Тлумачення сну «Смуток»

Сучасний сонник

Люди, яких здолала смуток, сняться до чужого втручання у ваше життя. Швидше за все, комусь дуже не сподобаються ваші плани, і він (вона) докладе певних зусиль для того, щоб вони не стали реальністю.

Якщо уві сні вас взяла в свій полон туга, значить, ви будете чогось радіти. Швидше за все, приводи для приємних емоцій знайдуться в сімейному чи особистому житті. Туга за рідним або коханій людині сниться до отримання звісток від тих, хто буде на той момент знаходитися далеко.

Якщо наснилося, що вас здолала туга по дому, від якого ви знаходитеся далеко, то наяву якісь події завадять вам відправитися в намічену поїздку.

Якщо ви сильно сумуєте по якійсь людині, хоча наяву ви разом і у вас все добре, це може передвіщати сумна подія, яке вас розлучить.

Якщо у вашому сновидінні по вам тужив кохана людина, то ви скоро одружитеся. А якщо вступ у шлюб - це вже доконаний факт, то після такого сну ваші відносини набудуть нову фазу.

Сниться, що ви намагаєтеся позбутися відчуття смутку, але у вас нічого не виходить, - значить, продався задоволень, ви втратите почуття міри і всі спроби взяти себе в руки будуть марними. Повернути вас до реальності зможе тільки неприємну пригоду.

Сонник іменинників вересня, жовтня, листопада, грудня

Сумувати уві сні - насправді ви ще ніколи не були так веселі.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Якщо ви сумуєте уві сні - це до радісним подіям.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Сумувати уві сні - до радості і веселощів.

Малий сонник

Якщо у сні Ви сумуєте з приводу якоїсь події, то наяву Вас очікують розчарування в тих справах, в яких Ви розраховували на успіх.

Сон, у якому Ви бачите сумними інших людей, означає, що хтось намагається вторгнутися в Ваші плани, тим самим засмутивши їх.