Тлумачення сну «Вуха»

Сонник Міллера

Приснилися вуха можна розцінювати як попередження:

Людина, відчуває до вас антипатію, ловить кожне ваше слово, щоб не пропустити потрібний момент для нанесення вам образливого уколу прямо в серце.

Якщо снилося ліве вухо, значить, це буде жінка;

Побачили праве вухо - вашим недоброзичливцем є чоловік.

Сонник Цветкова

До звістки;

Побачили виразноновина дізнаєтеся скоро;

Вуха були незвичайного виду - отримаєте такі ж дивні новини.

Сонник Міс Хассе

До неправдивим чуткам.

Езотеричний сонник

Незвичайної форми або розміру - вас прослуховують відповідні органи або конкуренти:

По телефону або десь встановлено підслуховуючий пристрій.

Якщо ваші вуха, то у вас вдома, якщо чужі - у службовому приміщенні. Хворі - ви десь "наслідили", і ваші дані фігурують в небажаних анкетах, у фіскальних органах.

Хто бачить у сні, що у нього безліч вух або що він чистить вуха, тому цей сон пророкує, що слуги і підлеглі будуть його любити, віддано і вірно служити і коритися йому.

Бачити у сні свої вуха наповненими житом означає отримання спадщини від померлого родича. Кому сниться, що у нього ослячі вуха, того чекає приниження. Коли присниться кому-небудь, що у нього вуха лева або іншого хижого звіра, це попереджає тієї людини, щоб він остерігався обману з боку своїх ворогів або заздрісників.

Бачити у сні, що вуха зробилися більше і красивіше звичайного, пророкує повагу, добробут, а також побачення з людиною, якому довірені справи і таємниці бачить сон.

Якщо ж йому здається, що вуха його поранені або розсічені - той, кому він довірив свої таємниці, змінить йому. Коли ж присниться, що вуха зовсім обрубані, це віщує втрату дружби самих близьких людей. Чоловік, що бачить у сні, що вуха у нього закладені, перемінить свої переконання і почне обманювати всіх довіряють йому. Жінка ж, якою приснилося те ж саме, повинна побоюватися зваблювання.

Побачити в сні чиїсь вуха - це сон-попередження:

Хтось, неприязно відноситься до Вас, прискіпливо вислухає кожне Ваше судження, прагнучи знайти привід для того, щоб Вас образити.

Бачити чиїсь вуха - хтось, неприязно відноситься до Вас, прискіпливо вислухає кожне Ваше судження, прагнучи знайти привід для того, щоб Вас образити.

Якщо хто побачить у сні, що вухо в нього відокремилося, дочка його помре, або дружині своїй дасть розлучення.

Якщо хто побачить у сні, що чистить своє вухо, - значить, почує радісну звістку. А якщо хто побачить у сні себе глухим, значення його в справах віри і науки впокориться.

Якщо хто побачить у сні, що в вухо його проник Мурашов, це - до смерті.

Якщо хто побачить у себе вуха, подібні вухам хижих звірів або скотів, то почує дивовижні звістки, згідно з породою того тваринного.

Великими бачитихвороба;

Пригожепохвала;

Нескладними —.

Безумство.

Бачити у сні вуха означає, що Вам слід бути обережніше в своїх висловлюваннях, бо Ваші недоброзичливці можуть звернути Ваші ж слова проти Вас.

Французький сонник

Вухо або вуха уві сні - означають, що Ваші тривоги і побоювання не мають під собою грунту і Ви можете бути спокійні за своє майбутнє.

Сонник Лонго

Якщо уві сні ви чистите вуха, то наяву вам важко знайти спільну мову з оточуючими, і хоча ви звинувачуєте в цьому інших, але в глибині душі розумієте, що самі винні, і спробуєте тим чи іншим способом виправити становище. Спробуйте навчитися слухати і чути людей - це перше і абсолютно необхідна умова для взаємного розуміння. Крім того, хороший приклад куди заразливо поганого всупереч сформованій думці, і якщо ви будете практикувати увагу до проблем інших, то і оточуючі будуть ставитися до вас з великою увагою і повагою.

Якщо уві сні у вас виявилися вуха просто неймовірних розмірів, виходить, наяву з вами станеться щось незвичайне, настільки незвичайне, що ви в корені зміните свої погляди на життя. Може бути, ви навіть станете свідком справжнього дива.

Якщо уві сні жінка проколює вуха, сон означає, що вона занадто велику увагу приділяє зовнішності, абсолютно забуваючи про інших достоїнствах, наприклад про душевних якостях, які фарбують людини набагато більше, ніж краса зовнішня. Жінці, що побачила такий сон, варто задуматися над своїм життям і подбати про душу;

Врешті-решт, краса недовговічна, а ось краса духовна може надати зачарування навіть поганулі.

Якщо ви ніколи не будете про це забувати і постараєтеся гармонізувати думки, почуття і зовнішність, то краще і бажати не можна. Ну а якщо вуха проколює чоловік, значить, ця людина наяву скоїть якийсь екстраординарний вчинок, який шокує оточуючих. Важко сказати, до яких наслідків призведе цей крок, але вже в будь-якому випадку нудно вам не буде.

Якщо вас тріпають уві сні за вуха, значить, наяву хтось намагатиметься завдати серйозного удару по вашому самолюбству. Радимо вам:

Не реагуйте на злісний випади недоброзичливців - вони бісяться від безсилля, ось і намагаються подібними комариних укусів досадити вам.

Якщо ви не прореагіруете на можливу витівку з їхнього боку, то на майбутнє повністю захистите себе від подібних інцидентів. Але варто тільки вам проявити хоч найменшу розгубленість або образу, як ваші недруги моментально мобілізуються і завдадуть повторний, більш відчутного удару. Ви ж, у свою чергу, постарайтеся цього не допустити, тим більше що господарем становища ви, незважаючи ні що, залишаєтеся і будете залишатися ще досить довго. Ну а якщо ви самі зайнялися чиїмись вухами, то найближчим часом ви вирішите збити пиху з когось із знайомих чи друзів. Зрозуміло, потрібно відкривати зарозумілим людям очі на справжній стан речей, але постарайтеся це зробити якомога тактовніше і делікатніше, щоб не образити людину і не перетворити одного в заклятого ворога.

Звичайний сонник

Великими бачитихвороба;

Пригожепохвала;

Нескладними-безумство.

Сонник Симона Кананіта

Вухадобробут і щастя - приниження, горе - помилкові чутки.

Сонник Фен-шуй

Вуха свої ампутовані - Вас слухаються навколишні. Чужі ампутовані - остерігайтеся неприємностей. Волосся у вусі - матеріальне благополуччя.

Сонник Деніз Лінн (короткий)

Бажання почути правду.

Сонник Деніз Лінн (докладний)

Слухайте. Постарайтеся "почути" знаки, що оточують вас. Проявіть бажання дізнатися правду. Або є щось таке, що ви боїтеся почути?

Дворянський сонник Н. Грішиній

Вуха у снах чоловіки - дружина або незаміжня дочка, все, що відбувається з його власними вухами, стосується їхнього здоров'я, честі і жадань.

Вуха у снах жінки - її дочка і все, що з нею відбувається. Чужі вуха, які бачиш нав'язливо зі сну в сон, в чоловічих і жіночих снах - жіночий орган любові, щось з ним пов'язане. Дуже маленькі вуха мати - вірна дружба. Дуже великі - радість і честьюНевероятно колосальні мати - хвороба.

Бачити вуха довгі - щось неприємне, сором.

Бачити чужу голову з великими вухами - гучна слава. Затискати вуха, мити вуха - втрати, збиток.

Бачити себе в дзеркалі Безухов - сприймати життя космосу, потойбічний світ / бути сатаніческіе одержимим, проявляти жорстокий егоїзм по відношенню до оточуючих.

Новий сімейний сонник

Якщо ви побачили уві сні чиїсь вуха, то вважайте це попередженням. Хтось із тих людей, які неприязно до вас ставляться, буде постійно чіплятися до вас і намагатися образити.

Сонник Мартина Задеки

Вуха великібезчестя.

Ісламський сонник ібн Сирина

Якщо спляча людина бачить уві сні незнайому старця, відрізавши йому обидва вуха, то йому доведеться двічі поплатитися ціною своєї крові.

Якщо ж він бачить уві сні, як сам відрізає вухо якогось чоловіка, то він зрадить його, заподіявши шкоду його сім'ї та його дітям. Цей сон також передвіщає про занепад його слави. Деякі стверджують, що якщо чоловік, дружина якого вагітна, побачить подібний сон, то вона помре.

Якщо він не одружений, то помре жінка з числа близьких йому родичів.

Нумерологічний сонник Піфагора

Вухабачити уві сні чиїсь величезні вуха - значить виявитися несподівано в самій гущавині подій і стати свідком приголомшливих подій.

Якщо у вашому сні вуха належать приємною персоні, то і вести ви отримаєте найрадісніші, якщо ж вам неприємно дивитися на володаря таких локаторів, то новина призведе вам в лють або спантеличить.

Якщо ж у сні великі вуха будуть належати вам і ви побачите їх у дзеркало, то через 11 днів життєві обставини змусять вас змінити своїм принципам.

Азбука тлумачення снів

Вуха — закликають вас прислухатися до інформації, яка корисна для вас.

Величезні вуха бачити - сварка, плітки.

Хворі брудні вуха - до отримання поганих звісток.

Чисті красиві вуха - дружба, хороші новини.

Бачити вуха тварини у себе - хвороба, підступи ворогів.

Американський сонник

Вухабажання почути правду.

Ідіоматичний сонник

«Улетіти у вухо», «вушка на маківці» - уважність, пильність;

«За вушко та на сонечко» - закликати до відповіді;

«В одне вухо влетіло, в інше - вилетіло» - забудькуватість;

«Розвісити вуха» — вірити всьому, з цікавістю слухати;

«Вуха в'януть» — приголомшлива неприємна інформація, плітки;

«Тягнути або тягнути за вуха» - насильно залучати кудись, до чогось;

«Прогавили вухами» — прогавити;

«Прожужжали всі вуха» - набриднути;

«Ріже вухо» — те, що не хочуть чути, діє на нерви;

«І вухом не повів» - витримка;

«Віддерти за вуха» - покарання;

«Почервоніти до вух» - сильний сором.

Місячний сонник

Вуха великими бачити - хвороба;

Пригожепохвала;

Нескладнимибезумство.

Малий сонник Велесів

Вухавести / слухи;

Великіслава / хвороба;

Болять — неприємні вісті;

Красивіпохвала;

Довгі, нескладні — неприємності, хворобу;

Поранениходин змінить;

Відріжутьдрузів втратити;

Безухов бути — помилкові чутки.

Мусульманський сонник

Якщо хто побачить у сні, що вухо в нього відокремилося - дочка його помре, або дружині своїй дасть розлучення.

Якщо хто побачить у сні, що чистить своє вухо - значить, почує радісну звістку.

А якщо хто побачить у сні себе глухим - значення його в справах віри і науки впокориться.

Якщо хто побачить у сні, що в вухо його проник Мурашов - це до смерті.

Якщо хто побачить у себе вуха, подібні вухам хижих звірів або скотів - почує дивовижні звістки, згідно з породою того тваринного.

Новітній сонник

Вухо — почуєте безсторонню критику на свою адресу;

Опинитеся призвідником сварки, скандалу, конфлікту.

Новий сонник 1918 р

Вухоновина;

Бачити виразно — швидка звістку;

Незвичайне — дивні новини, звістки.

Снотолкователь

Вуха мати, заткнуті уві сні, багатому і вельможі - передвіщає упертість, жорстокість і на зло спожиту влада;

Якщо ж він бідна людина - сей сон означає його дурну моральність і кепське поведінку, яка має йому змінити;

Якщо ж такий сон привидиться жінці - знаменує її марнотратність;

Мати вухо поранене або розрізане - означає зраду друга, який у зло споживе нашу довіреність, також знаменує відкриття таємниці;

Мати більше двох вух - є знак друзів та вірних служителів;

Позбутися уві сні вух - передвіщає сварку з друзями;

Мати вуха довші - звичайних є знак хвороби.

Сонник Білого мага

Якщо уві сні ви чистите вуха - наяву вам важко знайти спільну мову з оточуючими, і хоча ви звинувачуєте в цьому інших, але в глибині душі розумієте, що самі винні, і спробуєте тим чи іншим способом виправити становище. Спробуйте навчитися слухати і чути людей - це перше і абсолютно необхідна умова для взаємного розуміння. Крім того, хороший приклад куди заразливо поганого всупереч сформованій думці, і якщо ви будете практикувати увагу до проблем інших, то і оточуючі будуть ставитися до вас з великою увагою і повагою.

Якщо уві сні у вас виявилися вуха просто неймовірних розмірів - значить, наяву з вами станеться щось незвичайне, настільки незвичайне, що ви в корені зміните свої погляди на життя. Може бути, ви навіть станете свідком справжнього дива.

Якщо уві сні жінка проколює вуха - сон означає, що вона занадто велику увагу приділяє зовнішності, абсолютно забуваючи про інших достоїнствах, наприклад про душевних якостях, які фарбують людини набагато більше, ніж краса зовнішня.

Жінці, що побачила такий сон - варто задуматися над своїм життям і подбати про душу;

Врешті-решт, краса недовговічна, а ось краса духовна може надати зачарування навіть поганулі.

Якщо ви ніколи не будете про це забувати і постараєтеся гармонізувати думки, почуття і зовнішність, то краще і бажати не можна.

Ну а якщо вуха проколює чоловік - значить, ця людина наяву скоїть якийсь екстраординарний вчинок, який шокує оточуючих. Важко сказати, до яких наслідків призведе цей крок, але вже в будь-якому випадку нудно вам не буде.

Якщо вас тріпають уві сні за вуха - значить, наяву хтось намагатиметься завдати серйозного удару по вашому самолюбству. Радимо вам:

Не реагуйте на злісний випади недоброзичливців - вони бісяться від безсилля, ось і намагаються подібними комариних укусів досадити вам.

Якщо ви не прореагіруете на можливу витівку з їхнього боку, то на майбутнє повністю захистите себе від подібних інцидентів. Але варто тільки вам проявити хоч найменшу розгубленість або образу, як ваші недруги моментально мобілізуються і завдадуть повторний, більш відчутного удару. Ви ж, у свою чергу, постарайтеся цього не допустити, тим більше що господарем становища ви, незважаючи ні що, залишаєтеся і будете залишатися ще досить довго. Ну а якщо ви самі зайнялися чиїмись вухами, то найближчим часом ви вирішите збити пиху з когось із знайомих чи друзів. Зрозуміло, потрібно відкривати зарозумілим людям очі на справжній стан речей, але постарайтеся це зробити якомога тактовніше і делікатніше, щоб не образити людину і не перетворити одного в заклятого ворога.

Сонник для стерви

Вухаплітки, чутки.

Великі, капловухий вуха - твої недруги намагаються опорочити твоє добре ім'я.

Красиві, акуратні вушка - хороші зміни, приємні новини.

Сонник Дмитра та Надії Зими

Якщо уві сні ви звернули увагу на свої чи чужі вуха - можливо, найближчим часом вас будуть бентежити небудь чутки або плітки.

Біль у вухах, якщо вона не викликана реальним захворюванням - підказує, що незабаром якісь чутки можуть викликати ваше обурення.

Смішні вуха уві сні - віщують, що порожні розмови можуть стати причиною якогось дурного і безглуздого випадку.

Сонник іменинників січня, лютого, березня, квітня

Вухо — не надавайте особливого значення тому, що незабаром скажуть вам на вушко;

Не все буде так погано, як здається.

Проколювати вуха — до обговорення наболілого, кілким розмовам.

Сонник іменинників травня, червня, липня, серпня

Вухо — ваша таємниця буде розголошена.

Проколювати уві сні вуха - до отиту.

Сонник іменинників вересня, жовтня, грудня

Вухо — сниться до сердитому розмови з сусідкою.

Проколювати вуха — до неприємних чуток про вас.

Сонник Мандрівника

Вухановина, сенсація;

Чутки, сумнівна інформація;

Додатково для жінки - омана.

Дуже великірадість.

Багато вух — підлеглі, помічники.

Сонник Фрейда

Вухає символом жіночих статевих органів зі всіма витікаючими звідси тлумаченнями.

Миття або чищення вух - символізують статевий акт. Чисті рівні вуха говорять про хороше здоров'я і гармонійному сексі.

Притиснуті і невеликі вуха - символізують холодність, але, може бути, тільки з вами.

Відстовбурчені вуха — символізують підвищену пристрасність.

Волохаті вуха — говорять про прагнення до розгнузданим сексуальним утіхам, можливо, з елементами садизму.

Брудні вуха — повинні нагадати вам про існування презервативів.

Пораненої вуха — віщують наступ місячних.

Сонник Езопа

З вухом — пов'язано безліч асоціацій. Існує приказка:

«В одне вухо влетіло, в інше вилетіло», яка позначає, що людина миттєво забуває те, про що його попросили. Кажуть:

«Жінка любить вухами», тобто ваша підсвідомість може через символ «вухо» посилати вам сигнал про те, що поруч з вами знаходиться людина, з якою у вас може зав'язатися любовний роман (у хорошому сенсі слова).

«Тримати вушка на маківці» (тобто бути насторожі, підслуховувати, прагнути бути в курсі всіх справ) - одне із поширених висловів, яке теж може бути джерелом образу вуха для вашого сну. Однією з форм покарання здавна було - видерти за вухо, тому приснилося вухо може бути викликано муками вашій совісті через якийсь провинності. Коли вас обманюють, переконують вас у тому, що свідомо невірно, ви зазвичай говорите:

«Не вішай мені локшину на вуха», таким чином, підсвідомість може сигналізувати вам про небезпеку бути ошуканим або введеним в оману.

Якщо у вас «горять» вуха - тобто стають червоними і гарячими, значить, у цей час хтось говорить або думає про вас. Коли ви піддаєтеся на лестощі, на вмовляння, на обман, хтось, тверезо оцінює обстановку, говорить вам:

«А ти й вуха розвісив!».

Якщо уві сні ви ретельно миєте вуха - цей сон говорить про те, що ви втомилися самостійно розбиратися в тому, про що повинна надходити офіційна інформація.

Якщо уві сні у вас свербить вухо - чекайте новин від далеких родичів або старих друзів, з якими ви довго не бачилися.

Бачити людину з дуже великими вухами - ви даремно сподіваєтеся, що трохи прибрехати або спотворивши факти на свою користь, зумієте обдурити начальство, ваш маневр не вдасться, а нещирість у спілкуванні з керівництвом будуть пригадувати дуже довго.

Проколювати вуха уві сні - вам слід працювати над своїм внутрішнім світом, а не зовнішністю, тому що прикрасами і красивою одягом ви не доб'єтеся того, до чого прагнете.

Якщо ви втягали сережки у вуха - цей сон передвіщає вам переживання через те, що вас обдурить людина, якій ви завжди безмежно вірили.

Чути шум або дзвін у вусі - хороший знак, який обіцяє вам швидке припинення клопоту і наступ спокійного періоду, під час якого ви відпочинете і відновите спілкування з приємними для вас людьми.

Загальний сонник

Побачити в сні чиїсь вуха - це сон-попередження:

Хтось, неприязно відноситься до Вас, прискіпливо вислухає кожне Ваше судження, прагнучи знайти привід для того, щоб Вас образити.

Бачити у сні вуха - знак того, що наяву злий і підступний чоловік підслухає Ваші розмови для того, щоб здійснити свої низькі задуми і заподіяти Вам шкоду.

Малий сонник

Бачити у сні вуха означає, що Вам слід бути обережніше в своїх висловлюваннях, бо Ваші недоброзичливці можуть звернути Ваші ж слова проти Вас.

Теткінскій сонник-2012

Вуховідображення почуттів, чуттєвості (також потреба в них). Необхідність прислухатися до знаків і ознакам;

Необхідність прислухатися до голосу душі, інтуїції, до почуттів.

 
Відноситься до тем: