Тлумачення сну «Покарання»

Езотеричний сонник

Платити штраф — такий сон попереджає, що, якщо ви чесно не визнаєте своїх помилок, настане час розплати за них.

Бачити , що хтось оплачував штраф, - цей сон говорить про те, що за ваші гріхи розплачується інша людина. Бачили при цьому гроші - значить, вам доведеться за це відповісти окремо. Сон, в якому ви збирали штрафи, означає, що ваше життя неправедним.

Сонник Міллера

Якщо приснилося, що ви піддалися покаранню, це говорить про те, що ви ігноруєте якісь свої обов'язки через те, що вони народжують у вашій душі почуття незадоволеності і роздратування. Як покарання у сні платили штраф - це до хвороби та фінансових втрат. Вдалося уникнути оплати штрафу - значить, в якомусь майбутньому суперечці переможете. Наснилося покарання власних дітей - матерям і батькам таке сновидіння видає їх сумніви в тому, чи правильно вони виховують своїх нащадків, адже їхні методи не передбачають поваги до особистості.

Сонник Міс Хассе

У сні ви були покарані - наяву отримаєте справедливу нагороду.

Український сонник

Покаранняяк сниться, що тебе карають, то будеш мати якусь нагороду, подарунок, прибуток - квочка - квочка - клопоти, траур.

Новий сімейний сонник

Якщо уві сні вас за щось покарали, то в реальному житті у вас є обов'язки, дратівливі вас, і які ви не виконуєте. Заплатили штраф як покарання - остерігайтеся хвороби і фінансових втрат. Уникли штрафу - станете переможцем у суперечці.

Якщо батькам сниться, що вони карають своїх дітей, - їм варто задуматися про методи виховання, обраних в реальному житті.

Китайський сонник Чжоу-гуна

Люди визначають тобі покарання. - Буде просування по службі. Сам собі визначаєш покарання батогами. - Віщує приниження, сором.

Східний жіночий сонник

Сон, в якому тебе карають, свідчить:

Ти була недостатньо обережна і завбачлива в справах.

Якщо ти когось наказавши - будь готова до того, що найближча людина виявиться нестерпним типом. Сон, в якому батьки карають своїх дітей, означає:

Мама з татом зможуть виховати своїх нащадків чесними та гідними людьми, хоча їм і не вдасться виправити недоліки чад.

Давньоперсидською сонник Тафлісі

Якщо уві сні вас карає або б'є чоловік, який в реальному житті вже помер, то знайте:

Всі ваші втрати будуть відшкодовані, більш того, вам судилося знайти чимале багатство.

Якщо в сновидінні ви самі - мрець, що приймає побої або подвергающийся покаранню, то це означає, що ви будете непохитні у своїй вірі.

Сонник Цветкова

До нагороди.

Східний сонник

Сон, в якому тебе карають - свідчить:

Ти була недостатньо обережна і завбачлива в справах.

Якщо ти когось наказавши - будь готова до того, що найближча людина виявиться нестерпним типом.

Сон, в якому батьки карають своїх дітей - означає:

Мама з татом зможуть виховати своїх нащадків чесними та гідними людьми, хоча їм і не вдасться виправити недоліки чад.

Малий сонник Велесів

Покарання отримуватинагорода, подарунок, прибуток.

Новітній сонник

Отримати покарання — сон-застереження:

Вам дійсно таке загрожує, профілактірует подія.

Сучасний сонник

Бачити у сні, що Вас карають - означає, що наяву Ви не були достатньо обережні і завбачливі при веденні своїх справ.

Побачити в сні, що Ви караєте когось - говорить про те, що в справах або любові у Вас з'явиться партнер з поганим характером.

Якщо батькам сниться, що вони карають своїх дітей - в реальному житті вони не зможуть виправити недоліки їхнього характеру, але виховають їх чесними та гідними людьми.

Сонник XXI століття

Отримати уві сні покарання за невиконану роботу - означає, що незабаром на вас покладуть обов'язки, які будуть вас дратувати і які ви вперто не захочете виконувати.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Бути покараним у сні наяву - нерідко має протилежний зміст. Зазвичай такі сни говорять про те, що в глибині душі ви усвідомлюєте власні помилки і промахи і близькі до того, щоб їх виправити.

У той же час, якщо уві сні ви всіма силами намагаєтеся уникнути покарання і шукаєте собі різні виправдання і відмовки - такий сон підказує, що наяву ви упорствуете у власних помилках. Бережіться:

Така завзятість може ще більше ускладнити ваше життя.

Самому карати когось уві сні - ознака вашого гострого невдоволення станом справ. Після такого сну ваші справи можуть помітно погіршати, особливо якщо ви будете шукати винних замість того, щоб спробувати знайти вихід зі скрути.

Сонник від А до Я

Бути уві сні підданої заслуженому покаранню означає, що в реальному житті справедливо віддадуть належне вашим заслугам, щедро сплативши їх. Отримати наганяй від начальства - серйозне покарання наяву, дати наганяй комусь - поступите необережно щодо своїх підлеглих.

Якщо уві сні вас піддають фізичному покаранню, тобто просто екзекуції, - значить, насправді станете жертвою обмови. Бути битою батогами і кричати при цьому - до помилкових чуток, бити батогами інших - до виконання нудного заняття. Карати різками - не відмовите в раді друзям. Випробувати різки на своїй спині - вийдете переможцем з важкої сутички з серйозним супротивником. Отримувати ременем - заслужено піддастеся осуду за грубість. Карати ременем своїх дітей - такий сон передвіщає небажані для вас обставини.

Покарання у вигляді ув'язнення на гауптвахті віщує несподіване заохочення від начальства. Отримати несправедливе покарання означає, що ваше заняття вам не до душі, тому свої обов'язки ви виконуєте, лише б з рук геть.

Якщо вас покарали штрафом - це віщує розлад здоров'я. Ухилятися від сплати штрафу - наяву заощадите гроші. Карати винних дітей, ставлячи в кут або позбавляючи чогось, - змушені будете визнати свою неправоту в суперечці. Сон, в якому, щоб уникнути покарання ви вдаєтеся до брехні, означає, що ви несправедливо поступите в відношенні друзів.

Сонник Фрейда

Покарання, як один з актів насильства - символізує собою статевий акт. Але якщо ви караєте дитину, то ви схильні до заняттям самозадоволенням.

Якщо ж ви караєте домашня тварина - ви хотіли б зайнятися сексом з неповнолітніми.

Якщо карають вас - ви схильні до сексу з елементами мазохізму.

Сонник Симона Кананіта

Покарання понести — будете справедливо нагороджені.

Снотолкователь

Побачити в сні, що на Вас накладено покарання, означає, що Ви маєте обов'язки, які Вас дратують і тому Ви їх не виконуєте.

Платити штраф як покарання - означає хворобу й фінансові втрати.

Уникнути сплати штрафу - знак того, що Ви будете переможцем у суперечці.

Якщо батькам сниться, що вони карають своїх дітей - це означає, що вони сумніваються в правильності обраних ними виховних методів, в яких відсутня повага до дітей.