Тлумачення сну «Вухо»

Російський сонник

Вухо — існує багато асоціацій. Може говорити про почуття і ставлення \ "жінка любить вухами \". Прагнення бути насторожі і в курсі \ "тримати вуха ... \". Може бути викликано муками вашій совісті, з приводу якоїсь провини \ "надерти вуха \".

Сонник Міллера

Якщо Ви побачили уві сні вуха, знайте, що Ваші недоброзичливці стежать за кожним Вашим словом, прагнучи знайти привід якщо не для звинувачення, то хоча б для образи.

Сонник Цветкова

Новина;

Бачити виразно — швидка звістку;

Незвичайне — дивні новини, звістки;

Багато вух — вірні помічники в справах;

Наповнені зерном — звістка про спадщину;

Красиве вуховідданість;

Поранені — зради;

Відрубановтрата близьких;

Закладено — до обману;

Помилкові.

Французький сонник

Вухо або вуха уві сні - означають, що Ваші тривоги і побоювання не мають під собою грунту і Ви можете бути спокійні за своє майбутнє.

Сонник Майя

Гарне значеніеЕслі вам приснилося вухо з сережкою, то найближчим часом ви зустрінете старого знайомого. Щоб зустріч виявилася приємною, прожити і проковтнете кавове зернятко. Погане значеніеЕслі вам приснилося порване вухо, то на вас здійснять розбійний напад. Щоб уникнути цього, протягом тижня носите з собою голку з червоною ниткою.

Сонник Езопа

З вухом пов'язано безліч асоціацій. Існує приказка:

«В одне вухо влетіло, в інше вилетіло», яка позначає, що людина миттєво забуває те, про що його попросили. Кажуть:

«Жінка любить вухами», тобто ваша підсвідомість може через символ «вухо» посилати вам сигнал про те, що поруч з вами знаходиться людина, з якою у вас може зав'язатися любовний роман (у хорошому сенсі слова). «Тримати вушка на маківці» (тобто бути насторожі, підслуховувати, прагнути бути в курсі всіх справ) - одне із поширених висловів, яке теж може бути джерелом образу вуха для вашого сну. Однією з форм покарання здавна було - видерти за вухо, тому приснилося вухо може бути викликано муками вашій совісті через якийсь провинності. Коли вас обманюють, переконують вас у тому, що свідомо невірно, ви зазвичай говорите:

«Не вішай мені локшину на вуха», таким чином, підсвідомість може сигналізувати вам про небезпеку бути ошуканим або введеним в оману.

Якщо у вас «горять» вуха, тобто стають червоними і гарячими, значить, у цей час хтось говорить або думає про вас. Коли ви піддаєтеся на лестощі, на вмовляння, на обман, хтось, тверезо оцінює обстановку, говорить вам:

«А ти й вуха розвісив!» Якщо уві сні ви ретельно миєте вуха, то цей сон говорить про те, що ви втомилися самостійно.

Якщо уві сні у вас свербить вухо, то чекайте новин від далеких родичів або старих друзів, з якими ви довго не бачилися.

Бачити людину з дуже великими вухами - ви даремно сподіваєтеся, що трохи прибрехати або спотворивши факти на свою користь, зумієте обдурити начальство, ваш маневр не вдасться, а нещирість у спілкуванні з керівництвом будуть пригадувати дуже довго. Проколювати вуха уві сні - вам слід працювати над своїм внутрішнім світом, а не зовнішністю, тому що прикрасами і красивою одягом ви не доб'єтеся того, до чого прагнете.

Якщо ви втягали сережки у вуха, то цей сон передвіщає вам переживання через те, що вас обдурить людина, якій ви завжди безмежно вірили. Чути шум або дзвін у вусі - хороший знак, який обіцяє вам швидке припинення клопоту і наступ спокійного періоду, під час якого ви відпочинете і відновите спілкування з приємними для вас людьми.

Ісламський сонник ібн Сирина

Якщо спляча людина бачить уві сні незнайому старця, відрізавши йому обидва вуха, то йому доведеться двічі поплатитися ціною своєї крові.

Якщо ж він бачить уві сні, як сам відрізає вухо якогось чоловіка, то він зрадить його, заподіявши шкоду його сім'ї та його дітям. Цей сон також передвіщає про занепад його слави. Деякі стверджують, що якщо чоловік, дружина якого вагітна, побачить подібний сон, то вона помре.

Якщо він не одружений, то помре жінка з числа близьких йому родичів.

Загальний сонник

Бачити уві сні чиїсь вуха - передвістя того, що недруги прагнуть підлаштувати вам неприємність або образити вас. Безвухий людина означає неправдиві чутки і плітки, на які не варто звертати уваги.