Тлумачення сну «Алкоголь»

Сонник Лонго

Бачити у сні різні алкогольні напої на банкеті або на вечірці - наяву незабаром відбудеться дуже важлива подія, яка принесе вам не тільки велику матеріальну вигоду, але й повагу і вдячність оточуючих.

Якщо вам сниться, що ваші близькі або знайомі п'ють алкогольні напої і ви приймаєте в цьому участь, то наяву вам доведеться зробити складний життєвий вибір між благами матеріальними і духовними. Сон, в якому ви чому - небудь не можете взяти участь у розпиванні міцних напоїв, означає, що вам належить прийняти глобальне рішення, що стосується всього вашого життя.

Якщо ви стрималися і не випили ні грама, сон передвіщає, що у вас знайдеться рішучість ухвалити це важливе рішення. Ви "закладаєте за краватку" на самоті - в реальному житті вам належить узяти на себе доручення, яке ви не зможете виконати, але і відмовитися від нього теж не в ваших силах. Обміркуйте, як ви поведете себе в подібній ситуації, щоб у момент, коли вона дійсно виникне, ви не були захоплені зненацька.

Бачити , що ви продаєте алкогольні напої, - вам належить зробити те, чого ви від себе ніяк не очікуєте, несподівано це і для ваших близьких. Вони думають про вас як про людину, не здатному ні на які екстраординарні вчинки, насправді ви володієте талантом зробити з буденного дня справжнє свято, де кожному є своє місце і де всі відчувають себе дуже затишно.

Бачити , що ви у себе вдома пригощаєте когось міцним алкогольним напоєм, - у вас відмінні організаторські здібності, ви можете спробувати себе на цьому поприщі і досягнете великого успіху. Не пропустіть шанс:

Найближчий місяць — самий підходящий час для такого для такого починання.

Український сонник

Алкоголь пити уві сні - неприємність, морока.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Притуплення відчуттів;

Нечутливість. Може означати дружню вечірку і свято - вино, жінки (чоловіки) і пісні. Може також відноситися до трансформації. Ісус сказав:

"Це моя кров", і звернув воду на вино під час Таємної Вечері.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Алкоголь може бути символом притуплення відчуттів, але не всіх почуттів. Він може символізувати відмову від власного Я і втеча від дійсності. Він також може означати дружню вечірку і свято - вино, жінки (чоловіки) і пісні. Це також може відноситися до трансформації. Ісус сказав:

"Це моя кров", - і звернув воду на вино під час Таємної Вечері. Алігатор (Крокодил) В стародавньому Єгипті крокодил символізував два різних поняття. З одного боку, він був втіленням злості і підступності. Однак крокодили завжди з'являлися на ієрогліфах, які говорили, що померлі перетворюються в цих тварин, таким чином, вони також символізували силу і мудрість. Крокодил може передвіщати небезпека або занепокоєння, що криються під поверхнею. Ця небезпека може виходити як від вас самих, так і від когось стороннього. Не задовольняйтеся поверхневої стороною речей, дивіться вглиб. Крокодилячі сльози - метафора нещирих почуттів і лицемірства.

Сонник Шувалової

Образ, що говорить про те, що у вашому житті не вистачає радості, позитивних емоцій, що треба повернутися до того хорошого, що було у вашому минулому, і перенести його в даний. Можливо, вас чекає забутий старий друг, з яким потрібно відновити відносини, можливо, вам дуже необхідна приємна компанія старих приятелів, вам потрібно веселощі, яке було колись у вашому житті, але пішло зараз. Цей сон говорить про те, що в даний момент у вашому житті вас не мучать дуже серйозні проблеми, але вам необхідно запастися силою і оптимізмом, а для цього треба подумати про те, як доставити собі радість.

Єгипетський сонник фараонів

Якщо людина бачить себе уві сні питущим пиво, - добре, це значить заспокоєння його почуттів.

Якщо людина бачить себе уві сні питущим тепле пиво, - погано, це значить, що страждання простягне над ним.

Якщо людина бачить себе уві сні питущим вино, - добре, це значить - жити згідно Маат.

Якщо людина бачить себе уві сні вичавлювати вино, - погано, - майно його буде конфісковано.

Азбука тлумачення снів

Алкоголь — відображає духовне, творче або сексуальне збудження. Залежність від стороннього впливу.

Бути п'яним — ваші надії обдурять вас.

Пити, але не п'яніти - ваші ідеї і праця принесуть вам успіх.

Американський сонник

Алкоголь — притуплення відчуттів;

Нечутливість.

Кулінарний сонник

Якщо уві сні ви пили міцні напої, то в житті ви відчуєте гостре бажання випробувати заборонне задоволення. Остерігайтеся, досягнення цієї мети потягне за собою великі неприємності. Не слід через скороминущої примхи ставити під загрозу свою кар'єру і честь.

Сонник XXI століття

Пити уві сні невідомий вам алкогольний напій - знак того, що ваше майбутнє задоволення буде короткочасним.

Сонник Білого мага

Бачити у сні різні алкогольні напої на банкеті або на вечірці - наяву незабаром відбудеться дуже важлива подія, яка принесе вам не тільки велику матеріальну вигоду, але й повагу і вдячність оточуючих.

Якщо вам сниться, що ваші близькі або знайомі п'ють алкогольні напої і ви приймаєте в цьому участь - наяву вам доведеться зробити складний життєвий вибір між благами матеріальними і духовними.

Сон, в якому ви чомусь не можете взяти участь у розпиванні міцних напоїв - означає, що вам належить прийняти глобальне рішення, що стосується всього вашого життя.

Якщо ви стрималися і не випили ні грама - сон передвіщає, що у вас знайдеться рішучість ухвалити це важливе рішення. Ви «закладаєте за краватку» на самоті - в реальному житті вам належить узяти на себе доручення, яке ви не зможете виконати, але і відмовитися від нього теж не в ваших силах. Обміркуйте, як ви поведете себе в подібній ситуації, щоб у момент, коли вона дійсно виникне, ви не були захоплені зненацька.

Бачити, що ви продаєте алкогольні напої - вам належить зробити те, чого ви від себе ніяк не очікуєте, несподівано це і для ваших близьких. Вони думають про вас як про людину, не здатному ні на які екстраординарні вчинки, насправді ви володієте талантом зробити з буденного дня справжнє свято, де кожному є своє місце і де всі відчувають себе дуже затишно.

Бачити, що ви у себе вдома пригощаєте когось міцним алкогольним напоєм - у вас відмінні організаторські здібності, ви можете спробувати себе на цьому поприщі і досягнете великого успіху. Не пропустіть шанс:

Найближчий місяць — самий підходящий час для такого для такого починання.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Бачити у сні алкогольні напої - до неприємної вечірці, яка закінчиться для вас скандалом.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Бачити у сні стіл, заставлений алкогольними напоями - до запійний пияцтво одного з членів сім'ї.

Купувати в магазині алкогольні напої у великій кількості - до придбання дорогої речі.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Бачити уві сні що-небудь пов'язане з алкогольними напоями - вам почнуть заздрити, так як ви незабаром будете дуже добре матеріально забезпечені.

Сонник від А до Я

Бути уві сні під впливом алкоголю - значить, незабаром ви будете весело і шумно розтрачувати час і кошти в компанії друзів.

Пити горілку — не що інше, як передвістя марно витраченого часу і енергії в сумнівних задоволеннях;

Пити винорадість і міцні дружні стосунки.

Якщо вино біле - це до розваг, якщо червоне - до веселої прогулянці, яблучний сидр - вам може посміхнутися щастя, якщо ви не будете зловживати випивкою.

Бачити , як інші п'ють - потрапите під вплив невірних друзів. Пити шампанське - вам підвернеться вигідна справа. Вживати спирт - душевна депресія, розпач.

Якщо уві сні вам пропонують ковток спиртного, значить, у вас з'являться суперники, можлива сварка через дрібниці. Вважати уві сні, що ви кинули пити, або дізналися, що на подібний крок зважився хтось інший, - ваше нинішнє положення зміцниться і матеріальний достаток зросте.

Бачити уві сні веселу пиятику - наяву бути залученою у справи, які можуть вас зганьбити. Почувати себе в стані сп'яніння - ви потураєте своїм прагненням до задоволень.

Якщо вам сниться, що ви впали в алкоголізм, виходить, наяву, домагаючись поставленої мети, незважаючи на засоби, нашкодите собі і доставите засмучення своїм найближчим друзям. Уявляючи, ніби через пристрасть до спиртного ви отримали хвороба печінки - остерігайтеся, як би доля не пов'язала вас із закінченим невдахою і котра опустилася типом. Уражені алкоголем нирки застерігають від непотрібної сенсації, яка може чимало нашкодити вашій репутації. Валятися під парканом або в бруду не в силах встати через сп'яніння - вам може неждано привалити багатство.

Сонник Юнга

Образи алкоголю і наркотиків - з'являються, як правило, тоді, коли у сновидца є якась проблема з ними в бадьорому стані. Загальновідомо, що хімічні згубні пристрасті дуже важко лікувати психологічними методами, - тут звичайно потрібні методи групового тиску і підтримки. (До нещастя, такі підходи часто виявляються успішними в термінах згубної пристрасті (addiction), але заважають більш тонкому розумінню психологічних процесів, - виникає ілюзія, що всі проблеми людини в такому випадку вирішуються утриманням від алкоголю або наркотиків). Але коли сни слідують тісному низкою, то деколи можливо побачити несвідому готовність до зміни в паттерне згубної пристрасті - рада, підтримка або навіть підштовхування - ще до того, як будь-які кроки були зроблені бодрствующим его.

Теткінскій сонник-2012

Алкоголь — необхідність перестати «бігати від дійсності». Відображення притуплення відчуттів, почуттів. Відображення бажання розслабитися або необхідність виговоритися.