Тлумачення сну «Втома»

Сонник Міллера

Якщо уві сні ви відчували, як на вас навалилася втома, це говорить про те, що ваші справи прийдуть в стан занепаду. Можливо, погіршиться фізичне самопочуття.

Бачити інших втомленими - для молодої жінки такий сон чреватий погіршенням здоров'я.

Сонник Цветкова

Розраховуйте на успіх у справі.

Сонник Міс Хассе

Обережно, вам загрожує небезпека.

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви відчуваєте втому, то наяву ваш організм знаходиться на межі нервового виснаження. Справи справами, але й про здоров'я забувати не можна, адже воно куди важливіше, ніж справи і навіть гроші. Постарайтеся перекласти ведення справ на довірену людину, а найближчим часом присвятіть відпочинку. Однак це не повинно означати, що проводити вільний час бажано в кріслі перед телевізором, - таке проведення часу виснажить ваш організм ще більше. Відпочинок повинен бути активним. Прекрасно відновлять ваші сили прогулянки на природі, а якщо ви переїдете на деякий час в село або заміський будинок, то краще і бути не може.

Якщо хтось із близьких скаржиться вам у сні на втому, значить, ця людина може скоро захворіти. Постарайтеся зробити все можливе, щоб запобігти хворобі, але, якщо це неможливо, докладіть усіх зусиль для його повноцінного лікування.

Новий сімейний сонник

Відчуття втоми у сні означає погане здоров'я і віщує занепад в справах. Самопочуття молодої жінки, яка бачить уві сні втомлених людей, може погіршитися.

Малий сонник Велесів

Втомауспіх.

Сучасний сонник

Сон, в якому Ви відчуваєте себе втомленим - передвіщає погіршення здоров'я і невдачі в справах.

Молодій жінці бачити втомленими інших людей - передвістя того, що стан здоров'я буде викликати у неї неспокій.

Сонник Білого мага

Якщо уві сні ви відчуваєте втому - наяву ваш організм знаходиться на межі нервового виснаження. Справи справами, але й про здоров'я забувати не можна, адже воно куди важливіше, ніж справи і навіть гроші. Постарайтеся перекласти ведення справ на довірену людину, а найближчим часом присвятіть відпочинку. Однак це не повинно означати, що проводити вільний час бажано в кріслі перед телевізором, - таке проведення часу виснажить ваш організм ще більше. Відпочинок повинен бути активним. Прекрасно відновлять ваші сили прогулянки на природі, а якщо ви переїдете на деякий час в село або заміський будинок, то краще і бути не може.

Якщо хтось із близьких скаржиться вам у сні на втому - значить, ця людина може скоро захворіти. Постарайтеся зробити все можливе, щоб запобігти хворобі, але, якщо це неможливо, докладіть усіх зусиль для його повноцінного лікування.

Сонник для стерви

Втома — невелике нездужання, зупинки в справах, невеликі сімейні прикрості.

Якщо у сні ти побачиш втомлених і змучених людей - погіршення здоров'я, поганий настрій, депресивний стан.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Відчувати у сні втома - це очевидна ознака вашої нервової та емоційної перевантаження. Схоже, ви звалили на себе занадто багато проблем і занадто сильно переживаєте з цього приводу. Після такого сну вам дійсно не заважає як слід розважитися й відпочити.

Сонник від А до Я

Відчувати у сні смертельну втому у всьому тілі - остерігайтеся небезпеки з боку незнайомих чоловіків.

Бачити у сні абсолютно виснаженого на роботі чоловіка, який, прийшовши з роботи і не дочекавшись вечері, заснув прямо в кріслі, - це віщує вам спільну прогулянку за місто, де чудово відпочинете і розважить.

Бачити уві сні виснажених непосильною роботою, Валя з ніг від постійної втоми людей - значить, в реальному житті вам в голову прийде відмінна і абсолютно реальна ідея, як привернути увагу чоловіка, на якого ви давно поклали око.

Якщо наречена напередодні весілля бачить уві сні свого нареченого втомленим і хворим - значить, процес одруження пройде без сучка без задирки і на самому вищому рівні.

Якщо уві сні ви з втомою думаєте про зустріч численних гостей, не знаючи, з якого кінця взятися за підготовку до цієї події, - наяву вас можуть очікувати ускладнення в стосунках з близькими людьми.

Сонник Мандрівника

Втома фізичнауспіх.

Давньоруський сонник

Успіх у справі.

Відчувати себе втомленим уві сні - пророкує погане здоров'я або занепад в справах. Молодій жінці бачити інших втомленими обіцяє погіршення самопочуття.

Відчувати себе втомленим - погане здоров'я або занепад в справах;

Для молодої жінки - бачити інших втомленими - погіршення самопочуття.

Також Див. Наречена, Новий рік.

Якщо у сні Ви відчуваєте себе втомленим, то Вашому здоров'ю загрожує небезпека.

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить інших втомленими, означає, що стан її здоров'я буде викликати у неї неспокій.

Снотолкователь

Відчувати себе втомленим уві сні - пророкує погане здоров'я або занепад в справах.

Молодій жінці бачити інших втомленими обіцяє погіршення самопочуття.

Малий сонник

Якщо у сні Ви відчуваєте себе втомленим, то Вашому здоров'ю загрожує небезпека.

Для молодої жінки сон, у якому вона бачить інших втомленими, означає, що стан її здоров'я буде викликати у неї неспокій.

Жіночий сонник

Відчувати себе втомленим у сні - знак поганого здоров'я або розлади справ.

Якщо молода жінка бачить у сні втомленими інших людей - можливе погіршення її самопочуття.

Теткінскій сонник-2012

Втомавідображення занепаду сил. Потреба у відпочинку, поповненні втраченої енергії.

 
Відноситься до тем: