Сонник «Роздратування»

Англійський сонник

Якщо уві сні Вас мучить досада, роздратування - значить, наяву Вас оточують вороги. Будьте обережні!

Якщо Ви відчуваєте у сні, що Ви надмірно роздратовані, - Вас очікують тривоги. Після такого сну не слід надто рано вставати. Цей сон також означає, що у Вас є вороги, які Діють проти Вас. Досада, роздратування, випробовувані в сні, мабуть, швидко виявляться в дрібних неприємностях наступного дня.

Якщо Вам сниться, що Ви мимоволі стали причиною чийогось роздратування, - значить, Вас чекають непорозуміння, з якими Вам належить гідно справитися.

Сонник Міллера

Якщо ви відчуваєте у сні, що ви надмірно роздратовані - вас чекають тривоги. Після такого сну не слід надто рано вставати. Цей сон також означає, що у вас є вороги, які діють проти вас.

Досада, роздратування, випробовувані уві сні - мабуть, швидко виявляться в дрібних неприємностях наступного дня.

Якщо вам сниться, що ви мимоволі стали причиною чийогось роздратування - значить вас чекають непорозуміння, з якими вам належить гідно справитися.

Новий сімейний сонник

Відчувши вві сні надмірне роздратування, наяву ви випробуєте хвилювання і тривогу. Цей сон також означає, що у вас є вороги, які діють проти вас. День після такого сну буде наповнений різними дрібними неприємностями.

Якщо вам приснилося, що ви мимоволі стали причиною чийогось роздратування, то можуть виникнути непорозуміння, з якими ви гідно впораєтесь.

Старовинний англійський сонник (сонник Зедкіеля)

Якщо уві сні вас мучить досада, роздратування - значить, наяву Вас оточують вороги. Будьте обережні!

Сонник Дмитра та Надії Зими

Відчувати у сні роздратування - ознака гострої душевної дисгармонії. Будьте обережні - якщо вам не вдасться привести свої почуття в рівновагу і гармонію, у вашому житті може початися смуга невдач.

Якщо ж у своєму сновидінні ви самі стали причиною чийогось роздратування - такий сон говорить про вашому нервовому перенапруженні. Схоже, вам не заважає відпочити, інакше нервова втома може призвести до різних непорозумінь і невдач.

Сонник від А до Я

Якщо уві сні ви виявляєте своє роздратування, кричіть, лихословити і т. - Наяву перекладіть частину своїх обов'язків на інших, чим викличете їх незадоволення.

Якщо ви своїми розмовами когось дратуєте уві сні і вас просять закрити рот - наяву доведеться мати справу з похмурими і несловоохотлівимі людьми.

Сон, в якому коханий вміло дратує ваші ерогенні зони при інтимній близькості, - це передвістя солодких хвилин в любовних обіймах з ним наяву.

Снотолкователь

Якщо Ви відчуваєте у сні, що Ви надмірно роздратовані - Вас очікують тривоги. Після такого сну не слід надто рано вставати.

Цей сон також означає, що у Вас є вороги, які діють проти Вас. Досада, роздратування, випробовувані в сні, мабуть, швидко виявляться в дрібних неприємностях наступного дня.

Якщо Вам сниться, що Ви мимоволі стали причиною чийогось роздратування - значить;

Вас чекають непорозуміння, з якими Вам належить гідно справитися.