобальні зміни.

Сучасний сонник

Якщо Вам приснилося, що Ви спантеличені якимось таємничим подією - в реальному житті незнайомі Вам люди будуть докучати Вам своїми проблемами і просити Вашої допомоги. Подібний сон також попереджає Вас, що Ви зневажаєте своїми обов'язками, до яких почуваєте відразу. Крім того, у Ваших справах виникнуть неприємні ускладнення.

Вивчати уві сні таємниці світобудови - знак прийдешніх змін у Вашому житті:

Вас повністю захопить дух прагнення до вищого знання і розуміння істини, і Ви станете ближче до справжньої радості й удачі.

Східний сонник

Сон, в якому тобі відкривається якась таємниця - попереджає:

Твоє доброзичливе ставлення до людей послужить тобі погану службу, занадто багато докучатимуть тобі проханнями про допомогу.

Якщо ти намагаєшся осягнути таємницю існування світу - значить, тебе чекають глобальні зміни.

Новітній сонник

Зберігати державну таємницю - до підвищення по службі;

Надбавка до заробітної плати.

Володіння чужою таємницею - говорить про те, що ваша таємниця скоро буде розкрита зацікавленим в цьому особою.

Сонник для стерви

Знати чиюсь таємницю - неприємні труднощі і труднощі в справах, настирливі і неспокійні прохання малознайомих людей.

Проявити у сні інтерес до якоїсь нерозгаданою таємниці - швидкі зміни в житті принесуть радість і натхнення і збудять бажання до занять творчістю.

Снотолкователь

Побачити, що у сні Ви прийшли в замішання від таємничих подій, означає, що сторонні люди стануть докучати Вам своїми проханнями про допомогу. Цей сон попередження Вам проти зневаги боргом, до якого Ви досить байдужі. У справах у Вас будуть неприємні ускладнення.

Бачити у сні, що Вас зацікавила таємниця створення світу, провіщає Вам зміни в житті, які створять творчу атмосферу, здатну привести Вас до справжнього злету духу та радості творення.

Сонник для закоханих

Сни про таємниці віщують зміни. Молодим дівчатам вони обіцяють заміжжя.

Теткінскій сонник-2012

Таємницявідображення бажання розібратися в чомусь, дізнатися приховане (у тому числі в творчому процесі). Відображення цікавості. Відображення бажання приховати щось.

 
Відноситься до тем: