Сонник «Рада»

Сонник Цветкова

Отримати рада — такий сон означає, що в компанії друзів на вас чекають радісні події;

Давати — це до втрати.

Сонник Міс Хассе

Якщо ви давали поради, це означає, що ви займаєтеся дріб'язковими справами;

Отримували — на добро вам відповідять невдячністю.

Езотеричний сонник

Якщо ви давали у сні комусь поради, це говорить про ваш намір творити добрі справи, які тим не менше можуть обернутися звинуваченнями на вашу адресу і неприємностями. Вам давав пораду знайома людина - це застереження:

Обережно, хтось (необов'язково він же) здатний, сам того не бажаючи, направити вас по хибному шляху. Давав пораду незнайома людина - до нього насправді треба прислухатися, тому що рекомендація може виявитися слушною і дуже своєчасною. У разі якщо зміст ради для вас залишилося не зовсім зрозумілим, то після пробудження ви повинні прислухатися до інформації, що надходить із ЗМІ.

Якщо рада давали казкові персонажі або божественні сутності, то значення залежить від того, хто саме і чи заслуговує дане джерело довіри.

Англійський сонник

Якщо уві сні Вам доводиться вислуховувати чиїсь поради - це знак того, що Ви вступаєте у важку смугу Вашому житті. На щастя. Ваші навчені досвідом і вірні друзі допоможуть Вам подолати обрушилися на Вас напасті.

Сон, в якому поради роздаєте Ви самі - навпаки, добрий знак. Друзі та знайомі будуть ставитися до Вас з великою повагою.

Сонник Симона Кананіта

РадаДавати комусь - ви збираєтеся \ "творити добро \", але воно обернеться для вас неприємностями і звинуваченнями. Одержувати від знайомих - будьте обережні, вас можуть несвідомо направити по хибному шляху (не обов'язково той, кого ви бачили уві сні). Від нез.

Сонник Міллера

Бачити у сні, що вам дають поради - означає, що ви зможете забезпечити свою недоторканність і прагнути чесним шляхом досягнути незалежного стану і моральної висоти.

Бачити, що ви звертаєтеся за юридичною порадою - передвіщає, що у ваших справах виникнуть такі обставини, які викличуть сумніви в достоїнствах і законності цих справ.

Дворянський сонник Н. Грішиній

Рада тримати або отримувати - не втручайся в чужі справи.

Новий сімейний сонник

Сон, в якому вам дають поради, означає, що ви всього досягнете чесним шляхом. Але якщо вам приснилося, що ви звертаєтеся за порадою до юриста, то у ваших справах можуть виникнути протизаконні обставини.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо уві сні вам доводиться вислуховувати чиїсь поради - це знак того, що Ви вступаєте у важку смугу Вашому житті. На щастя. Ваші навчені досвідом і вірні друзі допоможуть Вам подолати обрушилися на Вас напасті. Сон, в якому поради роздаєте Ви самі, - навпаки, добрий знак. Друзі та знайомі будуть ставитися до Вас з великою повагою.

Малий сонник Велесів

Рада давативтрата;

Отриматирадість.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви отримуєте поради - означає, що Ваша чесність заслужить найвищу оцінку, а Ваші високі моральні принципи дозволять Вам добитися незалежного становища і етичної висоти.

Якщо Вам сниться, що Ви звертаєтеся за юридичною порадою - наяву Ви будете сумніватися в законності деяких Ваших комерційних угод.

Сонник для стерви

Радити — деякі обставини в новій справі будуть бентежити тебе, і ти зажадаєш внести ясність і захочеш отримати пояснення.

Слухати у сні чиїсь поради - ти зумієш викликати повагу і шанобливість оточуючих через свого незалежного і впевненого поведінки в усіх ситуаціях і зможеш заробити собі чесне ім'я і хороші гроші.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Іноді наша підсвідомість дійсно дає уві сні здорові поради, що називається, відкритим текстом, але це трапляється досить рідко. Набагато частіше в цих радах міститься якийсь натяк, який слід розгадувати, як ребус або шараду.

До прикладу, якщо у сні хтось радить вам, скажімо, поливати яблуню яблучним соком - чи варто приймати ці слова за цінну думку, набагато краще подивитися, що означає уві сні яблучний сік. Тоді стане очевидно, що даний сон радить робити свої справи з гарним настроєм, не затьмарювати душу негативом і намагатися радіти навіть скромним успіхам. У цьому випадку і великий успіх не змусить себе чекати.

Сонник від А до Я

Давати комусь рада - зазнати збитків у реальному житті.

Універсальний сонник

Всі ми даємо поради, і всі ми їх вислуховуємо. Всі ми потребуємо в радах, і всі ми їх ненавидимо! - Хто дає вам пораду уві сні? Цінний Чи для вас ця рада? Або він в одне вухо влітає, в інше вилітає? Ви вже чули це раніше? Це слушна порада, якому ви підете, чи ви відчуваєте, що хтось намагається керувати вами, дає вам порада, який більше підходить йому самому, ніж вам?

Давньоруський сонник

Отримати — майбутня радість з друзями;

Давативтрата.

Якщо уві сні Вам доводиться вислуховувати чиїсь поради - це знак того, що Ви вступаєте у важку смугу Вашому житті. На щастя. Ваші навчені досвідом і вірні друзі допоможуть Вам подолати обрушилися на Вас напасті. Сон, в якому поради роздаєте Ви самі, - навпаки, добрий знак. Друзі та знайомі будуть ставитися до Вас з великою повагою.

Давати комусь — ви збираєтеся "творити добро", але воно обернеться для вас неприємностями і звинуваченнями. Одержувати від знайомих - будьте обережні, вас можуть несвідомо направити по хибному шляху (не обов'язково той, кого ви бачили уві сні). Від незнайомих - прислухайтеся, рада може бути слушною і дуже своєчасним.

Якщо уві сні ви не розібрали утримання ради, то наяву прислухайтеся до того, що дізнаєтесь із засобів масової інформації. Від казкових чи божественних сутностей - дивлячись від кого саме і чи заслуговує це довіри.

Давати — займаєшся дрібницями отримати - платять тобі невдячністю.

Бачити у сні, що Вам дають поради, означає, що Ви зможете забезпечити свою недоторканність і прагнути чесним шляхом досягнути незалежного стану і моральної висоти.

Бачити , що Ви звертаєтеся за юридичною порадою, передвіщає, що у Ваших справах виникнуть такі обставини, які викличуть сумніви в достоїнствах і законності цих справ.

Отримувати поради — Ви зумієте чесним шляхом досягнути незалежності та добробуту;

Звертатися за сові-том до юриста - навколишні засумніваються в законності Ваших ділових операцій.

Також Див. Юрист, Шепіт.

Плучіть — Вас чекає радість з друзями;

Давативтрата.

Снотолкователь

Бачити у сні, що Вам дають поради, означає, що Ви зможете забезпечити свою недоторканність і прагнути чесним шляхом досягнути незалежного стану і моральної висоти.

Бачити, що Ви звертаєтеся за юридичною порадою, передвіщає, що у Ваших справах виникнуть такі обставини, які викличуть сумніви в достоїнствах і законності цих справ.

Теткінскій сонник-2012

Рада давативідображення контролю над навколишнім світом.

Отримувати — потреба у мудрому вирішенні.